Kwota z art. / il. panstw czlonkowskich
Nagle wychodzi jakos "mizernie" - trza byloby zapytac o wklad, a w szczegolnosci w tym koszta stale (np.: pracownik) vs koszta jednorazowe i ich utrzymanie
Moze sie okazac, ze wydatek ww. - koszta "nieludzkie" to gruby procent tej "zaoszczedzonej" kwoty. To z kolei moze prowadzic do pytania o to ile "normalnym"



















@hellfirehe: A zapytaj US skarbowego z PIPem czy tam nie powinno byc UoPu i innej podstawy opodatkowania. Ostatnio ktos z rodziny dostal list z US o doplate podatku (mniej niz 100, 3% lacznie)...