Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
decayed
decayed

decayed

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 32632
  • Znaleziska 6299
  • Mikroblog 26333
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 118
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (26333)
bar125
bar125
22.05.2026, 13:17:56
  • 152
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: aseulg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bar125
bar125
Autor
22.05.2026, 13:22:06 via Wykop
  • 16
@bar125:
template dla chętnych
bar125 - @bar125: 
template dla chętnych

źródło: asgtwh

Pobierz
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
22.05.2026, 13:23:41 via Wykop
  • 56
@bar125: gdzie wąs?
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
22.05.2026, 10:57:58
  • 696
przytulno w tej #gdynia

#heheszki #patodeweloperka #polska #betonoza
arcxa - przytulno w tej #gdynia

#heheszki #patodeweloperka #polska #betonoza

źródło: image

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
22.05.2026, 10:58:54 via Wykop
  • 574
@arcxa: WYMAGANIA OSIEDLA:
park - checked
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
Autor
22.05.2026, 11:16:04 via Wykop
  • 212
@estebes: gorzej jak wytną, bo będzie za wysokie
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
22.05.2026, 11:02:58
  • 771
Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne 8 tys. osób (10% pracowników). Pozostali mają już na swoich komputerach zainstalowane oprogramowanie śledzące każdy ich ruch w celu pozyskania danych do uczenia AI, które ich zastąpi.

Przychody Mety wzrosły w Q1 2026 o 33% rok do roku, nie łudźcie się więc, że to przez rzekomy odpływ użytkowników.

Wielu wciąż myśli, że z AI to będzie tak, jak było z zastąpieniem konia przez samochód.
czerwonykomuch - Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne ...

źródło: 7cv9xoxyvj2h1_Original

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
22.05.2026, 11:06:16 via iOS
  • 305
@czerwonykomuch: każdy pracujący dla mety musiałby się zwolnić w imię solidarności, ale nikt tego nie zrobi
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
Autor
22.05.2026, 11:10:18 via Wykop
  • 480
@paluszki_rybne: a jakby miał to zrobić, jak jest de facto niewolnikiem z kredytem hipotecznym do końca życia?

Prol z kilofem nie miał nic do stracenia, więc mógł wywalczyć godne warunki pracy (tzw. socjalizm).

Prol z klawiaturą musi siedzieć cicho, bo może jeszcze popracuje kilka miesięcy i spłaci kilka ratek.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
22.05.2026, 11:51:33
  • 997
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000047602

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek
22.05.2026, 11:55:10 via Wykop
  • 1003
@badreligion66: Klasyka gatunku, bogaty poucza innych że pieniądze nie są ważne
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
22.05.2026, 12:18:12 via Android
  • 644
@Shadovek: u nich zawsze jest wyjątkowa sytuacja
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
20.05.2026, 14:31:39
  • 485
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwadratF1
KwadratF1
20.05.2026, 15:07:08 via Wykop
  • 205
@Smarek37: Ciekawe czy grzesiek i spółka daliby radę jeszcze podtresować to bydło do robienia laski ruskim. Skoro oni publicznie płaszczą się przed stalinowcami kamrackimi to coś czuję, że gdyby podkręcić im gaśnicowe zapalenie mózgów to by się kilku znalazło.
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
Autor
20.05.2026, 16:03:45 via Wykop
  • 89
@Nuckeezzz: wystarczy przeczytać co nabazgrał, żeby wyciągnąć wniosek czyj elektorat.
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
20.05.2026, 14:10:08
  • 335
Robi się coraz cieplej, dlatego tradycyjnie jak co roku - uważajcie na kleszcze ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
johann_10 - Robi się coraz cieplej, dlatego tradycyjnie jak co roku - uważajcie na kl...

źródło: IMG_4839

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
20.05.2026, 14:13:07 via Wykop
  • 104
@johann_10:

PILNE!
jaroty - @johann_10:

PILNE!

źródło: AISelect_20260428_102430_Samsung Browser

Pobierz
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
20.05.2026, 14:32:58 via Wykop
  • 21
@johann_10: Matecki jak na porządnego kleszcza przystało grasuje przez cały rok
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
20.05.2026, 12:06:22
  • 1115
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: HIviw9lXYAA4DMl

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
20.05.2026, 12:07:41 via Wykop
  • 94
@splinter96: ale śmiechłem xd
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
20.05.2026, 13:37:10 via Wykop
  • 66
@fizzly: 15,7 tys. ludzi razem z Tobą

  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
20.05.2026, 11:44:28
  • 688
Ja p*erdole, matka do mnie nawet cześć ani nic, tylko od razu pisze zasłyszane w republice bzdety i wysyła mi zdjęcia jakiegoś pisowskiego marszu, który ogląda na swoim ulubionym kanale, oczywiście od siedzenia na emeryturze przed telewizorem i komorką tak zgłupiała, wcześniej tak nie było - pisostwo to zbrodnia przeciwko ludzkości. #polityka
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
20.05.2026, 11:45:33 via Wykop
  • 471
@kochamcovid: Witam w klubie, to jest główny powód dla którego tak gardzę pisowcami i ich wyborcami. Łajzy mają czelność mówić że Tusk przejął tvp
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
20.05.2026, 12:50:16 via Wykop
  • 350
@PanAlbert: Ale jak pisiorstwo zrobiło z tvp jedną wielką ordynarną tubę propagandową i faktycznie przejęło TVP, to wtedy było super nie? Najlepsza telewizja i dom wolnego słowa? Wracaj do psychiatryka na główną
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
20.05.2026, 11:22:19
  • 564
Czytając tag uświadomiłem sobie, że jakby wszedł tu ktoś kto nie jest z wykopu to by pomyślał, że jesteśmy jacyś p----------i i zadzwonił do Choroszczy.
Jeden wpis hossa machen z memem jak baba szczura smaży, jakiś mirek pyta na czym polega potęga szczura, inny wrzuca zdjęcie grzybów boczniaków z logiem cyber folks, ktoś inny żąda końca świata, bo wszedł w ropę, a to i tak najnormalniejsze wpisy z tagu.

#gielda
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
20.05.2026, 11:23:45 via Wykop
  • 470
@Herm1t: mi się tak odkleiło po tagu, że wczoraj serio mój opiekun z xtb zadzwonił się przedstawić, a ja mu mówię, że śmieciuchy kupiłem xDD
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
20.05.2026, 11:25:30 via Wykop
  • 151
@Herm1t: Jeszcze pamiętaj o robotach do z*jania ludzi i gifami z austriackim malarzem
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
18.05.2026, 13:58:05
  • 278
Ręka za plecami podczas przywitania z Tuskiem -> znak sztyletu, poważna włoska groźba

Ręka za plecami podczas przywitania z Nawrockim -> Jaka ręka? Nic nie widzę, tak się samo wykadrowało

xD

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #heheszki #polska
ATAT-2 - Ręka za plecami podczas przywitania z Tuskiem -> znak sztyletu, poważna włos...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
Autor
18.05.2026, 13:58:40 via Wykop
  • 80
a 10 dni temu:
ATAT-2 - a 10 dni temu:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
18.05.2026, 14:05:15 via Wykop
  • 158
@ATAT-2: Ło kurna, myślałem, że będą kombinować coś w stylu "ręka zgięta pod innym kątem i teraz oznacza jakiś gest miłości", a cwaniacy po prostu ucięli i tak zapewne w szczujniach się rozniesie :D
  • Odpowiedz
Ricochet
Ricochet
18.05.2026, 10:45:17
  • 635
Pisiory to odklejeńcy. Zdjęcie wygenerowane przez AI, historyjka wyjęta z palca, a w komentarzach klaszczą uszami. Starszemu pokoleniu pasowałoby odebrać dostęp do neta

#pis #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #po #grazynacore
Ricochet - Pisiory to odklejeńcy. Zdjęcie wygenerowane przez AI, historyjka wyjęta z ...

źródło: 1000010819

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ricochet
Ricochet
Autor
18.05.2026, 10:51:28 via Android
  • 151
@CebulowyKrul: aleś mi powiedział wiesz (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
18.05.2026, 10:58:01 via Wykop
  • 192
@Ricochet: https://www.youtube.com/watch?v=Q9O3tc21cU0
Te akcje przypominają mi ten spot Dudy, tylko u Dudy był jeden taki spot a z Nawrockiego codziennie robi się "ojca narodu".
Z "wodza" który nie wyrósł samodzielnie tylko zaistniał dlatego że Jarek go wyciągnął z kapelusza
MatemXVI - @Ricochet: https://www.youtube.com/watch?v=Q9O3tc21cU0
Te akcje przypomina...
  • Odpowiedz
Dominik_sspam
Dominik_sspam
Dominik_sspam
18.05.2026, 07:18:39
  • 1181
Poniedziałek! Zaplusuj unikatowy młyn złotny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1'000'000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
Dominik_sspam - Poniedziałek! Zaplusuj unikatowy młyn złotny, a w nadchodzącym tygodn...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
18.05.2026, 08:10:29 via Wykop
  • 38
@Dominik_sspam: Prosto z krainy miodem płynącej.
  • Odpowiedz
DiegooS
DiegooS
18.05.2026, 08:55:16 via Android
  • 57
@Dominik_sspam: Działa, dzięki za przelew . Do zobaczenia za tydzień.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
18.05.2026, 07:27:29
  • 1335
xDD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #trump
splinter96 - xDD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #trump

źródło: 1000027853

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

varres
varres
18.05.2026, 07:36:57 via Wykop
  • 1238
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
18.05.2026, 07:46:41 via Android
  • 404
@splinter96: Błaszczak lubi wchodzić w trupy?
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
18.05.2026, 05:41:34
  • 713
#2137
Trzesidzida - #2137

źródło: temp_file48696059183642968

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
18.05.2026, 05:48:38 via Wykop
  • 88
@Trzesidzida: byłem w Starym Sączu, ale takiego wynalazku się nie dorobiłem
  • Odpowiedz
Koleszkaleszka
Koleszkaleszka
18.05.2026, 06:14:54 via Wykop
  • 495
@Trzesidzida:
Koleszkaleszka - @Trzesidzida:

źródło: images (9)

Pobierz
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
18.05.2026, 02:16:24
  • 429
#heheszki #humorobrazkowy #memy
verq2137 - #heheszki #humorobrazkowy #memy

źródło: PL hitler

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rosemary22
rosemary22
rosemary22
18.05.2026, 06:20:40 via Wykop
  • 28
@verq2137: ale taguj #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
  • Odpowiedz
Original_000001
Original_000001
Original_000001
18.05.2026, 12:30:03 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Kempes
Kempes
18.05.2026, 03:28:04
  • 383
#pansutener #trump #heheszki #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka #polska #ukraina #rosja #wojna

Pan Sutener wraz ze swoimi miernotami z kancelarii, w postaci Przydacza albo Fafluna, to jednak fachocy są XD
Kempes - #pansutener #trump #heheszki #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #p...

źródło: 1000078116

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smarek37
Smarek37
18.05.2026, 04:36:20 via Wykop
  • 301
@Kempes: gwarancją xD. Gwarancja u Trumpa to coś w stylu do bramy i się nie znamy.
  • Odpowiedz
Prukiewak
Prukiewak
Prukiewak
18.05.2026, 04:56:11 via Wykop
  • 66
@Kempes: wybraliśmy Sasina na prezydenta?
  • Odpowiedz
radziuxd
radziuxd
17.05.2026, 21:25:37
  • 65
#mecz #meczgif
radziuxd - #mecz #meczgif

źródło: 1000080414

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
17.05.2026, 21:40:01
  • 98
Kocham go, siadaliśmy jak do telenoweli, mam nadzieję że jeszcze pogra w Europie, Barcelona nazywa go swoją legendą, ma pożegnanie jak mało który zawodnik i tylko zakompleksieni janusze w Polsce nie potrafią go docenić.
#mecz
matixrr - Kocham go, siadaliśmy jak do telenoweli, mam nadzieję że jeszcze pogra w Eu...

źródło: 1000006217

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
18.05.2026, 08:06:34 via Wypiek
  • 1
@matixrr ty jednak gaj
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
Autor
18.05.2026, 08:18:52 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: to nie wstyd ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
radziuxd
radziuxd
17.05.2026, 21:26:40
  • 167
#mecz żegnajciu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#meczgif
radziuxd - #mecz żegnajciu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#meczgif

źródło: 1000080413

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawel_je
pawel_je
17.05.2026, 21:31:27 via Wykop
  • 6
@radziuxd: :((
  • Odpowiedz
mikeorabo96
mikeorabo96
17.05.2026, 21:33:19 via Wykop
  • 31
@radziuxd: Ja ja.. nie płaczę jak coś..
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 1317
  • Strona 2 z 1317
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.07.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking