Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ketrish
ketrish

ketrish

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19512
  • Znaleziska 18235
  • Mikroblog 1277
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 6

1317

Gigantyczne pensje lekarzy ujawnione. Państwowy szpital opublikował dane

Gigantyczne pensje lekarzy ujawnione. Państwowy szpital opublikował dane

Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie Trybunalskim ujawnił szczegółowe dane dotyczące pensji lekarzy. Okazuje się, że w 2025 r. placówka przeznaczy na pensje medyków aż 69 mln zł, co stanowi niemal 28 proc. całego budżetu szpitala. Najwyższe miesięczne wynagrodzenia przekraczały 100 tys. zł.

VoxClamantisInDeserto
z
medonet.pl
dodany: 30.05.2026, 11:20:55
  • 332
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    piotrkowtrybunalski
  • #
    praca
ketrish
ketrish
ketrish 30.05.2026, 23:53:16 via Wykop
  • 0
Te dane akurat nie wyglądają jakoś alarmistycznie.


@hellfirehe: A zapytaj US skarbowego z PIPem czy tam nie powinno byc UoPu i innej podstawy opodatkowania. Ostatnio ktos z rodziny dostal list z US o doplate podatku (mniej niz 100, 3% lacznie)...

102

OZE-sroze pozwoliło oszczędzić UE 60 mld dol. w zeszłym roku

OZE-sroze pozwoliło oszczędzić UE 60 mld dol. w zeszłym roku

Inwestycje w OZE zapewniły też większe bezpieczeństwo energetyczne w czasie wojny z Iranem

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 30.05.2026, 06:52:49
  • 61
  • #
    oze
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
  • #
    wiadomosci
ketrish
ketrish
ketrish 30.05.2026, 23:51:04 via Wykop
  • 0
Statystyka piekna nauka. Sek w tym, ze wiekszosc nie ma cierpliwosci do jej zrozumienia.
Kwota z art. / il. panstw czlonkowskich
Nagle wychodzi jakos "mizernie" - trza byloby zapytac o wklad, a w szczegolnosci w tym koszta stale (np.: pracownik) vs koszta jednorazowe i ich utrzymanie

Moze sie okazac, ze wydatek ww. - koszta "nieludzkie" to gruby procent tej "zaoszczedzonej" kwoty. To z kolei moze prowadzic do pytania o to ile "normalnym"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jajcek
jajcek
25.05.2026, 09:03:17
  • 5
Referendum pokazało przede wszystkim jedno.
Kraków jest za Strefą Czystego Transportu, bo nie udało się przeciwnikom odwołać Rady Miasta, która z punktu widzenia formalnego i prawnego odpowiada za wprowadzenie SCT

Prawdziwe święto demokracji.

#krakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #referendum #sct
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish 29.05.2026, 22:08:59 via Wykop
  • 0
Kraków jest za Strefą Czystego Transportu, bo nie udało się przeciwnikom odwołać Rady Miasta, która z punktu widzenia formalnego i prawnego odpowiada za wprowadzenie SCT


@jajcek: reke dam sobie uciac, ze w uchwale jest zapis

prezydent jest odpowiedzialny za..

prezydent sprawuje wykonywanie wladzy
  • Odpowiedz

628

PSZOK miał ułatwiać, a komplikuje. Polacy płacą dwa razy za te same śmieci

PSZOK miał ułatwiać, a komplikuje. Polacy płacą dwa razy za te same śmieci

W Polsce system gospodarowania odpadami komunalnymi od lat budzi kontrowersje. Mieszkańcy regularnie uiszczają opłaty śmieciowe, często coraz wyższe, oczekując, że otrzymają za to usługę na najwyższym poziomie. Tymczasem w coraz większej liczbie gmin Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

Stopa_Szopa
z
bezprawnik.pl
dodany: 28.05.2026, 15:35:18
  • 83
  • #
    ochronasrodowiska
  • #
    odpady
  • #
    oplatyzasmieci
  • #
    segregacja
ketrish
ketrish
ketrish 29.05.2026, 20:35:37 via Wykop
  • 0
i na niebie pojawia się on, G. I. Joe


@Fitek22: a masz zezwolenie na wlecenie dronem :>

291

Tego nikt się nie spodziewał! Nagły zwrot akcji w sklepach. Inflacja w dół!

Tego nikt się nie spodziewał! Nagły zwrot akcji w sklepach. Inflacja w dół!

Inflacja w maju 2026 roku zaskoczyła ekonomistów. Jest wyraźnie poniżej oczekiwań rynku

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 29.05.2026, 09:42:26
  • 173
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    inflacja
  • #
    finanse
ketrish
ketrish
ketrish 29.05.2026, 20:25:10 via Wykop
  • -1
Energia elektryczna, gaz i inne paliwa:

Co to za gowno? Widze u siebie od osob prywatnych 4 rozne lokalizacje w rachunkach. Na przestrzeni ostatnich lat jak bylo tam 100-130 to byl maks. Obecnie 150-220 to norma (ci sami ludzie, podobne zuzycie).

Dane na zawolanie, bo wybory
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

293

Kręcą "Nieśmiertelnego" w kościele na Śląsku! Filmowcy szykują plan zdjeciowy

Kręcą "Nieśmiertelnego" w kościele na Śląsku! Filmowcy szykują plan zdjeciowy

Po nocnych zdjęciach w Hucie Częstochowa ekipa hollywoodzkiej produkcji Nieśmiertelny przeniosła się do Zabrza. Wszystko wskazuje na to, że kolejne sceny powstaną w jednym z najbardziej charakterystycznych kościołów na Śląsku.

Trzebieslawice
z
zabrze.naszemiasto.pl
dodany: 29.05.2026, 08:23:06
  • 50
  • #
    zabrze
  • #
    filmowanie
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    film
ketrish
ketrish
ketrish 29.05.2026, 20:22:26 via Wykop
  • 5
@IksdeHeheh: Sosnowiec ew. Radom jeszcze.

PS Nie wpuszczac go na Podlasie, bo jeszcze bedzie latka malpoludow biegajacych za bimbrem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

217

Von dr Leyen: Ukraina zostanie w pełni włączona w działania UE

Von dr Leyen: Ukraina zostanie w pełni włączona w działania UE

"Najbliższe tygodnie mają przynieść przełom w procesie akcesyjnym Ukrainy" zapowiedziała przewodnicząca Komisji Europejskiej

staryjednaknowy
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 28.05.2026, 05:55:27
  • 136
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    bruksela
  • #
    polityka
ketrish
ketrish
ketrish 29.05.2026, 20:20:31 via Wykop
  • 1
?? Jaka Ukraine? Przed inwazja? Kilka dni po inwazji? Sprzed kilku miesiecy? Dzisiejsza? W sklad UE wchodza panstwa czlonkowskie o okreslonej autonomii terytorialnej, tj. granicach. Tak samo jakbysmy zrobili wjazd na Bialorus i wlaczyli ja do naszego tyretorium to zostanie ono oznane za IV RP?
Chca albo zakonczenia wojny kosztem terytorialnym i wlaczenia Ukrainy jako "gwarantu" pokoju albo chca szybkiego powrotu do gazu od ruskich, bo ich idea ECTS zaczyna im wybuchac
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

543

System kaucyjny to jeszcze nic. Nowa opłata od śmieci za rogiem. "To jak podatek

System kaucyjny to jeszcze nic. Nowa opłata od śmieci za rogiem. "To jak podatek

Ministerstwo Klimatu szykuje potężną reformę dotyczącą gospodarowania odpadami. Zapewnia, że wzrost cen śmieci ma być minimalny, a skutki praktycznie nieodczuwalne. Coraz więcej pojawia się jednak głosów, że nowe przepisy uderzą w zwykłych obywateli.

rychu-nalepa
z
next.gazeta.pl
dodany: 28.05.2026, 09:36:42
  • 87
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
ketrish
ketrish
ketrish 28.05.2026, 18:51:05 via Wykop
  • 18
Zdaję sobie sprawę z tego, że będzie on budzić spory, to normalne w demokracji. Jaki będzie finalny efekt? Jako Ministerstwo Klimatu i Środowiska zrobiliśmy wszystko, by przygotować dobrej jakości projekt, tak by Rada Ministrów mogła podjąć dobrą decyzję - mówi Anita Sowińska. Jakie będą dalsze losy tego rozwiązania - dowiemy się wkrótce.

Twoim zasranym obowiazkiem jest wpisanie w celu ustawy i uzasadnieniu co chcesz osiagnac oraz na jakich podstawach...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ketrish
ketrish
ketrish 29.05.2026, 19:27:17 via Wykop
  • 0
no cel jest żeby planeta się nam nie spaliła a na to musicie poświęcić swoje pieniądze, czas i swoje życie


@Amadek: to musi miec podstawe - jakby ktos sie uparl to by to w-----l na samych zasadach techniki prawodawczej

472

Czy będziemy zdrowsi od SCT? Oczywiście, że nie!

Czy będziemy zdrowsi od SCT? Oczywiście, że nie!

Kraków, który jako pierwsze polskie miasto wprowadził szeroką strefę, stał się jednocześnie pierwszym, w którym mieszkańcy w referendum odwołali prezydenta odpowiedzialnego za jej uchwalenie. To dobry moment, by zadać pytanie wprost: czy SCT naprawdę czynią nas zdrowszymi?

badtek
z
pressmania.pl
dodany: 28.05.2026, 09:38:41
  • 127
  • #
    zdrowie
  • #
    krakow
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
  • #
    nauka
  • #
    ekologia
ketrish
ketrish
ketrish 28.05.2026, 19:11:06 via Wykop
  • -3
Tylko 7 lat zajelo polaczenie kropek xD... Bardziej to mozna nazwac "spacjami", bo do "kropek" jeszcze brakuje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

858

Dr Szewko wyjaśnia dlaczego słowo "murzyn" jest neutralne w języku polskim

Pokaż treści 18+

"Czyim on jest no murzyn on jest" ( ʖ )

51431e5c08c95238
z
streamable.com
dodany: 28.05.2026, 14:52:10
  • 112
  • #
    szewko
  • #
    jezykpolski
  • #
    heheszki
  • #
    ciekawostki
ketrish
ketrish
ketrish 28.05.2026, 19:09:19 via Wykop
  • -2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

393

77 proc. polskich urzędników używa AI. Regulacji brak, błędy na pewno

77 proc. polskich urzędników używa AI. Regulacji brak, błędy na pewno

Raport NASK ujawnia, że 77 proc. urzędników ma codzienny kontakt z AI, głównie do redagowania dokumentów. Brak szkoleń, brak regulacji, a bezkrytyczne kopiowanie treści z chatbota grozi postępowaniem dyscyplinarnym.

real_scoria
z
innpoland.pl
dodany: 28.05.2026, 08:43:53
  • 78
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    polska
  • #
    administracja
  • #
    cyfryzacja
ketrish
ketrish
ketrish 28.05.2026, 19:00:51 via Wykop
  • 3
Administracja doskonale zdaje sobie sprawę z zagrożenia. Szefowa służby cywilnej Anita Noskowska-Piątkowska przypomniała w oficjalnych wytycznych, że AI ma charakter wyłącznie pomocniczy i nie zwalnia urzędnika z odpowiedzialności za podjęte decyzje.

Wow! Naprawde? A ten wyrok TK sprzed dobrych kilku lat, ktory mowil, ze urzednik ma obowiazek znajomosci narzedzi, ktore wykorzystuje i musi posiadac kompetencje do sprawowania tego urzedu to co? Jakas nowosc?

To po pierwsze. Po drugie - zapytajcie jednego z
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

406

Podwyżki w służbie zdrowia: 25k dla lekarzy, 16k dla pielęgniarek

Podwyżki w służbie zdrowia: 25k dla lekarzy, 16k dla pielęgniarek

Ministerstwo Zdrowia otrzyma nowe wyliczenia, z których wynika, że lipcowe podwyżki w ochronie zdrowia będą kosztować aż 4,5 mld zł zamiast planowanych 3,3 mld. Przeciętne wynagrodzenie lekarza wzrośnie do ponad 25 tys. zł brutto, a pielęgniarek do 16 tys. zł. W latach 2022-2026 minimalne stawki w b

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 09:46:32
  • 120
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    infromacje
ketrish
ketrish
ketrish 28.05.2026, 18:54:23 via Wykop
  • 2
PS. Możecie minusować, ale pielęgniarka zarabia w okolicach 6-8k na rękę. Nie twierdzę, że to mało, ale do 16k z tytułu to tutaj daleko.


@Gandezz: Z mojego podworka. Znajomy lekarz budowal sobie zespol latami, ktory moze go zastapic w razie w. Zespol ten czesciowo wspolpracuje ze soba prywatnie, po godzinach. Tyle, ze to przewaznie wyglada 7-15/16 na NFZ, 3-4h prywata. Moze tak te liczby wychodza i przekladaja to pismiaki na

359

Mleko w szkle wróciło do łask

Mleko w szkle wróciło do łask

Nabiał w szkle zyskuje na znaczeniu, bo szkło nie wchodzi w reakcję z produktem i nie zmienia jego smaku ani zapachu. Najbardziej dynamicznie rośnie sprzedaż mleka w szklanych opakowaniach. Potencjał mają też kefiry i śmietana.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 28.05.2026, 11:36:44
  • 139
  • #
    ciekawostki
ketrish
ketrish
ketrish 28.05.2026, 18:48:59 via Wykop
  • 1
Sos czosnkowy firmy Heinz


@bachus: narzedzie "pracy" jak i lubrykant

2476

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 365
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
ketrish
ketrish
ketrish 28.05.2026, 18:47:16 via Wykop
  • 5
Za jej jeden wystep mozna przezyc spokojnie rok. Skromnie, bez luksusow, ale mozna. Ile dala wystepow/wywiadow/etc za ktore ciagnela hajs?
Pogonic chlosta...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

417

Mieli kupić dom. Od trzech lat nie chcą się z niego wyprowadzić

Mieli kupić dom. Od trzech lat nie chcą się z niego wyprowadzić

Pani Bożena chciała sprzedać dom wart 720 tysięcy złotych. Zaufała agentce nieruchomości i zgodziła się, by przyszli kupcy najpierw w nim zamieszkali. Od tamtej pory minęły trzy lata. Do sprzedaży nie doszło, lokatorzy nie chcą się wyprowadzić

Kolekcjoner_dusz
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 27.05.2026, 14:23:05
  • 163
  • #
    prawo
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    bekazpodludzi
ketrish
ketrish
ketrish 28.05.2026, 18:43:46 via Wykop
  • 0
Fakt że nie możesz usunąć kogoś kto nie płaci jest po prostu największą głupotą w polskim prawie jaka istnieje.


@not-sweet: a kto tak wam powiedzial?
SK 28/03 z TK
ketrish
ketrish
ketrish 28.05.2026, 18:44:52 via Wykop
  • 0
@marqsk: @marqsk chyba, ze wynajmowales powiedzmy 10 lat, przyszedl boom, mieszkania wywalilo +50-100% i sprzedajesz :D

419

Szwecja niemal wolna od dymu tytoniowego. Pierwszy taki kraj w Europie

Szwecja niemal wolna od dymu tytoniowego. Pierwszy taki kraj w Europie

W 2025 r. codziennie paliło tylko 4,8% dorosłych Szwedów. Szwecja jako pierwsza w Europie stała się krajem wolnym od dymu, schodząc poniżej progu WHO (5%). To sukces wieloletniej polityki: wysokiej akcyzy, zakazu reklam, restrykcji w miejscach publicznych oraz wsparcia w rzucaniu nałogu.

matixrr
z
bankier.pl
dodany: 27.05.2026, 17:40:09
  • 148
  • #
    szwecja
  • #
    papierosy
  • #
    rzucampalenie
  • #
    zdrowie
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
ketrish
ketrish
ketrish 28.05.2026, 18:42:35 via Wykop
  • 0
używką


@Ariel1990lbn: jako byly palacz uwielbiam takie arguemnty :D
uzywka dzis moze byc wszystko - od tv, telefonu, internetu, przez alko czy na fajach konczac...swoja droga ciekawym jest, ze jak ida limitacje w druga strone to nikt nic nie pisnie...

751

mObywatel bije rekordy. Najpopularniejsza aplikacja rządowa w Europie

mObywatel bije rekordy. Najpopularniejsza aplikacja rządowa w Europie

Aplikacja mObywatel przekroczyła liczbę 12 mln użytkowników. Jest najpopularniejszą aplikacją tego typu w Europie.

Poludnik20
z
bankier.pl
dodany: 26.05.2026, 14:22:48
  • 301
  • #
    mobywatel
  • #
    technologia
  • #
    polska
ketrish
ketrish
ketrish 27.05.2026, 20:35:01 via Wykop
  • 0
https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/kod-zrodlowy-aplikacji-mobywatel


Super głupi dostęp, ale coś jest


@zmarnowany_czas: to jest "dokladka", ktora daje android developer + conajwyzej front - calego back endu brak, nawet logika back endu to byloby cacy (nikt nie oczekuje, ze wypluja caly relacyjny model BD :D)

1899

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Nowy dodatek do Wiedźmina 3 Potwierdzony!!

Songs of the Past w 2027

TheFlashes
z
x.com
dodany: 27.05.2026, 09:13:42
  • 341
  • #
    gry
  • #
    wiedzmin
  • #
    konsole
  • #
    wiedzmin3
ketrish
ketrish
ketrish 27.05.2026, 20:25:23 via Wykop
  • 4
@Odki: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
ketrish - @Odki: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: 1

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

236

Wszyscy mówili, że karty dźwiękowe umarły. Creative udowadnia, że jednak nie

Wszyscy mówili, że karty dźwiękowe umarły. Creative udowadnia, że jednak nie

Jeszcze kilka lat temu wielu ekspertów powtarzało, że dedykowane karty dźwiękowe to relikt dawnych czasów komputerów PC. Zintegrowane układy audio montowane na płytach głównych miały całkowicie wyprzeć rozwiązania pokroju Sound Blasterów,a gracze i melomani mieli przerzucić się na zewnętrzne DAC-i

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 25.05.2026, 15:35:34
  • 210
  • #
    kartamuzyczna
  • #
    dzwiek
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gry
ketrish
ketrish
ketrish 25.05.2026, 21:49:15 via Wykop
  • 21
Ale przeciez nadal sa popularne. AMP, DAC, AMP/DAC ma sie dobrze jak nigdy tyle, ze to "dzwiekowka" na zewnatrz.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ketrish
ketrish
ketrish 26.05.2026, 20:34:36 via Wykop
  • 0
wymiana na droższy miała by sens.


@Niech_moc_bedzie_z_toba: Z racji tego, ze na zwrot zakupu przez internet mamy 2 tyg. to polecam eksperyment jezeli portfel pozwala.
Kup cos za 500 - zobacz czy slyszysz roznice miedzy integra, a sprzetem A
kup ... za 1000 - powtorz do sprzetu A
itp.
W pewnym momencie nie bedziesz slyszal tudziez to jest granica. Przewaznie jest ona w zasiegu kowalskiego czy johna, bo taki sprzet
ketrish
ketrish
ketrish 27.05.2026, 19:28:19 via Wykop
  • 0
@Niech_moc_bedzie_z_toba: u mnie najwieksza roznica byla pomiedzy wbudowanym realtekiem,a pierwszym amp/dac za cos 300-400 pln - w skrocie masakra MOBO (pomimo tego, ze seria extreme...)

drugi (bo pierwszy padl) - kosztowal cos kolo 700-800 (blisko 200 taniej niz w PL - kupowane na niemieckim amazonie) i tez spoko, troche inne przeznaczenie, ale to jest wlasnie moja "granica" (maks. 1k za amp/dac), bo pomimo zmiany filtrow etc. roznice w odsluchu sa subtelne

Co

446

43% prezesów tnie etaty juniorskie. Korporacje wolą AI od pokolenia Z

43% prezesów tnie etaty juniorskie. Korporacje wolą AI od pokolenia Z

Młodzi dorośli wchodzący na rynek pracy zderzają się ze ścianą. CEO preferują zatrudnianie doświadczonych pracowników, żeby ci nadzorowali AI odpowiadające za najprostsze zadania.

wykopowicz_ka
z
gry-online.pl
dodany: 25.05.2026, 17:15:24
  • 213
  • #
    programista15k
  • #
    programista
  • #
    pracait
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    korposwiat
ketrish
ketrish
ketrish 26.05.2026, 21:34:13 via Wykop
  • 0
Tak tak znowu AI...Gemini nie potrafi dobrze dobrac asygnaty sprawy, ktora k---a cytuje... Zapytaj o zrodlo - poda ci strona 1024 z X, gdzie zrodlo, ktore jej podales ma 9 stron - a moj blad, bo z cache, do ktorego dostepu nie ma... I tak w kolko az do zmyslania zrodel (w tym prawa)....
AI trenowane pod jedna galaz czy specyficzne zadanie to jedno. Drugie to wykorzystywania gotowca do zrobienia czegokolwiek...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22
  • Strona 2 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.08.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.03.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking