Może sobie wyjść gta6 i mogą robić potrójne fikołki zeby zrobić z tego największą, najładniejszą, najbardziej dopracowaną grę ale dla chuopa już nigdy nic nie powtórzy tego uczucia co granie w SanAndreas na ps2, grając w gta V nie miałem nawet 1/10 tego funu. Ehhh
#przegryw Piekło - krąg piąty. Tym samym, Huop zakończył pięciopopołudniowy tydzień pracy. To było straszne. Nie miał czym się pocić (bo wszystko wypocił w pół godziny). Gotował się w środku.
Zachciało mi się pić i myślałem że niczego nie mam w pokoju a zapomniałem że mam p--o które osiągnęlo już temperature pokojowa 30 stopni ale to nic naruto miał gorzej #przegryw
#przegryw lo cie c--j pierwszy kołchoz za mną, wypociłem z 2 litry potu sprzątając te klatki bo ogrzewanie podłogowe było jeszcze włączone xdddd teraz siedzę w parku i uzupełniam płyny i idę jeszcze na 6 godzin do drugiego kołchozu
źródło: 690
Pobierz