Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko258
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
defoxe

defoxe

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 58141
  • Znaleziska 22804
  • Mikroblog 35337
  • Obserwujący 50
  • Obserwowane 71

311

Emulator x86 napisany w czystym CSS. Bez JavaScriptu, bez WASM, tylko arkusz sty

Emulator x86 napisany w czystym CSS. Bez JavaScriptu, bez WASM, tylko arkusz sty

Brzmi jak żart z forum programistów, ale to fakt. Lyra Rebane, zajmująca się CSS i bezpieczeństwem IT, stworzyła emulator procesora x86 działający wyłącznie w oparciu o arkusz stylów. Bez jednej linijki JavaScriptu, bez WebAssembly, bez dodatkowych języków. Sam CSS.

pixel-nerd
z
pixelnerd.pl
dodany: 25.02.2026, 16:37:04
  • 73
  • #
    emulator
  • #
    x86
  • #
    programowanie
  • #
    css
  • #
    webdev
  • #
    css3
defoxe
defoxe 26.02.2026, 09:46:59 via Wykop
  • 2
@Shemek: taka forma terapii i zajęcia czasu, dla ludzi z zaburzeniami.
NotourMATT
NotourMATT
24.02.2026, 12:45:52
  • 1748
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

defoxe
defoxe 26.02.2026, 09:10:22 via Wykop
  • 0
W owym momencie zastanawiałem się co miał dać ten napis "dzieci" przed teatrem.


@3majmipiwo: @NotourMATT Jak się napisze "DZIECI" przed budynkiem, to automatycznie koniec wojny. Wiadomo...
Komuś się pomyliła bajka o konikach Pony z wojną. I tak, Ukraińcy (jak i wiele innych stron każdego konfliktu) zakrywa cele strategiczne cywilami. Właśnie po to, by potem były historie w stylu, że strona przeciwna atakuje cywili. Nie mówię, że w tym przypadku
  • Odpowiedz

1961

Szef NIL: Więcej niż 100 tys. zł zarabia jedynie od 400 do 800 lekarzy

Szef NIL: Więcej niż 100 tys. zł zarabia jedynie od 400 do 800 lekarzy

Tym samym problemu nie ma, można się rozejść XD

DiMaria
z
poznan.wyborcza.pl
dodany: 24.02.2026, 09:19:41
  • 265
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
  • #
    nfz
  • #
    polska
defoxe
defoxe 25.02.2026, 09:27:08 via Wykop
  • 0
@Relkin: I do czego by tą kartę wsadzał? Do czytnika. A to nie może zabrać całego czytnika w inne miejsce? Pewnie by tak robili. Albo karta by była wsadzona przez kolegę do czytnika w szpitalu, a on w tym samym czasie w prywatnym gabinecie.
To jedynie większy dostęp do zawodu i większa konkurencja rozwiąże ten problem. Druga sprawa, karać odbierając prawo do wykonywania zawodu. Niech zarabiają - niech im się
defoxe
defoxe 25.02.2026, 10:05:26 via Wykop
  • 0
Wyrwie czytnik ze ściany?


@Relkin: na każdą kontrolę jest jakieś obejście. Co z tego jak są czy by były kontrole, jak i tak jest bezkarność. Bezkarność wynika trochę też z tego, że jest mało lekarzy i jak zabierzesz takiemu prawo do wykonywania zawodu, to kto będzie leczył ludzi? Takie mam wrażenie jest nastawienie. Chuchają, dmuchają, pensje i dodatki w górę, a jakość pracy leci na łeb. Wystarczy zacząć ich oceniać.

3159

Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.

Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.

Pacjenci jednej z klinik w Państwowym Instytucie Medycznym MSWiA byli przyjmowani niezgodnie z przepisami. Szybkie leczenie raka trzustki zapewniały wpłaty na konto fundacji związanej ze szpitalem i drogie wizyty u kierownika kliniki wynika z kontroli Narodowego Funduszu Zdrowia.

gerwazy-oko
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 23.02.2026, 09:39:27
  • 332
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    rak
  • #
    onkologia
  • #
    wydarzenia
defoxe
defoxe 23.02.2026, 21:06:25 via Wykop
  • 4
Nieprawdopodobne, szok, niedowierzanie. Winni pewnie pójdą siedzieć.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

blunch
blunch
23.02.2026, 09:18:20
  • 952
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 424
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

defoxe
defoxe 23.02.2026, 21:03:10 via Wykop
  • 0
@blunch: Przekręć licznik na 100k, nie zmieniaj oleju przez 60k, dojedź klocki żeby iskry szły - zejdzie na pniu.

  • Odpowiedz
mielonkazdzika
mielonkazdzika
21.02.2026, 08:44:17
  • 1562
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

defoxe
defoxe 22.02.2026, 11:04:57 via Wykop
  • 0
@mielonkazdzika: NATO totalnie nie jest żadnym gwarantem bezpieczeństwa, zupełnie nigdzie nie ma, że sojusznicy mają obowiązek dołączyć do wojny i wysłać wojsko. W dodatku NATO nic nie znaczy bez USA, a USA akurat z Rosją najchętniej by się dogadało nawet na szkodę Europie. Jedynie nowy sojusz państw wschodnich, żywo zainteresowanych wzajemnym bezpieczeństwem ma jakiś sens. Wy naprawdę myślicie, że jakiś Portgualczyk będzie ginął za Przesmyk Suwalski?!
( ͡°(
  • Odpowiedz
defoxe
defoxe 23.02.2026, 10:06:58 via Wykop
  • 0
Ruscy tak to sobie dokladnie wymyslili te ultimatum z grudnia 2021 roku. Moskwa oficjalnie zażądała wtedy od USA i NATO wycofania wszystkich obcych wojsk i infrastruktury wojskowej z państw, które dołączyły do Sojuszu po 1997 roku i zaprzestania jakiejkolwiek aktywności wojskowej NATO na wschodzie.


@mielonkazdzika: No zgadza się. Niektórzy mówią, że Polska dołączyła do NATO właśnie jako członek drugiej kategorii i z czasem zaczęło się to zmieniać. Na przykład niby
  • Odpowiedz
defoxe
defoxe 23.02.2026, 20:55:25 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

362

Potężna burza po słowach ambasadora USA w Izraelu. Państwa arabskie reagują

Potężna burza po słowach ambasadora USA w Izraelu. Państwa arabskie reagują

Ambasador USA w Izraelu stwierdził, że jego zdaniem Izrael mógłby zająć na Bliskim Wschodzie wszystkie tereny opisane w Biblii jako należące do Izraelitów. Chodzi o posiadanie terytoriów od rzeki Nil w Egipcie po rzekę Eufrat płynącą przez Syrię i Irak. "Gdyby to wszystko wzięli, to byłoby w porządk

sub_zero_1
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 22.02.2026, 09:09:33
  • 90
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    aneksja
  • #
    zbrodniarzewojny
  • #
    polityka
  • #
    bliskiwschod
defoxe
defoxe 23.02.2026, 10:26:08 via Wykop
  • 0
@ddf-ddt: @dzialoZaglady Ja bym to tak interpretował.
Żydzi to w zasadzie tożsamość religijna (Judaizm).
Izraelczycy to obywatele państwa Izrael.
Stawiając sprawę bez owijania w bawełnę - Izrael to państwo wyznaniowe (mimo niby że formalnie tak nie jest).
Więc genetyka zasadniczo tu nie ma wiele do rzeczy. Można mieszkać w USA, mieć polskie korzenie i działać dla dobra wspólnoty Żydowskiej i państwa Izrael. Moim zdaniem między innymi na tym polega
defoxe
defoxe 23.02.2026, 20:24:30 via Wykop
  • 1
to komu się będą należały grunty pod Jerozolimą, Tel-Awiwem czy Hajfą?


@ddf-ddt: Może ich bogowie to powinni wyjaśnić między sobą.

864

Polskie saneczkarki które jechały na 9-letnich sankach szczerze o PZSS

Polskie saneczkarki które jechały na 9-letnich sankach szczerze o PZSS

Polki które zajęły 6. miejsce jechały na starych 9-letnich sankach i przedstawiły swoją opinię o Polskim Związku Sporów Saneczkowych

enterprize
z
sport.interia.pl
dodany: 12.02.2026, 08:41:54
  • 219
  • #
    sport
  • #
    mediolan2026
  • #
    igrzyskaolimpijskie
  • #
    lesnedziadki
  • #
    saneczkarstwo
defoxe
defoxe 13.02.2026, 08:44:00 via Wykop
  • 0
Dla mnie to jest swego rodzaju fenomen, że komuś za jazdę na sankach płacą. Ok, jeśli to jest jakiś biznes, ludzie to oglądają, sprzedają się bilety, dyscyplina sama się utrzymuje. Przykładem jest piłka nożna. Kilku gości kopie piłkę i mają publiczność, dostają kupę kasy - trudno ale skoro działa, to ok. Rozumiem, że na pewnym poziomie trzeba dużo trenować, trzeba się temu poświęcić, no ale kurde, to, że ktoś chce się spełniać
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

defoxe
defoxe 13.02.2026, 10:56:46 via Wykop
  • 0
oszczędźmy te parę tysiecy na sporcie i sankach dajmy miliardy na tvp. Oto logika polaka


@warzone-rastafuraj: Jest na co dawać, ja nic o TVP nie pisałem. Jeśli chodzi o wydatki na sport, to owszem, może jakieś dofinansowanie na zakup sprzętu do sal gimnastycznych dla szkół. Jednak by to bardziej procentowało niż finansowanie aspiracji kilku ludzi. Może to ci się wydawać brutalne ale nadal uważam, że każdy swoje pasje powinien finansować

975

Budowa pierwszej w Polsce małej elektrowni jądrowej SMR zablokowana

Budowa pierwszej w Polsce małej elektrowni jądrowej SMR zablokowana

Budowa pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej SMR w Stalowej Woli (woj. podkarpackie) utknęła w martwym punkcie. Sejmowa Komisja Ochrony Środowiska ponownie odmówiła zgody na sprzedaż i wylesienie ponad 300 hektarów gruntów, które prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny chciał przeznaczyć pod inwestycję

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 12.02.2026, 09:46:27
  • 235
  • #
    ciekawostki
  • #
    inwestycje
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • #
    atom
defoxe
defoxe 13.02.2026, 08:57:17 via Wykop
  • 1
@yetix: miasto, miastem... Tu chodzi o elektrownie, nie musi akurat być tam.

670

Dziś Enrico Palazzo kończyłby 100 lat

Dziś Enrico Palazzo kończyłby 100 lat

Wspomnijmy jeden z największych głosów w historii.

kayo
z
youtube.com
dodany: 11.02.2026, 07:48:08
  • 42
  • #
    komedia
  • #
    pdk
defoxe
defoxe 12.02.2026, 06:49:41 via Wykop
  • -14
Leslie Nielsen zawsze powodował u mnie zażenowanie, totalnie nie rozumiem jego typu "komedii" (a jeszcze gorzej - parodii).
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

defoxe
defoxe 13.02.2026, 08:27:08 via Wykop
  • 0
To jakiego typu "komedie" rozumiesz? Chciałbym poznać twój punkt odniesienia.


@Jednorenki_Bandyta: Ok, komedii w sumie nie lubię ale np. Louis de Funès mi mocno bardziej pasuje od komedii/parodii w których występował Nielsen. "Szklanką po łapkach" albo "Naga b--ń", "Czy leci z nami pilot?" to według mnie żenada, poziom humoru i parodiowanie totalnie do mnie nie trafia, dosłownie czuje dyskomfort widząc jego filmy. Ja rozumiem, że filmy znalazły swoje miejsce w

520

USA Trumpa upada. Rekordowa liczba zwolnień i najgorszy wynik od 2009r

USA Trumpa upada. Rekordowa liczba zwolnień i najgorszy wynik od 2009r

W pierwszym miesiącu 2026 roku pracodawcy w USA ogłosili redukcję ponad 100 tysięcy etatów. To wynik, jakiego w styczniu nie notowano od 2009 roku (wzrost aż o 118 proc. w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego).

Obalamypropagande
z
money.pl
dodany: 10.02.2026, 21:30:29
  • 185
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    ameryka
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
  • #
    polityka
defoxe
defoxe 12.02.2026, 07:41:49 via Wykop
  • 0
Bliźniacze znalezisko i podobnie artykuł napisany dla napisania. Więc i komentarz tu ten sam wkleję.

130 000 nowych/usuniętych miejsc pracy w kraju który ma oficjalnie 348 425 000 ludzi.
Czyli około 0,037% populacji. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Tak dla porównania, tam rocznie umiera około 108 000 osób z przedawkowania.
I mają tam 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

90

USA Trumpa nie upada, a ilość miejsc pracy w styczniu zwiększyła się o 130 tys.

USA Trumpa nie upada, a ilość miejsc pracy w styczniu zwiększyła się o 130 tys.

Czyli trochę o manipulacji, trochę o statystyce i o tłumaczeniu.

StaryPierdziel
z
wykop.pl
dodany: 11.02.2026, 18:22:05
  • 38
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
  • #
    statystyka
defoxe
defoxe 12.02.2026, 07:28:19 via Wykop
  • -2
130 000 nowych miejsc pracy w kraju który ma oficjalnie 348 425 000 ludzi.
Czyli około 0,037% populacji. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Tak dla porównania, tam rocznie umiera około 108 000 osób z przedawkowania.
I mają tam 3 600 000 urodzeń rocznie... [ https://www.cdc.gov/nchs/products/databriefs/db535.htm ]
Więc naprawdę, te 130 tysięcy miejsc pracy to
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

64

Prawie połowa Europejczyków poparłaby zakaz X w UE

Prawie połowa Europejczyków poparłaby zakaz X w UE

Badanie YouGov w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech i Polsce pokazuje że 47% ankietowanych poparłoby usunięcie X z rynku UE przy dalszym łamaniu prawa. 60 - 78% chce mocniejszych sankcji, a większość z nich zgadza się na całkowitą blokadę platformy jeśli ta nie wdroży wymogów unijnych przepisów

occultronaut
z
euronews.com
dodany: 11.02.2026, 16:51:27
  • 51
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    usa
  • #
    musk
  • #
    twitter
defoxe
defoxe 12.02.2026, 06:44:26 via Wykop
  • 0
Słyszałem też, że 140% populacji UE zgadza się z zakazem sprzedaży pojazdów spalinowych, a pozostałe 65% mocno go popiera.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

347

Doszło do tajnej eksplozji jądrowej? USA oskarżają Chiny i ujawniają kulisy

Pokaż treści 18+

Doszło do tajnej eksplozji jądrowej? USA oskarżają Chiny i ujawniają kulisy

USA oskarżają Chiny o potajemne testy z użyciem ładunków jądrowych i próbę ukrycia ich skutków, jednak Organizacja Trakt

SP9IDA
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 07.02.2026, 19:22:26
  • 67
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    chiny
  • #
    geopolityka
defoxe
defoxe 08.02.2026, 10:57:49 via Wykop
  • 4
Dziś mogę ujawnić, że rząd USA jest świadomy, że Chiny przeprowadziły próby z ładunkami jądrowymi, w tym przygotowują się do prób z deklarowaną mocą rzędu setek ton


źródło: sen Trumpa. Wiadomo było, że dopadną go nowe urojenia jak już wytłumaczyli mu, że Grenlandii się nie da tak łatwo zająć.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

defoxe
defoxe 10.02.2026, 09:42:58 via Wykop
  • 0
Dziś głowice mają moc tysięcy i milionów ton.


@abhagebhar: nie do testów, bo i po co

592

Czy Allegro stosuje dark patterns przy wyborze dostawy?

Czy Allegro stosuje dark patterns przy wyborze dostawy?

Według Fundacji Forum Konsumentów, Allegro faworyzuje własne metody dostawy, a mechanizmy wyboru dostawy mogą sprawiać, że klienci nie wybierają ich świadomie, tylko zostają do tego nakłaniani przez algorytm. To już nie tylko spór z konkurencją, ale zarzut stosowania tzw. dark patterns.

Genezyp
z
wprost.pl
dodany: 06.02.2026, 18:07:51
  • 163
  • #
    allegro
  • #
    afera
  • #
    biznes
  • #
    zakupy
  • #
    ecommerce
  • #
    polska
defoxe
defoxe 08.02.2026, 11:10:45 via Wykop
  • 1
Mają swoją platformę sprzedaży, mają swoją opcję dostawy. Dlaczego mają nie faworyzować?! To może jeszcze mają obowiązek obsługiwać np. InPost. Nie mają.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2978

Poszukiwany listem gończym Zbigniew Tadeusz Ziobro

Pokaż treści 18+

Poszukiwany listem gończym Zbigniew Tadeusz Ziobro

Jeśli znasz miejsce pobytu tej osoby skontaktuj się z policjantami z Komendy Stołecznej Policji, tel. 47 72 37 657, numerem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

QoTheGreat
z
ksp.policja.gov.pl
dodany: 06.02.2026, 15:36:37
  • 328
  • #
    ziobro
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    pis
  • #
    polska
defoxe
defoxe 07.02.2026, 11:02:40 via Wykop
  • 1
@kpod: a ten clown po co?

268

Powstaje polski dron myśliwski

Pokaż treści 18+

Powstaje polski dron myśliwski

Polska firma pracuje nad nowatorską bronią. Pod nazwą Iryda Plus powstaje uzbrojony, myśliwski bezzałogowiec klasy C-UAS, będący odpowiedzią na masowo stosowane przez rosję wojskowe drony.

Resu
z
tech.wp.pl
dodany: 04.02.2026, 14:31:41
  • 68
  • #
    wojna
  • #
    drony
  • #
    dron
  • #
    polska
  • #
    lotnictwo
  • #
    samoloty
defoxe
defoxe 04.02.2026, 19:36:19 via Wykop
  • 2
coraz lepsze te obrazki od AI. Ale przyznam że opcja z taką podwieszoną wieżyczką strzelniczą była bardziej wiarygodna
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1047

Polskie modelki w amerykańskich aktach Epsteina

Polskie modelki w amerykańskich aktach Epsteina

Najnowsza partia odtajnionych akt dotyczących sprawy amerykańskiego miliardera Jeffreya Epsteina zawiera polskie wątki. Jak wynika z analizy PolsatNews, oprócz znanych nazwisk można tam znaleźć wzmianki o zakupach dokonywanych wPolsce. Premier Donald Tusk zapowiedział powołanie zespołu analitycznego

opanowalemsztukepalenia
z
polsatnews.pl
dodany: 03.02.2026, 17:08:34
  • 253
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    modelki
  • #
    epstein
  • #
    wydarzenia
defoxe
defoxe 04.02.2026, 19:16:28 via Wykop
  • 1
Taa najważniejsze że Polskie karyny też tam były... Takie światowe... Polska też chce, no weźcie nas też!!! Taka światowa afera, uooo jeja!
Apsztajn to brzmi teraz modnie, to się sprzedaje! To ma kliknięcia, to ludzi interesuje, to fituje (ta flaga polska na policzku najbardziej).


PS. Tylko szkoda, że tam totalnie o coś innego chodziło niż o jakieś polskie STARE karyniska.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

619

Kryzys urodzeń w Polsce. Scenariusz z najgorszych prognoz już się realizuje

Kryzys urodzeń w Polsce. Scenariusz z najgorszych prognoz już się realizuje

Z demografią w Polsce jest źle nie od wczoraj. Jednak najnowsze dane GUS są gorsze od najsłabszych prognoz.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 28.01.2026, 12:03:59
  • 440
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    nieruchomosci
  • #
    rozowepaski
  • #
    ekonomia
defoxe
defoxe 29.01.2026, 18:01:09 via Wykop
  • 1
aby nie musiały się męczyć jak ich rodzice w obecnych czasach. To świadczy o świadomości społeczeństwa,


@PrezesBoss: nie o świadomości tylko o zwykłej depopulacji i właśnie braku świadomości tego. Jakoś są ludzie którym się wiedzie, dzieci mają, do zwykłych szkół ich nie dają itd. Warto to przemyśleć.
I szczerze? Ja jakoś przeciwnikiem tej depopulacji nie jestem, jak się na ludzi patrzy, to jest k---a dramat...

4

UE zawiera wielką umowę z Indiami.

UE zawiera wielką umowę z Indiami.

Dopiero co Unia Europejska zawarła budzącą emocje umowę handlową z państwami Mercosur, a już finalizuje kolejne porozumienie, negocjowane od blisko 20 lat. Tym razem chodzi o deal z Indiami, który ma stworzyć jeden z największych obszarów handlowych na świecie

etepetete
z
biznes.interia.pl
dodany: 27.01.2026, 10:10:00
  • 1
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
defoxe
defoxe 27.01.2026, 20:47:28 via Wykop
  • 0
@etepetete brakuje jeszcze "szok, niedowierzanie", bo "z ostatniej chwili" już jest ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 23
  • Strona 4 z 23
  • >

Nie podam

  • foo bar
  • śląsk

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.02.2018

    Komentator
  • VIP
    od 08.04.2022

    VIP
  • Złotousty
    od 30.04.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 01.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.03.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking