Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sonicfattah
sonicfattah

sonicfattah

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 627
  • Znaleziska 354
  • Mikroblog 273
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 0
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
02.06.2026, 04:54:57
  • 2184
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
  • 327
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 02.06.2026, 21:55:18 via Wykop
  • 1
@Wojciech_Skupien: ludzie ktorzy nie potrafia zrobic sobie dzieciaka nie powinni sie rozmnazac. Natura daje ci jasno do zrozumienia zebys nie przekazywal swoich wadlowych genow
  • Odpowiedz
qoop
qoop
01.06.2026, 03:36:20
  • 284
Wystarczy spojrzeć, by być oskarżonym o molestowanie #bekazlewactwa #przegryw
qoop - Wystarczy spojrzeć, by być oskarżonym o molestowanie #bekazlewactwa #przegryw

źródło: temp_file6234797034998099419

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 01.06.2026, 09:52:01 via Wykop
  • 1
@qoop: lepiej zeby baba umarla, niz zeby zyla a ja zostal oskarzony o molestowanie
  • Odpowiedz

545

Będzie drugi pogrzeb Bandery? Wołodymyr Zełenski chce sprowadzić prochy

Będzie drugi pogrzeb Bandery? Wołodymyr Zełenski chce sprowadzić prochy

Prochy Stepana Bandery mogłyby zostać przeniesione do jego kraju. Zgadza się na to rodzina dawnego przywódcy ukraińskich nacjonalistów. Grób Bandery znajduje się w Monachium, gdzie przebywał po II wojnie światowej. Szef ukraińskiego IPN Ołeksandr Ałfiorow przekazał, że istnieją jednak obawy o bezpie

santa-maria-de-la-rosa
z
polsatnews.pl
dodany: 28.05.2026, 14:34:17
  • 129
  • #
    wojna
  • #
    historia
  • #
    faszyzm
  • #
    bandera
  • #
    upa
  • #
    ludobojstwo
sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 28.05.2026, 20:58:24 via Wykop
  • 16
to my jako panstwo polskie powinnismy zabiegac o sprowadzenie do siebie zwlok, a nastepnie wrzucic je do wisly
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

41

Papież przeprasza za niewolnictwo. Kościół przez wieki nie reagował.

Papież przeprasza za niewolnictwo. Kościół przez wieki nie reagował.

Papież Leon XIV przeprosił za wielowiekowe opóźnienie Kościoła katolickiego w potępieniu niewolnictwa. W opublikowanym d

PiotrPiter
z
lrt.lt
dodany: 28.05.2026, 17:40:33
  • 51
  • #
    papiez
  • #
    niewolnictwo
  • #
    kosciol
sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 28.05.2026, 20:44:01 via Wykop
  • 8
Za niewolnictwo powinni w pierwszej kolejnosci przeprosic potomkowie handlarzy niewolnikow i wlascicieli statkow na ktorych ich przewozono. I wyplacic reparacje oczywiscie za to ze ich rodzina dorobila sie na cudzej krzywdzie
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

finch88
finch88
finch88
26.05.2026, 05:54:39
  • 472
Ta to poleciała XD
#p0lka
finch88 - Ta to poleciała XD
#p0lka

źródło: 1000072992

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 26.05.2026, 16:30:12 via Wykop
  • 0
@finch88: baba praktycznie na poczatku swojego doroslego zycia (na 20-22) osiagaja maksimum swojej wartosci i wydaje im sie ze sa boginiami i juz zawsze tak bedzie. Szybko przyszlo i szybko poszlo: na 30 to cala wartosc juz roztrwoniona
  • Odpowiedz

2399

Matka Kornelii Wieczorek: moją córkę wciągnięto w polityczną grę

Matka Kornelii Wieczorek: moją córkę wciągnięto w polityczną grę

Nikt nas nie pytał co jest kłamstwem a co prawdą A to przypadkiem nie córka mówiła że robiła eksperymenty na myszach? (Czemu później instytut zaprzeczył) To łaskawie mieli ją spytać czy akurat teraz nie kłamie? :D

Ryzcel
z
forbes.pl
dodany: 06.05.2026, 11:36:02
  • 295
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 07.05.2026, 10:17:13 via Wykop
  • 9
Dyzma naszych czasow. Ministra Nowacka witajac sie z nia przedstawia ją jako "byla w Forbsie", a Forbes przedstawiaj ja pisze "Ministra ją odznaczala" xD i zataczamy kolo, laska bez osiagniec znana z tego ze jest znana
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

537

Ujawniamy: system produkował dokumenty zamiast chronić Kamilka

Ujawniamy: system produkował dokumenty zamiast chronić Kamilka

Pracownicy socjalni, kuratorzy, nauczyciele, policjanci, prokuratorzy, sędziowie - wszyscy na różnych etapach mieli "pod opieką" Kamilka i jego rodzinę. Na jego ciele były ślady przemocy. Ale nikt z nim nie porozmawiał. "Nie było takiej potrzeby" - zezna w sądzie jedna z pracowniczek socjalnych

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 07.05.2026, 04:17:34
  • 92
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 07.05.2026, 10:14:27 via Wykop
  • 23
Na bazie tej sprawy wprowadzili debilne prawo, w ktorym programista piszacy serwis internetowy, z ktorego MOGĄ korzystac dzieci, musi miec papier o niekaralnosci xD ten kraj zawsze byl rzadzony przez debili od papierkologii
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

406

Iran oskarża USA o sabotaż infrastruktury poprzez backdoory w sprzęcie Cisco

Iran oskarża USA o sabotaż infrastruktury poprzez backdoory w sprzęcie Cisco

Iran twierdzi, że USA wykorzystały ukryte backdoory w urządzeniach sieciowych firm Cisco, Juniper, Fortinet i MikroTik, by zdalnie wyłączać infrastrukturę podczas ataków.

matixrr
z
tomshardware.com
dodany: 23.04.2026, 11:04:55
  • 98
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    siecikomputerowe
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    informatyka
sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 23.04.2026, 14:50:47 via Wykop
  • 54
@Bijelodugme: trzeba byc kompletnym matolem by myslec ze w takim sprzecie nie ma strategicznych backdoorow
Yenn_z-Wyspy7Slonc
Yenn_z-Wyspy7Slonc
16.04.2026, 09:44:46
  • 883
Nie trawię Berkowicza, ale za sam kwik zydow bravo dla niego. Ależ oni pieją, żądają przeprosin.
Szkoda że jak zginął Polak z rąk zydow, Polak który niósł pomoc w akcji humanitarnej to nie byli skorzy do przeprosin.
#izrael #wojna #palestyna #berkowicz
Yenn_z-Wyspy7Slonc - Nie trawię Berkowicza, ale za sam kwik zydow bravo dla niego. Al...

źródło: IMG_8512

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 16.04.2026, 15:49:28 via Wykop
  • 0
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: niech sie niesie, by zagranica tez uslyszala. Im wiekszy jazgot w Polsce i wiecej kar, tym lepiej
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo
15.04.2026, 13:35:57
  • 196
Bo mi moderacja usunęła, to jeszcze raz:

Jako posiadacz broni, który do niedawna był za znacznym luzowaniem jej posiadania (strzelba w każdym domu, a .22 dostępne dla każdego), tak po czytaniu waszych złotych myśli… no chyba nie xD

Popieracie samosądy, szeryfów i „branie spraw w swoje ręce” co pokazuje dobitnie, że nie dorośliście do czegoś takiego - z resztą to widać nie tylko po komentarzach w tej sprawie.
Peany do szeryfów i chłopski rozumek
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 15.04.2026, 21:16:41 via Wykop
  • 0
@congobongo: powinno byc w polskim prawie, ze jak kogos atakujesz i ignorujesz strzal ostrzegawczy, to w papierach wpisuje sie "powod zgonu: samobojstwo i glupota"
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt
15.04.2026, 14:36:58
  • 845
"Wystarczyło zadzwonić na policję i sprawa byłaby załatwiona"

Tak samo jak w szkole, wystarczy zgłosić do nauczyciela, że patus / grupka patusów dręczy ciebie i połowę szkoły, potem wezwanie na wspólną rozmowę z pedagogiem, podanie sobie rąk na zgodę i od następnego dnia patusy zostają wzorowymi uczniami z wzorowym zachowaniem, tak właśnie działa świat według niektórych xD

Dziwnym trafem, że na takich szkolnych patusów jedyne co działało to aż któryś dzieciak w końcu
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 15.04.2026, 21:12:54 via Wykop
  • 3
@ag3nt: nie obchodzi mnie kto zaczal, niech podadza sobie rece i zyje sie dalej - oczywiscie oprocz tych co deadneli po drodze xDDD
  • Odpowiedz
enhansa
enhansa
enhansa
15.04.2026, 13:03:46
  • 1070
Nie moge pojąć tych komentarzy "poszedl do domu po b--ń by sprowokować ich i zabić" itp.
Owszem, wrócił do domu, i co z tego? Ma zakaz ponownego wyjścia bo patusy tak powiedziały XD? Chryste gdzie ja zyje.
Chciał se wyjść drugi raz na spacer czy gdziekolwiek to se poszedł. Nawet mógł se pójść posiedziec na ławkę obok tych patusów i dalej jest to legalne i normalne.
Przypominam że patusy go za drugim razem
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 15.04.2026, 21:10:38 via Wykop
  • 1
@enhansa: nie obchodzi mnie to zaczal, niech podadza sobie rece i zyje sie dalej - oczywiscie oprocz tych co umarli po drodze xDDDD
  • Odpowiedz

508

Wyborcza broni patologii z Bystrzycy!

A na podstawie fajkowiej rozmowy z rzekomym znajomym Borysa tworzy narrację, że specjalnie chodził w niebezpieczne miejsca żeby być szeryfem. Obrona przed bandytami to "zły sen". Park przyosiedlowy niebezpieczny? Gdzie policja, gdzie władze, gdzie państwo?

Kowal13
z
walbrzych.wyborcza.pl
dodany: 15.04.2026, 08:04:09
  • 117
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    bron
sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 15.04.2026, 21:07:00 via Wykop
  • 3
Skoro ten instruktor to bandyta, a prawo polskie broni bandytow, to powinien dostac jedynie karnego jeżyka. Nie obchodzi mnie kto zaczal, niech podadzą sobie ręce i żyje się dalej. Oczywiscie uprocz tych co po drodze umarli xDDDD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

406

Załamanie na rynku literatury o Holocauście

Załamanie na rynku literatury o Holocauście

Po 7 października 2023 roku ludzie powoli przestają interesować się tematem

zwora
z
timesofisrael.com
dodany: 15.04.2026, 04:57:08
  • 128
  • #
    literatura
  • #
    ksiazki
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    ekonomia
sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 15.04.2026, 14:54:54 via Wykop
  • 26
A kogo obchodza te stare trupy, ktorych potomkowie przeprowadzaja holocaust 2.0 ? I z ktorych jedyny wniosek jaki zydzi wyciagneli to "Nigdy wiecej dla zydow, ale innych jak trzeba to mozna"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

465

Zostanie powieszona. Szykują egzekucję w Iranie

Zostanie powieszona. Szykują egzekucję w Iranie

Bita Hemmati ma być pierwszą kobietą skazaną na karę śmierci w związku z protestami, jakie miały miejsce na przełomie grudnia i stycznia w Iranie. Oprócz niej egzekucja ma być wykonana na trzech innych osobach, w tym jej mężu.

motvik
z
o2.pl
dodany: 15.04.2026, 10:04:36
  • 213
  • #
    iran
  • #
    kryminalne
  • #
    dyktatura
  • #
    bliskiwschod
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 15.04.2026, 12:30:30 via Wykop
  • -1
i co, ma byc nam jej szkoda bo jest ladna? jak sie uczestniczy w zbrojnych zamieszkach, inspirowanych i uzbrajanych przez mosad i sie atakuje funkcjonariuszy publicznych, to trzeba sie liczyc z konsekwencjami
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 15.04.2026, 14:50:29 via Wykop
  • 2
@Zawulon: gdy zaatakuje cie terrorysta, tak jak ta dziewucha, ta wiesza sie tylko ją, a nie całą jej rodzine i wioskę. Iran w przeciwienstwie do Izraela nie stosuje odpowiedzialnosci zbiorowej

441

Przemoc w domu dziecka w Warszawie. Siadali młodszym "gołą pupą na twarzy"

Przemoc w domu dziecka w Warszawie. Siadali młodszym "gołą pupą na twarzy"
bartisz89
z
ewarszawa.pl
dodany: 14.04.2026, 11:48:50
  • 123
  • #
    warszawa
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    domdziecka
  • #
    efektwykop
  • #
    przemoc
sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 15.04.2026, 12:32:58 via Wykop
  • 16
nie dosc ze zboczency, to jeszcze pedaly. Nic dziwnego ze rodzice ich zostawili
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CopyM
CopyM
CopyM
15.04.2026, 08:34:22
  • 1905
Parę faktów dla tych, co mówią, że "się dzwoni na policje a nie zabija dobrych chłopaków".

Fakt 1. Tego wieczora policja już BYŁA powiadamiana o ich agresji i zachowaniu. Nie zrobiła nic.
Fakt 2. Patologia przyznała, że tego wieczora wykrzykiwała wulgaryzmy pod adresem kuzyna Borysa. Ciekaw jestem waszego zachowania, jakby ktoś, kto juz udowodnił, że jest zdolny do zorganizowanej przemocy, krzyczał, że w najbliższym czasie skrzywdzi kogoś z waszej rodziny.
Fakt 3. Patologia poszła na
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 15.04.2026, 11:12:33 via Wykop
  • 6
@CopyM: popieram wyrywania chwastow i nie bede mowil ze nie. Oprocz nagrody powinien dostac nagane, ze pozwolil dwom zwiac i moze byc dalej niebezpiecznie chodzic wieczorami
  • Odpowiedz
m4jkel
m4jkel
15.04.2026, 06:25:21
  • 371
N------e małolaty 16, 18 i 26 dra się na osiedlu. C--j ide do domu po karabin i w razie czego będzie w obronie własnej XD dobry chłopak z wytatuowaną bronią na przedramieniu chciał się tylko bronić XD

#polska #policja #wiadomosci #bystrzycaklodzka #s---------a
m4jkel - N------e małolaty 16, 18 i 26 dra się na osiedlu. C--j ide do domu po karabi...

źródło: 1000016101

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 15.04.2026, 09:07:03 via Wykop
  • 6
@m4jkel: jedyne co mnie w tej historii oburza, to ze powinien nosic ze soba wiekszy magazynek. Skandal ze patusow bylo trzech, a zostal wyrwany tylko jeden
  • Odpowiedz
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
14.04.2026, 15:20:16
  • 54
Fajna różowa... nacieszcie oczy bo zaraz zawiśnie na dźwigu.


https://x.com/Osint613/status/2044035783451963553

#iran #wojna #ladnapani
hansschrodinger - Fajna różowa... nacieszcie oczy bo zaraz zawiśnie na dźwigu. 

SPOI...

źródło: HF3ftdRXcAAowZO

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 14.04.2026, 21:51:09 via Wykop
  • 0
@hansschrodinger: szkoda jej bo jest ladna, ale za glupote sie placi - wziela bron od terrorystycznej organizacji mossad, ktora otwarcie sie szczycila ze zbroi demonstrantow - ale na szczescie sprawiedliwosc zatriumfowala
  • Odpowiedz

697

Czarzasty chce ukarać Berkowicza na prezydium Sejmu za swastykę

Czarzasty chce ukarać Berkowicza na prezydium Sejmu za swastykę

Nie ma zgody na hitlerowską swastykę w polskim Sejmie. - pisze Czarzasty na Twitterze Przypomnijmy: chodzi o performance posła Berkowicza ze swastyką na tle flagi Izraela

Makavlani
z
x.com
dodany: 14.04.2026, 17:41:49
  • 159
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    izrael
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
sonicfattah
sonicfattah
sonicfattah 14.04.2026, 19:54:39 via Wykop
  • 46
Gwiazda dawida powinna byc u nas traktowana na rowni ze swastyką i powinno sie zamykac do wiezien ludzi co eksponuja ten nazistowski symbol
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.09.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking