Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ekrad

Ekrad

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2160
  • Znaleziska 192
  • Mikroblog 1968
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
Ekrad
Ekrad przedwczoraj, 16:12:47
  • 40
Z pozytywów tej afery, to naczelna wykopowa lekarka a.k.a. "lekarze tyle nie zarabiajo!!!111" zamknęła w końcu mordę i przestała tu robić chlew
#lekarz100k
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
przedwczoraj, 16:32:45 via Wykop
  • 11
@Ekrad: haha prawda. Zawsze ja wołam ale chyba spi od 2 tygodni na dyżurze na 5 etatach
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
przedwczoraj, 16:49:36 via Wykop
  • 11
@Ekrad: inny pajac też skleił dziób - ten co jak wstawiane były oferty z POZ za +250 zł/h, to mówił, że to fejk XDD
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
20.06.2026, 06:12:20
  • 7
#kiszak Macie komentarz kiszaka na afere gothicową i tak to nie jest całość, ale c--j raczej nic dalej odkrywczego nie mówi
https://x.com/Magiczny_Karp/status/2068215040172286113
MagicznyKarp - #kiszak Macie komentarz kiszaka na afere gothicową i tak to nie jest c...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 20.06.2026, 06:43:40 via Wykop
  • 27
@MagicznyKarp: chłop ogląda swojego największego yesmana i ma satysfakcję, że "ktoś" się z nim zgadza xD
  • Odpowiedz
Ravd
Ravd
Ravd
19.06.2026, 15:41:09
  • 566
Wyobrażam sobie miny tych wszystkich milionerów (lekarzy) którzy patrzą jak przez jednego dzbana j---e im się ten chory system #lekarz100k
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 19.06.2026, 16:48:12 via Wykop
  • 471
@Ravd: c---a im się z-----e, zaraz się znajdzie 10 sposobów na obejście tego, a potem się okaże, że odczyt średniej pensji z tej ewidencji jest c---a warty, bo jedna pensja będzie oficjalna, a druga jako niezaliczający się do tego "dodatek"
  • Odpowiedz
Ekrad
Ekrad 18.06.2026, 13:00:31
  • 16
Współczujcie dalej człowiekowi, który dosłownie wysrał się na pracę tysięcy ludzi i obrzucił ich przy tym gównem, stwierdzając, że wydanie gierki to nic trudnego i on z 2 ziomkami zrobi grę od podstaw w kilka miesięcy, po czym 2 lata od tej deklaracji temat jest zwyczajnie przemilczany, a on dalej jak gdyby nigdy nic obrzuca gównem gry za teksturę kamieni lub brak animacji pływania do tyłu xD
#kiszak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koniu_202
Koniu_202
18.06.2026, 13:28:00 via Wykop
  • 0
@rolek2145: Znaczy no... na plecach jak pływasz to możesz do tyłu płynąć
  • Odpowiedz
rolek2145
rolek2145
rolek2145
18.06.2026, 14:23:41 via Wykop
  • 0
@Koniu_202: Nie wiem ja nie umiem pływać nawet.
  • Odpowiedz

2932

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Rząd przyjął projekt ustawy, która pozwoli gromadzić dane o zarobkach lekarzy na podstawie numerów PESEL. Celem jest zwiększenie przejrzystości wynagrodzeń w ochronie zdrowia i skuteczniejszy nadzór nad wydatkami publicznymi. RMF FM informuje, że Naczelna Rada Lekarska apeluje o spotkanie z premiere

airaG
z
biznes.interia.pl
dodany: 17.06.2026, 08:22:14
  • 454
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
Ekrad
Ekrad 17.06.2026, 10:01:23 via Wykop
  • -2
no niech zwiększą wydatki na NFZ do tych proponowanych przez lekarzy 8%, żeby każdy lekarz mógł zarobić tę bańkę rocznie i mógł w końcu żyć na poziomie, a nie jak te polaki robaki, co mu się na tą pensję zrzucają
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ekrad
Ekrad 16.06.2026, 14:49:41
  • 3
Ale taki lekarz musiał mieć bekę, jak Areczki zrzucały mu się na pizzę ze swoich minimalnych pensji żeby "Pan Lekarz miał co jeść, bo ma cienszko", a on w międzyczasie wypisuje fakturkę na 200 koła xD
#lekarz100k
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johann_10
johann_10
16.06.2026, 15:39:56 via Wykop
  • 1
@Dadas77: No szkoda że na rezydenturze nie zarobiła 2mln brutto, bardzo nam przykro.
  • Odpowiedz
Dadas77
Dadas77
16.06.2026, 15:44:01 via Wykop
  • 0
@johann_10: szczególnie, że to młódka w wieku 36 lat.
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
14.06.2026, 08:23:40
  • 0
Tak sobie pomyślałem - kupiłem garnitur za prawie 2k, ubrałem go parę miesięcy po odebraniu z pralni i się okazało że się skurczył (100% wełna) - wiadomo, nikt nie przyzna się że to jego wina, sklep twierdzi że się nie skurczył tylko ja przytyłem (xd). Pytanie - jak czyścić garnitur wełniany, żeby go nie s--------i? Gadałem z kimś, też miał podobna sytuację, że jak garnitur nie był z poliestru to marynarka wróciła
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 14.06.2026, 08:49:15 via Wykop
  • 0
@Shatter: Garnitur wełniany w celu odświeżenia powinno się poddać kąpieli parowej, zabrudzenia wyszczotkować, a w ostateczności pralnia chemiczna.
  • Odpowiedz
Ekrad
Ekrad 14.06.2026, 08:58:06 via Wykop
  • 0
@Shatter: No nie musi to być jakiś specjalny sprzęt, może szczotka z miększym włosiem. Wełniany garnitur nie wymaga stricte prania, bo w wełnie nie rozwijają się bakterie. Makijażu raczej byś tak nie zmył, ale to dziwne, że Ci się skurczył, pierwsze słyszę o czymś takim, pranie chemiczne bardziej szkodzi włóknom (w sensie uszkadza) niż je kurczy.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
11.06.2026, 17:33:25
  • 128
KSIĄDZ ZAORAŁ ATEIZM JEDNYM MEMEM (ZOBACZ JAK)
#bekazkatoli
splinter96 - KSIĄDZ ZAORAŁ ATEIZM JEDNYM MEMEM (ZOBACZ JAK)
#bekazkatoli

źródło: 1000029933

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 11.06.2026, 20:02:42 via Wykop
  • 4
@splinter96: tak na marginesie, to taki chad katolik może r----ć w chory opór te wszystkie cnotki "katoliczki" na wszelkich katolskich obozach i grupkach xD, największa degrengolada dzieje się właśnie tam
  • Odpowiedz
szafoski3
szafoski3
07.06.2026, 10:56:01
  • 137
#ukraina #rosja #bekazrosji #ruskimir
szafoski3 - #ukraina #rosja #bekazrosji #ruskimir

źródło: 6865

Pobierz
szafoski3 - #ukraina #rosja #bekazrosji #ruskimir
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 07.06.2026, 15:46:52 via Wykop
  • 3
@szafoski3: Najlepsze jest to, że oni planują w budżetach środki na min. remont tych placówek, tylko, że ktoś kto ma je zadysponować uznaje, że te pieniądze bardziej przydadzą się na remont jego domu lub kupno nowego Mercedesa i tak od upadku ZSRR.
  • Odpowiedz
algus
algus
03.06.2026, 04:20:23
  • 650
Przepraszam ale gdzie są tęczowe loga? Czyżby hajs się nie zgadzał w tym sezonie? #bekazlewactwa #heheszki
algus - Przepraszam ale gdzie są tęczowe loga? Czyżby hajs się nie zgadzał w tym sezo...

źródło: image

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 03.06.2026, 14:54:10 via Wykop
  • 2
@algus: Ostatnio prezes BlackRock przyznał, że era woke była błędem i proszę. Oni chyba serio pociągają za wszystkie sznurki xD
  • Odpowiedz
kwas_dezoksyrybonukleinowy
kwas_dezoksyrybonukleinowy
31.05.2026, 16:32:38
  • 279
ależ on by teraz robił robote w obronie

#mecz #pilkanozna
kwas_dezoksyrybonukleinowy - ależ on by teraz robił robote w obronie

#mecz #pilkanoz...

źródło: gguyo

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 31.05.2026, 18:11:30 via Wykop
  • 7
@Tortcebulowy: legendarny, sekretny cios z potylicy w łydkę znany tylko mnichom Kutang Klanu
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
31.05.2026, 11:24:05
  • 94
#prawica tworzy problem który istnieje tylko w ich głowach. Sekretarka w gminie nie może być z Ukrainy z certyfikatem znajomości języka na poziomie B2+ - bo nie xD #szuryzglownej #bekazpisu #polityka
szmichal - #prawica tworzy problem który istnieje tylko w ich głowach. Sekretarka w g...

źródło: 1000071653

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 31.05.2026, 16:39:23 via Wykop
  • 1
@szmichal: Przecież od zawsze głównym warunkiem przystąpienia do konkursu na stanowisko urzędnicze jest polskie obywatelstwo. Tak na marginesie, to obcokrajowca, któremu udało się uzyskać polskie obywatelstwo zazwyczaj stać na coś więcej niż minimalna krajowa w polskiej budżetówce xD
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
31.05.2026, 09:21:35
  • 221
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 31.05.2026, 12:21:44 via Wykop
  • 3
@krystian-stepaniak: A to nie jest czasem profil jakiejś dominy, obserwowany przez typów, których kręci takie traktowanie przez kobiety i stąd takie reakcje w komentarzach?
  • Odpowiedz
sokool
sokool
23.05.2026, 15:12:11
  • 1008
58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71
sokool - 58 zł lemoniada xD #wroclaw #jedzenie71

źródło: IMG_1203

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 23.05.2026, 17:09:30 via Wykop
  • 29
@sokool: ostatnio widziałem rolkę, jak jakiś kraftowy barman tłumaczył dlaczego to samo p--o kosztuje u niego dwa razy więcej niż w Żabce i gadał, że lokal, że klimat, że musi rachunki opłacić i w końcu, że ON ma specjalne umiejętności nalewania piwa do kufla, a kupa ludzi w komentarzach potakuje: "no tak, tak, klimat lokalu jest tego wart" xD. Jak będzie udany sezon, to za rok się +5 zł do
  • Odpowiedz
mariusz-madejczyk
mariusz-madejczyk
20.05.2026, 14:38:03
  • 60
Ciiii, nie przeszkadzać i nie podpowiadać pisowcom, niech robią swoje i niech jeszcze Antka wyciągną przed wyborami... #polityka #bekazpisu
mariusz-madejczyk - Ciiii, nie przeszkadzać i nie podpowiadać pisowcom, niech robią s...

źródło: 2026-05-20 16_37_26-Greenshot

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 20.05.2026, 18:10:06 via Wykop
  • 0
@mariusz-madejczyk: Kurski to był obciążeniem kilkanaście lat temu, kiedy na wybory chodzili głównie ludzie jako tako interesujący się polityką i orientujący się w sytuacji w kraju, obecnie, to on nie dostał się do Europarlamentu tylko dlatego, że karakan dał mu lipne miejsce na liście.
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
15.05.2026, 13:43:07
  • 193
W końcu Tusk zrobił porządek z tym opasłym, sapiącym wieprzem który się dorobił na ludzkiej krzywdzie.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
RetorykaPisowska - W końcu Tusk zrobił porządek z tym opasłym, sapiącym wieprzem któr...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 15.05.2026, 15:14:32 via Wykop
  • 10
@RetorykaPisowska: 8:99 "przebierałem się, sklejacie akcję?" xD
  • Odpowiedz
WiecznySingielprzed30
WiecznySingielprzed30
14.05.2026, 05:53:41
  • 204
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 14.05.2026, 15:24:52 via Wykop
  • 0
@WiecznySingielprzed30: przecież prawdę napisała xD
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
08.05.2026, 15:51:32
  • 748
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #4konserwy #konfederacja #heheszki #mentzen

Wielka Brytania robi to na granicy o co tak zabiega Konfederacja, czyli chce mieć pewność kto przekracza ich granicę. Ale już się to Memcenowi nie podoba XD
A poza tym, po co Memcen z rodziną jeździ do państwa totalitarnego?! Głupek XD
Kempes - #polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #4konserwy #konfederacja #hehesz...

źródło: 1000077675

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekrad
Ekrad 08.05.2026, 19:54:53 via Wykop
  • 3
Ale się konfiarzom styki palą jak się stosuje ich retorykę wobec nich xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Zaiste miłosierny jest zbawiciel, lecz nie każdy to docenił, Judasz bowiem dostał pietruszkę. I słuszne było jego rozczarowanie, każdy bowiem woli pizzę.
  • xD

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.02.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking