
będzie nowy wjazd do Wrocławia. Powstanie łącznik A4 ze wschodnia obwodnicą

Powstanie nowy łącznik między autostradą A4 a wschodnią obwodnicą Wrocławia. Inwestycja ma odciążyć zakorkowane Bielany Wrocławskie i poprawić dojazd do miasta od południa. Właśnie podpisano porozumienie w tej sprawie.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
















