Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
davoid

davoid

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 79919
  • Znaleziska 62060
  • Mikroblog 17859
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11
  • Dodane (431)
  • Komentowane (1216)
  • Plusowane (16212)
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
05.04.2026, 13:31:20
  • 5
#heheszki #nieruchomosci
ROTTE_N - #heheszki #nieruchomosci

źródło: 1000026251

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustyyyy
Rustyyyy
05.04.2026, 17:20:36 via Wykop
  • 0
@R_O_T_T_E_N: NIestety ale budowla ta została rozebrana ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co następne? Żółta Supra stojąca na byłym parkingu policyjnym obok Lidla?
  • Odpowiedz
Famine
Famine
06.04.2026, 07:54:12
  • 13
Lipiec '41. Niemieckie dywizje napotykają zaporę, której nie przewidzieli sztabowcy Wehrmachtu. To szaleńcze dzieło gen. Architekturowa Łanowa. Zamiast transzei wzniesiono na stepie ślepy labirynt przylegających do siebie segmentów.
Ten deweloperski absurd na zawsze zatrzymał uderzenie armii Trzeciej Rzeszy na Moskwę


Koloryzowane

#heheszki #nieruchomosci #polska #deweloperuch #historia #historycznememy
Famine - Lipiec '41. Niemieckie dywizje napotykają zaporę, której nie przewidzieli sz...

źródło: temp_file6943800886397053903

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
06.04.2026, 07:58:35 via Wykop
  • 13
@Famine: "mieszkam na swoim!!1"
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli - @Famine: "mieszkam na swoim!!1"

źródło: Buzz-lightyear-clones-meme-5efyw6

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
06.04.2026, 08:00:13 via Android
  • 5
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli

@Famine: "mieszkam na swoim!!1"


Dlatego gmina nie wybudowała nam drogi dojazdowej!!!
  • Odpowiedz
technojezus
technojezus
05.04.2026, 09:34:23
  • 6
Średnia cena za metr w Warszawie - ponad 19k zł
Średnia cena za metr Białymstoku - ok 10-11.5k zł
Średnia cena za metrw w Olsztynie - ok 11k zł
Średnia cena w jakimś powiatowym - 8k zł

Przyjmijmy, że ktoś zarabia średnie 6.5k netto. Kto niby będzie żył na wiekszym poziomie?. Czarek z powiatowego czy Anetka z Warszawki? Nawet dajmy, że w tej waszej Warszawce będziecie zarabiać 8-9k netto, to i tak będziecie żyć na gorszym
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi
05.04.2026, 10:15:29 via Wykop
  • 6
@technojezus: oczywiscie, ze Czarek z powiatowego. Ale ciii. Nie mozna tego otwarcie mowic.
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
05.04.2026, 11:12:59 via Wykop
  • 8
Średnia cena za metrw w Olsztynie - ok 11k zł


@technojezus: a rynek pracowniczy na poziomie ledwie dyszącego powiatu, to jest niesamowite co się tam dzieje
nawalone bloków, jeden na drugim, ceny przy jeziorze dochodzą do 20k/metr a ludzie walczą o wakat w biedronce czy chociaż 1/2 etatu w galerii warmińskiej jako sprzedawca spodni
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
05.04.2026, 11:01:22
  • 79
Śmieszna zabawa z deweloperuchem:

A: Jezdnia jest do..?
B: Jeżdżenia?
A: Bardzo dobrze. A szkoła jest do..?
B: Szkolenia?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
05.04.2026, 11:03:17 via Wykop
  • 5
@Czoso: xd
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
Autor
05.04.2026, 14:30:27 via Wykop
  • 12
@niezawysoki:

Od razu mówię, że jak mickpl albo ktokolwiek z lepszymi zasięgami chce wykorzystywać mój zabawny content to śmiało, nie roszczę sobie żadnych praw :p
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
04.04.2026, 06:03:58
  • 766
#polskiedrogi #wypadki kierujący osobowym BMW miał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Samochód uderzył w bok autobusu linii L-44. Siła zderzenia była na tyle duża, że autobus przewrócił się na bok. Poszkodowanych zostało osiem osób. Najciężej ranna została starsza kobieta, która podczas zderzenia wypadła z wnętrza autobusu na jezdnię.
https://miejskireporter.pl/bmw-wbilo-sie-w-autobus-miejski-pojazd-przewrocil-sie-na-bok/
wscieklykabanos - #polskiedrogi #wypadki kierujący osobowym BMW miał wjechać na skrzy...

źródło: eZy-Watermark_03-04-2026_06-28-55-6510PM-1024x576

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wscieklykabanos
wscieklykabanos
Autor
04.04.2026, 06:04:03 via Wykop
  • 254
@wscieklykabanos:
wscieklykabanos - @wscieklykabanos:

źródło: eZy-Watermark_03-04-2026_06-28-53-6230PM-1024x768

Pobierz
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
04.04.2026, 06:07:57 via Wykop
  • 1186
@wscieklykabanos: ale un jeździ szybko ale bezpiecznieeee
  • Odpowiedz
ivxvxi
ivxvxi
ivxvxi
04.04.2026, 08:59:25
  • 738
Wszystkiego Dobrego.
#wielkanoc #swieta #zyczenia
ivxvxi - Wszystkiego Dobrego.
#wielkanoc #swieta #zyczenia

źródło: 1600

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mocten
mocten
04.04.2026, 18:03:27 via Wykop
  • 15
Ten zajączek, to co symbolizuje?
  • Odpowiedz
Towar_bezclowy
Towar_bezclowy
04.04.2026, 18:08:39 via Wykop
  • 14
@mocten: ludzie już zapomnieli o Jezusie Chrystusie.
  • Odpowiedz
makamele
makamele
03.04.2026, 13:22:53
  • 4
boze czemu p0lska jest taka brzydka

to co dobudowali p0lacy ostatnich 30 latach, w jaki sposob zaplanowali wykorzystanie przestrzeni, to jakis koszmar

#nieruchomosci
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makamele
makamele
Autor
03.04.2026, 13:31:45 via Wykop
  • 6
@PfefferWerfer: zawsze mnie uderza po powrocie z delegacji/wycieczki zagranicznej jak paskudne mamy miasta

sa nowe budynki, nowe ulice, ale wszystko tak chaotycznie nawalone, dwa budynki obok siebie w ogole bez zadnego powiazania, że rzygać sie chce.
  • Odpowiedz
Pentylion
Pentylion
03.04.2026, 14:35:57 via Android
  • 2
@makamele: lepiej nie jedź do np stanbułu :p
  • Odpowiedz
Sudo_exit
Sudo_exit
02.04.2026, 23:00:40
  • 8
Za tanio było i nie chciało się sprzedać

#nieruchomosci
Sudo_exit - Za tanio było i nie chciało się sprzedać

#nieruchomosci

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dsomgi00
dsomgi00
03.04.2026, 05:14:14 via Wykop
  • 1
@Sudo_exit: Polak musi czuć, że kupuje produkt premium, a nie jakieś tanie g---o. Ja bym podbił do 1.5mln tak dla zasady
  • Odpowiedz
konsument
konsument
03.04.2026, 09:55:53 via Wykop
  • 1
@Sudo_exit: Przecież to najprostszy sposób budowania majątku.
  • Odpowiedz
matluck
matluck
03.04.2026, 04:01:12
  • 579
#nieruchomosci #diy
matluck - #nieruchomosci #diy

źródło: nieruchomosci

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanitydomain
vanitydomain
03.04.2026, 05:25:57 via Wykop
  • 26
@matluck: xd
  • Odpowiedz
maateusz123
maateusz123
03.04.2026, 06:40:40 via Wykop
  • 72
@matluck: kolor skóry oczywiście przypadkowy
  • Odpowiedz
essos
essos
essos
02.04.2026, 13:44:25
  • 1764
#iran #woja #usa
essos - #iran #woja #usa

źródło: temp_file4192416677262761439

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
02.04.2026, 13:45:27 via Wykop
  • 309
@essos: no przecież on uwielbia migrantów więc dlaczego jęczy
  • Odpowiedz
Project_Im_Not_Going_In
Project_Im_Not_Going_In
02.04.2026, 13:45:54 via Wykop
  • 386
@essos: Amerykanie postawili na nogi tylko jeden kraj:

  • Odpowiedz
francuskie
francuskie
02.04.2026, 04:41:29
  • 2
Notre Dame w Paryżu, rok 1966

#citroen #samochody #motoryzacja #francja #paryz #podroze #historia #1966
francuskie - Notre Dame w Paryżu, rok 1966

#citroen #samochody #motoryzacja #francja...

źródło: HE1d1_IWEAEjuC8

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

del855
del855
01.04.2026, 10:04:28
  • 8
Dzieci w Śródmieściu nie przybędzie, bo mieszkania tutaj sa tak drogie, ze w zasadzie mieszkac w nich samemu to jak palić pieniędzmi w kominku.

Miasto zamiast sprzedac te obiekty, których NIGDY nie zapełni za taczke forsy i za te pienaidze pobudować te przedszkola gdzie brakuje(a i to juz dlugo nie potrwa) lub mieszkania komunalne, to sie zastanawia jak przyciągnąć przedszkolaków. Czyli niby miasto 15 minutowe, ale najlepiej to jakbyś woził swojego szczawika
del855 - Dzieci w Śródmieściu nie przybędzie, bo mieszkania tutaj sa tak drogie, ze w...

źródło: 1000045151

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi
01.04.2026, 10:17:04 via Wykop
  • 14
@del855: dokladnie. Inwestorzy zachomikowali mieszkania na lata, a pozniej zdziwienie, ze infrastruktura jest, a dzieci nie ma xD
  • Odpowiedz
del855
del855
Autor
01.04.2026, 11:30:59 via Wykop
  • 2
@mrzk: brakuje w dynamicznie rosnących dzielnicach, a nie Śródmieściu. Czyli Ursus, Białołęka itp(chociaz tego itp to za duzo nie ma).

Wobec powyższego należy zlikwidować nadmiarowe placówki edukacyjne poczynając od najdroższych dzielnic i przestać udawac, ze śródmieście czy bliska wola to dzielnica mieszklana, kiedy one sie przekształcaja w dzielnice biznesowe.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
01.04.2026, 11:39:59
  • 750
Prychnalem z tej drogi krzyżowej, ale ogólnie to nie jest śmieszne nic a nic XD

Sam znam takich ludzi.

"Kiedys synek to się pojechało do Niemca popracować 3 miesiące i żyło potem przez dwa lata jak król hehehe".

Po
Czoso - Prychnalem z tej drogi krzyżowej, ale ogólnie to nie jest śmieszne nic a nic ...

źródło: 1000056293

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

del855
del855
01.04.2026, 11:43:45 via Wykop
  • 572
@Czoso: kazdy zna takie historie, bo to jest historia Polakow.

Tylko po co to pier*olenie, ze kiedys to bylo ciezko i byl tylko ocet w sklepach a dzis mlodzi maja wszystko i narzekają... no nie maja mieszkan bo poprzednie pokolenie sie uwlaszczylo na majatku narodowym - A NIE SWOIM...
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
01.04.2026, 12:20:33 via Android
  • 396
@Czoso: Dodajmy do tego rolników którzy dzięki komunistycznej reformie rolnej mają majątki warte miliony złotych. A już wisienką na torcie jest bardzo korzystna stara emerytura na którą taki boomer się łapie - możliwość wybrania 10 najkorzystniejszych lat i na ich podstawie jest obliczania całość emerytury + liczne stare przywileje zawodowe.
  • Odpowiedz
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
01.04.2026, 16:16:54
  • 4
Co to za okazja, że na ogólnopolskim portalu na głównej stronie piszą, że ceny mieszkań będą spadać??? Zwykle w odwrotną stronę przecież jest propaganda ¯\(ツ)/¯
#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
ArnoldZboczek - Co to za okazja, że na ogólnopolskim portalu na głównej stronie piszą...

źródło: 1000024920

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adhonores
adhonores
01.04.2026, 16:18:35 via Wykop
  • 5
@ArnoldZboczek: ta okazja nazywa się: Prima Aprilis
  • Odpowiedz
del855
del855
02.04.2026, 05:41:18 via Wykop
  • 0
@ArnoldZboczek: no tak, bo trzeba z analitykiem robic wywiad zeby sie dowiedzieć wielkiej tajemnicy - ze wykres urodzen mowi jasno, ze kupcow nie bedzie nie tylko dlayego ze malo, tylko ze przyntalich liczbach kazdy z z nich dostanie min. 1 a moze i wiecej mieszkan, co o zgroza będzie skutkować dążenie cen nieruchomości do 0. W niektórych powiatach dosłownie i szybko, a w top5 znacznie wolniej i nie do 0.
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
01.04.2026, 19:04:46
  • 6
31 x 650zł = 20150zł I to się nazywa ROI z pakoli jeżdżących na uberze! Do tego Ahmed zrobi imprezę to wpada bonusik do kieszonki czynszojada za niewyspanie innych XD

#nieruchomosci #januszebiznesu
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - 31 x 650zł = 20150zł I to się nazywa ROI z pakoli jeżd...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
01.04.2026, 19:23:43 via Wykop
  • 2
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: czardżują 100 pln na sprzątanie
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
02.04.2026, 06:45:01 via Wykop
  • 1
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: i to jest biznes i dochód pasywny a nie jakaś popierdółka
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
01.04.2026, 07:52:02
  • 1695
Witam wszystkich
Wczoraj na parkingu koło sklepu zostałem potrącony przez samochód, który cofał. Kierowca nie zauważył mnie, przejechał mi po protezie a dokładnie po sztucznej stopie ( z całego nieszczęścia, szczęście, że to trafiło na protezę) ale i tak wykrzywiło mi kolano. Kierowca wyszedł z samochodu udzielił pomocy zadzwonił po pogotowie a potem pogotowie wezwało policję..
Po rozpoznaniu lekarza oraz zdjęcia RTG w szpitalu mam naderwane więzadła w kolanie..
Jestem w domu
tommmekk - Witam wszystkich 
Wczoraj na parkingu koło sklepu zostałem potrącony przez...

źródło: 1000009332

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomcioPalushek
TomcioPalushek
01.04.2026, 08:22:39 via Wykop
  • 1352
@tommmekk: Nie wierzę... A już było tak fajnie, spacery, dobry humor... Proteza cała? Trzymaj się Tomaszu, szybkiego powrotu do spacerów
  • Odpowiedz
benetti
benetti
01.04.2026, 08:37:14 via Wykop
  • 1315
@tommmekk: niektórzy to naprawde maja pecha w zyciu...
  • Odpowiedz
ptt_
ptt_
31.03.2026, 19:45:47
  • 4
#mecz ich bramkarz wyciąga fajne strzały, nasz wyciąga piłkę z sieci

Gdzie on do Szczęsnego.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

till0
till0
till0
31.03.2026, 19:46:58 via Wykop
  • 1
@ptt_: przyzwyczajenie z klubu xD
  • Odpowiedz
alljanuszx
alljanuszx
31.03.2026, 19:24:34
  • 220
Podoliński od kilku minut

#mecz
alljanuszx - Podoliński od kilku minut

#mecz

źródło: p

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

afca
afca
31.03.2026, 19:38:09 via Android
  • 76
@alljanuszx: on komentuje jak wujek po 4 Tatrach. Tylko Szwedzi faulują, a Polacy zawsze czysto. Bardzo obiektywny komentator.
  • Odpowiedz
Wincyyyyj
Wincyyyyj
Wincyyyyj
31.03.2026, 23:18:45 via Wykop
  • 8
@afca: wciąż lepiej niż boras
  • Odpowiedz
szychun
szychun
31.03.2026, 19:24:34
  • 315
#mecz te ostatnie minuty pokazują, jak Szwedzi są słabi xd wystarczy ich trochę przycisnąć i odwalają taką samą rzepę w obronie jak Bednarek
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RUMUNCORE
RUMUNCORE
31.03.2026, 19:25:26 via Wykop
  • 279
@szychun: te ostatnie minuty pokazują, jak Bednarek jest słaby xd wystarczy go trochę przycisnąć i odwala taką samą rzepę w obronie jak szwedzi
  • Odpowiedz
L.....i
konto usunięte 31.03.2026, 21:30:17 via Wykop
  • 6
@szychun: przepraszam mógłbyś powtórzyć to o szwedach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 811
  • Strona 11 z 811
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.11.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking