Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mck_98

Mck_98

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16678
  • Znaleziska 236
  • Mikroblog 16442
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 33
Mck_98
Mck_98 14.06.2026, 11:24:48
  • 2
Kolejny weekend kolejna niewiadoma m0nakijskiej p0kraki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1

Gdzie skończy wyścig m0nakijska p0kraka

  • W bandzie 22.2% (8)
  • W żwirze 16.7% (6)
  • W koledze zespołowym 13.9% (5)
  • W innym kierowcy 0% (0)
  • W zakładzie psychiatrycznym po kolejnym GRANDE 47.2% (17)

Oddanych głosów: 36

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mck_98
Mck_98
Autor
14.06.2026, 11:34:57 via Android
  • 1
@shadyturtle: A to ktoś został jeszcze w tym pociągu? W tym sezonie się wykoleił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
14.06.2026, 05:29:50
  • 0
Jeżeli w Polsce upowszechnią się samochody autonomiczne (w tym robotaxi), jaki będzię sens istnienia ścieżek rowerowych? 🤔
#samochody #motoryzacja #rowery #polska #polskiedrogi #samochodyelektryczne #urbanistyka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mck_98
Mck_98 14.06.2026, 10:30:54 via Wykop
  • 0
@EkspertEverything: Skoro w miastach obecnie można korzystać z taksówek (osoby bez prawka i względnie tanio) to dlaczego nadal jest tyle rowerzystów? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zakładasz, że pojazd autonomiczny lub robotaxi będzie tańszą alternatywą od tego co mamy obecnie? XDD
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98 14.06.2026, 08:05:07
  • 3
Szkoda,że w tym roku nie jedzie jakieś śmieszne auto typu Camaro albo DeltaWing
#lemans
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ebolek22
ebolek22
13.06.2026, 15:35:34
  • 11
Tutaj ludzie z poważna mordą pisali, że Leclerc > Verstappen. Czaicie to k---a? XD

#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mck_98
Mck_98 13.06.2026, 16:05:37 via Android
  • 0
@ebolek22: Przepraszam, więcej nie będę hypować Leclerca

  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98 13.06.2026, 14:58:30
  • 0
Leclerc jak zwykle szybszy od swoich umiejętności. Lewis delikatnie uśmiechnięty (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mck_98
Mck_98 13.06.2026, 14:53:08
  • 3
Monakijski ogur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skeeto666
skeeto666
skeeto666
08.06.2026, 10:22:41
  • 91
brak mandatów
brak przeglądów technicznych
brak ubezpieczeń
a często podrabiane prawo jazdy
UA w pigułce na polskich drogach.
#motoryzacja #ukraina
skeeto666 - brak mandatów
brak przeglądów technicznych
brak ubezpieczeń
a często podr...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mck_98
Mck_98 08.06.2026, 10:36:25 via Android
  • 4
@skeeto666: Czekam na aktualizację umów które to naprostują, jednocześnie wyczuwam ból d--y kierowców, którzy unikają mandatów i punktów metodą na Ukraińca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98 07.06.2026, 18:21:19
  • 13
Serdecznie nie pozdrawiam Leclerca, po wielu latach kibicowania muszę w końcu przyjąć do serca, to że to jeden z gorszych możliwych kierowców Ferrari w ostatnich 10 latach. Największym osiągnięciem Leclerca jest to, że od pięciu lat żyje z reputacji kierowcy, którym ma się dopiero stać.

Chłop co w swojej karierze potrafił tylko pokonać Vettela, który jeździł tylko dla zabicia nudy. Leclerc może potrafi zrobić jedno dobre okrążenie, kompletnie nie posiada umiejętności zarządzania
Mck_98 - Serdecznie nie pozdrawiam Leclerca, po wielu latach kibicowania muszę w końc...

źródło: 1000044758

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PureEden
PureEden
07.06.2026, 18:48:40 via Wykop
  • 2
@Mck_98: ciezko sie nie zgodzic, Czarls to taka c------a
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
07.06.2026, 17:57:10
  • 20
#f1 w sumie fajnie widzieć Hamiltona na P2 w generalce po tych jego turbulencjach w Ferrari niedawno
iselilja - #f1 w sumie fajnie widzieć Hamiltona na P2 w generalce po tych jego turbul...

źródło: 1000047425

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mck_98
Mck_98 07.06.2026, 18:02:33 via Android
  • 7
@iselilja: Hamilton i Sainz potrafią sobie ustawić patałachów z Maranello jak im się podoba. Niestety ogur Leclerc potrafi tylko trzymać kierownicę, więc jedynie na co może liczyć to walka w trzech pierwszych wyścigach sezonu a potem tułaczka w miejscu stawki gdzie nikt nie walczy
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98 06.06.2026, 15:12:58
  • 11
Leclerc kiedy przestaniesz się kompromitować?


#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goatifi
Goatifi
06.06.2026, 15:16:46 via Wykop
  • 1
@Mck_98: jak zakończy karierę
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98 01.06.2026, 17:19:44
  • 1
Idzie pompa cenowa na apteczki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#motoryzacja
Mck_98 - Idzie pompa cenowa na apteczki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#motoryzacja

źródło: eheh

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystiano_ps3
krystiano_ps3
01.06.2026, 17:28:41 via Wykop
  • 1
@Mck_98: mają być obowiązkowe to pewnie dlatego
  • Odpowiedz
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
02.06.2026, 08:04:22 via Wykop
  • 1
@Mck_98: @krystiano_ps3 PLANOWANA jest nowelizacja ustawy. czyli może za rok, może za dwa, albo wcale
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
26.05.2026, 07:15:26
  • 36
Czy to Peugeot? Czy to BYD?

Nie, to najnowsza ślicznotka prosto z Maranello ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #motoryzacja #samochody #auta
ATAT-2 - Czy to Peugeot? Czy to BYD? 

Nie, to najnowsza ślicznotka prosto z Maranell...

źródło: Screenshot_20260526_085846_Facebook

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mck_98
Mck_98 26.05.2026, 09:46:09 via Android
  • 0
@ATAT-2: A mi się podoba, chociaż uważam że Ferrari powinno zrobić "podmarkę" na takie auta. No i wiadomo cena przesadzona.
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98 23.05.2026, 16:20:57
  • 10
Dlaczego sędziowe nie sprawdzają sytuacji RUS-ANT? Czyżby zespół wyprosił aby nic nie sprawdzać?
#f1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mck_98
Mck_98
Autor
23.05.2026, 16:26:13 via Android
  • 3
@Mehhhhhhh: Jeden kierowca dojechał do linii, a drugi poza tor. Możemy traktować to jako forced another driver off tej track.Nie twierdzę że powinna być kara lub nie ale samo śledztwo powinno się odbyć.
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
Autor
23.05.2026, 16:26:55 via Android
  • 2
@Hadolf_Itler: Dlatego uważam że jest to złe rozwiązanie
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98 23.05.2026, 15:21:07
  • 14
Polska myśl parkingowa w mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konfitura
Mck_98 - Polska myśl parkingowa w mieście  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konfitura

źródło: 1000044238

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek2092
marek2092
21.05.2026, 18:10:22
  • 0
Mirki mam okazję kupić Seata Leona z 2007 roku z silnikiem 1.8 TSI i pytanie czy to serio prawda że tak zre to olej?
#motoryzacja #samochody #kiciochpyta
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mck_98
Mck_98 22.05.2026, 09:58:25 via Android
  • 1
@marek2092: 1.8 TSI CDAA 2010 rocznik w skodzie od nowości w rodzinie.
Po ~100000 km pojawiła się wada olejowa, potrafił silnik wciągnąć 1l na 1000km. Wymiana pierścieni załatwiła sprawę.
Obecne zużycie (przebieg ponad 310000km) wygląda tak że od wymiany do wymiany oleju (10000km) spala około 0,7 litra oleju.
Tak jak ktoś wyżej wspomniał, jeśli wada wystąpiła w silniku to już dawno to powinno być ogarnięte.
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
18.05.2026, 18:19:17
  • 1071
Jadę sobie dzisiaj grzecznie autobusem po bus pasie. Przed przejściem dla pieszych stoi kobieta, zatrzymuję się by ją przepuścić. Gdy ta pani była w połowie przejścia na wysokości fotela kierowcy, patrzę w lustro w tam leci typ autem lewym pasem dość szybko. Dałem po klaksonie pani odskoczyła a ja gdybym klaskonu nie użył to mielibyśmy trupa na meisjcu. Gość się nawet nie zatrzymał. Od razu dzwonię na radiu do dyspozytora o zapisanie
Lardor - Jadę sobie dzisiaj grzecznie autobusem po bus pasie. Przed przejściem dla pi...

źródło: 1000092369

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mck_98
Mck_98 18.05.2026, 18:47:44 via Android
  • 6
@MakeLifeGreatAgain: Śmiem twierdzić, że @Lardor wręcz sprowokował całą sytuację zatrzymując się przed przejściem. Gdyby przejechał to cała sytuacja nie miałaby miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cyk i po zgłoszeniu
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98 13.05.2026, 17:05:54
  • 1
DziadTrans dorobił się Volva, złodziej jeden
#retrogaming #gry
Mck_98 - DziadTrans dorobił się Volva, złodziej jeden 
#retrogaming #gry

źródło: dziadtrans

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mck_98
Mck_98 12.05.2026, 19:17:01
  • 1
Mu synku MUUUUU, Hard Truck 2 to jest to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#retrogaming
Mck_98 - Mu synku MUUUUU, Hard Truck 2 to jest to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#retrogaming

źródło: muu

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1

Audi Q9 przejmuje rolę flagowego SUV-a w gamie

Audi Q9 przejmuje rolę flagowego SUV-a w gamie

Po licznych zapowiedziach nadszedł czas na pierwszą oficjalną premierę flagowego SUV-a z Ingolstadt.

NaMasce
z
namasce.pl
dodany: 12.05.2026, 15:32:22
  • 8
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    audi
Mck_98
Mck_98 12.05.2026, 16:11:14 via Android
  • -2
To już prawie MiniVan, ale jak dobrze wiemy SUV lepiej brzmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mck_98
Mck_98 11.05.2026, 18:32:31
  • 1
Ściąga mi kochaną Octavię w prawo przy znacznym przyśpieszaniu, no cóż jeździć obserwować ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mck_98
Mck_98
Autor
11.05.2026, 18:38:50 via Android
  • 0
@kraven2024: Zmieniałem ostatnio z zimowych na letnie i jest to samo, ale pewnie warto wyrównać ciśnienia na osi dla świętego spokoju
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
Autor
12.05.2026, 13:33:15 via Android
  • 0
@SnorkyPL: jak jadę prosto to też delikatnie ściąga w prawo. Różnica w ściąganiu między przyspieszaniem a jazdą prosto jest znacząca
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >
  • EEEEEEEEEEEEEEE

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.10.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.10.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking