Astronauci uwięzieni na orbicie mogą nie wrócić na Ziemię do 2025 roku

W kosmosie mieli być 7 dni. Właśnie mija dzień 63, a perspektywy nie są zbyt optymistyczne. Para astronautów, która przebyła na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS) utknęła na orbicie i nie wróci aż do 2025 roku.
z- 193
- #
- #
- #
- #
- #
- #



















![Kobieta wjechała na przejściu dla pieszych w matkę z dzieckiem w wózku [FILM]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/133189965cc842f9630cdcdf1862a67e3fa35862f852e1111a0e7b7eabee926b,w220h142.jpg)
¯\(ツ)/¯