Wpis z mikrobloga

@vieniasn: dziadzia przecież to były bardzo deszczowe wakacje i było pełno artykułów że pogoda nie sprzyja urlopowiczom. Nawet jeśli 18 stopni liczą z całej doby to i tak zimniej niż ta majówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vieniasn: zgadzam się, optimum w cieniu to 20 stopni.
Ja na przykład bardzo lubię zimę jak jest śnieg i słońce świeci, fajnie się spaceruje wtedy i ładnie se to wygląda.
Vienias wypierdzielamy stąd, trzeba se inny klimat złapać
  • Odpowiedz