Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Yetoslav
Yetoslav

Yetoslav

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15296
  • Znaleziska 8018
  • Mikroblog 7278
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

3451

Skandal we Włoszech. Kawa prawie po 5 zł 20 groszy

Skandal we Włoszech. Kawa prawie po 5 zł 20 groszy

Cena espresso w mieście na północy Włoszech jeszcze nigdy nie była tak wysoka. Dobrze że w Polsce bywa prawie 4x wyższa, ale nas na to stać.

konto usunięte
z
mediolanbergamo.pl
dodany: 23.06.2025, 13:25:31
  • 623
  • #
    wlochy
  • #
    ceny
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    januszebiznesu
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 23.06.2025, 16:39:26 via iOS
  • 0
@Troojan jak za kilogram to dobra cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 23.06.2025, 16:50:29 via iOS
  • -1
@Luciferrrro nie wiem jak w Bergamo ale w dużo większym Mediolanie, z pół roku temu, kapuczina była po 2-3 euro (bardziej 2)
korbixon
korbixon
22.06.2025, 12:30:24
  • 1549
Pyszna rybka, jedynie za 600 złotych xD

#baltyk #gdansk #morze #januszebiznesu
korbixon - Pyszna rybka, jedynie za 600 złotych xD

#baltyk #gdansk #morze #januszebi...

źródło: temp_file2001827243584201500

Pobierz
  • 326
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 23.06.2025, 16:45:50 via iOS
  • 2
@korbixon Grażynka właścicielka straszy ludzi za negatywne komentarze
Yetoslav - @korbixon Grażynka właścicielka straszy ludzi za negatywne komentarze

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
WR9100
WR9100
22.06.2025, 14:48:58
  • 731
Jak się wejdzie do knajpy za granicą to można zwątpić w polskie gastro. Restauracja na przedmieściach Mediolanu. Do cen należy doliczyć coperto 1 euro za osobę

#inflacja
WR9100 - Jak się wejdzie do knajpy za granicą to można zwątpić w polskie gastro. Rest...

źródło: 1000008441

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 23.06.2025, 08:21:37 via Wykop
  • 0
@WR9100: byłem w Mediolanie pol roku temu. W dwoch knajpach do ktorych wstapilismy na zwyklego drinka/p--o w srodku dnia podali nam jeszcze czipsiki czy orzeszki do przegryzienia (za darmo). Nie do pomyslenia w polskim januszgastro.
  • Odpowiedz

424

Kraków z największym długiem w Polsce

Kraków z największym długiem w Polsce

Kraków zadłużył się na ponad 6,8 miliarda złotych. To najwięcej spośród wszystkich polskich samorządów.

Helix
z
lovekrakow.pl
dodany: 17.06.2025, 06:31:07
  • 75
  • #
    krakow
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 17.06.2025, 21:36:00 via iOS
  • 1
@JakubzKorporacji zapomniałeś o kładce przez Wisłe do knajpy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kastrator2
kastrator2
kastrator2
04.06.2025, 04:41:46
  • 748
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 378
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 04.06.2025, 09:00:38 via iOS
  • 0
@kastrator2 czyli nie pchać się już w jakiś weekendowy bootcamp z medycyny?
  • Odpowiedz

1884

Jarosław Kaczyński twierdzi, że brat Lech chodził na kibolskie ustawki !

Pokaż treści 18+

To jest całkowicie normalne proszę państwa xD

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 29.05.2025, 13:18:48
  • 191
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    wybory
  • #
    kaczynski
  • #
    bekazprawakow
  • #
    kibole
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 29.05.2025, 16:43:08 via iOS
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ulegly
ulegly
ulegly
07.05.2025, 04:53:15
  • 810
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 07.05.2025, 06:08:37 via Wykop
  • 0
@ulegly: przeciez Franiciszek to nie był "prawdziwy" papież wg pisiorow wiec poparcie dla Nawrockiego nawet by wzrosło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
donfallo
donfallo
30.04.2025, 13:25:08
  • 403
Mirki, chce sie Wam wyzalic. Oto co wymyslil sobie "Pan Inwestor" na dzialce tuz obok mojego bloku w Krakowie. Działka dotychczas była niebudowlana i gdy kupowalem mieszkanie zapewniano mnie, ze nie ma mozliwosci aby cokoliek tu wybudowano. Coz, czasy się zmieniają, i oto nagle wraz ze zmianami władz Krakowa niemożliwe stało się możliwe. Grupa start (https://start.com.pl/inwestycje-zrealizowane) zrealizowała najpierw dwa bloki obok, i teraz wyszło, że jak już zbudowali tamte dwie -
donfallo - Mirki, chce sie Wam wyzalic. Oto co wymyslil sobie "Pan Inwestor" na dzial...

źródło: widok działki

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 30.04.2025, 20:09:59 via iOS
  • 0
@donfallo pozdrawiam sąsiada! I trzymam kciuki za dojechanie deweloperucha!
  • Odpowiedz

589

Deweloper nie może budować na os. Teatralnym. Jednak prace trwają dalej

Pokaż treści 18+

Deweloper nie może budować na os. Teatralnym. Jednak prace trwają dalej

Mieszkańcy walczą o powstrzymanie inwestycji na os. Teatralnym 19 w Krakowie. Deweloper od początku kwietnia powinien zaprzestać wszelkich robót, ale tego nie zrobił. Miasto daje mu ciche przyzwolenie na łamanie prawa?

Lardor
z
kr24.pl
dodany: 25.04.2025, 03:21:53
  • 60
  • #
    krakow
  • #
    patodeweloperka
  • #
    patologiazmiasta
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 25.04.2025, 18:09:17 via iOS
  • 0
Znowu Frax-Bud? Oni chyba robią wałki na każdej inwestycji.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

56

Infleuncerka chciała zapłacić za leczenie psa postem na Instagramie

Infleuncerka chciała zapłacić za leczenie psa postem na Instagramie

Najpierw chciała zapłacić za leczenie psa promocją w mediach społecznościowych. Gdy gdyńska klinika weterynaryjna Edina

Cadfael
z
trojmiasto.pl
dodany: 04.04.2025, 15:53:51
  • 25
  • #
    pies
  • #
    weterynaria
  • #
    zwierzeta
  • #
    polska
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 05.04.2025, 09:31:49 via iOS
  • 7
O, Czajka/licealistka699 z showup ( ͡° ͜ʖ ͡°) tam chyba też trzeba było płacić z góry żeby zobaczyć jak się rozbiera czy obciąga chłopu XD Teraz takie „gwiazdy” są „influencerkami”?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 05.04.2025, 14:33:05 via iOS
  • 1
@chomik3 jak widać spłynęło to po niej ;) a nawet pomogło w karierze. Podobnie jak ta Natsu czy jak jej tam. Zaczynała od wkładania pilota od tv na kamerkach, a skończyła u wojewódzkiego jako celebrytka. Smutny obraz naszych czasów.
Gmeras
Gmeras
03.04.2025, 08:32:14
  • 2040
#chcesiewyzalic
Gmeras - #chcesiewyzalic

źródło: temp_file4353708157894825658

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 03.04.2025, 10:24:10 via Wykop
  • 1
@Gmeras: duzo siły dla Ciebie i dla młodego. Teraz ty jestes jego całym światem. Nie napisze, że bedzie dobrze, bo dlaczego ma byc. Ale dacie rade.
Ps. mój młody tez ma 2,5 roku. Z początku listopada jest :)
  • Odpowiedz

295

Rosja w stanie wojny oczami Polaka - szokujące relacje i spotkania.

Pokaż treści 18+

Rosja w stanie wojny oczami Polaka - szokujące relacje i spotkania.

Michał Pater, autor kanału "Autostopem na koniec świata", opowiada o swojej podróży przez Rosję w 2024 roku. Dowiecie się m.in. o przesłuchaniach przez FSB, spotkaniach z rosyjskimi żołnierzami i zaskakujących reakcjach na polski paszport.

awres
z
youtube.com
dodany: 02.04.2025, 11:57:25
  • 63
  • #
    rosja
  • #
    autostop
  • #
    polityka
  • #
    autostopemnakoniecswiata
  • #
    turystyka
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 03.04.2025, 09:06:00 via Wykop
  • 5
@s3ba11: Troche spojleruje, tymbardziej ze całej nowej serii jeszcze nie wrzucił na YT. ALe wywiad wg mnie ciekawy i jak lubisz jego tworczosc to smialo ogladaj.
30k-30k
30k-30k
30k-30k
29.03.2025, 15:57:02
  • 40
Szukam nazwy dla firmy mojej dziewczyny ktora bedzie stylistka rzes. Daje 30zl. Moge dac hajs w escrow jako ze zielonka. Rozstrzygniecie za 2 dni. Najbardziej plusowany komentarz dostanie 10zl #firma #ciekawostki #konkurs
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 29.03.2025, 20:51:04 via iOS
  • 0
@30k-30k Rzęsofix lub z kraftowym sznytem „Manufaktura rzęs” (na pewno nikt tego jeszcze nie użył, na pewno)
  • Odpowiedz

546

Budowa bez pozwolenia, deweloper idzie w zaparte

Budowa bez pozwolenia, deweloper idzie w zaparte

Zgłosili się do nas kolejni świadkowie nielegalnej budowy w okolicy Jeziorka Czerniakowskiego. Zdjęcia i filmy wideo, które od nich otrzymaliśmy, nie pozostawiają wątpliwości co do nielegalnego procederu dewelopera

towszystkowinabobrow
z
sadyba24.pl
dodany: 18.03.2025, 09:54:32
  • 46
  • #
    deweloperka
  • #
    patodeweloperka
  • #
    warszawa
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 18.03.2025, 18:31:28 via iOS
  • 7
@new-object obok przebudowywali skrzyżowanie przez rok (robota na 2 miesiące) bo czym zorientowali się że nie mają wykupionych wszystkich działek i przywrócili do poprzedniego stanu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Inwestycje w Krakowie to wyższa szkoła jazdy.
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 18.03.2025, 18:59:39 via iOS
  • -1
@new-object stawiam ciepłego Harnasia że nikt go nie rozbierze i koniec końców go zalegalizują.
picasssss1
picasssss1
18.03.2025, 07:59:41
  • 1084
Musicie pamiętać że koszty pracownika jakie ponosi pracodawca w Polsce są gigantyczne. W Niemczech, Francji czy na takim zadupiu jak upadła już Hiszpania to są zwykle koszty, a u nas to metafizyka, to jak spotkanie z najwyższym, zusy trzeba, zdrowotne trzeba aż się ciśnienie januszowi podnosi. A jeszcze to L4 to najlepiej zakazać.

Więc nic dziwnego że trzeba sprowadzać pakostancow wie skąd skoro są takie koszty pracy!

#pracbaza #polska
picasssss1 - Musicie pamiętać że koszty pracownika jakie ponosi pracodawca w Polsce s...

źródło: Estimated_hourly_labour_costs_2023_EUR_map-1170x1170

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 18.03.2025, 11:09:07 via Wykop
  • 29
@picasssss1: A we Włoszech mają kawe po 1 euro bo mają niskie koszty produktu. Te plantacje kawy w Toskanii czy na Sycylii wyglądają pięknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 18.03.2025, 14:14:16 via Wykop
  • 10
@Krupier: oh, tak. Mityczne coperto. Przez 5 dni w Mediolanie, nie spotkałem tego ani razu.

Faktycznie, zapomniałem wspomnieć ze chodzi o espresso pite przy barze (uwaga, to ironia). Bo juz np cena cappuccino zaczyna sie od 1,5 euro. Bardzo drogo, prawda? (uwaga, tez ironia) Do tego cornetto za 1-2 euro (a ile croistant w PL?). Ale wiadomo, w polsce przemysl cukierniczy i piekarniczy nie jest rozwiniety (xD) a mąki nie
  • Odpowiedz
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 18.03.2025, 14:44:32 via Wykop
  • 3
@Krupier:

Następnym razem bardziej przykładaj się do zwiedzania.

Ja w knajpach jem i pije, a nie zwiedzam je.

Ale to nie ironia tylko
  • Odpowiedz
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 18.03.2025, 15:23:30 via iOS
  • 1
@Krupier nie zapłaciłem za kapuczine przy stoliku więcej niż 2 euro. Na resztę twoich mądrości nie chce mi się odpowiadać ;)
  • Odpowiedz
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 18.03.2025, 15:24:55 via iOS
  • 1
@swobodny_jogurt byłem w kilku kawiarniach i na pewno nigdzie nie miałem doliczanego coperto. Może dobrze trafiłem po prostu. W restauracjach nie wiem, bo sprawdzałem na tyle dokladnie rachunku (albo opłata była symboliczna). Ale ekspertem od Włoch nie jestem.
  • Odpowiedz
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 18.03.2025, 15:30:56 via iOS
  • 2
@Krupier 2 euro to 8,37 zl, nie 10,5 zł. Wskaż mi w Krakowie w centrum knajpę (albo w jakimkolwiek dużym mieście), gdzie kupię cappuccino za 10 zł.
Żabka to nie kawiarnia.
  • Odpowiedz
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 18.03.2025, 16:20:36 via iOS
  • 2
@Krupier chyba zle zdjęcie ci się wkleiło.
  • Odpowiedz

551

Szwedzi mają dość drożyzny. Bojkot największych sieci sklepów spożywczych.

Szwedzi mają dość drożyzny. Bojkot największych sieci sklepów spożywczych.

W Szwecji z powodu drożyzny klienci rozpoczęli w poniedziałek tygodniowy bojkot największych sieci sklepów spożywczych. W lutym koszty zakupów były wyższe o ponad 20 proc. w porównaniu ze styczniem. Udział w akcji zadeklarowało 69 proc. badanych.

Sagirius
z
bankier.pl
dodany: 17.03.2025, 13:49:09
  • 156
  • #
    szwecja
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 18.03.2025, 06:56:58 via Wykop
  • 3
@essos: a na kogo "p0lacy" mają głosować? podaj 1, 2 alternatywy. Konfederacje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio pytam.
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 18.03.2025, 11:04:12 via Wykop
  • 2
@Drzepetto: skoro nie ma alternatyw to jak inaczej ludzie mają głosować?
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 18.03.2025, 14:52:41 via iOS
  • 1
@Drzepetto moj brak głosu również niczego nie zmieni. A bojkotem wyborów jako “jasny sygnał sprzeciwu społeczeństwa” partie polityczne podetrą sobie 4 litery.
cebulak123456789
cebulak123456789
cebulak123456789
15.03.2025, 07:28:09
  • 9
Mirki nwm co robic skonczyl3m gowno ki3runek ekonomiczny niestety nie ma dla mnie pracy po studiach jest to luzszy okres zasu prywaciarz chce zebym wszystko umiał korporacji szukaja oskarkow. Nwm co robić. Czy jakiś kurs zrobic. W mojej miejscowości wogole nie ma jakichś prac tylko jakieś wymyślne. Nawet nie ma żadnych operatorów tylko jakas ciezka praca fizyczna naprawdę budowa albo ciężkie bramu na produkcji ja nwm co już robić.
#pracbaza
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 15.03.2025, 09:17:35 via iOS
  • 25
@cebulak123456789 “w korporacji szukają oskarkow” - wy żyjecie w jakimś innym uniwersum xD Moze po prostu się umyj, idź do fryzjera raz na jakiś czas, to może też będziesz takim “oskarkiem” z korpo.
  • Odpowiedz
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 15.03.2025, 10:09:01 via iOS
  • 0
@cebulak123456789 większość znajomych pracuje w korpo i “dynamiczniakami” nie są. Obwiniasz cały świat tylko nie siebie :)
  • Odpowiedz
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 15.03.2025, 11:01:21 via iOS
  • 0
@cebulak123456789 zrobić tak żeby zechcieli. Kursy/jezyki/ogarnąć wygląd
  • Odpowiedz
Ana77
Ana77
14.03.2025, 03:18:15
  • 621
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 245
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 14.03.2025, 07:11:00 via Wykop
  • 16
@Atalluss: Czyli nikt jej nie chce bo nie ma nic do zaoferowania potencjalnemu partnerowi. Witamy w dorosłym życiu.
  • Odpowiedz

725

Nawet 500 zł za dobę parkingu w Zakopanem. Polskie hotele odleciały z cenami [*]

Nawet 500 zł za dobę parkingu w Zakopanem. Polskie hotele odleciały z cenami [*]

W popularnych miejscowościach turystycznych znalezienie miejsca do parkowania w sezonie często graniczy z cudem, więc hotele mają używanie. Standard to przynajmniej 80 zł za każdą dobę, ale rekordzista za miejsce pod drzwiami hotelu życzy sobie 500 zł za każdą noc. Oczywiście w Zakopanem xd

babeluszko
z
fly4free.pl
dodany: 11.03.2025, 10:53:48
  • 182
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
Yetoslav
Yetoslav
Yetoslav 11.03.2025, 19:42:49 via iOS
  • 1
Polskie hotele to często januszerka (jak większość biznesów w naszym kraju). O ile jestem w stanie zrozumieć opłaty za parking w hotelu w centrum miasta gdzie każde miejsce parkingowe jest na wagę złota. Ale np taki Arlamow, leżący na zadupiu na kilku hektarach, ma również opłatę parkingową.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
  • Strona 4 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.09.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking