Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
generator_beki

generator_beki

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19882
  • Znaleziska 27
  • Mikroblog 19855
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 8
generator_beki
generator_beki 6 godz. i 21 min temu
  • 0
Dotarłem do czwartego rozdziału, nikt nie chce ze mną handlować ponieważ jestem strażnikiem. Ani Saturas ani Lee nie mają dialogu żebym wstąpił bo Nowego Obozu. Handlarze mi mówią, że narozrabiałem. Ktoś wie jak ogarnąć problem?
#gothic #gothicremake #ps5
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki
Autor
6 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@ZAPRASZAM_DO_POLONEZA: nie opłacało ale mądry skazaniec po szkodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znalazłem rozwiązanie, trzeba najpierw pogadać z Thorusem i "wypisać się" ze Starego Obozu. W życiu bym na to nie wpadł xd
  • Odpowiedz
dzik_07
dzik_07
07.06.2026, 16:20:40
  • 247
#gothic Idę na rozmowę o pracę, trochę nakłamałem w CV że znam Y'beriona, ale może się nie zorientują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzik_07 - #gothic Idę na rozmowę o pracę, trochę nakłamałem w CV że znam Y'beriona, a...

źródło: starylobuz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki 07.06.2026, 21:40:20 via Wykop
  • 38
@dzik_07: iii?
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki 06.06.2026, 19:18:50
  • 3
Wczoraj odpaliłem na godzinkę i takie se, dzisiaj odpaliłem znowu i.... ależ to siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Błędy na PS5 są i temu nie da się zaprzeczyć ale mimo to bawię się znakomicie.
Muzyka top topów, można słuchać i po prostu zwiedzać świat :)
#gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki 06.06.2026, 08:02:45
  • 12
Pogoda piękna, karasie biorą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wedkarstwo
generator_beki - Pogoda piękna, karasie biorą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wedkarstwo

źródło: 1000027391

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki
Autor
06.06.2026, 08:38:09 via Wykop
  • 0
@Arno1d: takiej też zanęty użyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki
Autor
06.06.2026, 08:39:41 via Wykop
  • 1
@aruel89: łowisko no kill ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą ja ryb nie zabieram wcale bo po prostu nie chce mi się koło nich robić i nie przepadam za ich smakiem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki
Autor
06.06.2026, 08:46:07 via Wykop
  • 7
@aruel89: jeśli ktoś zabiera zgodnie z obowiązującym limitem bo ma na rybkę ochotę to jak najbardziej pochwalam 👍
Ja zabieram tylko wtedy gdy ryba po holu nie ma szans na przeżycie co zdarza się baaaardzo rzadko bo nawet haki stosuję bezzadziorowe ;)
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki
Autor
06.06.2026, 19:14:01 via Wykop
  • 0
@Fushnikov: ja to widzę nieco inaczej, pewnie dlatego, że to moja pasja :) Wyjście na ryby = odpoczynek od zgiełku miasta, miliona spraw na głowie itd. W deszcz i mróz nie trzeba jeździć, tak samo wcześnie rano, można pojechać popołudniu albo o 9 rano, nie trzeba też siedzieć cały dzień, czasem wystarcza i dwie godzinki. Komara nie widziałem w tym roku ani jednego. W spławik też nie patrzę bo ja
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
05.06.2026, 22:37:40
  • 496
Ja czytający te brednie po zjedzeniu szybkiego posiłku z airfryera, po zrobieniu prania i suszenia w pralko-suszarce, w trakcie odkurzania przez robota sprzątającego XD
#bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #4konserwy #zwiazki #polska #dom
EkspertEverything - Ja czytający te brednie po zjedzeniu szybkiego posiłku z airfryer...

źródło: 3502

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki 06.06.2026, 07:52:01 via Wykop
  • 1
@EkspertEverything: ciekawe jakby zareagowały gdybyś zaoferował, że będziesz robił to wszystkie rzeczy po pracy za jedyne 5000 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem choć się domyślam ;)
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki 05.06.2026, 14:49:14
  • 21
Zaś trzeba miejsce szykować na kolejne pudełko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
generator_beki - Zaś trzeba miejsce szykować na kolejne pudełko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic

źródło: 1000027355

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki
Autor
05.06.2026, 15:31:02 via Wykop
  • 1
@Lipek12s: najlepsze zostawia się na koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki 19.05.2026, 15:52:59
  • 31
Wszyscy ciśniecie bekę z Sobierajskiego, a on na dniach ogłosi nowy rekord ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bieg z 30 kilogramowym szczupakiem na plecach z Żarnowca nad Jezioro Solińskie XD
#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnoksieznikZKrainyOz
CzarnoksieznikZKrainyOz
19.05.2026, 17:38:34 via Android
  • 0
@generator_beki: przez Giewont!
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki 18.05.2026, 15:14:27
  • 55
Pamiętacie gościa od rekordów z d--y? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obecnie ma kręconą aferę przez świat wędkarski. Posłuchajcie co o-----ł XD
Wstawił zdjęcie rekordowego szczupaka (nowy rekord Polski) i napisał, że został złowiony na Solinie (złowił go z ojcem).
Nie minęło kilka dni jak inny wędkarz znalazł w swoim archiwum zdjęcie tego samego szczupaka, złowionego rok temu (nie był wówczas jeszcze rekordowy)... z tym, że na Żarnowcu XDDDD Nie może być mowy o
generator_beki - Pamiętacie gościa od rekordów z d--y? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obecnie ma kręconą...

źródło: xddd

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki
Autor
18.05.2026, 16:31:01 via Wykop
  • 1
@raszko754: złowił to złowił ale mógł już tych cyrków nie robić ze zglaszaniem rekordu polski i klamaniem o szczegółach połowu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki
Autor
18.05.2026, 16:34:00 via Wykop
  • 5
@HawankenSzenkin: to już jego trzeba byłoby zapytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie stracił jakąkolwiek wiarygodność, skoro potrafił oszukać w tak błachej sprawie to skąd wiadomo czy nie oszukiwał w innych "rekordach"?
Zresztą większość z nich to i tak iks de, rekordy typu wyciskanie wanny leżąc na dywanie, wojfer vibes ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki 17.05.2026, 19:03:39
  • 0
Widzieliście, że jak po zamknięciu Starego Obozu przemienicie się w chrząszcza i dostaniecie się do środka, po czym zblizycie się do Thorusa to jeden ze strażników zacznie w pośpiechu opuszczać bramę do wewnętrznego pierścienia? ,( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki 11.05.2026, 17:09:26
  • 19
Gra roku wreszcie dostępna na PS5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby ktoś 20 lat temu powiedział mi, że w 2026 będę grał w tą grę na 65 calowym oledzie, na najnowszej plejce to bym powiedział... że tak będzie bo ta gra jest zajebista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
generator_beki - Gra roku wreszcie dostępna na PS5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby ktoś 20 lat temu...

źródło: 1000026666

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki
Autor
11.05.2026, 18:31:07 via Wykop
  • 1
@Lujdziarski: 1:1 jak w naturze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki
Autor
11.05.2026, 18:31:44 via Wykop
  • 1
@Kulfonix: bystre oko, dziękuję ;)
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki
Autor
11.05.2026, 18:31:57 via Wykop
  • 1
@GladysDelKarmen: a to dopiero pierwsza z zalet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki
Autor
11.05.2026, 21:08:40 via Wykop
  • 0
@speedygonzales1: przestałem czekać na remake z chwilą gdy ogłosili G1 i G2 Classic na PS5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno gram z ciekawości za pół roku jak już wszystko połatają.
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki 25.04.2026, 19:10:25
  • 2
A wy co? Nadal na koniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#crimsondesert
generator_beki - A wy co? Nadal na koniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#crimsondesert

źródło: 1000026277

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki 23.04.2026, 19:04:20
  • 2
#kanalzero
KOMPROMITACJA C*ELA to podsumowanie tej transmisji XD
zrób ktoś mema z tym gagatkiem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki
Autor
23.04.2026, 19:23:18 via Wykop
  • 1
@Promilus: pewnie zadaje sobie teraz to pytanie XD
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki 12.04.2026, 16:30:52
  • 0
#crimsondesert
Wywaliło mnie do nieba, spójrzcie na odległość do misji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
generator_beki - #crimsondesert 
Wywaliło mnie do nieba, spójrzcie na odległość do mi...

źródło: 1000025955

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gomorakazowa
Gomorakazowa
20.01.2026, 06:16:05
  • 60
#pogoda #zima
Naprawdę są ludzie którzy uważają temperatury -10 i mniej przez całą dobę przez 3 tygodnie za normalną polską zimę?

Już nawet co bardziej rozgarnięci ludzie 40+ i seniorzy wspominają, że te mrozy kiedyś uderzały w kilkudniowych falach, a przez pozostały czas było między 0 a -10.

Pamięć płata figle ludziom i teraz rozpamiętują jakoby wtedy były zimy od listopada do marca po -35 i z zaspami na 2 metry,
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki 20.01.2026, 16:54:25 via Wykop
  • 0
@Gomorakazowa: 20 lat temu, jak zbudowaliśmy iglo w grudniu, to stało do marca, więc jakieś mrozy jednak być musiały ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz ulepisz bałwana i za tydzień go nie ma xd
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki 16.12.2025, 08:44:14
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TonyFergusson997
TonyFergusson997
TonyFergusson997
16.12.2025, 12:21:49 via Wykop
  • 0
@generator_beki: Basen toruński
  • Odpowiedz
alibanplonie
alibanplonie
12.12.2025, 08:29:17
  • 876
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki 12.12.2025, 13:28:33 via Wykop
  • 0
@alibanplonie: tam gdzie jest dołek wstaw taki otwarty ryj pacmana w barwach Rosji
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki 07.11.2025, 20:10:30
  • 26
Takie zdjęcie lasu pstryknąłem będąc na #grzyby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotografia
generator_beki - Takie zdjęcie lasu pstryknąłem będąc na #grzyby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotogra...

źródło: 1000021172

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki
Autor
07.11.2025, 20:20:26 via Wykop
  • 0
@_______________________: zdjęć nie zrobiłem ale wpadło do wiaderka 4l opieńki miodowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W moich rejonach już się kończy, dwa tygodnie temu był prawdziwy wysyp :)
Udało się zrobić przyzwoite zapasy na zimę, moje ulubione grzyby na pizzę.
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki
Autor
07.11.2025, 21:00:33 via Wykop
  • 1
@johnybrawo: chłopie ja to zrobiłem chińskim telefonem, mając w drugiej ręce wiadro z grzybami, a Ty mi tu o jakichś horyzontach piszesz XD
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki
Autor
07.11.2025, 21:36:45 via Wykop
  • 1
@_______________________: jedyne zdjęcie jakie udało się zrobić :)
generatorbeki - @______________________: jedyne zdjęcie jakie udało się zrobić :)

źródło: 1000021174

Pobierz
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki
Autor
08.11.2025, 10:48:00 via Wykop
  • 0
@BHN_LLU: Xiaomi poco, nawet nie wiem jaki to model dokładnie, każdym razie ma aparat 64MP :)
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki 14.10.2025, 20:11:58
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fan_Kazika
fan_Kazika
09.10.2025, 08:11:09
  • 756
Niech ktoś wrzuci ten filmik co ta babka z mlmów tak szybko mówi i bełkocze, a jakiś wykopek na instagramie jej wysłał głosówkę, w której też bełkocze xD przecież to jest film godny Oscara
#sebcel
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

generator_beki
generator_beki 09.10.2025, 14:07:48 via Wykop
  • 2
@radoslaw-franciszek-osowka: dzięki Ci człowieku, dawno się tak nie uśmiałem XD
  • Odpowiedz
generator_beki
generator_beki 01.10.2025, 16:45:15
  • 101
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanDoniczka
PanDoniczka
01.10.2025, 16:46:36 via Wykop
  • 39
@generator_beki: Ile nas ominęło jak jeszcze nie był na internetowym świeczniku
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.09.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking