@prostymirek: tylko bj bary i masaże są tańsze lub porównywalne. Soaplandy albo deriheru na pewno drożej wychodzą, choć serwis często lepszy. No i tobita schinchi lepsze niż cokolwiekw Polsce
Pokolenie trzydziestolatków nie jest słabe. Ono zostało wychowane w obietnicy, której świat nie dotrzymał. Dzisiejsi trzydziesto- i trzydziestoparolatkowie są jednym z najbardziej psychologicznie przeciążonych pokoleń ostatnich dekad. Nie dlatego, że „nie chce im się pracować”. Nie dlatego, że są roszczeniowi. I nie dlatego, że „kiedyś ludzie mieli gorzej”.
Ich dramat polega na czymś innym: dorastali w epoce wielkiej obietnicy możliwości.
@solejukowski: @solejukowski to nie jest to, to jest sramto... tekst z LLMa prawiacy jakies oczywistosci najgoretrszym postem na mirko, to nie zwiastuje dobrze dla przyszlosci tego portalu...
Zalew Zemborzycki piękniejszy od Bałtyku, Plac Litewski najfajniejszy, a Doda królowa. Tak o Lublinie mówią przybysze z Zimbabwe. W Lublinie mieszka już prawie 1200 obywateli Zimbabwe trzecia największa mniejszość po Ukraińcach i Białorusinach
@TOFIIK009: ja robie (atrakcyjnym) divom minete w formie 69 bo dla mnie jest to jeden z najbardziej subwersywnych aktow na jakie moge sobie pozwolic. Czuje sie jakbym robiac to pluł w twarz kosciolowi, rodzinie, spoleczenstwu, wszystkim mozliwym konwensansom. Akt tak brudny i bezsensowny, ze ma w sobie znamiona buntu.
Proponujesz lasce spotkanie na kawę i ciastko. Ona się zgadza na spotkanie. Pierwszy raz się spotykacie w kawiarni. Potem idziecie na spacer po np. starówce. Zastanawia mnie jak to powinno być w tej sytuacji prawidłowo
@tomwick55: problem jest taki, ze mozesz miec 20 pierwszych randek na ktorych zawsze placisz powiedzmy to 50 zlotych za 2 kawy i/lub/oraz muzeum (ceny wielkomiejskie) po czym laska zawsze zalacza pozniej ghosta. Nie czuje grama przyzwoitosci w sobie, zeby jakkolwiek uzasadnic dlaczego jej sie nie podobasz i to, ze zaplaciles za nia wydaje sie taka oczywistoscia dla niej i nawet nie pomysli chociaz o jakims tekscie "sorry, nie pasujemy do
Starcie Chada Vs #przegryw 179cm. A tak na poważnie to fajnie się ogląda. Nie ma afer, sztuczności, pokazywania d0py, napinania sztucznie napompowanego bicka - samo wiejskie życie.
No i przede wszystkim autorka pokazuje co się wokół niej dzieje, a nie samą siebie dla atencji... Jednak jest nadzieja dla ludzkości ehh... #przegryw
@Mr_3nKi_: nieszczescie najgorsze na wsi sie urodzic i tam zyc, nie wiesz o czym mowisz. Ona wkrotce wyjedzie na studia, na erasmusa i bedzie atencjuszka jak kazda. Ale nie dziwota, zyc na polskiej wsi, to jakby w trumnie sie zamknac za zycia
@Mr_3nKi_: juz niedlugo bede zyc w wielkim miescie - co prawda tylko 3 miesiace ale to bedzie wielki test mojej teorii, ze to wies zrobila ze mnie przegrywa - tzw ruralcel. Chodzi o brak mozliwosc spotkania kogos nowego, brak wlasnego miejsca i wstyd z tego powodu, brak energii do angazowania sie w spoleczne aktywnosci po pracy
@akaisterne: ja bylem ostatnio w kinie z lochą (pierwszy raz w zyciu z lochą). Sama do mnie napisala pierwsza z propozycja wyjscia a po spotkaniu juz znacznie chlodniej odpisywala po czym usunela matcha bez slowa. Ehhh, zywot mentalcela, przegrywa bez mieszkania
#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #samotnosc #depresja Po tym tygodniu (który i tak był lekko krótszy) czuję totalnie, że psycha sitting, praktycznie wywalony z kapci... Jakby tego było mało na sobotnie późne popołudnie i wieczór zaaplikowałem sobie film typu lukrowane romansidło pt. ''Love, Susie'' z 2014 roku, gdzie pojawiają się także wątki blackpillowe (bo główna bohaterka zostaje porzucona przez patusa, który zrobił
Kolejna aktualizacja bezpieczeństwa od Microsoft przynosi problemy, które dla firm mogą oznaczać poważne przestoje. Tym razem chodzi o pakiet KB5082063 z kwietnia 2026 roku, który według oficjalnego panelu zdrowia systemu powoduje zapętlenie restartów w kontrolerach domen Windows Server.
Tak się w sumie zastanawiam. Ciekawe czy istnieją jakieś większe, bardziej luksusowe domy publiczne które by miały na wyposażeniu wlasny AED ,jakiś sprzęt do udzielenia pierwszej pomocy np. jak klient uderzył albo zranił by siebie albo prostytutkę. Albo czy zdarzają się w takich miejscach osoby regularnie odrywające szkolenia z pierwszej pomocy. Na przykład ochroniarz. Chociaż taka osoba może być po pracy np. Strażakiem OSP. #przegryw #aed #divyzwykopem