Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cinqq

cinqq

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8196
  • Znaleziska 5329
  • Mikroblog 2867
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
cinqq
cinqq 16.06.2025, 10:04:59
  • 33
Nawet do apteki się pchają z psami… to już przesada #psiarze
cinqq - Nawet do apteki się pchają z psami… to już przesada #psiarze

źródło: IMG_2033

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq
Autor
22.06.2025, 06:34:29 via Wykop
  • 0
@padingtton: dla mnie nie ma różnicy czy pies czy krowa. Chcesz mieć w domu spoko, rób co chcesz ale w niektórych miejscach jak np, apteka, szpitale, urzędy powinien być zakaz wprowadzania zwierząt.
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
22.06.2025, 09:18:33 via Wykop
  • 0
@padingtton: a taką że zaczyna siebie yorka na rękach, potem jest amstaff, 3 psy na smyczy, pięć bez smyczy i potem człowiek staje się wrogiem w miejscu przeznaczonym dla ludzi. A co widzę że boli doopa bo pieska się ma i się wszędzie z nim pchasz
  • Odpowiedz
sztywny_misza
sztywny_misza
05.06.2025, 11:22:48
  • 2804
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 05.06.2025, 15:03:29 via Wykop
  • 0
@sztywny_misza: najlepszego Mirku
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq 25.05.2025, 05:07:02
  • 84
Odpocznijcie trochę od polityki i zaplanujcie te idealnie ugotowane jajka z dzisiejszego poranka. Smacznej kawusi wam wszystkim Wykopki
cinqq - Odpocznijcie trochę od polityki i zaplanujcie te idealnie ugotowane jajka z d...

źródło: IMG_1610

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otto13
otto13
otto13
25.05.2025, 05:15:11 via Wykop
  • 2
@cinqq: smacznych jajek
  • Odpowiedz
Elec
Elec
25.05.2025, 05:49:23 via Wykop
  • 24
@cinqq: opowi odłączyli gaz w trakcie gotowania
  • Odpowiedz

2840

Adwokat dachował po kokainie. W nagrodę dostał pracę w państwowej spółce.

Pokaż treści 18+

Adwokat dachował po kokainie. W nagrodę dostał pracę w państwowej spółce.

Warszawski adwokat, który latem ubiegłego roku pod wpływem kokainy dachował BMW na Mokotowie, trafił do państwowej instytucji. Mecenas z zarzutami na koncie odpowiada za umowy korporacyjne w Grupie Przemysłowej Baltic, której częścią jest Stocznia Gdańska - ujawnia "Gazeta Wyborcza".

konto usunięte
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 23.04.2025, 08:55:31
  • 143
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
cinqq
cinqq 23.04.2025, 10:58:24 via Wykop
  • 192
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cinqq
cinqq 23.04.2025, 11:35:20 via Wykop
  • 6
@Nooser: może i tak ale w naszym kraju cwaniactwo jest społecznie pochwalane i uznawane za „zaradność”. W innych krajach nie zawsze takie zachowania są tak traktowane.
cinqq
cinqq 14.04.2025, 17:34:25
  • 0
Jak to było? Polacy lubią promocje a nie niskie ceny
cinqq - Jak to było? Polacy lubią promocje a nie niskie ceny

źródło: IMG_0401

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

614

Galeria wybryków i atak dostawcy

Galeria wybryków i atak dostawcy

Atak mężczyzny rozwożącego pieczywo na pieszego na chodniku. Dostawcy jednej z sieci piekarni robią co chcą. Jeżdżą po chodnikach, parkują w miejscach niedozwolonych. Ich wybryki zostały uwiecznione przez wielu mieszkańców Warszawy. Część materiałów pochodzi z grupy "Święte krowy warszawskie" na FB.

hefrenPL
z
youtube.com
dodany: 18.03.2025, 14:22:06
  • 121
  • #
    parkowanie
  • #
    chodnik
  • #
    konfitura
  • #
    galeria
  • #
    pieczywo
cinqq
cinqq 18.03.2025, 21:24:43 via Wykop
  • 1
@Moisze_Schekelbergergtstein: to jak wychodzisz z mieszkania i zostawiasz je puste, udostępnij je bezdomnym przecież nie będą ci przeszkadzać

513

SLAPP-y. Czyli o tym jak próbują uciszyć Konfiturę.

Pokaż treści 18+

SLAPP-y. Czyli o tym jak próbują uciszyć Konfiturę.

Rozmawiamy o SLAPP-ach, czyli krokach prawnych podejmowanych przez korporacje, polityków czy instytucje, by stłumić krytykę czy uciszyć debatę publiczną. Gośćmi Martyny Bójko są Maksym Szewczuk aktywista i youtuber, który doświadczył tego typu postępowania, i Małgorzata Sobaczyńska-Raczak, pełnomo

gendzer
z
youtube.com
dodany: 09.03.2025, 07:38:17
  • 96
  • #
    podcast
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    audytobywatelski
cinqq
cinqq 09.03.2025, 20:39:02 via Wykop
  • 5
@LowcaSpuchy: pierwszy pobiegniesz na policję jak ktoś ci autko zarysuje albo nasra na wycieraczkę ¯\(ツ)/¯ i sam sobie w mordę dasz wtedy
WielkiNos
WielkiNos
20.02.2025, 06:56:29
  • 3155
Zauważyliście, że jak idziecie z wózkiem alejką w markecie to jak stoi facet jakimś sposobem widzi cię z daleka i przesuwa wózek żebyś mogła przejść, odsuwa się, ogarnia, że są ludzie dookoła i nie jest sam.

A jak stoi baba to będzie stała na samym środku i nawet nie drgnie. Jak się powie "przepraszam" to jeszcze spojrzy zdziwiona czego od niej chcesz. Jak jedzie wózkiem to jak czołgiem. Potrafi wjechać ci w
  • 237
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 20.02.2025, 07:50:55 via Wykop
  • 4
@WielkiNos: jak to leciało ze starymi babami i prądem?
  • Odpowiedz

335

"Jakby nie było takich panów, jak pan, to by nie było kar"

"Jakby nie było takich panów, jak pan, to by nie było kar"

Kiedy masz zrealizować dostawę lub potrzeba dowiezienia czegoś gdzieś jest tak silna, że nic innego się nie liczy. Chodnik, droga dla rowerów czy trawnik - wszystko musi się poddać kołom ciężkich pojazdów.

Gentleman_Adrian
z
youtube.com
dodany: 16.02.2025, 16:45:19
  • 80
  • #
    warszawa
  • #
    kierowcy
  • #
    samochod
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    stopcham
cinqq
cinqq 17.02.2025, 06:09:07 via Wykop
  • 5
@Petururururu: dostarczanie paczek taki sposób to nic innego niż obniżanie kosztów przez dostawcę i spychanie ich na niewygodę nas wszystkich… jeżeli policja i straż miejska egzekwowały prawo i wlepiały mandaty i punkty to gwarantuje ci że firmy dostawcze znalazłyby sposób na legalne dostarczenie paczek. A tak mogą więcej paczek obsłużyć jednym pracownikiem który łamie przepisy i tym samym jest tylko oszczędność dla firmy/korpo
cinqq
cinqq 17.02.2025, 07:00:04 via Wykop
  • 11
@Cogito-sum: oczywiście że są rozwiązania tych problemów. Jednym z nich jest tworzenie „stref dostaw” to rozwiązanie już działa i się sprawdza. Miasto wyznacza miejsce
parkingowe przeznaczone dla samochodów dostawczym w godzinach 7-20. Potem jest do dyspozycji mieszkańców. Kolejnym rozwiązaniem są dostawy mniejszym autem które mieści się na miejscach parkingowych i uiszczanie opłaty parkingowej przez firmę dostawczą jak każdy inny kierujący. To takie proste. Pretensję mam do łamiących przepisy. Ja nie
cinqq
cinqq 17.02.2025, 07:42:49 via Wykop
  • 7
@Cogito-sum: nie denerwuj się Mireczku. Ja jako osoba potrącona przez kierowcę busa na chodniku będę z takimi praktykami walczył do końca moich dni. Będę zgłaszał zgłaszał i zgłaszał. Może i ciebie zgłoszę, dostaniesz punkty i mandat (albo nie jak trafi się leniwa bagieta) i rozejdziemy się w pokoju.
cinqq
cinqq 17.02.2025, 08:04:09 via Wykop
  • 0
@Cogito-sum: a może zamiast przypadek informacja jak często takie potrącenia mają miejsce? Po prostu ludzie nie mają siły procesowania takich sytuacji na policji i w sądach. Wygrywa buractwo firm dostawczych i pracowników którzy są ciśnięci z góry. Nie muszę być dostawcą żeby mieć na ten temat opinie bo ja nie mam problemu że paczuszka nie będzie za dwa dni tylko za tydzień. To firmy dostawcze optymalizując dostawydoprowadziły do takiego przyzwyczajenia
cinqq
cinqq 17.02.2025, 08:54:37 via Wykop
  • 0
@Cogito-sum: uwielbiam ten argument ze niby nie mam prawa jazdy XD mam i pracowałem jako kierowca. Smutne jest to ze dostawcy z prawem jazdy zakładają ze są mądrzejsi od innych i więcej im się praw należy, bo jak widać na tym filmie nie są. Wręcz przeciwnie pokazują skrajne nied0j--a*ie mózgowe. Dostawcy i firmy są sami sobie winni że są zgłaszani i niezadowolenie społeczne rośnie. Przecież nikt normalny z dzbanem nie
cinqq
cinqq 17.02.2025, 16:56:13 via Wykop
  • 2
@bylymylypyly: hahaha bawi mnie jak szybko złapałeś argumentację wszystkich kurierów zastawiających wjazdy, blokujących przejścia, i chodniki. Oni zawsze mówią "na chwilę, na 10 minut". Teraz sam używasz tych argumentów wobec innych kierowców blokujących miejsca dla dostaw... no fu*k logic pełną gębą. Kolejny krzyczący do wszechmogącego że jak odbierzecie nielegalne parkowanie dostawcom to miasta upadną XD tak tirowcy piłowali jak wprowadzano tahografy, potem zakaz wyprzedzania na dwóch pasach, taksówkarze przy kasach
Warcomx
Warcomx
Warcomx
07.02.2025, 13:05:26
  • 483
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 08.02.2025, 13:13:05 via Wykop
  • 0
@galicjanin: a wiesz jak działają dopłaty do tych ciągników? Cena przed dopłatą 200 tys, dopłata od „państwa” 75 tys, cena po wprowadzeniu dopłat 275 tys… jak w deweloperce to działa
  • Odpowiedz

4084

Pomóżmy dla chłopa, bo zebrał tylko 2k

Pomóżmy dla chłopa, bo zebrał tylko 2k

Chłop niepełnosprawny a w 2 tygodnie zebrał 2200 zł, podczas gdy Julki, chore dzieci i zwierzątka mają dużo więcej w kilka godzin.

brednyk
z
pomagam.pl
dodany: 05.02.2025, 17:48:25
  • 383
  • #
    polska
  • #
    pomoc
  • #
    wykopefekt
  • #
    niebieskiepaski
cinqq
cinqq 06.02.2025, 11:51:42 via Wykop
  • 1
@marek-donbranczuk: powodzenia 🤞🏻 dasz radę chłopie

192

Drony dostarczają kontrabandę wieźniom. Rosnące zagrożenie w UK

Pokaż treści 18+

Drony dostarczają kontrabandę wieźniom. Rosnące zagrożenie w UK

Drony narodowym zagrożeniem - ostrzega urząd nadzorujący funkcjonowanie zakładów karnych na Wyspach Brytyjskich. Urządzenia te są coraz bardziej popularne w dostarczaniu różnych rzeczy dla osadzonych. Już nie tylko narkotyki wręcza się im w ten sposób. Wkrótce broń?

travelove
z
rmf24.pl
dodany: 14.01.2025, 12:47:22
  • 31
  • #
    swiat
  • #
    drony
  • #
    dron
  • #
    wiezienie
  • #
    anglia
  • #
    technologia
cinqq
cinqq 15.01.2025, 06:51:34 via Wykop
  • 1
ucinać kawałek palca każdemu kto odbiera przesyłkę, szybko się nauczą albo nie będą mieli czym odbierać
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

422

Nie żyje aktor Stanisław Brudny

Nie żyje aktor Stanisław Brudny

Stanisław Brudny, aktor telewizyjny, teatralny, filmowy i głosowy, znany m.in. jako głos Zamiego ("Gumisie") i sułtana ("Aladyn")

Trojden
z
kultura.onet.pl
dodany: 13.01.2025, 18:50:32
  • 53
  • #
    film
  • #
    dubbing
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
cinqq
cinqq 14.01.2025, 06:00:32 via Wykop
  • -12
Nie mył się pewnie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

k.....j
k.....j
konto usunięte 28.12.2024, 12:37:17
  • 651
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 28.12.2024, 16:11:38 via Wykop
  • 1
@kkecaj: Ale gniazdek w ścianach nie ujednolicili (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz

962

Nowy odcinek od Konfitury. Bezczelność tych ludzi nie zna granic.

Nowy odcinek od Konfitury. Bezczelność tych ludzi nie zna granic.

Panicz ze Skody sobie zaparkował na chodniku. Dzieci wracające ze szkoły, matki z dziećmi w wózkach muszą chodzić ulicą. Niebywałe co ludzie robią żeby nie przejść się pare metrów na piechotę.

syx2
z
youtube.com
dodany: 22.12.2024, 11:01:41
  • 257
  • #
    prawojazdy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    samochodoza
  • #
    przepisydrogowe
cinqq
cinqq 22.12.2024, 16:15:53 via Wykop
  • 7
@mlek: kłamie do końca, złap za rękę i mówi że nie moja ręka a wszystkim faja mięknie że "dobrze się zachował". Należy mu się zgłoszenie i mandat jak wszystkim innym tak parkującym
WielkiNos
WielkiNos
29.11.2024, 09:03:18
  • 239
Panowie co was powstrzymuje przed noszeniem takich koszulek?

#modameska #logikaniebieskichpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow
WielkiNos - Panowie co was powstrzymuje przed noszeniem takich koszulek?

#modameska ...

źródło: temp_file3672620202196373537

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 30.11.2024, 07:34:00 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: to że znam zasady tej gry i figury są od siebie niezależne ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Yanko15
Yanko15
Yanko15
25.11.2024, 16:59:07
  • 694
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 26.11.2024, 13:44:14 via Wykop
  • 0
@Yanko15: słaby jesteś w grę w korpo w takim razie, prawdziwe szuje ładnie odnoszą się do personelu sprzątającego i wbiją ci tak nóż w plecy że nie zauważysz. Prawdziwa dwulicowość umie się pięknie ukrywać.
  • Odpowiedz
Yuri_Yslin
Yuri_Yslin
04.11.2024, 20:47:07
  • 3209
Widzę na wykopie częste posty o budowie taniego domu, więc podpowiem Wam z doświadczenia, co robić, by nie skończyć z domem za 1,000,000 (albo 6000 zł/m^2 do deweloperskiego), a jednocześnie sensownym, z którego będziesz zadowolony:

1. Nie robisz żadnych indywidualnych projektów, nie bawisz się w beta testera czyjegoś pomysłu, kupujesz znany i sprawdzony projekt typu Arosa od Lipińskich i dopiero na niego, z wykorzystaniem sensownego konstruktora, nanosisz swoje poprawki, czyli dopasowujesz np. fundament
  • 332
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 05.11.2024, 19:35:32 via Wykop
  • 1
@Yuri_Yslin: zacne rady
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq 28.10.2024, 14:26:43
  • 1
uwielbiam wchodzić na warszawa19115 i zgłaszać frajerów co parkując samochodem myślą że tym razem się uda i że "oszukali" przepisy
i cyk parkowanie zgłoszone ze zdjęciami
najbardziej mnie cieszy jak muszą później się płaszczyć na straży miejskiej przy odbieraniu wezwań i marnować czas nawet jak im mandatu i punktów nie dadzą i cyk znowu zgłoszone jak zaparkują tak samo bo myślą że to raz im się nie poszczęściło XD

jestem zdrowo poyebany
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq
Autor
28.10.2024, 14:32:34 via Wykop
  • 0
@wielbiciel_storm_iron: zatem jak i ty
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.01.2015

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 30.12.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking