Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
davoid

davoid

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 79491
  • Znaleziska 61704
  • Mikroblog 17787
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11
  • Dodane (428)
  • Komentowane (1213)
  • Plusowane (16146)
ethize
ethize
03.03.2026, 09:14:23
  • 90
#gielda
ethize - #gielda

źródło: 1000014243

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bar125
bar125
03.03.2026, 09:30:29 via Wykop
  • 3
@ethize: xDD
  • Odpowiedz
m4xejd
m4xejd
03.03.2026, 09:14:19
  • 242
Kiedy pisowcy plują na Polski przemysł zbrojeniowy nazywając go złomem to Krzysiu musi szybko wypuścić materiał o Rafale Trzaskowskim xD
#polityka #stanowski #kanalzero #bekazpisu
m4xejd - Kiedy pisowcy plują na Polski przemysł zbrojeniowy nazywając go złomem to Kr...

źródło: imgi_6_stanowski-wychodzi-z-dupy-pisu-nosorozec-przerobka

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vorky
vorky
03.03.2026, 09:02:49
  • 535
Buda w pigułce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#polityka #heheszki #bekazpisu
vorky - Buda w pigułce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#polityka #heheszki #bekazpis...

źródło: 1000030810

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karl_Tofel
Karl_Tofel
03.03.2026, 10:54:15 via Android
  • 158
@vorky: ale o co mu chodzi, że Tusek idzie chodnikiem?
  • Odpowiedz
vorky
vorky
Autor
03.03.2026, 10:58:20 via Wykop
  • 189
@Karl_Tofel: tak zamiast tego powinien brać autobus i przywieźć z powrotem rodaków z Dubaju ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
affairz
affairz
02.03.2026, 11:22:38
  • 9
#nieruchomosci ciekawe jaką nową destynację wymyślą nasi lokalni naganiacze, bo jeśli dobrze kojarzę na Dubaj naganiali już flip na pierwotnym, midel, siwiec i cała reszta internetowej śmietanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
affairz - #nieruchomosci ciekawe jaką nową destynację wymyślą nasi lokalni naganiacze...

źródło: image_picker_8524B08C-79BD-4612-A905-944077DA8D26-13161-0000013C14575C75

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
02.03.2026, 11:31:23 via Android
  • 7
@affairz: Nigeria, Etiopia i Kenia - mocne fundamenty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyna wada, że podaż jest bardziej elastyczna ze względu na klimat - mokebe zamiast kupować kurnik deweloperski za miliony może se złożyć domek z blachy falistej i też jest mu dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
broker
broker
02.03.2026, 12:22:01 via Wykop
  • 1
@affairz: może Gruzja?
  • Odpowiedz
Selina_
Selina_
02.03.2026, 10:05:18
  • 872
#iran
Selina_ - #iran

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppiasq
ppiasq
02.03.2026, 10:06:30 via Wykop
  • 1762
@Selina_: Nie pozwolą żeby automatyzacja zabrała im prace, to się szanuje
  • Odpowiedz
Shagal
Shagal
02.03.2026, 10:38:02 via Wykop
  • 633
@Selina_: I żeby dron miał dostać ich 72 dziewice? Nie tacy frajerzy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
affairz
affairz
01.03.2026, 21:58:40
  • 558
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przeciwko78
przeciwko78
01.03.2026, 22:17:39 via Android
  • 324
@affairz: jak bardzo głupim trzeba być żeby uznać to za argument?
  • Odpowiedz
lsrrdc
lsrrdc
01.03.2026, 23:38:25 via Wypiek
  • 178
@affairz dlaczego poziom debaty publicznej zbliża się do frikow?
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
01.03.2026, 05:58:07
  • 738
Przypominam tezy tego człowieka:
-Amerykanie tracą prymat
-Amerykanie wycofają się na swoją półkulę
-Amerykanie będą się izolować
-Amerykanie są za słabi na Wenezuelę
Tymczasem Amerykanie robią za kostuchę obcych reżimów. Jednego porywają z łóżka, drugiemu robią hellfire, likwidują go razem z najwyższymi władzami. Pływająca demokracja nadal jest policjantem świata. Rosja i Chiny stuliły mordy i siedzą cicho, bo ciocia Ameryka nie żartuje i ściągnęła kapcia
#iran #usa
luke-mat - Przypominam tezy tego człowieka: 
-Amerykanie tracą prymat
-Amerykanie wyc...

źródło: image

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Selina_
Selina_
01.03.2026, 06:00:05 via Wykop
  • 355
@luke-mat: Jak chłop po trzydziestce nosi skórzaną kurtkę w pomieszczeniu to wiedz, że zacznie p-------ć głupoty ( ͡° ᴥ ͡°)
Poza tym, jeśli chodzi o schizo-ekspertów król jest tylko jeden.
Selina_ - @luke-mat: Jak chłop po trzydziestce nosi skórzaną kurtkę w pomieszczeniu t...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
Autor
01.03.2026, 06:16:58 via Wykop
  • 329
@19216811: ja Budziszowi kiedyś powiedziałem, że powinien się nazywać "Zaśnisz" i włączam go jak nie mogę zasnąć i działa w 5 minut :)
Dostałem bana na X :)
  • Odpowiedz
NotourMATT
NotourMATT
28.02.2026, 22:28:16
  • 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NotourMATT
NotourMATT
Autor
28.02.2026, 22:31:06 via Wykop
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mvmxks
mvmxks
28.02.2026, 23:39:04 via Wykop
  • 29
@NotourMATT: dzięki bardzo za przypomnienie tego tematu. myślę, że Polacy nigdy nie powinni go zapomnieć.

Tylko pokazuje jak bardzo celowo nieudolne są służby, niezależnie od opcji politycznej
  • Odpowiedz
razooor
razooor
razooor
28.02.2026, 10:45:12
  • 1220
Przypominam że górnicy dostali 170tys odprawy i 5 lat urlopu gorniczego platnego 80 procent a mlodzi byli policjaci dostaja emeryturke w wieku 40 lat do konca zycia w kwocie ponad 4 tys zlotych. Nie wspominam o krusie i lekarzach a wy zapierrrdalac do roboty #pracabaza #iran #praca @remlezar @jezdzilemmercemipalilempopularne
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fraciu
fraciu
28.02.2026, 10:47:40 via Android
  • 541
@razooor: i to są problemy o których powinniśmy rozmawiać w Polsce
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
28.02.2026, 10:48:53 via Wykop
  • 515
@razooor: Trzeba było zostać górnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo zakładać lewackie związki zawodowe zamiast za młodu słuchać głupot Korwina o wolnych ryneczkach xD
Teraz macie pracę etatową na b2b xdd
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
28.02.2026, 14:28:53
  • 9
Czy chciałby ktoś przeczytać analizę rynku pracy w moim powiatowym?

Powiatowe 100k mieszkańców. 90% młodych wyjeżdża i nie wraca, na ich miejsce przyjeżdżają ukraińcy i hindusi.
Większość tubylców widocznych na ulicy to osoby 50+

Przeanalizuję dzielnicę po dzielnicy, napiszę jakie miejsca pracy tu są i ile w nich płacą
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzeniatokur
Grzeniatokur
28.02.2026, 14:33:19 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Grzeniatokur
Grzeniatokur
28.02.2026, 14:33:37 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

NiezlyJestes
NiezlyJestes
28.02.2026, 11:44:28
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frogi
Frogi
28.02.2026, 11:46:06 via Wykop
  • 0
@NiezlyJestes: otworzyłem browara, dzięki
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
28.02.2026, 11:49:11
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
28.02.2026, 11:50:41 via Wykop
  • 20
@pearl_jamik: haha i dla zarysu
mamracjewieszotym - @pearl_jamik: haha i dla zarysu

źródło: 1000026050

Pobierz
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
28.02.2026, 11:50:46 via Wypiek
  • 8
@pearl_jamik I pamiętajcie, ciuchy tylko od Red is Bad
  • Odpowiedz
toshibaas
toshibaas
toshibaas
27.02.2026, 16:56:05
  • 356
Deweloperuch znowu zaorał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz zrobili system wyceny ofert deweloperów na podstawie danych z RCN i innych ofert deweloperów.

Kasia FOMO chyba już w poduszkę łzy urania...

#nieruchomosci #inwestycje #inwestowanie
toshibaas - Deweloperuch znowu zaorał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz zrobili system wyceny ofert ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-27 o 17.54.19

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baal80
baal80
baal80
27.02.2026, 17:02:02 via Wykop
  • 78
@HexenHeretic: społeczeństwo stoi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
T.....1
T.....1
konto usunięte 27.02.2026, 18:00:27 via Wykop
  • 429
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
banzi
banzi
27.02.2026, 05:29:49
  • 1706
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 286
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coollfon
coollfon
27.02.2026, 05:51:47 via Wykop
  • 1125
@banzi: mogli przymocować nakrętki do butelek to nie mieliby problemu 🤷
  • Odpowiedz
Miii_Kiii
Miii_Kiii
27.02.2026, 06:51:19 via Wykop
  • 743
te miasteczko leży na takiej samej szerokości geograficznej co środkowa Sahara


@pangkor: Na Saharze jest teraz zima i 20 stopni w dzień i 7 w nocy. Widzisz różnicę między 20 a 40, nie?
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
26.02.2026, 12:21:04
  • 680
Czekam aż Jacek Tomczak usiądzie z taką kartka z napisem "ludzie zainwestowali pieniądze i oczekują, że mieszkania będą rosnąć" i jestem za 5 minut.

#nieruchomosci #heheszki #polityka
Czoso - Czekam aż Jacek Tomczak usiądzie z taką kartka z napisem "ludzie zainwestowal...

źródło: 1000055019

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szemiques
Szemiques
26.02.2026, 12:33:40 via Wykop
  • 331
czyli będzie jeszcze trudniej wyrzucić niepłacących lokatorów? Ciekawe jak to wpłynie na ceny najmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@miloszy: A co ma piernik do wiatraka. Najem krótkoterminowy jak sama nazwa wskazuje powinien być krótkoterminowy. Pozatym z tego co rozumiem to bardziej chodzi o ograniczenie ładowania airb&b gdzie popadnie. Nie każdy chce mieć co piątek rzygającego angola na klatce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
26.02.2026, 13:15:22 via Android
  • 405
@Czoso: Znajomy z roboty mieszkający na warszawskim Powiślu miał problem z "inwestorem" który skazał ich na takich jednodobowych sąsiadów z airbnb. Oczywiście klasyka - wieczory kawalerskie, darcie ryja i zaszczana klatka. Policja nic nie może, wspólnota też, właściciel ma to gdzieś. To mieszkańcy zaczęli niszczyć zamek w tym mieszkaniu + wyłączać prąd podczas imprez i pomogło, po paru miesiącach wojen podjazdowych mieszkanie zostało wynajęte już długoterminowo normalnym ludziom.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
25.02.2026, 21:21:20
  • 19
Czy Iwona Sroka znowu będzie reprezentować stronę społeczna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
Czoso - Czy Iwona Sroka znowu będzie reprezentować stronę społeczna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ni...

źródło: 1000055004

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
25.02.2026, 05:56:46
  • 361
Ech, mam depresję przez AI. Jeszcze rok temu można było wierzyć, że to będzie tylko narzędzie wspierające. Dziś wystarczy dać dostęp do Clauda komukolwiek, kto umie obsługiwać komputer, i realnie może zastąpić co najmniej połowę programistów.

Wszyscy powtarzają, że programiści będą teraz projektować, rozumieć biznes itd. Tyle że to potrafi naprawdę wielu ludzi. Kiedyś, żeby wejść do IT, trzeba było mieć dość unikalny zestaw cech - przede wszystkim cierpliwość i gotowość do długiej,
  • 248
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maly_Jasio
Maly_Jasio
25.02.2026, 06:03:46 via Wykop
  • 263
@TheDziobaker: opisałem tuż przed Tobą swoje przemyślenia na tagu #ai choć skupiłem się na warstwie spoleczno-demograficznej. Niestety AI to przekleństwo. Niby służy ludzkości a tak naprawdę służy korporacjom. One urosną w siłę kosztem Ciebie i mnie
  • Odpowiedz
RelaniU
RelaniU
25.02.2026, 06:48:26 via Wykop
  • 201
@TheDziobaker: To nie rozumiem czemu jojczysz. Wszedles wtedy kiedy programista zarabial kilkukrotnie wiecej niz powinien, tylko dlatego, ze zajal sie tym odpowiednio wczesniej. Dzisiaj stawoki sa urealnione, dlatego, ze okazuje sie, ze to nie jest wcale takie trudne. AI to jedno, ale AI jest tez np. w ksiegowosci, i tam nie slysze kwiku ze zarabiaja mniej, tylko ciesza sie ze AI pomaga im w robocie.
Do tego masz oszczednosci do
  • Odpowiedz
BasTajpan
BasTajpan
24.02.2026, 16:08:33
  • 1356
Jak mnie rodzina pyta czy pomnożyłem już swoje oszczędności na giełdzie to im odpowiadam : najważniejsze, że wszyscy zdrowi jesteśmy #gielda
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
24.02.2026, 16:41:50 via Wykop
  • 341
@BasTajpan: Następnym razem mów, że pomnożyłeś o 0,6 czy coś w ten deseń.
  • Odpowiedz
conamirko
conamirko
24.02.2026, 17:19:04 via Wykop
  • 398
@BasTajpan: powinieneś wykorzystywać takie interakcje jako okazje do zapytania czy nie mają pożyczyć stówki lub dwóch
  • Odpowiedz
fevo
fevo
24.02.2026, 20:20:45
  • 37
Pan Redaktor bardzo ostro o Cezarym Gutowskim i innych tanich populistach, malkontentach i krytykantach

#f1 Źródło
fevo - Pan Redaktor bardzo ostro o Cezarym Gutowskim i innych tanich populistach, mal...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0caffe
0caffe
24.02.2026, 21:00:21 via Android
  • 28
@fevo gdyby mi się chciało to bym zrobił tego meme w wersji formulowej, niech ktoś... Oddaje pomysł za darmo xD
0caffe - @fevo gdyby mi się chciało to bym zrobił tego meme w wersji formulowej, niec...

źródło: temp_file1227089489967578639

Pobierz
  • Odpowiedz
jedlin12
jedlin12
24.02.2026, 21:11:18 via Wykop
  • 12
@fevo: @JuzefCynamon Zanim będzie jakakolwiek mowa o zaprzeczeniu ścigania i upadku F1, dajmy tym regulacjom te 8 wyścigów zanim zaczniemy wieszać psy. Ja tam nie mogę się doczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
24.02.2026, 22:36:22
  • 12
Alonso i CEO Hondy HRC
#f1 #f1spam
QRQ - Alonso i CEO Hondy HRC
#f1 #f1spam

źródło: 3niDEp

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 808
  • Strona 12 z 808
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.11.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking