Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ka4az

Ka4az

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14879
  • Znaleziska 1318
  • Mikroblog 13561
  • Obserwujący 35
  • Obserwowane 46

364

Jak Allegro chroni oszustów. Kupujący niszczy towar i szantażuje

Jak Allegro traktuje sprzedawców. Kupujący niszczy towar (wyprał sukienkę) i szantażuje sklep na czacie. Automat Allegro oddaje mu 100% kasy i pozwala zamknąć dyskusję. Support w odpowiedzi cytuje Kodeks Karny. Patologia i bezduszność algorytmów.

--JOKER--
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 13:49:08
  • 92
  • #
    allegro
  • #
    ecommerce
  • #
    biznes
  • #
    patologiazallegro
  • #
    januszebiznesu
  • #
    wykopereffect
Ka4az
Ka4az wczoraj, 06:51:31 via Wypiek
  • 20
@bertekk po prostu olał to, a nie żaden problem techniczny. Wszystko byłoby bez problemu gdyby typek działał zgodnie z prawem. Tutaj poleciał po całej bandzie i efekt taki, że więcej stracił niż zyskał XD.

Wystarczyło pomniejszyć kwotę o połowę lub sprzedać w outlet i oddać różnicy tyle ile ktoś zapłacił. Nie można odmówić zwrotu (oddać 0 zł).
Ka4az
Ka4az wczoraj, 06:53:54 via Wypiek
  • 4
@chillybilly kto oszukał? Nikt nie oszukał, to OP próbował oszukać kupującą nie zawracając nic ¯\(ツ)/¯
Ka4az
Ka4az wczoraj, 06:54:57 via Wypiek
  • 10
@Milegodniawszystkim

allegro to jest portal dla profesjonalnych sprzedawców, a nie kogoś kto sobie jedzie na dwa tygodnie na wakacje i nie odpisuje na wiadomości czy dyskusje, całe twoje konto jest niezgodne z regulaminem


Ogólnie nie wiem czy siedzisz na Zjednoczonych sprzedawcach, ale tam codziennie pojawiają się lamenty “sprzedawców” jakie to Allegro jest złe i pobrali bezkarnie kasę, a się okazuje, że typek ponad 2tygodnie w dupie miał reklamację.
Ka4az
Ka4az wczoraj, 09:43:13 via Wykop
  • 0
@Luqart: co to za bzdura


@or4nge: jaka bzdura? Dobrze napisał, masz 14 dni na odpowiedź na reklamacje z tytuły rękojmi (teraz z tytułu odpowiedzialności sprzedawcy) niezależnie od tego czy konsument wysłał towar czy nie. Jak przyjdzie w ostatnim dniu to magicznie Ci się termin nie wydłuża XD
Ka4az
Ka4az wczoraj, 09:44:22 via Wykop
  • -2
Do sądu z patologią i do samego spodu, inaczej się nigdybnie nauczą. Nawet za bezpodstawne negatywy, już jeden cwaniaczek przepraszał i płacił koszty sądowe.


@Kapral69: ale ze sprzedawcą, który łamie prawo? No to racja do sądu z nim.
Ka4az
Ka4az wczoraj, 09:45:03 via Wykop
  • -2
przyszedłeś na pożalić się na portal na którym 99% użytkowników nienawidzi przedsiębiorców i wydaje im się ze samo otwarcie firmy wiąże się z tym ze można sobie brać porsche i jachty w leasing. Daj spokój, wiekszosc uzytkownikow to renciaki i kołchoźnicy.


@swobodny_jogurt: chłopie to bzdura, sam prowadzę działalność i obsługuję sprzedawców na Allegro i 90% to totalne janusze, które w dupie mają prawo konsumentów - to są ludzie, którzy przyszli
Ka4az
Ka4az wczoraj, 11:25:51 via Wykop
  • -1
@Luqart: @Ka4az: napisałeś o jednym dniu na reakcję, a nie o 14 dniach. Sklep może odpisać ok, proszę przesłać towar do weryfikacji i tyle. Jeśli tego nie zrobili to nie znają prawa i mogłeś to wygrać.


@or4nge: co? Przeczytaj powoli wszystko o czym my piszemy.
Ka4az
Ka4az 22 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
Sklep ma 14 dni na odpowiedź, nie musi rozstrzygnąć reklamacji w tym czasie


@or4nge: XD sam sobie przeczysz.
Ka4az
Ka4az 6 godz. i 19 min temu via Wypiek
  • 0
@or4nge

@Ka4az: odpowiedź to nie rozstrzygnięcie, nie widzisz różnicy? Jest 14 dni na ustosunkowanie się zgodnie z prawem, a ustosunkowanie się może jak najbardziej polegać na stwierdzeniu, że np. uzasadnienie jest sensowne ale bez oględzin nie da się, więc proszę o zwrot produktu na adres. To wystarczy, żeby spełnić wymagania ustawy i dotrzymać terminu.


Panie kolego niestety dalej nie rozumiesz, ale nie mam siły już dalej tłumaczyć.
Ka4az
Ka4az 5 godz. i 24 min temu via Wypiek
  • 0
@or4nge

@Ka4az: po prostu uważam, że to nieprawda.


Ale gdzie jest nieprawda? Masz obowiązek odpowiedzieć w ciągu 14 dni, tyle i tylko tyle.
omicronns
omicronns
przedwczoraj, 18:59:16
  • 913
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ka4az
Ka4az przedwczoraj, 20:32:53 via Wykop
  • 1
@omicronns: hej @Chocek-Klocek @printf jak tam?
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az przedwczoraj, 20:50:13 via Wypiek
  • 1
@printf

@Ka4az: to ci przeszkadza a jak ukry robia to samo to mowisz ze fake xD jak tam amebo


Daj źródło, ze mowie, ze fake. Widac, ze tylko na tag przegryw sie nadajesz ;)
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az przedwczoraj, 20:56:56 via Wypiek
  • 1
@printf XDDDD
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az wczoraj, 06:10:25 via Wykop
  • 3
@GodEmperorWasRight: argumentum ad personam najskuteczniejsze, co?

z fartem


@Hissis: po prostu wszyscy wiemy, żeś jest debil.
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az przedwczoraj, 13:01:28
  • 0
Oj do tej pory przedłużenie pakietu normalnie 3 euro, a na jednym wskoczyła cena 5 euro. Ciekawe XD

#teleelevidenie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ka4az
Ka4az
Autor
przedwczoraj, 16:55:30 via Wykop
  • 0
@Ka4az: już od dawna jest cena 5 euro. W pakiecie za 3 euro nie ma nowych kanałów.


@shexcyk: wiem, że od dawna jest 5 euro, ale jak przedłużało się stare pakiety to po 3 euro - teraz nie mam takiej opcji i przedłużenie 5 XD
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az przedwczoraj, 11:02:13
  • 168
Ale psychiatryk XD.

#ukraina #wojna #psychiatrykzglownej #szury #szuryzglownej #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #bekazpisu
Ka4az - Ale psychiatryk XD.

#ukraina #wojna #psychiatrykzglownej #szury #szuryzglown...

źródło: image

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ka4az
Ka4az
Autor
przedwczoraj, 11:17:12 via Wykop
  • 2
@Ka4az: czy tego chcesz czy nie - Ukraina ma problem z korupcją tak samo jak i Polska w latach 90tych. Tylko my wzięliśmy sie w garść i jako tako to zwalczono bo chcieliśmy do Unii. Dopóki Ukraina nie zacznie na poważnie rozliczać tego u siebie to nie ma mowy ze ktoś ich wpuści do UE. Z tym bestialstwem no to iks de


@szmichal: Tu chodzi właśnie o bestialstwo.
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az
Autor
przedwczoraj, 15:18:35 via Wykop
  • 0
@Ka4az: przecież to że na ukrainie jest korupcja wieksza od tej z polski za PRLu jest faktem znanym powszechnie. usuniesz mi komentasz? XD


@Frygus96: nauczysz się czytać? Kto mówi o korupcji? Eh 96 to na pewno nie Twój rocznik i IQ.
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az
Autor
przedwczoraj, 15:40:23 via Wykop
  • 0
@Frygus96 dobra jak nie potrafisz zrozumieć to wypad na swoje tagi przegrywie :)
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az
Autor
przedwczoraj, 16:03:33 via Wykop
  • 0
@Ka4az: Ale dwa pierwsze komentarze to prawda. Naprawdę uważacie że ta wojna to literalnie elfy an elle vs mordor?


Ukraińcy po prawej stronie dniepru mówią po rosyjsku. Ba, pierwszy język Zełeńskiego to rosyjski.


Korupcja tam istnieje od czasów
  • Odpowiedz
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
Chocek-Klocek
przedwczoraj, 14:23:01
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ka4az
Ka4az przedwczoraj, 15:02:17 via Wykop
  • 2
@Chocek-Klocek: ruskuuuu radzę nauczyć się czytać, psychiatryk napisał "ukraincy bardziej bestialscy" co sam potwierdzasz, więc po co tam wrzucasz takie filmiki? Ja nie chcę oglądać takich, idź sobie na sadistic.
  • Odpowiedz

1239

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

Polska na czele krajów z największą ceną za "wypożyczenie" sobie GTA VI.

My jak zawsze w czołówce światowej.

Pierdyliard
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 12:05:51
  • 218
  • #
    gta
  • #
    gry
  • #
    polska
  • #
    konsole
  • #
    pcmasterrace
  • #
    steam
Ka4az
Ka4az przedwczoraj, 13:48:49 via Wypiek
  • 4
@HabaHabaZutZut

Raz ze wyjdą już wszystkie poważne patche, dwa że cena zajdzie to okolicy 100 zł.


Biorąc pod uwagę, że fizycznej płyty nie będzie to cena GTA VI tak szybko nie spadnie do zadowalającego poziomu. Wystarczy jednak kupić “za granicą” i grać tutaj.

787

Modelki biorą za koncert nawet ponad 89 tysięcy złotych

Modelki biorą za koncert nawet ponad 89 tysięcy złotych

Z naszych podatków. Takie pieniądze za możliwość zobaczenia jak trzy skąpo ubrane dziewuchy kręcą tyłkami oraz usłyszenia jak wyją do autotune

dickkick
z
x.com
dodany: 24.06.2026, 17:43:28
  • 342
  • #
    modelki
Ka4az
Ka4az przedwczoraj, 10:50:05 via Wypiek
  • 0
@dickkick

@janosikjuraj: my płacimy, podatnicy, to z naszych pieniędzy urzędy miast i domy kultury ich opłacają


Widocznie się to spina, tyle dzieciaków przychodzi to sporo wydaje na inne rzeczy
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
przedwczoraj, 04:21:55
  • 2054
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nieparzystokopytny - #takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" ...

źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ka4az
Ka4az przedwczoraj, 07:16:16 via Wypiek
  • 2
@bsuuuh

Dziwne że nie zainteresował się nikt w urzędzie że ktoś chce walnąć dom o pow. 2000 m2.


A mieli? Dostali za to odpowiednie wynagrodzenie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
daniel_sredzinski
daniel_sredzinski
daniel_sredzinski
19.06.2026, 11:35:06
  • 0
Czy korzysta/korzystał ktoś z #traderepublic? Kuszą kontem oszczędnościowym 6%
#oszczedzanie #inwestowanie #banki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ka4az
Ka4az 24.06.2026, 21:11:51 via Wypiek
  • 0
@daniel_sredzinski tak, polexam
  • Odpowiedz
pronter
pronter
22.06.2026, 12:50:26
  • 0
#traderepublic
było już parę pytań, ale ja też spytam. Ktoś ma i trzyma tam hajs na koncie oszczędnościowym? Jakieś wady?
#banki #oszczedzanie #oszczednosci #finanse
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ka4az
Ka4az 24.06.2026, 21:11:43 via Wypiek
  • 1
@pepedros trzymam i zero wad
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
24.06.2026, 16:47:00
  • 460
#pogoda #l-------------j #heheszki
g0blacK - #pogoda #l-------------j #heheszki

źródło: 3JRNhxuMrfhOj7fQTNnVFyM8xAR6x9WC

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ka4az
Ka4az 24.06.2026, 20:38:44 via Wykop
  • 3
@g0blacK: Pamiętam jak kiedyś robiłem u takiego Janusza co upał 30 stopni kazał nam skuwać płytki na tarasie, a pod płytkami była taka guma przyklejona do wylewki która służyła jako izolacja... Odchodziło to g---o po 10 cm na pół godziny, chyba 3 dni to zrywaliśmy w tym upale XD

A na tarasie 55 stopni jak nie lepiej, woda w butelce smakowało jak wrzątek XD


@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: no i powiedz,
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
23.06.2026, 16:01:41
  • 260
Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem na klimę dla biednych który działa u mnie z powodzeniem od 3 lat. Szyba z poliwęglanu na wymiar z otworami, uszczelnienie obiegu skarplacza czym tylko się da i można bzikać w chłodzie.

Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna

#klimatyzacja #pogoda #l-------------j #diy #majsterkowanie
kobiaszu - Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem n...

źródło: 1000028320

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ka4az
Ka4az 23.06.2026, 22:00:46 via Wypiek
  • 0
@kobiaszu

Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem na klimę dla biednych który działa u mnie z powodzeniem od 3 lat. Szyba z poliwęglanu na wymiar z otworami, uszczelnienie obiegu skarplacza czym tylko się da i można bzikać w chłodzie.


Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna


Ogólnie to wiesz, że lepiej miałeś w-----ć to urządzenie na zewnątrz i dać tylko wpływ na
  • Odpowiedz

1877

Dziś Dzień Ojca

Dziś Dzień Ojca

dziś Dzień Ojca, co by nikt nie zapomniał

ray7
z
pl.wikipedia.org
dodany: 23.06.2026, 09:05:45
  • 186
  • #
    rodzice
  • #
    rodzina
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
Ka4az
Ka4az 23.06.2026, 17:00:45 via Wykop
  • -1
Właśnie sęk w tym, że nigdzie. Na dzień matki jest impreza, kwiaty, reportaże w TV. A na dzień ojca? Coś tam wspomną i elo. Piekło kobiet odc. 2137


@Qba_123: Co to za p---------e?
Ka4az - >Właśnie sęk w tym, że nigdzie. Na dzień matki jest impreza, kwiaty, reportaż...

źródło: image

Pobierz
Cinex
Cinex
16.06.2026, 07:46:51
  • 0
Jako że #sohost coś tam u siebie miesza i nowe pakiety cenowe nie są już takie atrakcyjne. To szukam alternatywy, oczywiście nic od H88, żadne molochy typu Cyberfolks.. kiedyś była jakaś lista hostingów które nie są związane z H88, plus jakiś minihosting też ktoś kiedys wrzucał, na mega małe stronki (nieworpdressowe). Ktoś coś poleci?

#hosting #domeny #webmastering
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ka4az
Ka4az 16.06.2026, 13:18:21 via Wykop
  • 0
zapraszamy Hostline.pl


@hostline: wczoraj wam certyfikat SSL nie działał, a dzisiaj główna strona google kieruje do 404 xD
Ka4az - >zapraszamy Hostline.pl

@hostline: wczoraj wam certyfikat SSL nie działał, a...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az 16.06.2026, 17:28:23 via Wypiek
  • 0
@hostline

@Ka4az: Pokaż nam link, pod którym doświadczyłeś tego problemu


Eh ludzie, może trochę się wysilcie i sprawdźcie. Wczoraj też uważaliście, że SSL to nie wasz problem. Wpiszcie sobie w Google nazwę waszej firmy i kliknijcie link. To nie świadczy dobrze o firmie ¯\(ツ)/¯
Ka4az - @hostline 
 @Ka4az: Pokaż nam link, pod którym doświadczyłeś tego problemu

E...

źródło: image_picker_B1475DF0-8AF5-4934-B8F0-A9A64032EC66-86086-000010BD0EE8A4BB

Pobierz
  • Odpowiedz
kollataja123
kollataja123
15.06.2026, 10:42:19
  • 5
No i kto już sobie przypomniał o #wykopaka i tym, żeby się później zgadzała liczba postów na mirko? :P
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ka4az
Ka4az 15.06.2026, 13:39:41 via Wypiek
  • 0
@chybaDapi

@kollataja123: że tak powiem, żaden sposób roboczy, tak już zostanie ( ͡º ͜ʖ͡º) W tym roku wprowadzamy "lekkie zmiany"


Czy ta lekka zmiana to zmiana platformy z wykop na coś bardziej normalnego? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az 15.06.2026, 09:19:33
  • 9
Mhmm niewolnik, bo nie z--------a swoją puszką tworząc zagrożenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja
Ka4az - Mhmm niewolnik, bo nie z--------a swoją puszką tworząc zagrożenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: image_picker_4BEBED0F-CD0D-4855-BD69-BB448BE5508B-79654-00000F6E77616EFE

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert83
robert83
12.06.2026, 08:01:05
  • 0
w związku z wyjebką zafundowaną przez #sohost gdzie polecacie przenieść #hosting poczty?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ka4az
Ka4az 12.06.2026, 11:12:37 via Wypiek
  • 0
@vhpl

@robert83: Cześć, VH.pl z tej strony. Nie będziemy udawać losowego mirka - migracja poczty u nas jest darmowa i ogarniamy ją my. Plus cena odnowienia = cena aktywacji (czarno na białym), SSL w cenie, support po polsku przez Discord/mail/czat.

Jak chcesz pogadać bez zobowiązań - wbij na nasz Discord i zapytaj innych Klientów o opinię.


I gdzie macie jakiś hosting poczty? Wszystko to hosting WWW, na SOHOST były
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az 12.06.2026, 12:06:42 via Wykop
  • 0
982,77 zł brutto/rok


@vhpl: niestety drogo :X
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az 12.06.2026, 14:42:12 via Wykop
  • 0
@qba82222: mi nistety zależy tylko i wyłącznie na hostingu poczty, nie strony/sklepu/innego xD
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az 14.06.2026, 10:59:49 via Wykop
  • 0
@robert83: dopiero dzisiaj popatrzyłem na cennik tego co 'zaserwował' mam sohost sprzedając firmę. Najtańszy wariant hostingu 250 zł, odnowienie domeny .pl 159 zł. Przy założeniu, że bym został mam wzrost ceny do 890 zł.

Płaciłem do tej pory za całość 412 zł

xD


@emitar: ogólnie ja dostałem informacje od LH.PL potwierdzone mailem, że następne przedłużenia będą w tej samej cenie.
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az 15.06.2026, 09:05:32 via Wypiek
  • 0
@emitar

Chyba na hostido


Z hostido też korzystam i sobie chwalę. Tylko już chyba raz oni mieli firmę i sprzedali się większemu gigantowi.
  • Odpowiedz
banzi
banzi
15.06.2026, 07:18:19
  • 53
Ech, człowiek uczy się całe życie. Moja ostatnia nauczka - Rainbow Tours. Zapierałem się, że to dobra spółka, dywidendowa, solidne fundamenty, nowe rynki zdobywają, usługi turystyczne coraz lepiej sobie radzą ale i tak po którymś z ataków pomarańczowego pękłem i opchnąłem akcje na niewielkim plusie. Sprzedawałem 24 kwietnia po 132,20 zł. Dzisiaj już 154,20 zł.
Nauczka: nie warto pękać kochani, jak spółka dobra to byle pomarańczowy patałach jej nie zepsuje.
Ucałowania.

#
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ka4az
Ka4az 15.06.2026, 08:05:22 via Wypiek
  • 1
@banzi

Moja ostatnia nauczka - Rainbow Tours.


Człowieku ja kupiłem ich akcje i od tamtej pory tylko z nimi latam na wakacje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Ka4az
Ka4az 14.06.2026, 09:50:28
  • 0
Dzień dobry, witam. Poleca ktoś laptopa do 4/4.5k, który nada się do gierek, a przy okazji będzie miał klawiaturę numeryczną?

#komputery #laptopy #cokupic #zakupy #kiciochpyta #pcmasterrace
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

youmimicanski
youmimicanski
14.06.2026, 15:43:33 via Wykop
  • 2
@Ka4az: polecam
  • Odpowiedz
ethize
ethize
14.06.2026, 19:49:36 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.07.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.05.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.09.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking