Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ipkis123

ipkis123

Dołączył 12 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 137454
  • Znaleziska 82248
  • Mikroblog 55206
  • Obserwujący 23
  • Obserwowane 22
paluszki_rybne
paluszki_rybne
24.05.2026, 05:20:29
  • 1092
#krakow #polityka
paluszki_rybne - #krakow #polityka

źródło: IMG_0049

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 24.05.2026, 06:26:28 via Wypiek
  • 76
Ten kto nie głosuje ten nie ma prawa się wypowiadać i sam siebie pozbawia prawa głosu.


@djtartini1 System referendalny jest tak zbudowany, że świadome nie pójście na referendum jest oddaniem głosu.

Wiec daruj sobie manipulacje, jakbym poszedł i zagłosował to bym osiągnął cel odwrotny do zamierzonego .
  • Odpowiedz
marek2092
marek2092
23.05.2026, 19:13:17
  • 236
A więc szukałem samochodu aż w końcu się coś trafiło,Mazda 3 2008 rok, blacharsko bdb na progach, parę małych wgniotek ledwo widocznych i rysek ale to szczegół, nie ma co wymagać cudow po leciwym samochodzie,LPG zalozone silnik 1.6 chodzi fajnie narazie jestem zadowolony. Wiadome to nie jest jakiś tam extra samochód ale dla mnie wystarczy, oby się darzylo
#motoryzacja #samochody
marek2092 - A więc szukałem samochodu aż w końcu się coś trafiło,Mazda 3 2008 rok, bl...

źródło: temp_file3474078724422662590

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 23.05.2026, 20:33:06 via Wypiek
  • 3
@marek2092 oby służył jak najdłużej
@Shamson wieksozsx zawieszenia to Forda (to na plus bo to dobre zawieszenie)
@r5678 mialem ponad 10 lat, wszystko super tylko rdza...
  • Odpowiedz
PajonkMondry
PajonkMondry
23.05.2026, 18:42:23
  • 124
#krakow

Obywatelski obowiązek w kraju demokratycznym to iść na referendum.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 23.05.2026, 20:30:12 via Wypiek
  • 5
kraj nie jest demokratyczny jak referendum ma próg frekwencyjny.


@Morf Dokładnie. Jakby tak bylo to bym zrobił referendum czy miasto powinno wybudować stadion dla zespołu Footbolu Amerykańskiego. Pewnie wzięłoby w nim jakies 300 osob, ale wiekszosc bylaby za.
Jak myslisz, ile taki stadion kosztuje? 20 milionów? 50 milionow? Taki maly stadion.

A moze tor wyscigowy? Chociaz to zbyt lotny temat. Dodatkowe wsparcie dla klubu szachowego - 500k. Mysle, że z 50 osob by
  • Odpowiedz

74

Mentzen radzi młodym, by pili alkohol. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"

Mentzen radzi młodym, by pili alkohol. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"

Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. W jego ocenie istnieje związek między spadającą dzietnością a mniejszym spożyciem alkoholu wśród młodych ludzi.

laciate
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 22.05.2026, 11:58:38
  • 56
  • #
    polityka
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    lewica
  • #
    zdrowie
ipkis123
ipkis123 23.05.2026, 08:13:00 via Wykop
  • -7
@ibilon: Czyli wychodzi na to, że prawakom też nie podoba się wyrywanie z kontekstu.
Kto by pomyślał.... może dlatego, że chodzi o Mentzena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście zakop za manipulacje, bo KAŻDA MANIPULACJA JEST ZŁA, niezależne od strony politycznej
ipkis123
ipkis123 23.05.2026, 08:14:16 via Wykop
  • 1
Geniusz wnioskowania mentzen.


@graf_zero: geniusz nie geniusz, to znalezisko jest manipulacją.

I bonusik, skoro wycinamy z

641

"Izrael staje się państwem czysto faszystowskim. Stosuje te same techniki, co...

"Izrael staje się państwem czysto faszystowskim. Stosuje te same techniki, co...

Izrael, dla mnie przynajmniej, staje się państwem czysto faszystowskim. Stosuje te same techniki, co państwo niemieckie w latach 30. i 40. XX wieku - powiedział Roch Kowalski w "Strefie wpływów". Zdaniem Jacka Czarneckiego "nastroje antyżydowskie będą narastały".

Wiadro_gwozdzi
z
polskieradio24.pl
dodany: 23.05.2026, 05:32:29
  • 73
  • #
    polityka
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    palestyna
  • #
    gaza
  • #
    strefagazy
ipkis123
ipkis123 23.05.2026, 08:07:43 via Wykop
  • -9
@Aldona_Lipska: w Izraelu rządzą nacjonaliści stawiający ponad wszystko swój kraj, swoich mieszkańców.
Popatrzcie na chociażby imigrantów chcących dostać się do Izraela - prawaki marzą aby w Polsce tak samo można było.
Zakaz ekstradycji swoich obywateli - żaden Niemiec nie będzie Polaka przetrzymywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I ogólnie Izrael ma w dupie opinię międzynarodową, czyli coś jak powiedział Duda
"Nie będą nam w obcych językach
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
23.05.2026, 04:48:52
  • 473
Patrzcie jak go demokracja piecze
#krakow #polityka
rolnik_wykopowy - Patrzcie jak go demokracja piecze
#krakow #polityka

źródło: cbfc9dda527f54b366addef6d8bf3ee43d6313b229b3773be05f849622bdcf5a

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 23.05.2026, 06:49:38 via Wypiek
  • 77
@rolnik_wykopowy referendum jest tak skonstruowane, że jak nie jestes jego zwolennikiem to lepiej, ostać w domu.
Demokracja polega na tym, że skutecznie prezentujesz swoją wolę. Najlepiej zostać w domu, jak jestes przeciw

Cieszę sie, że moglem czegos nauczyć.
  • Odpowiedz
Mr_InC0gnit0
Mr_InC0gnit0
23.05.2026, 05:12:26
  • 1134
Mieszkańcy #krakow macie na ten moment jedyną oraz realną szansę na pozbycie się pasożytów z organizmu. Nie zawiedźcie nas, dajcie z siebie 100% Te #referendum oraz wynik przełoży się na to, że ludzie w końcu będą mogli uwierzyć, że w kupie siła. A nie jak to mawiał pewien patopolityk "To ch…j, d…a i kamieni kupa"
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 23.05.2026, 06:47:45 via Wypiek
  • 46
@Mr_InC0gnit0 Rozwiniesz to?
W sensie co po referendum?
Ty będziesz rzadzil? Nie znam cie, nie wiem jaki jestes. Skąd wiem, że nie jestes pasożytem i nie sprowadzisz kolegów?

A nie, bądźmy poważni. Największe szanse na rządzenie ma główny pomysłodawcą i sponsor referendum - Gibała.
I jego celem nie jest pozbycie sie pasozytow z Krakowa, jego celem jest rządzenie i przyprowadzenie swoich
  • Odpowiedz

587

Górnictwo notuje duże straty. Mowa o gigantycznych kwotach

Górnictwo notuje duże straty. Mowa o gigantycznych kwotach

Mimo tego zarobisz tam lepiej jak w IT

etepetete
z
biznes.interia.pl
dodany: 22.05.2026, 10:18:56
  • 127
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    informacje
  • #
    ekonomia
ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 20:53:22 via Wypiek
  • -3
@galonim Da sie, ale prawaki nie pozwolą
( ͡° ͜ʖ ͡°)
fevo
fevo
22.05.2026, 15:07:42
  • 6
#f1 A kto to wszedł do padoku taki cały czarny?
fevo - #f1 A kto to wszedł do padoku taki cały czarny?

źródło: 1000017938

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 16:31:47 via Wypiek
  • 3
@fevo Czarny kuzyn Stiga z kopalni Bytom
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1591

Kraków. Referendum. Miszalski musi odejść

Kraków. Referendum. Miszalski musi odejść

W najbliższą niedzielę, 24 maja, mieszkańcy Krakowa wezmą udział w referendum dotyczącym odwołania prezydenta miasta Aleksandra Miszalskiego (KO) oraz całej rady miasta.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 22.05.2026, 12:57:24
  • 312
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    miszalski
  • #
    ko
  • #
    polityka
ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 14:16:58 via Wykop
  • -15
Kurczę, że też w Piotrkowie Trybunalskim mówią nam jak żyć.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ponton
ponton
22.05.2026, 12:06:03
  • 11
#krakow #polityka
ponton - #krakow #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 13:54:33 via Wykop
  • 2
tak, na pewno nowy prezydent zostawi kumpli Miszalskiego i nie wrzuci swoich, a dług magicznie zniknie


@ponton: patrząc na rodzinny biznes Gibałów to jeszcze jako bonus może pojawić się dużo nowych pozwoleń na budowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

będzie wiedział że
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
22.05.2026, 11:02:58
  • 774
Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne 8 tys. osób (10% pracowników). Pozostali mają już na swoich komputerach zainstalowane oprogramowanie śledzące każdy ich ruch w celu pozyskania danych do uczenia AI, które ich zastąpi.

Przychody Mety wzrosły w Q1 2026 o 33% rok do roku, nie łudźcie się więc, że to przez rzekomy odpływ użytkowników.

Wielu wciąż myśli, że z AI to będzie tak, jak było z zastąpieniem konia przez samochód.
czerwonykomuch - Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne ...

źródło: 7cv9xoxyvj2h1_Original

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 12:59:48 via Wykop
  • 8
Czas zrozumieć, że w rewolucji AI nie jesteś woźniczym, który po zastąpieniu koni przez samochody przekwalifikuje się na kierowcę. To Ty jesteś koniem, który jest zastępowany.


@czerwonykomuch: Trafne podsumowanie. Koń ślepo wykonuje rozkazy, ma klapki na oczach i robi to co chce woźnica.
Już teraz mamy miliony generycznych postów, które nic nie znaczą. Miliard sposobów na zrobienie tego samego.

A teraz pomówmy o kosztach bo się nagle okazuje, że AI, które zastępuje pracownika
  • Odpowiedz
Palinek
Palinek
22.05.2026, 08:01:33
  • 158
Najlepsze w polskiej prawicy jest to, że Trump raz rzuci zdaniem na konferencji i nagle pół internetu zachowuje się jakby Karolek osobiście wywalczył nam tarczę, pokój i miejsce przy stole. Geopolityka na poziomie 'wujek coś powiedział po trzeciej setce, więc jest deal' xD #polityka #trump #bekazpisu #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 10:02:33 via Wykop
  • 28
@Palinek: Nie, najlepsze jest to że prawica pokochała WARUNKOWOŚĆ. Bo przecież żołnierze będą ze względu na wybranie Narockiego.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

627

Polskie firmy wykluczane z przetargów. 70 proc. trafia do zagranicznego kapitału

Polskie firmy wykluczane z przetargów. 70 proc. trafia do zagranicznego kapitału

Ponad 70 proc. zamówień branży budowlanej realizują podmioty z zagranicznym właścicielem. W całej gospodarce jest jeszcz

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 22.05.2026, 06:19:35
  • 104
  • #
    przetargi
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 08:48:16 via Wykop
  • 8
@mco111: Taki patriota z cCiebie, to pochwal się czy korzystasz z Poczty Polskiej zamiast InPostu? Samochodem jakim jeździsz? Telefon jakiej marki masz? Tylko nie pisz, że nie ma polskiego odpowiednika bo jakoś komentując ten artykuł to ci nie przeszkadzało.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 08:49:45 via Wykop
  • 9
Wiele można mówić złego o Rosji, ale tam do takich rzeczy by nie dochodziło


@enuwujnvren3wrnevinoeiove2iov2emiov: Stary, musisz być bardziej subtelny. To nie grupa na FB "Kochamy Rosjan", tutaj nikt nie kupi takich kłamstw
garrincha94
garrincha94
garrincha94
22.05.2026, 05:16:42
  • 47
Wykopki tutaj to mi przypominają wyznawców republiki: mamy wroga którego nie lubimy i cokolwiek nie zrobi to źle. Tylko tam jest tusk a tutaj nawrocki.

Trump wstrzymał rotacje -> beka z nawrockiego, ze jego relacja z trumpem jest gowno warta
Trump wysyła żołnierzy -> beka z nawrockiego, że nawet sie nie dodzwonił i przeciez nic nie zrobił

Poziom myślenia dokładnie ten sam mam wrażenie.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 07:21:09 via Wykop
  • 0
A zabrał żołnierzy?? Bo z tego co wiem to cały czas tutaj są a całe te dyskusje opierają się tylko na tym co mówi a nie robi.


@garrincha94: Żołnierze w USA zostali cofnięci. Ludzie tam zdążyli wynająć swoje domy, w których mieszkają, na czas pobytu w Polsce.
Żołnierze byli już spakowani, a część sprzętu jest już w Polsce
  • Odpowiedz

352

Referendum Karola Nawrockiego odrzucone

Referendum Karola Nawrockiego odrzucone

Senat nie wyraził zgody na zarządzenie referendum w sprawie unijnej polityki klimatycznej. Z propozycją ogólnokrajowego głosowania wyszedł prezydent Karol Nawrocki.

Isca
z
polsatnews.pl
dodany: 21.05.2026, 07:21:31
  • 196
  • #
    polityka
  • #
    nawrocki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 07:12:49 via Wykop
  • 7
Teraz już nikt nie krzyczy demokracja?


@Mariaci: Pewnie tęsknisz za demokracją z ZSRR:
"Kto jest najlepszym przywódcą na świecie i dlaczego Stalin"
ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 07:15:35 via Wykop
  • -2
@od-bana-do-bana: W Polsce referenda powinny być zakazane. Nie dorośliśmy do nich. Pytania są tendencyjne i brak debaty społczenej nad nimi. Brak wałkowania co oznacza każda z odpowiedzi i jakie będą konsekwencje.

Nie wierzysz? No to patrz
1) Czy jesteś za zmniejszeniem wieku emerytalnego do 50 lat
2) Czy jesteś za zwiększaniem pensji minimalnej do 6000 netto

Jak myślisz, jakie będą odpowiedzi? Jak myślisz co to oznacza dla gospodarki?
ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 07:19:04 via Wykop
  • -2
Nie mam zdania co do tego referendum,


@ray7: Jak to? Nie lubisz pytań z tezą? Ja tam uwielbiam takie manipulacje w życiu codziennym, a co dopiero takie pytania decydujące o moim poziomie życia.

Może jakieś pytanie o atom?
Czy chcesz budowy elektrowni atomowej i powtórki katastrofy w Czarnobylu?
Jabby
Jabby
22.05.2026, 05:36:49
  • 290
Polityka prowadzona przez prawicę przypomina spektakl w wykonaniu ludzi z opóźnieniem umysłowym.
- Najpierw Trump deklaruje że zabierze Niemcom 5.000 żołnierzy i przerzuci ich do Polski
- Potem jego administracja deklaruje że obniżą o 4.000 żołnierzy kontyngent w Polsce
- Następnie wtopa z nieodebraniem telefonu od Karolka z Polski, bo pewnie Trump zapomniał kto to jest albo szkoda mu było poświęcać partyjki golfa na rozmowę z kimś takim
- A na koniec deklaracja że da
Jabby - Polityka prowadzona przez prawicę przypomina spektakl w wykonaniu ludzi z opó...

źródło: z31621404AMP,Karol-Nawrocki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 07:10:11 via Wykop
  • 1
A na koniec deklaracja że da Polsce 5.000 żołnierzy


@Jabby: Trump znowu się zorientował, że Nawrocki został Prezydentem. Coś z pamięcią u niego nie tak.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Diabolos
Diabolos
22.05.2026, 04:24:16
  • 78
Z samego KPO ma pójść na ten projekt 100 milionów euro. Für Deutschland.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dodatkowe-100-mln-euro-na-europejski-program-satelitarny-w-ramach-rewizji-KPO-MFiPR-9094229.html

#kosmos #kpo #bekazlewactwa
Diabolos - Z samego KPO ma pójść na ten projekt 100 milionów euro. Für Deutschland.

...

źródło: Screenshot-20260522-061234

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 22.05.2026, 05:56:06 via Wypiek
  • 1
@ChrisHansen czyli jesteś team "Fur dojczland" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czyjatoja
Czyjatoja
Czyjatoja
21.05.2026, 18:24:15
  • 13
#krakow

Nie Idę na referendum
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 21.05.2026, 20:23:07 via Wykop
  • 0
Bo jesteś tępy, dziękuje za tę wypowiedź. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Yeahido: Jak ktoś nie myśli jak TY to jest tępy?
Tak nie przekonasz ludzi do nowej, ponoć lepszej władzy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
21.05.2026, 18:04:00
  • 163
Prawacy kiedyś: "my wcale nie chcemy nikomu zaglądać do łóżek"
Polityk konfederacji dziś: "odpowiednie służby będą sprawdzały czy dane osoby nie współżyją z osobami tej samej płci"

#bekazprawakow #bekazkatoli #polityka #heheszki #teczowepaski
ciagleloginzajety - Prawacy kiedyś: "my wcale nie chcemy nikomu zaglądać do łóżek"
Po...

źródło: 1000034423

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ipkis123
ipkis123 21.05.2026, 19:37:59 via Wykop
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 37
  • Strona 6 z 37
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 27.01.2018

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 17.12.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.11.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.10.2015

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking