Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cinqq

cinqq

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8230
  • Znaleziska 5351
  • Mikroblog 2879
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
cinqq
cinqq 28.10.2024, 14:26:43
  • 1
uwielbiam wchodzić na warszawa19115 i zgłaszać frajerów co parkując samochodem myślą że tym razem się uda i że "oszukali" przepisy
i cyk parkowanie zgłoszone ze zdjęciami
najbardziej mnie cieszy jak muszą później się płaszczyć na straży miejskiej przy odbieraniu wezwań i marnować czas nawet jak im mandatu i punktów nie dadzą i cyk znowu zgłoszone jak zaparkują tak samo bo myślą że to raz im się nie poszczęściło XD

jestem zdrowo poyebany
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq
Autor
28.10.2024, 14:32:34 via Wykop
  • 0
@wielbiciel_storm_iron: zatem jak i ty
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq 15.09.2024, 04:35:02
  • 262
#powodz
cinqq - #powodz

źródło: pobrane (2)

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq
Autor
15.09.2024, 06:41:51 via Wykop
  • 2
@maniek-stary666: przykro mi że to spotkało twoją rodzinę. Żyjemy natomiast w czasach gdzie pewna wiedza (jak posiadanie domu na terenie zalewowym) jest już dostępna i da się coś zrobić w temacie. Ja dla przykładu wyprowadziłem się ze wschodu Polski bo uważam że to teren zagrożony przez wojnę i wracać tam nie mam zamiaru. Niestety większość Polaków nic nie robi i nie myśli o konsekwecjach czegokolwiek
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.09.2024, 15:59:38 via Wykop
  • 0
@Krupier: masz rację, lepiej się nie ubezpieczyć, najlepiej nic nie dostać i zaoszczędzone pieniądze odłożyć i inwestować samodzielnie, ilu tak zrobiło? Czy może lepiej lepiej nic nie robić i czekać co przyniesie los i matka natura? Czy jak zwykle liczyć na państwo i biadolić że ochłapy dali… ech logika niewolnika
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.09.2024, 16:19:20 via Wykop
  • 0
@Krupier: a ja krytykuje ludzi co właśnie nic nie robią i nie ubezpieczają się bo to jedyny sposób na rynku który może ci coś dać ale większość powodzian zawsze zaskoczona z pikachu face
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.09.2024, 16:45:27 via Wykop
  • 0
@Krupier: a masz jakąś alternatywę czy tak sobie trolujesz? ja osobiście znam takich co na ubezpieczeniach wyszli bardzo do przodu
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
15.09.2024, 17:16:21 via Wykop
  • 0
@Krupier: wybory są proste, albo się ubezpieczasz, albo czekasz co przyniesie los ¯\(ツ)/¯ a najlepiej to się wyprowadzić z terenu zalewowego, negowanie ubezpieczeń i jednoczesne nic nie robienie to scenariusz dla ameb
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq 07.08.2024, 06:59:01
  • 365
Stanowski to jak taki patus co musi się znaleźć na każdej imprezie, biega, wku*wia wszystkich, "rozliczy" jakąś głupią dziewczynę, że jest puszczalska i zakłamana. Sam kręci afery. Skacze po ludziach macha łapami przed twarzą, butelką rzuci. A jak jakiś żarcik nie wejdzie albo wejdzie to mówi "co ty morda taki spięty, świruje, sprawdzam cię tylko hehehehe" .
Wszyscy mają go dość i lepiej by było gdyby go nie było...
#stanowski
cinqq - Stanowski to jak taki patus co musi się znaleźć na każdej imprezie, biega, wk...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq
Autor
07.08.2024, 07:09:10 via Wykop
  • 0
@93michu93: tak, rozumiem że reszta dziennikarzy to też bagno. Ale dziennikarstwo sprowadzone zostało do 5 gęstości mułu a on tylko zagęszcza
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
07.08.2024, 07:27:08 via Wykop
  • 2
@koral: ja to mam dość kreowanych afer, tak jak przed walkami pięściarzy... nie wiesz czy się dogadali, czy jeden się podłożył a może to jeden wiedział a drugi nie... reklamy lecą, swołocz ogląda
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
07.08.2024, 09:46:31 via Wykop
  • 4
@Riolet: Ach masz rację kolejny podział społeczeństwa kto przeciwko stano ten debil a kto za nim to elita… elita intelektualna która wie jak wyjaśniać innych XD Stano cwaniaczek wie jak na tych elitach kasę robić i dramami karmić
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
07.08.2024, 09:49:20 via Wykop
  • 0
@anakhin: bo jego followersi wciskają ci go i jego wypociny w ryj jak Lewica lgbt na każdym zakręcie
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
07.08.2024, 10:00:16 via Wykop
  • 0
@anakhin: to pomiń mój post a nie się wypowiadasz. NIe wiem w czym problem
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
07.08.2024, 18:53:21 via Wykop
  • 0
@blinxdxb: ty widzę masz wiele do powiedzenia i to rzeczowo XD
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
07.08.2024, 18:54:21 via Wykop
  • 0
@andbatros: zwykły mirek, po prostu ten pajac mnie wnerwia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
07.08.2024, 18:56:19 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
07.08.2024, 21:03:10 via Wykop
  • 0
@xxxmen: jeden debil z drugim debilem na siebie haków szukają, ja gardzę oboma debilami i stano i stono
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq 05.08.2024, 05:41:31
  • 685
Panie Areczku, diversity jest dla zarządu #olimpiada
cinqq - Panie Areczku, diversity jest dla zarządu #olimpiada

źródło: IMG_5533

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq
Autor
05.08.2024, 08:12:13 via Wykop
  • 0
@pacjent_0: dlatego napisałem, że diversity jest dla zarządu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
05.08.2024, 08:46:46 via Wykop
  • 4
@buzzardpl: Ave
cinqq - @buzzardpl: Ave

źródło: IMG_5536

Pobierz
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq
Autor
05.08.2024, 10:42:54 via Wykop
  • 2
Marcell Jacobs


@Ugolf: z wiki "Jest synem Włoszki i Afroamerykanina" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

302

New Warsaw Uprising mural unveiled in Greenpoint, Brooklyn

Pokaż treści 18+

New Warsaw Uprising mural unveiled in Greenpoint, Brooklyn

Nowy mural namalowany w Nowym Jorku, bardziej okazały niż ten w Warszawie

FFFFUUUU
z
youtube.com
dodany: 04.08.2024, 14:44:32
  • 37
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    2wojnaswiatowa
  • #
    warszawa
cinqq
cinqq 05.08.2024, 05:48:21 via Wykop
  • 9
Szkoda, że nie pokazali na tym muralu cywilów, którzy przez tą "heroiczną walkę" zginęli
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cinqq
cinqq 05.08.2024, 06:05:04 via Wykop
  • 0
@niezwykly_89: jakoś bez tej walki powstańczej miasto stało przez kilka lat wojny... a tu proszę niemiaszki dostały fajną wymówkę do zgruzowania wszystkich
cinqq
cinqq 05.08.2024, 06:38:30 via Wykop
  • 0
@aleksc: "nie dogodzisz"..... debilny argument wyciągany zawsze w momencie kiedy pojawia się jakaś krytyka nie będąca zgodna z obowiązującym trendem...
cinqq
cinqq 05.08.2024, 07:09:40 via Wykop
  • -1
@niezwykly_89: nie, ale gdyby nie rozpoczęto powstania to zginęło by ich mniej i ocalałaby większa część miasta.
JPRW
JPRW
04.08.2024, 16:59:37
  • 442
O tym ancymonie nie zapominajmy #paryz2024 #o----------------l #niestety
JPRW - O tym ancymonie nie zapominajmy #paryz2024 #o----------------l #niestety

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 05.08.2024, 04:47:32 via Wykop
  • 0
@JPRW: licząc od tylu to dobra lokata
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
04.08.2024, 18:17:03
  • 1153
#kamilbednarek po tygodniu w USA

#paryz2024 #heheszki
Marcinnx - #kamilbednarek po tygodniu w USA

#paryz2024 #heheszki

źródło: 201504

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 05.08.2024, 04:43:08 via Wykop
  • 1
@Marcinnx: Reggae weszło za mocno
  • Odpowiedz
dziobnij2
dziobnij2
05.08.2024, 03:23:59
  • 397
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 05.08.2024, 04:42:12 via Wykop
  • 5
@dziobnij2: może to oni unikają ciebie?
  • Odpowiedz

492

Bogusław Linda w kilku prostych słowach o Powstaniu Warszawskim

Bogusław Linda w kilku prostych słowach o Powstaniu Warszawskim

Bez poprawności politycznej, Bogusław Linda wyjaśnia motywację u ludzi podczas Powstania Warszawskiego

dddobranoc
z
youtube.com
dodany: 01.08.2024, 08:27:17
  • 124
  • #
    powstaniewarszawskie
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    iiwojnaswiatowa
cinqq
cinqq 02.08.2024, 05:27:30 via Wykop
  • 9
a ja nie szanuję idei powstania, była głupia i naraziła wielu ludzi którzy jeszcze byli w stolicy... sami powstańcy byli często przepędzani bo nie każdy chciał swoim życiem ryzykować za wywrotowców. Kolejna sprawa to wywyższanie udziału dzielnych małych powstańców... patola a nie bohaterstwo
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cinqq
cinqq 02.08.2024, 07:25:29 via Wykop
  • 0
@kartofel: gloryfikowanie powstania to też wydawanie oceny z perspektywy czasu ¯\(ツ)/¯ zamiast powiedzieć sobie, że to była nieodpowiedzialna i zła decyzja dowodzących to naród woli iść w zaparte i udawać że przegrana to wygrana...
cinqq
cinqq 02.08.2024, 07:39:12 via Wykop
  • 0
@kartofel: możesz sobie mówić i pisać co sobie chcesz ale nie wmawiaj wszystkim swojej subiektywnej oceny i nie pisz "możeMY". Jeszcze raz powtórzę, że trochę hipokryzja bo przed chwilą negowałeś wydawanie osądów z perspektywy czasu XD na szczęście jest coraz więcej osób, które dokonują jakiejś analizy a nie budują swoją opinie na podstawie wątpliwego heroizmu i wątpliwych decyzji ówczesnych dowódców. Beka z Francji zawsze, że się poddali a teraz bogacą
cinqq
cinqq 02.08.2024, 08:31:51 via Wykop
  • 2
@kartofel: Francuzi może nie patrzyli na kwestię turystyczną w przyszłości ale na kwestię ocalenia budynków, domów i ludzi, to zdecydowanie im się udało i była to przemyślana decyzja. U nas garstka "chojraków" z jednym granatem na 3 podjęła decyzję o "walce". Jakoś w Krakowie tego nie zrobiono i było to lepsze dla miasta i dla mieszkańców. A co do oceniania po latach to trzeba tego dokonywać i wyciągać wnioski bo
cinqq
cinqq 05.08.2024, 04:15:50 via Wykop
  • 0
@ono6767: czyli popełnili błąd, liczyli na coś co było niezależne od nich i przegrali, jednocześnie doprowadzając do zniszczenia miasta.
Altru
Altru
18.07.2024, 08:05:22
  • 2076
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 18.07.2024, 14:19:33 via Wykop
  • 0
@Altru: przecież jak jest odpust to można handlować i używać usług XD co za hipokryzja
  • Odpowiedz
radziuxd
radziuxd
07.07.2024, 16:48:44
  • 1032
Chłop mi zrobił dzień tą naklejką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście zachowałem odstęp 💪
#heheszki #motoryzacja i trochę #bekazgrubasow
radziuxd - Chłop mi zrobił dzień tą naklejką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście zachowałem odstęp...

źródło: 1000046180

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 08.07.2024, 04:52:29 via Wykop
  • 0
@Heady1991: raczej to cwaniaczek ktory średnio parkuje i boi się o samochodzik
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq 08.07.2024, 15:19:28 via Wykop
  • 0
@poprostumarek: nie trzeba wybierać, można być i obsranym strachem i cwaniaczkiem i grubasem do tego
  • Odpowiedz

358

Rząd chce dofinansować zakup rowerów elektrycznych

Rząd chce dofinansować zakup rowerów elektrycznych

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczął konsultacje dotyczące programu dofinansowania zakupu rowerów elektrycznych. Koszt programu szacowany jest na 300 mln złotych.

PolonPL
z
polon.pl
dodany: 03.07.2024, 19:44:36
  • 242
  • #
    elektronika
  • #
    rower
  • #
    rowerowyrownik
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
cinqq
cinqq 04.07.2024, 06:01:18 via Wykop
  • 7
A dlaczego nie do zwykłych, nie elektrycznych? Są jeszcze bardziej eko niż elektryczne
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bomba4
bomba4
26.06.2024, 18:57:28
  • 651
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 27.06.2024, 06:03:27 via Wykop
  • 0
@bomba4: jak pracownik nie ma płaconego % od podpisania takiej umowy to jaki ma w tym interes? też bym poszedł do domu, o czasie i zlał ciebie i twoją kasę ciepłym moczem
  • Odpowiedz
Kalwi
Kalwi
13.06.2024, 01:20:19
  • 647
Kalwi

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 13.06.2024, 06:55:33 via Wykop
  • 0
@Davn: jl spoko ale k to pauza... to durne
  • Odpowiedz
mam_spanko
mam_spanko
08.06.2024, 14:07:34
  • 997
Pomyślcie sobie jaka kiedyś była Małyszomania tylko dlatego że Polak tam dominował parę sezonów, w sporcie który interesował max 5 krajów. To samo Pudzian, jak strongmanów oglądało max 20 osób xD

Teraz mamy totalna dominatorke w najbardziej prestiżowym sporcie na świecie xDD
Ciężko to sobie wyobrazić

#tenis
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 08.06.2024, 17:46:40 via Wykop
  • 0
@mam_spanko: gardzę oglądaniem sportów a tenisa już chyba najbardziej… moi teściowe wielcy fani tenisa co nawet nie wiedzieli dlaczego punty się tak liczy XD wolę oprawiać sporty niż się jarać jak ktoś inny odpina piłkę i mu kabonę nabijać…
  • Odpowiedz
cinqq
cinqq 27.05.2024, 06:22:40
  • 10
Myślałem, że zje$%^nie mózgowe to głównie stare pokolenie wychowane w komunie, nienauczone dbania o wspólne dobro, porządek na ulicy i poszanowanie innych. Idąc do piekarni spotkałem 2ch panów (nie jakaś patusiarnia a bardzo dobrze prezentujący się 40 latkowie), którzy po spaleniu papierosa gaszą fajka na chodniku i do piekarni. Zgadałem do nich i mówię, że dobrze jakby następnym razem tego nie robili. Nie wiem czego się spodziewałem ale dostałem informacje że to
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_Licyniusz_Krassus
Marek_Licyniusz_Krassus
Marek_Licyniusz_Krassus
27.05.2024, 07:01:23 via Android
  • 2
@cinqq Nie tylko palacze, wielu obywateli tego kraju traktuje państwo jako wroga a o mienie wroga się nie dba a od groma ludzi jest zwykłymi egoistami. Mam obok domu mały warsztat samochodowy i w sobotę przyjechał ktoś do tego warsztatu, a że parking był prawie pełny to wjechał na mój podjazd i żeby jeszcze zaparkował gdzieś z boku bo miejsca nie brakuje to zaparkował sobie na mostku i poszedł do mechanika.
  • Odpowiedz
podjad3k
podjad3k
27.05.2024, 11:27:10 via Wykop
  • 0
nie jakaś patusiarnia a bardzo dobrze prezentujący się 40 latkowie

krzyże i różańce wytatuowane


@cinqq: wybierz jedno
  • Odpowiedz
Wykopowicz9876
Wykopowicz9876
Wykopowicz9876
30.04.2024, 13:04:47
  • 193
Jeżeli dziewczyna z #tinder z którą byłem na randce zablokowała mnie na insta to czy mam potencjalnie szansę uratować sytuację poprzez wyszukanie jej profilu na Facebooku i napisanie tam? Myślę że mogło tutaj dość do nieporozumienia i może ona mnie w rzeczywistości lubi.

#pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #randkujzwykopem
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cinqq
cinqq 30.04.2024, 17:39:18 via Wykop
  • 4
@Wykopowicz9876: bierz akordeon i idź pod balkon śpiewać
  • Odpowiedz

2842

Jedziemy na Euro 2024!

Jedziemy na Euro 2024!

Wygraliśmy z Walią w karnych: 5:4.

thority
z
flashscore.pl
dodany: 26.03.2024, 22:28:56
  • 602
  • #
    mecz
  • #
    reprezentacja
cinqq
cinqq 27.03.2024, 05:58:48 via Wykop
  • 0
zdelegalizować ten durny sport
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cinqq
cinqq 11.03.2024, 04:07:17
  • 1510
TVN sam tworzy memy #oskary
cinqq - TVN sam tworzy memy #oskary

źródło: IMG_1834

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubianyTyp
LubianyTyp
11.03.2024, 04:17:30 via Android
  • 702
@cinqq

Była czarnym koniem tegorocznych osksrów...
  • Odpowiedz
CH3j
CH3j
11.03.2024, 05:16:58 via Wykop
  • 356
@LubianyTyp: Po prostu była największa jak wskazuje tytuł
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11
  • Strona 3 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.01.2015

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 30.12.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking