Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bialytaboret
bialytaboret

bialytaboret

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10247
  • Znaleziska 9176
  • Mikroblog 1071
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 58
  • Dodane (11)
  • Komentowane (519)
  • Plusowane (541)
kastrator2
kastrator2
kastrator2
27.05.2026, 06:16:33
  • 899
Polscy millenialsi 5 lat temu: „NIE WYRAŻAM ZGODY na wykorzystywanie moich zdjęć, postów i wizerunku przez Marka Zuckerberga. Cambridge Analytica to skan-dal. Kasuję Facebooka. Podaj dalej, jeśli się zgadzasz."

Polscy millenialsi dziś: „Hej ChatGPT, tu jest moja umowa o pracę, widełki w zespole, baza klientów, screeny rozmowy z teściową i wyniki badań dziecka. Pomóż mi to wszystko ogarnąć. A, i przeanalizuj jeszcze moje zdjęcia, bo chyba jestem chory (i dobierz mi paletę
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bagno_
bagno_
27.05.2026, 08:15:00 via Wykop
  • 303
@kastrator2: dlaczego kradniesz posty z LinkedIn? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bagno_ - @kastrator2: dlaczego kradniesz posty z LinkedIn? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
berlinale
berlinale
berlinale
27.05.2026, 08:36:32 via Wypiek
  • 49
@kastrator2 o czym ty bredzisz xD to pierwsze robili bumerzy to drugie robią zumerki. Millenialsi to najbardziej rigczowa grupa z tych 3i zamykam dyskusję. Ten pierwszy naprawić umie silnik w maluchu ten drugi komputer a zumerek umie se naprawić efajura najwyżej XD
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
24.05.2026, 06:08:32
  • 1383
Wczoraj przy obiedzie u rodziny ciotka opowiadała, jak to córka jej koleżanki WYGRAŁA casting na wynajem mieszkania. 10 chętnych, centrum Olsztyna, 2.5k za 50 metrów, ładnie urządzone itp. Bo ona nie paląca, umowa o pracę i że zrobiła "dobre wrażenie" na landlordzie.
A ja tylko jadłem zupę (całkiem smaczną bo krem pomidorowy) i mruczałem pod nosem z niedowierzaniem, jakie upodlenie i wstyd tak się płaszczyć za możliwość przespania się w cudzej sypialni.
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
24.05.2026, 06:13:33 via Android
  • 930
@Zopyross

Albo wprowadzić podatek katastralny by nie opłacało się trzymać pustych betonowych tokenów
  • Odpowiedz
Famine
Famine
24.05.2026, 06:32:00 via Android
  • 476
@darek-jg

Znaczy ja też uważam że ochrona najemcy jest zbyt duża ale też uważam za patologiczne to, że nie można rozwiązać umowy na czas określony oraz to że kaucja nie jest na osobnym rachunku powierniczym
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
Pralko-suszarka
Pralko-suszarka
29.04.2026, 20:15:27
  • 6
Yebać całe to #datezone (-‸ლ) Miałęm ładnie wyoksponowanego siurka co zdobył trochę lajków. A teraz nagrałem świetny film, który miał zachęcić jakieś zboczone nimfomanki do mnie, ot może coś by się znalazło, bo ludzie mieli zawsze filmy z kiepskimi spustami.
A mój film: Giga spust na koszulę, łącznie 7 wystrzałów przy jednym spuście bez przeładowania, koszula była tak mokra jakby kilka dni na deszczu leżała. Jeden
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ONWRO95
ONWRO95
29.04.2026, 20:20:13 via Wykop
  • 3
@Pralko-suszarka: ale ty wiesz że tak 90% lasek odrzuca zdjęcie genitaliow? Tym bardziej jak masz tylko takie zdjęcie albo zdjęcie na profilowe. To nie c---i czy d--a jak u dziewczyn gdzie faceci sie slinia do tego. Kobiety inaczej podchodzą do takich spraw i zdjęcie siurka ich nie podnieca i nie zacheca by napisac do takiego typa
  • Odpowiedz
Pralko-suszarka
Pralko-suszarka
Autor
30.04.2026, 06:05:08 via Wykop
  • 1
@H_Moody: zbiornik jest martwy
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
28.04.2026, 10:33:30
  • 1279
Dzisiaj w #maszprawo o tym, czy czy skazany adwokat od "trumny na kółkach" zapłaci 150.000 zł rodzinom ofiar? Pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych poinformował, że kieruje sprawę do komornika, a ja znalazłem w Krajowym Rejestrze Zadłużonych umorzone bezskuteczne egzekucje wobec Pawła K.

Z racji tego, że adwokat prowadził działalność gospodarczą, ustaliłem i sprawdziłem jego NIP w KRZ, gdzie widnieją umorzone postępowania. Pierwsze z nich dotyczyło dwóch spraw, które trafiły do e-sądu w 2022
LaudatorLibertatis - Dzisiaj w #maszprawo o tym, czy czy skazany adwokat od "trumny n...

źródło: grafika2

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bialytaboret
bialytaboret
bialytaboret 28.04.2026, 11:52:26 via Wykop
  • 263
@LaudatorLibertatis: ja bym Cie na piedestale "trzymania poziomu" usadził.
obym nigdy nie musiał z takiej wiedzy korzystać, ale z zaciekawienim obseruje dobrą, merytoryczną robote
Dziękuje
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
28.04.2026, 12:30:40 via Wykop
  • 162
@LaudatorLibertatis: I takie coś może być normalnie adwokatem, a sąd ma to i tak w pompce wydając wyrok
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
20.04.2026, 01:42:12
  • 344
Żółw się zepsuł i naprawiajom 🐢🐢🐢🐢
wfyokyga - Żółw się zepsuł i naprawiajom 🐢🐢🐢🐢

źródło: temp_file1064089344270796998

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
20.04.2026, 02:07:38 via Android
  • 574
@wfyokyga: włókno szklane, szpachelka. Myślałem, że matka natura wyposażyła je w coś takiego, że same sobie umieją naprawić skorupę. Najwidoczniej matka natura stwierdziła, gwarancja do bramy i się nie znamy.
  • Odpowiedz
ZaczynajacySieNaLitereX
ZaczynajacySieNaLitereX
20.04.2026, 02:59:52 via Wykop
  • 755
@wfyokyga: Co za czasy, że żeby kupić obecnie nie bitego żółwia to trzeba ze sobą brać szwagra i miernik grubości lakieru, żeby ci lipy nie wepchnęli.
  • Odpowiedz
pamareum
pamareum
15.04.2026, 17:02:02
  • 1120
Czynsz w SM Bródno za mieszkanie 82m2 wzrósł o 475 zł i wynosi teraz 2475 zł

#warszawa #nieruchomosci
pamareum - Czynsz w SM Bródno za mieszkanie 82m2 wzrósł o 475 zł i wynosi teraz 2475 ...

źródło: IMG_4641

Pobierz
  • 325
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rajju
rajju
rajju
15.04.2026, 17:08:06 via Wykop
  • 224
W Gdyni gdzieniegdzie też potrafią po ~2k zaśpiewać (np. Babie Doły za 60-70m mieszkanie). Złodziejstwo.
  • Odpowiedz
warszawiak39
warszawiak39
15.04.2026, 17:31:38 via Wykop
  • 506
@pamareum: co to za pozycje z d--y wzięte, jaki niby jest miesieczny podatek za grunty w mieszkaniu w bloku xD przecież to jest opłata roczna
  • Odpowiedz
Dorydy
Dorydy
Dorydy
05.04.2026, 16:20:23
  • 2
I div też są przegrywki jak i wygrywki. Przegrywki (femcelki) to są te być może na spektrum, s---------e ciche myszki. Znam taka, nie bardzo się da dogadać. Nie wie co powiedzieć, udaje że nie rozumie. Nie ma w niej totalnie wdzieku, nie potrafi udawać, że się jej podoba, lubi klienta. Nie zada pytań gdzie pójdziesz później, co lubisz robić, po akcji od razu zatoponiona w telefonie. Porównaj to do divy ekstrawertycznej np
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz_mazur
tomasz_mazur
05.04.2026, 16:28:06 via Wykop
  • 9
@Dorydy: takie rzeczy postować w wielkanoc
  • Odpowiedz
De_Fault
De_Fault
De_Fault
06.04.2026, 07:17:21 via Wykop
  • 6
@Dorydy: tyle że divom wcale nie zależy na stałych klientach bo tacy często robią się z czasem problematyczni. One mają niewysychające zródło nowych klientów wiec w------e czy jakis mirek przyjdzie drugi raz czy nie, nawet podejrzewam ze dla sporej czesci div (tych niby niesmiałych przegrywek które opisałes) jest to niezreczne, to działa cos jak ons - puści sie ale nie chce tej osoby juz wiecej widzieć ze wstydu.
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
08.04.2026, 05:12:32
  • 378
#dziendobry #zwiazki #logikarozowychpaskow
PIAN--A_A--KTYWNA - #dziendobry #zwiazki #logikarozowychpaskow

źródło: FB_IMG_1775625102407

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe
08.04.2026, 05:14:03 via Wykop
  • 146
@PIAN--A_A--KTYWNA: taka prawda
  • Odpowiedz
swinkapl
swinkapl
08.04.2026, 05:35:50 via Android
  • 848
@PIAN--A_A--KTYWNA: wykopek udajacy babe na instagramie jest autorytetem na wykopie, kto by sie spodziewal
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
16.03.2026, 15:46:11
  • 1275
W internecie huczy, że firma Roberta Lewandowskiego ma długi. Pojawia się pytanie, czy Robert Lewandowski za nie zapłaci. Odpowiadam. Nie. No, chyba że dobrowolnie, bo prawnie nie jest to konieczne. Zapraszam na krótką lekcję windykacji dłużników, czyli jedno z moich ulubionych zawodowo zajęć.

1. Spółka, o której pisze zero.pl to STOR9 sp. z o.o. sp.k. Czyli spółka komandytowa, w której komplementariuszem (podmiotem odpowiedzialnym za zobowiązania) jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Mamy więc już
LaudatorLibertatis - W internecie huczy, że firma Roberta Lewandowskiego ma długi. Po...

źródło: 2026-03-16 16_41_24-RaportZbiorczy_16_03_2026_16_22.pdf - Adobe Acrobat Reader (64-bit)

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
Autor
16.03.2026, 15:54:19 via Wykop
  • 731
Tu można plusować, żeby być wołanym do kolejnego wpisu z serii.
  • Odpowiedz
xzxzz
xzxzz
16.03.2026, 17:28:48 via iOS
  • 122
@LaudatorLibertatis: bardzo fajny wpis, plusik
  • Odpowiedz
Hannnah
Hannnah
27.01.2026, 18:46:45
  • 1892
Hannnah

źródło: pui

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doktor_PajHiWo
Doktor_PajHiWo
27.01.2026, 18:49:48 via Wykop
  • 1263
@Hannnah: taka prawda. Większość osób ogląda występ przez szkiełko.. a potem i tak nikt tego drugi raz nie odtwarza. Tracimy najpiękniejsze chwile życia.
  • Odpowiedz
rojek
rojek
27.01.2026, 19:16:01 via Android
  • 299
@Hannnah: jako daft punk???
rojek - @Hannnah: jako daft punk???

źródło: 1000039184

Pobierz
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
26.01.2026, 10:41:28
  • 308
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MadMan1
MadMan1
26.01.2026, 10:47:50 via Wykop
  • 21
@BlackpillMonster: ehh podziwiam za cierpliwość do tego spie.dolenia. Tyle dobrze, że pewnie hajs to jakoś wynagradza.
  • Odpowiedz
MadMan1
MadMan1
26.01.2026, 12:09:58 via Wykop
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tytanowyy
tytanowyy
23.01.2026, 05:23:42
  • 1486
#jedzzwykopem #praca #patogastro #januszebiznesu
tytanowyy - #jedzzwykopem #praca #patogastro #januszebiznesu

źródło: IMG_4286

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
23.01.2026, 05:26:50 via Wykop
  • 1830
@tytanowyy: nie płacą im tam, że robi za darmo?
  • Odpowiedz
Haszem
Haszem
Haszem
23.01.2026, 05:36:38 via Wykop
  • 1841
@tytanowyy: tam większy "Januszeks" niż w PL, wmawiają pracownikowi, że będzie miał niską dniówkę, ale jak będzie dobrze zasuwał, to z napiwków będzie miał x2..., no i to są skutki tej mentalności, prawie jak polski brygadzista w magazynie Amazon z Sosnowca...
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
22.01.2026, 17:47:00
  • 444
Czy też zauważyliście, że na daily standupie programiści są traktowani jak podejrzani na przesłuchaniu, a reszta zespołu jak goście honorowi?
Designerka: "Pracuję nad mockupami"

Ok, super!

Analityk Biznesowy: "Rozmawiam z biznesem"

Świetnie,
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bzyku95
bzyku95
22.01.2026, 19:21:55 via Wykop
  • 248
@BlackpillMonster: tak sobie wychowałeś managera to tak masz, tak jak z babą

Od początku wyznaczasz granice i jesteś asertywny to potem nie ma problemu
  • Odpowiedz
ostatni_wolny_login
ostatni_wolny_login
ostatni_wolny_login
22.01.2026, 20:49:26 via Wykop
  • 351
@BlackpillMonster: lecieliście w uja na dwa etaty w 8h, wszędzie się chwaliliscie jacy to jesteście nie zastąpieni i nic nie robicie, home office i rzetelna praca po max 5-6h, bo trzeba iść do sklepu i obiad zrobić, a teraz narzekanie i zdziwienie, że was kontrolują i sprawdzaja xD
  • Odpowiedz
hermetyczniee
hermetyczniee
20.01.2026, 23:56:42
  • 2779
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 262
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malin90
malin90
malin90
21.01.2026, 00:03:33 via Wykop
  • 1264
@hermetyczniee: zgłaszaj na Policję, najlepiej by było mieć świadka tego elektryka. Jakieś zdjęcia czy nagranie robić - chociaż teraz za późno chyba. Jak Ci tak nabijało, to interesujące co tam sąsiad ciekawego w garażu trzymał - przychodzi mi na myśl trawa albo koparka.
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
21.01.2026, 00:13:27 via Wykop
  • 471

Komentarz usunięty przez moderatora

Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16349
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
analboss
analboss
05.01.2026, 09:31:22
  • 679
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_ulicy_maslo_trzaslo
na_ulicy_maslo_trzaslo
05.01.2026, 09:32:57 via Android
  • 833
@analboss: po co takie goowno oglądasz? Nie szkoda ci czasu?
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
05.01.2026, 09:34:59 via Wykop
  • 709
@analboss: Nie no na koniec załatwi typowi niebieską teczkę i zakaz zbliżania się do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • wiedzie mnie siedem demonow

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.09.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking