Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
defoxe

defoxe

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 58130
  • Znaleziska 22794
  • Mikroblog 35336
  • Obserwujący 50
  • Obserwowane 71

390

Drony z Rosji wleciały do Łotwy i Estonii Jeden uderzył w elektrownię

Drony z Rosji wleciały do Łotwy i Estonii Jeden uderzył w elektrownię

W przestrzeń powietrzną Łotwy wleciał dron z Rosji - przekazały siły zbrojne Łotwy. Bezzałogowiec rozbił się, nikomu nic się nie stało - podała łotewska agencja LETA

staryjednaknowy
z
rmf24.pl
dodany: 25.03.2026, 08:43:24
  • 63
  • #
    drony
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    europa
defoxe
defoxe 25.03.2026, 10:38:39 via Wykop
  • 2
@BedzieDobraGra: @Makavlani on to zawsze mówił i znowu miał rację! Tak było i będzie. Pewnie będzie też coś o tym, że chcą nas wciągnąć w wojnę. Może nawet coś o Jackowskim wspomni.

343

Media ujawniają jak Netanjahu wymanewrował Trumpa w wojnę z Iranem

Niecałe 48 godzin przed rozpoczęciem ataku na Iran premier Binjamin Netanjahu rozmawiał telefonicznie z prezydentem Donaldem Trumpem, przekonując go, że nadarza się wyjątkowa okazja do uderzenia w reżim ajatollahów. Wskazywał, że władzę w Teheranie może zastąpić ekipa bardziej skłonna do negocjacji

sub_zero_1
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 23.03.2026, 20:40:38
  • 68
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    izrael
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    polityka
defoxe
defoxe 25.03.2026, 10:30:19 via Wykop
  • 0
Niecałe 48 godzin przed rozpoczęciem ataku na Iran premier Binjamin Netanjahu rozmawiał telefonicznie z prezydentem Donaldem Trumpem, przekonując go, że nadarza się wyjątkowa okazja do uderzenia w reżim ajatollahów.


I w ciągu 48h przypłynęły tam lotniskowce z USA?
Niedobry Bibi tak wmanewrował Trumpa... No ja nie mogę... Ale Trump zakończy tę kolejną bezsensowną wojnę i może wreszcie dostanie tą nagrodę Nobla imienia Donalda Trumpa za wkład w pokój na świecie. Będzię good
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

31

Wczoraj w Iranie powieszono 19 letniego chłopaka. Nazywał się Saleh Mohammadi.

Wczoraj w Iranie powieszono 19 letniego chłopaka. Nazywał się Saleh Mohammadi.

Był sportowcem, zapaśnikiem. Reprezentował swój kraj na zawodach. Protestował przeciwko reżimowi, a reżim nie wybacza. Saleh był torturowany i powieszony. No, ale to zły Izrael napadł na dobry Iran...

BlogoslawionyTwarozyc
z
facebook.com
dodany: 21.03.2026, 15:52:49
  • 52
  • #
    iran
  • #
    bliskiwschod
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    grzegorzbraun
defoxe
defoxe 21.03.2026, 19:00:57 via Wykop
  • 5
No, ale to zły Izrael napadł na dobry Iran...


@BlogoslawionyTwarozyc chłopie weź się zastanów nad tym co napisałeś... W stronach konfliktu nie musi być dobrej strony i złej. Mogą być nawet obie złe. Owszem, Iran ma niehumanitarne prawa z perspektywy Europy ale to nie usprawiedliwia drugiej strony konfliktu do zabijania.
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

defoxe
defoxe 21.03.2026, 19:55:20 via Wykop
  • 7
@BlogoslawionyTwarozyc: to powiedz koledze, że Izrael powstał w miejscu gdzie żył ktoś inny. Tyle w temacie. A co do terroryzmu - jest zły.

298

Pacjent zmarł podczas badania rezonansem. Czy rodzina dostanie odszkodowanie?

Pacjent zmarł podczas badania rezonansem. Czy rodzina dostanie odszkodowanie?

Rozpoczął się proces w sprawie śmierci mężczyzny, który w 2023 r. zmarł podczas badania rezonansem magnetycznym we Wrocławiu. 49-latek doznał wstrząsu anafilaktycznego po podaniu kontrastu, akcja ratunkowa była nieudolna, w placówce panował chaos. Rodzina będzie walczyć o odszkodowanie.

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 19.03.2026, 12:44:16
  • 110
  • #
    medycyna
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    zdrowie
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
defoxe
defoxe 20.03.2026, 10:38:16 via Wykop
  • 2
@JaroSubaru82: przecież jest to w opisie nawet...
czerwonykomuch
czerwonykomuch
15.03.2026, 15:38:04
  • 1555
Pamiętajcie kochani:

może POTĘŻNE Stany Zjednoczone nie są w stanie poradzić sobie z turbanogłowymi w Iranie i walą rakietami za miliony do dronów z silnikami od kosiarki, ale gdy tylko noga kacapskiego żołnierza postanie na polskiej ziemi, to natychmiast przylecą nam z pomocą i zrzucą b---ę atomową na Moskwę. Musimy jedynie wydać kolejne setki miliardów na tworzenie miejsc pracy w amerykańskim przemyśle i wtedy już na pewno, na sto procent, nie zostaniemy
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

defoxe
defoxe 15.03.2026, 23:09:05 via Wykop
  • 1
Ale Trump przyleci na Sylwestra z Jedynka i zatańczy jak tylko PiS wygra, lewaku!


@UberWygryw: myślicie że da radę? On tam chyba mocne prochy bierze... Ja się pytam gdzie teraz są ci Wykopowicze, co tylko z polskim obywatelstwem dokonywali wyborów prezydenta w USA (mame nie teraz - na wykopie wybory) i tak się cieszyli z wygranej tego gościa?

Ja to myślę, że przyjedzie do Polski i zrobi galę UFC imienia
defoxe - >Ale Trump przyleci na Sylwestra z Jedynka i zatańczy jak tylko PiS wygra, l...

źródło: uid_61a14762493b4932b076dafb0599208d_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_donald-trump-fot-getty-images

Pobierz
  • Odpowiedz

285

Główny doradca Trumpa wzywa do "odejścia" od wojny z Iranem.

Pokaż treści 18+

Główny doradca Trumpa wzywa do "odejścia" od wojny z Iranem.

Główny doradca Trumpa wzywa do "odejścia" od wojny z Iranem; ostrzega, że Izrael może rozważyć użycie broni jądrowej. Ciekawe czemu broń jądrowa skoro jest tak dobrze...

konradpra
z
x.com
dodany: 15.03.2026, 15:56:12
  • 60
  • #
    izrael
  • #
    iran
  • #
    bliskiwschod
  • #
    usa
  • #
    polityka
defoxe
defoxe 15.03.2026, 23:01:47 via Wykop
  • 13
@Pirat_Barnaba: no jak co... Przekazał informacje.
defoxe
defoxe 15.03.2026, 23:03:05 via Wykop
  • 1
@enten: USA już ma "srake". Normalnie to już by się zawinęli po ogłoszeniu zwycięstwa no ale pan nie pozwala i co teraz.

364

Iran oficjalnie deklaruje, że Cieśnina Ormuz NIE jest już zamknięta dla świata

Jest zamknięta TYLKO dla USA, Izraela. Żegluga międzynarodowa może swobodnie przepływać. Waszyngton właśnie załamał się w transmisji telewizyjnej na żywo.

aturt
z
x.com
dodany: 15.03.2026, 12:48:41
  • 69
  • #
    iran
  • #
    ormuz
  • #
    usa
  • #
    izrael
  • #
    polityka
  • #
    wojna
defoxe
defoxe 15.03.2026, 22:59:18 via Wykop
  • 0
oto to, trzeba wysłać to zdjęcie Chomeinienuieiemu.


@barman84: on od dawna nie żyje, teraz był Chamenei ale USA zastąpiło go Chameneim synem (podobno bardziej radykalnym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°))

48

Nadchodzi "bardzo mocne" uderzenie na Iran. Trump mówi o całkowitym zniszczeniu

Nadchodzi "bardzo mocne" uderzenie na Iran. Trump mówi o całkowitym zniszczeniu

Prezydent Stanów Zjednoczony Donald Trump zapowiedział "bardzo mocne" uderzenie na Iran, nie wykluczając całkowitego zniszczenia wybranych obszarów i grup ludzi. To odpowiedź na ostatnie działania Teheranu.

Tired_
z
rmf24.pl
dodany: 07.03.2026, 13:56:20
  • 35
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    informacje
  • #
    bliskiwschod
  • #
    polityka
defoxe
defoxe 07.03.2026, 19:25:44 via Wykop
  • -1
@60groszyzawpis: @Mariusz357 tyle, że Iran wtedy może odpowiedzieć, a potem to niech nas mają wszelcy Bogowie w opiece, bo i cała reszta zacznie używać...

defoxe
defoxe 07.03.2026, 20:08:27 via Wykop
  • 0
@LaHamTen: Wiesz... Islam i Iran, ja rozumiem, że tam jest pewien etos męczeńskiej śmierci... Jednak oni są zbyt pewni siebie. Tyle lat mieli program atomowy i co, że niby mieli program atomowy ale nic nie zbudowali?!
Kto wiatr sieje, ten zbiera burze. Można by było popcorn wyciągnąć, jednak niestety ten konflikt ma piękny potencjał na III Wojnę Światową.
defoxe
defoxe 07.03.2026, 21:06:18 via Wykop
  • -1
Jasne jasne i kto bedzie wojował w tej III wojnie światowej?


@Makarow: Jest jedno pewne, Chiny zostają odcinane od dostaw ropy, najpierw Wenezuela, teraz Iran. To byli dostawcy ropy dla Chin. Chiny zdawały sobie z tego sprawę i nie przez przypadek wprowadzają elektromobilność oraz alternatywne źródła energii (tak Chiny mają ich dużo). To jest jedna perspektywa. Druga, to Izrael który za pomocą USA rozwija swoje imperium. W tym całym burdelu
defoxe
defoxe 09.03.2026, 08:15:42 via Wykop
  • 0
ale ciężko powiedzieć zeby doprowadziło to do wybuchu wojny światowej, bo do tego potrzebujesz milionów żołnierzy, potężnych mocy produkcyjnych i logistyki, kto to dzisiaj ma oprocz USA?


@Makarow: Nie wiem dlaczego ewentualna 3 Wojna Światowa by miała być podobna do 2 Wojny Światowej. To nie ilość żołnierzy, czy obozów koncentracyjnych stanowi o tym, że dana wojna jest światowa.
Tak orientacyjnie, w 1 światowej brało udział jakieś 30 państw. W 2 Światowej jakieś
defoxe
defoxe 09.03.2026, 08:16:48 via Wykop
  • 0
Bardziej mi chodzi, że mogą mieć atomówkę. Wtedy mogą nawalać pociskami "normalnymi". Jak równy z równym. Tyle, że masz rację. To Iran i islam. Do tego pod wodzą, od kilkudziesięciu lat, jednego człowieka.


@LaHamTen: Ostatnio słucham co strona Izraelska mówi... Obawiam się, że to oni zrobią a Iran (ewentualnie przy pomocy innych) odpowie.

169

Atak na Iran uruchomi reakcję łańcuchową

Pokaż treści 18+

Atak na Iran uruchomi reakcję łańcuchową

Napięcia między USA a Iranem sięgają zenitu. W regionie znajduje się już największa amerykańska armada zgromadzona w pobliżu Zatoki Perskiej od 2003 roku. Tymczasem, Teheran sugeruje możliwość zamknięcia cieśniny Ormuz. Dlaczego kwestia jej potencjalnej blokady wywołuje tak dużą nerwowość w Waszyngt

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 27.02.2026, 09:00:02
  • 76
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    technologia
  • #
    polityka
  • #
    ekonomia
  • #
    informacje
defoxe
defoxe 27.02.2026, 20:12:22 via Wykop
  • 3
Długo jeszcze trzeba będzie czekać aż USA coś zrobi?
Iran nie ulega presji i będzie ciekawie jak USA się wycofa i ogłosi, że osiągnęło swoje cele.
Następnie Donald Trump dostanie nagrodę imienia Donalda Trumpa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

defoxe
defoxe 27.02.2026, 20:15:58 via Wykop
  • 3
@CzarnaMurzynskaKnagaa: No nie wiem, Chiny są po stronie Iranu i na pewno będą chciały sobie sprawdzić to i owo. Tu może być taka sytuacja jak Putina z Ukrainą, Trump może się mocno przeliczyć. Iran to nie jest jakaś tam Wenezuela. Na dodatek, jeśli dojdzie do poważnego starcia i zaczną ginąć żołnierze USA (a raczej będzie to miało miejsce), to Trump może mieć poważne problemy u siebie w kraju. Wycofać też
defoxe
defoxe 01.03.2026, 10:31:18 via Wykop
  • 0
@CzarnaMurzynskaKnagaa: Nie wiem jak możesz porównywać Wenezuelę z Iranem...
Iran ma własny przemysł obronny, Wenezuale to miała bardziej siły nastawione na utrzymanie spokoju wewnętrznego i siły terytorialne.
Wenezuela była związana z Chinami bardziej gospodarczo niż militarnie, Iran mocniej współracuje militarnie no i oczywiście gospodarczo (ropa) jest również ważnym partnerem dla Chin.
Generalnie Wenezuela jest w części świata gdzie USA będą mieć swoje wpływy, a Iran w części świata, gdzie są
defoxe
defoxe 03.03.2026, 10:10:46 via Wykop
  • 0
To właśnie jest dyktatura.


@CzarnaMurzynskaKnagaa: Nie. W Iranie to nie jest dyktatura jak w Korei, czy jak była na Kubie. Tam sprawuje się władzę w powiązaniu z religią. To jest naprawdę kolosalna różnica.

I nie, nie mają wyznaczonego następcy, jak w każdej dyktaturze, sukcesja jest
defoxe
defoxe 06.03.2026, 09:29:43 via Wykop
  • 0
Didaskalia. "Oficjalna ideologia" nie czyni tyranii mniej tyrańską.


@CzarnaMurzynskaKnagaa: Nie oceniam tyranii tylko napisałem, że są jej inne korzenie, oraz są one bardzo ważne, ponieważ totalnie zmieniają możliwość obalenia.

Hę? No dobra, to powiedz, kto jest obecnie Najwyższym Przywódcą Iranu xD

1064

Za niski sufit? Masz się wyprowadzić! Nadzór rusza do tysięcy domów

Za niski sufit? Masz się wyprowadzić! Nadzór rusza do tysięcy domów

Artur Ryniowski spod Kraśnika dowiedział się, że musi opuścić dom, w którym się wychował, bo sufit w jego pokoju jest za niski. Przepisy budowlane mówią, że ma mieć 2,5 metra wysokość, do których brakuje 26 cm. Ekspertka tłumaczy, że podobnych domówi w całym kraju jest bardzo dużo. Bez trudu znaleźl

LordDarthVader
z
youtube.com
dodany: 01.03.2026, 02:24:57
  • 345
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    budownictwo
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    dom
defoxe
defoxe 02.03.2026, 09:57:40 via Wykop
  • 0
Z ciekawości, a jak to jest interpretowane w przypadku skosów na poddaszu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

defoxe
defoxe 02.03.2026, 10:21:22 via Wykop
  • 0
@motospamer: hmm myślałem że może maksimum, minimum, średnia, całka... A tu jak zwykle Pitagoras...

1580

Google jednak zablokuje instalowanie "niezweryfikowanych" aplikacji na Android

Google jednak zablokuje instalowanie "niezweryfikowanych" aplikacji na Android

Twórcy aplikacji nawet bezpośrednio pobieranych będą musieli zapłacić i zweryfikować się poprzez wysłanie skanu dowodu do Googla, który będzie decydować, które aplikacje "twój" telefon będzie mógł uruchamiać. Po poprzedniej krytyce obiecali obejście, ale nie będzie dostępne przed blokadą

Izanagi013
z
f-droid.org
dodany: 27.02.2026, 09:29:28
  • 413
  • #
    android
  • #
    programowanie
  • #
    programista15k
  • #
    it
  • #
    technologia
defoxe
defoxe 27.02.2026, 20:06:02 via Wykop
  • 2
Weryfikacja? No powiedzmy spoko...
Ale jak ja to widziałem do tej pory.
Czasem sobie coś na Androida robiłem. Założyłem konto dewelopera, zapłaciłem... Rozpocząłem projekt, testy wewnętrzne, zewnętrzne, uj wie jakie, regulaminy i przetwarzania danych, podpisy cyfrowe apki... Przeszedłem. Ba! Nawet tych bodajże 20 testerów znalazłem, co muszą testować jakiś czas, nim do sklepu apka trafi. Ok. Upierdzieliłem się z tym ale hurra! Duma pełna, apka w sklepie.
Wszystko fajnie, świetnie... Po jakimś
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

defoxe
defoxe 01.03.2026, 10:19:39 via Wykop
  • 0
jakich 20 testerow? Skąd to wymaganie wziąłeś?


@nbsp: kiedyś podobno tego nie było. Jak ja pisałem aplikacje był wymóg chyba 20 testerów na 14 dni.
znalazłem taki wątek, to nieco przybliża jak to w Google wymyślają https://www.reddit.com/r/FlutterDev/comments/1hbz88e/google_play_policy_update_apps_only_need_12/?tl=pl
Zasady im się ciągle zmieniają, nie wiem jak jest obecnie i przyznam szczerze mam to gdzieś, bo te wszystkie zasady tworzenia oprogramowania dla Google czy iPhone to jest nieporozumienie.

2564

Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac

Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac

Górnik odchodzi na emeryturę w wieku 43 lat z 7000 zł miesięcznie. Rolnik przez 30 lat płaci składkę KRUS 169 zł/mies. i dostaje pół miliona złotych świadczeń 93% z budżetu. Sędzia pobiera 75% ostatniej pensji bez żadnego związku z wpłaconymi składkami. A Ty na etacie czekasz do 65. roku życia z ~

robert-i
z
waweldom.com
dodany: 27.02.2026, 12:10:00
  • 331
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
defoxe
defoxe 27.02.2026, 19:26:30 via Wykop
  • 7
Nauczyciel ma wiek emerytalny 53 lata?! No jakoś nie widać...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3440

Kolejny bezczelny lekarz. 400 zł za 10 min wizyty? Od maja 5 min!

Pokaż treści 18+

Kolejny bezczelny lekarz. 400 zł za 10 min wizyty? Od maja 5 min!

Skala bezczelności lekarzy jest niesamowita. Pacjent wyraża niezawodolenie, że wizyta trwała 10 min i kosztowała 400 zł - co odpowiada lekarz? Od maja będzie to 5 min wizyta.

Rst00
z
znanylekarz.pl
dodany: 26.02.2026, 07:47:14
  • 657
  • #
    polska
  • #
    lekarze
  • #
    medycyne
  • #
    nfz
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    bezczelnosc
defoxe
defoxe 26.02.2026, 21:29:01 via Wykop
  • 1
@ketrab86: a wiesz dlaczego? Bo ludzie z tym porządku nie robią, bo im się nie chce...


Jednak w ten sposób to my daleko nie zajdziemy.

7

roń jądrowa pod nadzorem nastolatki. Niepokojące doniesienia z KRLD

Pokaż treści 18+

roń jądrowa pod nadzorem nastolatki. Niepokojące doniesienia z KRLD

Kim Dzong Un powierzył swojej nastoletniej córce kierownicze stanowisko w biurze ds. rakiet, które nadzoruje siły nuklearne Pjongjangu. Kim Ju Ae ma być przygotowywana przez swojego ojca do objęcia władzy w Korei Północnej.

Tired_
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 25.02.2026, 20:38:20
  • 4
  • #
    informacje
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
defoxe
defoxe 26.02.2026, 10:14:51 via Wykop
  • 0
Tam to raczej funkcje są jak medale - pięknie błyszczą ale niewiele znaczą. Ot przygotowuje córkę na ważne stanowisko i właśnie jej zrobił dobry wpis do CV.
Nawet gdyby istniał ten mityczny "guzik atomowy", to czy byłby w rękach tylko nastolatki, czy jakiegoś szaleńca - co to zmienia. Akurat nastolatka nadzorowana przez ojca to bardziej stabilna opcja.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

311

Emulator x86 napisany w czystym CSS. Bez JavaScriptu, bez WASM, tylko arkusz sty

Emulator x86 napisany w czystym CSS. Bez JavaScriptu, bez WASM, tylko arkusz sty

Brzmi jak żart z forum programistów, ale to fakt. Lyra Rebane, zajmująca się CSS i bezpieczeństwem IT, stworzyła emulator procesora x86 działający wyłącznie w oparciu o arkusz stylów. Bez jednej linijki JavaScriptu, bez WebAssembly, bez dodatkowych języków. Sam CSS.

pixel-nerd
z
pixelnerd.pl
dodany: 25.02.2026, 16:37:04
  • 73
  • #
    emulator
  • #
    x86
  • #
    programowanie
  • #
    css
  • #
    webdev
  • #
    css3
defoxe
defoxe 26.02.2026, 09:46:59 via Wykop
  • 2
@Shemek: taka forma terapii i zajęcia czasu, dla ludzi z zaburzeniami.
NotourMATT
NotourMATT
24.02.2026, 12:45:52
  • 1748
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

defoxe
defoxe 26.02.2026, 09:10:22 via Wykop
  • 0
W owym momencie zastanawiałem się co miał dać ten napis "dzieci" przed teatrem.


@3majmipiwo: @NotourMATT Jak się napisze "DZIECI" przed budynkiem, to automatycznie koniec wojny. Wiadomo...
Komuś się pomyliła bajka o konikach Pony z wojną. I tak, Ukraińcy (jak i wiele innych stron każdego konfliktu) zakrywa cele strategiczne cywilami. Właśnie po to, by potem były historie w stylu, że strona przeciwna atakuje cywili. Nie mówię, że w tym przypadku
  • Odpowiedz

1961

Szef NIL: Więcej niż 100 tys. zł zarabia jedynie od 400 do 800 lekarzy

Szef NIL: Więcej niż 100 tys. zł zarabia jedynie od 400 do 800 lekarzy

Tym samym problemu nie ma, można się rozejść XD

DiMaria
z
poznan.wyborcza.pl
dodany: 24.02.2026, 09:19:41
  • 265
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
  • #
    nfz
  • #
    polska
defoxe
defoxe 25.02.2026, 09:27:08 via Wykop
  • 0
@Relkin: I do czego by tą kartę wsadzał? Do czytnika. A to nie może zabrać całego czytnika w inne miejsce? Pewnie by tak robili. Albo karta by była wsadzona przez kolegę do czytnika w szpitalu, a on w tym samym czasie w prywatnym gabinecie.
To jedynie większy dostęp do zawodu i większa konkurencja rozwiąże ten problem. Druga sprawa, karać odbierając prawo do wykonywania zawodu. Niech zarabiają - niech im się
defoxe
defoxe 25.02.2026, 10:05:26 via Wykop
  • 0
Wyrwie czytnik ze ściany?


@Relkin: na każdą kontrolę jest jakieś obejście. Co z tego jak są czy by były kontrole, jak i tak jest bezkarność. Bezkarność wynika trochę też z tego, że jest mało lekarzy i jak zabierzesz takiemu prawo do wykonywania zawodu, to kto będzie leczył ludzi? Takie mam wrażenie jest nastawienie. Chuchają, dmuchają, pensje i dodatki w górę, a jakość pracy leci na łeb. Wystarczy zacząć ich oceniać.

3158

Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.

Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.

Pacjenci jednej z klinik w Państwowym Instytucie Medycznym MSWiA byli przyjmowani niezgodnie z przepisami. Szybkie leczenie raka trzustki zapewniały wpłaty na konto fundacji związanej ze szpitalem i drogie wizyty u kierownika kliniki wynika z kontroli Narodowego Funduszu Zdrowia.

gerwazy-oko
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 23.02.2026, 09:39:27
  • 332
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    rak
  • #
    onkologia
  • #
    wydarzenia
defoxe
defoxe 23.02.2026, 21:06:25 via Wykop
  • 4
Nieprawdopodobne, szok, niedowierzanie. Winni pewnie pójdą siedzieć.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

blunch
blunch
23.02.2026, 09:18:20
  • 952
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 424
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

defoxe
defoxe 23.02.2026, 21:03:10 via Wykop
  • 0
@blunch: Przekręć licznik na 100k, nie zmieniaj oleju przez 60k, dojedź klocki żeby iskry szły - zejdzie na pniu.

  • Odpowiedz
mielonkazdzika
mielonkazdzika
21.02.2026, 08:44:17
  • 1562
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

defoxe
defoxe 22.02.2026, 11:04:57 via Wykop
  • 0
@mielonkazdzika: NATO totalnie nie jest żadnym gwarantem bezpieczeństwa, zupełnie nigdzie nie ma, że sojusznicy mają obowiązek dołączyć do wojny i wysłać wojsko. W dodatku NATO nic nie znaczy bez USA, a USA akurat z Rosją najchętniej by się dogadało nawet na szkodę Europie. Jedynie nowy sojusz państw wschodnich, żywo zainteresowanych wzajemnym bezpieczeństwem ma jakiś sens. Wy naprawdę myślicie, że jakiś Portgualczyk będzie ginął za Przesmyk Suwalski?!
( ͡°(
  • Odpowiedz
defoxe
defoxe 23.02.2026, 10:06:58 via Wykop
  • 0
Ruscy tak to sobie dokladnie wymyslili te ultimatum z grudnia 2021 roku. Moskwa oficjalnie zażądała wtedy od USA i NATO wycofania wszystkich obcych wojsk i infrastruktury wojskowej z państw, które dołączyły do Sojuszu po 1997 roku i zaprzestania jakiejkolwiek aktywności wojskowej NATO na wschodzie.


@mielonkazdzika: No zgadza się. Niektórzy mówią, że Polska dołączyła do NATO właśnie jako członek drugiej kategorii i z czasem zaczęło się to zmieniać. Na przykład niby
  • Odpowiedz
defoxe
defoxe 23.02.2026, 20:55:25 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 23
  • Strona 3 z 23
  • >

Nie podam

  • foo bar
  • śląsk

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.02.2018

    Komentator
  • VIP
    od 08.04.2022

    VIP
  • Złotousty
    od 30.04.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 24.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.03.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking