Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
davoid

davoid

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 79491
  • Znaleziska 61704
  • Mikroblog 17787
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11
  • Dodane (428)
  • Komentowane (1213)
  • Plusowane (16146)
D.....6
konto usunięte 09.11.2022, 05:18:39 via iOS
  • 43
W Madame Tussauds w Las Vegas, spotkałem dwóch gentlemanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#daftpunk #muzykaelektroniczna #lasvegas #podrywajzwykopem #nevada #usa
D.....6 - W Madame Tussauds w Las Vegas, spotkałem dwóch gentlemanów ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#d...

źródło: comment_1667971119oQVmba4djBItSwzSjP7ex3.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArchDelux
ArchDelux
09.11.2022, 05:27:53 via Android
  • 5
@DESiGNER86

Emocje jak na rybach.
  • Odpowiedz
Lordon
Lordon
09.11.2022, 07:10:06 via iOS
  • 10
@DESiGNER86: Oby zagrali znowu :(
  • Odpowiedz
del855
del855
17.03.2026, 16:05:38
  • 10
Dramatyczny raport Banku Światowego o Polsce.
Ale spoko - nie brakuje tu fantastow, co mysla ze następne 20 lat beda sie bogacic na klepanie palet. I za te palety kupować mieszkania tak drogie jak w krajach skad importujemy wszystko poza ziemniakami i cebula.

Kilka danych
- chociaż tylko 0,5% (pół procent!) wszystkich przedsiębiorstw znajduje się w rękach zagranicznych, to jednak firmy zagraniczne i duże przedsiębiorstwa generują nieproporcjonalnie wysoki udział w wartości dodanej, wydatkach na badania
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

del855
del855
Autor
17.03.2026, 20:41:54 via Wykop
  • 1
20 lat temu bylo tak jakos 10 razy gorzej i wszelkiej masci delle i micki pisaly wtedy ze juz za dwa tygodnie polska upada. i co? jakos dalej zyjemy i to calkiem dobrze, a przynajmniej ci co nie czekali i kupili mieszkania


naprawde, nie musisz za kazdym jednym razem chwalic sie ze jestes analfabeta wtornym

@Janexpol:
  • Odpowiedz
del855
del855
Autor
17.03.2026, 20:44:22 via Wykop
  • 2
Po co my mamy kształcić więcej ludzi na kierunkach STEM, jeśli do niedawna najlepszą (i często jedyną rozsądną) ścieżką kariery dla nich było przebranżowienie się do IT albo finansów.


ciekawy koncpet rozowju tego "europesjkiego trygrysa" - czyli robic na eksport uslugi, bo tanio (i dobrze). No to przestalo byc tanio, a czy jakosc wzrosla proprocjonalnie - no nie wiem ;) Nastepne 20 lat wieleu tu sobie wyobraza, ze dalej bedzie siedziec w
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
16.03.2026, 07:28:01
  • 1479
#chiny #tajwan #heheszki
nonOfUsAreFree - #chiny #tajwan #heheszki

źródło: IMG_7340

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
16.03.2026, 07:40:29 via Wykop
  • 52
@nonOfUsAreFree:
Anomalocaracid - @nonOfUsAreFree:

źródło: 9EA1B091-9229-4DB5-9BD3-71F2FE0B429A

Pobierz
  • Odpowiedz
NieBendePrasowac
NieBendePrasowac
16.03.2026, 11:09:51 via Wykop
  • 52
@Anomalocaracid: spodziewałem się że tam jest napisane "kompromitacja cwela" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nicolau
Nicolau
Nicolau
14.03.2026, 17:14:20
  • 4
#nieruchomosci Wzrostowicze szczekają, a karawana jedzie dalej. Popyt spada – takie są FAKTY. Młodych jest dziś o około 20% mniej niż 6 lat temu, a do tego coraz trudniej o entry-level jobs, więc grupa ludzi zdolnych kupić pierwsze mieszkanie po prostu się kurczy. To jest czynnik, który działa w stronę spadku cen.

Po okresie stabilizacji cen – bo realnych wzrostów też przecież nie było – coraz bardziej widać presję na
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nicolau
Nicolau
Nicolau
Autor
14.03.2026, 17:23:35 via Wykop
  • 4
@Janexpol: no wiadomo, istnieje tylko stala deweloperska( ͡° ͜ʖ ͡°), brakuje zawsze i wszedzie 2 mln mieszkan xd
  • Odpowiedz
Nicolau
Nicolau
Nicolau
Autor
14.03.2026, 17:28:15 via Wykop
  • 3
@Janexpol: odezwal sie ekspert od dyskusji na poziomie xd
https://wykop.pl/wpis/85354023/spadkowicze-szczekaja-a-karawana-jedzie-dalej-poda#293865881
@Janexpol 0
@Nicolau: można się łudzić
więcej
  • Odpowiedz
blleh
blleh
14.03.2026, 19:03:09
  • 318
Serdecznie dziękuję Panu Deweloperuch. Trud Twój godzien i na marne nie idzie (。◕‿‿◕。)

Szukam mieszkania raczej po taniości. Jako że gardzę pośrednikami, to patrzę tylko na oferty prywatne. I nagle jest całkiem spoko mieszkanie, do generalnego remontu - umawiam oglądanie. Po minucie od wejścia do mieszkania wiem, że to nie prywatna oferta tylko fliperzyna, co nic nie wie o mieszkaniu - k**wa nawet nie wiedział, czy
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blleh
blleh
Autor
14.03.2026, 19:23:28 via Wykop
  • 273
@Janexpol: Dlaczego nie kupie od flipera? Bo wcisną Ci każdy kit, będą kłamać, bajerować itd. byle tylko sprzedać. Jak nie sprawdzisz wszystkiego przez lupę, to nie wiesz na jakie g---o trafisz.

Poza tym typie nie znasz historii, więc się nie napinaj. Nie spieszy mi się, więc mogę wybrzydzać ile chce.
  • Odpowiedz
Escalade
Escalade
14.03.2026, 19:32:22 via Wykop
  • 277
fliper jest be


@Janexpol: @blleh Fliperów należy je**ć prądem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
z0mb1e
z0mb1e
14.03.2026, 07:07:30
  • 2191
Nikt tak nie oszukuje jak chinol.

Chiński producent laptopów Chuwi został przyłapany na sprzedawaniu procesorów 5500U podszywających się pod 7430U. Zmienili nawet identyfikację na poziomie firmware’u, więc nie dało się tego zauważyć, dopóki nie rozebrało się laptopa. Chuwi twierdzi, że to był błąd xD Przy czym grozi pozwami i żąda aby artykuł na ten temat został usunięty.

#komputery
z0mb1e - Nikt tak nie oszukuje jak chinol.

Chiński producent laptopów Chuwi został p...

źródło: _DSC3036-q82-w2560-h

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
14.03.2026, 07:21:14 via Wykop
  • 969
@z0mb1e:
Może to faktycznie pomyłka, Chujwi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
makrofag74
makrofag74
14.03.2026, 07:25:44 via Wykop
  • 364
Zanany youtuber de8auer też nie ogarnął jak się z Chińczykami robi interesy.

https://www.youtube.com/watch?v=as2KoDtsS_0
makrofag74 - Zanany youtuber de8auer też nie ogarnął jak się z Chińczykami robi inter...
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
13.03.2026, 12:47:05
  • 732
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat
BlackpillMonster - #programista15k #programowanie #pracait #korposwiat

źródło: amj78z

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
13.03.2026, 12:56:00 via Wykop
  • 245
@BlackpillMonster: ja to gadalem kiedys z kierowca ubera co mowil ze woli byc na swoim i sam sobie jest szefem: powiedzialem no dobra to skręć tutaj szefie :)
  • Odpowiedz
Arakello
Arakello
Arakello
13.03.2026, 13:43:34 via Wykop
  • 540
@BlackpillMonster: czyli jak ktoś ma firmę budowlaną to też nie można go nazwać przedsiębiorcą, bo ktoś mu mówi co, gdzie i za ile ma budować?
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
13.03.2026, 04:39:39
  • 11
Igor po za turniejem i humor gituwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #tenis
Tymczas0wy - Igor po za turniejem i humor gituwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #tenis

źródło: iga-swiatek-iga

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Festiwal_Panczy
Festiwal_Panczy
13.03.2026, 05:21:39 via Android
  • 3
@Tymczas0wy: Spokojnie, nie jesteś tu pierwszym wykolejeńcem
  • Odpowiedz
Pnnn
Pnnn
Pnnn
13.03.2026, 10:55:43 via Wykop
  • 3
@Tymczas0wy:
Zrobiłaby w końcu coming out z dario i może by w końcu zeszlo ciśnienie
  • Odpowiedz
Matuusuu
Matuusuu
12.03.2026, 19:02:32
  • 2709
12.03.2026 r. - zapamiętajcie tę datę. Dziś upadł ostatni głos rozsądku prawicy. Nawrocki właśnie wrzucił do kosza pakt, który obowiązywał od lewa do prawa - zobowiązanie, że bezpieczeństwem kraju się nie gra.

#bekazpisu #polityka
Matuusuu - 12.03.2026 r. - zapamiętajcie tę datę. Dziś upadł ostatni głos rozsądku pr...

źródło: IMG_3366

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
12.03.2026, 19:05:25 via iOS
  • 1608
@Matuusuu: naród wybral kibola, to naród ma
  • Odpowiedz
JuliuszSlowacki
JuliuszSlowacki
12.03.2026, 19:21:57 via Wykop
  • 1320
@Matuusuu: nawrocki jest zwykłym zdrajcą. To jest wypisz-wymaluj targowica i oddanie naszej suwerenności pod ruską orbitę.
  • Odpowiedz
card_man
card_man
card_man
17.02.2026, 21:07:44
  • 4
Co powiedział rotczajld? xD

#gielda #rotczajld
card_man - Co powiedział rotczajld? xD

#gielda #rotczajld
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
17.02.2026, 21:10:35 via Wykop
  • 12
@card_man:
ossprime - @card_man:

źródło: ake3gg

Pobierz
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
10.03.2026, 09:05:58
  • 58
taa buda z oknem i kwiatuszkami, jeszcze może kanapa i netflix w środku dla pieska xDD

stan umysłu psiarzy na rok 2026

#psiarze #heheszki #polskiedomy #nieruchomosci
okoboji - taa buda z oknem i kwiatuszkami, jeszcze może kanapa i netflix w środku dla...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-10 o 10.04.59

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
10.03.2026, 09:06:57 via Wykop
  • 437
@okoboji: Fajne
  • Odpowiedz
lappel_du_vide
lappel_du_vide
10.03.2026, 09:08:58 via Wykop
  • 613
@okoboji: Element wystroju ogródka, nie widzę nic w tym dziwnego
  • Odpowiedz
affairz
affairz
10.03.2026, 13:55:26
  • 12
uwielbiam was mordeczki, kimkolwiek jesteście <3

https://wyborcza.biz/biznes/7,177150,32642548,40-mln-zl-na-serwis-o-cenach-deweloperuch-to-samo-robimy-za.html?disableRedirects=true

#nieruchomosci #deweloperuch
affairz - uwielbiam was mordeczki, kimkolwiek jesteście <3

https://wyborcza.biz/bizn...

źródło: deweloperuch

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GOHAN
GOHAN
12.03.2026, 11:50:29 via Wykop
  • 1
idzie gdzies przeczytac calosc za darmo?


@Arivederczi: http://archive.today/bJpzo
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
12.03.2026, 12:20:08 via Wykop
  • 0
@GOHAN: dziekoweczka! Az wysle chlopakom kolejny przelewik. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Medokin99
Medokin99
06.03.2026, 18:15:40
  • 1669
Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia mojego świeżo zakupionego samochodu w listopadzie 2025 roku.

Post: https://wykop.pl/wpis/83961361/motoryzacja-honda-jezeli-mysleliscie-ze-ostatnio-m

Kilka dni temu znalazłem w skrzynce awizo. Szczerze mówiąc, od razu domyślałem się, co może się za nim kryć. Po wizycie na poczcie moje przypuszczenia niestety się potwierdziły.

Po
@Medokin99 +2249
#motoryzacja #honda

Jeżeli myśleliście że ostatnio mieliście nie farta to przeczytajcie to.
Wczoraj udało mi się zakupić mój pierwszy samochód, byłem wraz z właścicielem na stacji diagnostycznej, żadnej rdzy, żadnych wycieków, perełka.
O godzinie 19 wróciłem pod blok i zaparkowałem, poszedłem spać a o
więcej
Medokin99 - Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia ...

źródło: IMG_9470

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saeglopur
Saeglopur
06.03.2026, 18:19:42 via Wykop
  • 392
Najbardziej absurdalne jest to, że nawet w uzasadnieniu decyzji można znaleźć błędy gramatyczne, co tylko pokazuje, z jakim podejściem prokuratura potraktowała całą sprawę.


@Medokin99: To jest absolutny standard i o dziwo jest na to przyzwolenie ciągle. Jest też coś takiego jak "pomyłka oczywista" - drastyczne błędy merytoryczne są nieważne tym sposobem w sądach, policji itd
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
06.03.2026, 19:45:30 via Wykop
  • 612
@Medokin99: nie ustalili nawet co tam się paliło bo już się wypaliło i c--j XD
Zero ustaleń.
I my tą bezużyteczna skorumpowaną organizację utrzymujemy.

Najbardziej skuteczni są w kryciu d--y majtczakom jak kogoś zabiją i pałowaniu ludzi na potrzeby władzy. Normalny człowiek ma do nich jakąś sprawę to wyśmieją w twarz i c---a zrobią.
Aż mnie zagotowało.
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
06.03.2026, 05:43:16
  • 4
#f1 astony wywalone z #f1fantasy
dobrze?
lubiewachacstopy_siostrze997 - #f1 astony wywalone z #f1fantasy 
dobrze?

źródło: 1000013035

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

davoid
davoid 07.03.2026, 17:46:58 via Wykop
  • 1
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: Jak one się znalazły w twoim składzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
Autor
07.03.2026, 21:06:05 via Wykop
  • 1
@davoid: przypadkiem dziad zawitał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
29.04.2025, 11:15:40
  • 8
#seriale #rozdzielenie #severance #pytanie

Najładniejszy kadr otwierający pierwszy sezon jakiegoś serialu to... ?

Ja postawię na "Rozdzielenie" (2022-2025).
patryk-wuwuw - #seriale #rozdzielenie #severance #pytanie

Najładniejszy kadr otwiera...

źródło: 6c23dc9a-78c2-40a8-87fc-73b4baedb4d9_3840x1601

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FTNewbie
FTNewbie
30.04.2025, 19:20:51 via Wykop
  • 6
@patryk-wuwuw: W Severance ogólnie bardzo dużo jest ładnych kadrów.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
06.03.2026, 19:18:46
  • 7
Zakład, że starzy Lewandowskiego opowiadali wszystkim przez lata jak to było ciężko bo trzeba było czekać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
Czoso - Zakład, że starzy Lewandowskiego opowiadali wszystkim przez lata jak to było ...

źródło: 1000055297

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
06.03.2026, 19:24:09 via Wykop
  • 7
@Czoso: i ci wszyscy obrońcy co mieli po 50 lat i narzekali że wcale nie było aż tak łatwo bo przecież odkładali na książeczki, wcale nie jest tak że to młode pokolenie je do dzisiaj spłaca, no ale przecież budowali w czynie społecznym szpitale więc trzeba zamknąć ryj, wcale nie dostawali za to wypłaty normalnej.
Ale musieli sobie odmawiać mandarynek!
Co z tego że ich nie było i jakby je mieli to
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
06.03.2026, 19:28:12
  • 9
Chłop popełnił taki wpis i nawet świętego tagu #nieruchomosci nie dał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czoso - Chłop popełnił taki wpis i nawet świętego tagu #nieruchomosci nie dał ( ͡° ʖ̯...

źródło: 1000055302

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....r
konto usunięte 06.03.2026, 10:49:50
  • 868
Prawda jest taka, że gdyby Tusk wchodził w **** Niemcom chociaż w 10% tak głęboko, jak Trumpowi w okrężnicę wchodzi Nawrocki, PiS i cała reszta polskiej patoprawicy, to nawet najbardziej zindoktrynowane silniczki wyszłyby na ulicę. Po raz kolejny sprawdza się zasada, że jeśli prawica komuś coś zarzuca to jest temu sama winna po stokroć.

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wstanczyk
wstanczyk
06.03.2026, 11:11:52 via Wykop
  • 424
Prawda jest taka, że gdyby Tusk wchodził w **** Niemcom chociaż w 10% tak głęboko


@Alconnoisseur: Śmieszna sprawa, że w samej UE Tusk zawsze uchodził za tego problematycznego polityka, bo mocno walczącego o interesy państwowe, blokując najśmielsze zapędy Niemiec i Francji. Z resztą, jakbyś zapytał takiego pisowca, czym właściwie Tusk się tak Niemcom przysłużył, to też byś żadnego przykładu nie usłyszał.
  • Odpowiedz
turok2016
turok2016
turok2016
06.03.2026, 11:53:04 via Wykop
  • 108
@wstanczyk: jak to nie? Cukrownie sprzedał Nimcom i majątek państwowy inny.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
06.03.2026, 07:09:21
  • 1364
Tymczasem Batyr jest przeciwko francuskiemu parasolowi nuklearnemu nad Europą i Polską. Samo USA stanowczo sprzeciwiły się rozwijaniu zdolności atomowych przez Polskę.

Po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy?

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Tymczasem Batyr jest przeciwko francuskiemu parasolowi nuklearnemu...

źródło: IMG_6931

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
Autor
06.03.2026, 07:09:38 via iOS
  • 59
@donatien-de-sade:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-03-05/musze-powiedziec-szczerze-nawrocki-odpowiada-na-propozycje-macrona/
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
06.03.2026, 07:12:26 via Android
  • 514
@donatien-de-sade: sam nie wiem, co jest gorsze, ich m polityka na kolanach, czy zarzucanie temu Tuskowi. Albo ogólnie komuś innemu, bo tu o hipokryzję chodzi.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 808
  • Strona 10 z 808
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.11.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking