Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne 8 tys. osób (10% pracowników). Pozostali mają już na swoich komputerach zainstalowane oprogramowanie śledzące każdy ich ruch w celu pozyskania danych do uczenia AI, które ich zastąpi.
Przychody Mety wzrosły w Q1 2026 o 33% rok do roku, nie łudźcie się więc, że to przez rzekomy odpływ użytkowników.
Wielu wciąż myśli, że z AI to będzie tak, jak było z zastąpieniem konia przez samochód.
@Smarek37: Ciekawe czy grzesiek i spółka daliby radę jeszcze podtresować to bydło do robienia laski ruskim. Skoro oni publicznie płaszczą się przed stalinowcami kamrackimi to coś czuję, że gdyby podkręcić im gaśnicowe zapalenie mózgów to by się kilku znalazło.
Ja p*erdole, matka do mnie nawet cześć ani nic, tylko od razu pisze zasłyszane w republice bzdety i wysyła mi zdjęcia jakiegoś pisowskiego marszu, który ogląda na swoim ulubionym kanale, oczywiście od siedzenia na emeryturze przed telewizorem i komorką tak zgłupiała, wcześniej tak nie było - pisostwo to zbrodnia przeciwko ludzkości. #polityka
@PanAlbert: Ale jak pisiorstwo zrobiło z tvp jedną wielką ordynarną tubę propagandową i faktycznie przejęło TVP, to wtedy było super nie? Najlepsza telewizja i dom wolnego słowa? Wracaj do psychiatryka na główną
Czytając tag uświadomiłem sobie, że jakby wszedł tu ktoś kto nie jest z wykopu to by pomyślał, że jesteśmy jacyś p----------i i zadzwonił do Choroszczy. Jeden wpis hossa machen z memem jak baba szczura smaży, jakiś mirek pyta na czym polega potęga szczura, inny wrzuca zdjęcie grzybów boczniaków z logiem cyber folks, ktoś inny żąda końca świata, bo wszedł w ropę, a to i tak najnormalniejsze wpisy z tagu.
@ATAT-2: Ło kurna, myślałem, że będą kombinować coś w stylu "ręka zgięta pod innym kątem i teraz oznacza jakiś gest miłości", a cwaniacy po prostu ucięli i tak zapewne w szczujniach się rozniesie :D
Pisiory to odklejeńcy. Zdjęcie wygenerowane przez AI, historyjka wyjęta z palca, a w komentarzach klaszczą uszami. Starszemu pokoleniu pasowałoby odebrać dostęp do neta
@Ricochet: https://www.youtube.com/watch?v=Q9O3tc21cU0 Te akcje przypominają mi ten spot Dudy, tylko u Dudy był jeden taki spot a z Nawrockiego codziennie robi się "ojca narodu". Z "wodza" który nie wyrósł samodzielnie tylko zaistniał dlatego że Jarek go wyciągnął z kapelusza
Kocham go, siadaliśmy jak do telenoweli, mam nadzieję że jeszcze pogra w Europie, Barcelona nazywa go swoją legendą, ma pożegnanie jak mało który zawodnik i tylko zakompleksieni janusze w Polsce nie potrafią go docenić. #mecz
źródło: aseulg
Pobierztemplate dla chętnych
źródło: asgtwh
Pobierz