Poznawanie ludzi na stoiskach z Warhammerem to istny rzut monetą. Albo trafisz na kolesia, który po kilku minutach da ci do podpisu deklarację członkowską partii Razem, albo na typa, dla którego w sumie działania Trzeciej Rzeszy były stanowczo zbyt liberalne xD
Krakowskie stowarzyszenie katolickie, zrzeszające świeckich mężczyzn, którzy spotykają się od XVI wieku przy bazylice franciszkanów w Krakowie. Do arcybractwa należeli wysoko postawieni urzędnicy, prawnicy, w tym królowie oraz sędziowie i oprócz funkcji liturgicznej, posiadali oni także wiele przywilejów, w tym możliwość uwalniania więźniów (poprzez wykupienie), w tym nawet uratowania kogoś skazanego na karę śmierci. Obecnie arcybractwo pełni jedynie funkcje kontemplacyjno-liturgiczne i zrzesza około 30 świeckich, dorosłych mężczyzn.
Jak to możliwe że jest 2026 rok, a ten prostak nadal kręci całkiem dobre wyniki widzów tudzież oglądalności? Przecież nawet małpa (nie obrażając małp) by się zorientowała po czasie, że oglądanie tego gościa jest na maxa szkodliwe, bo dość łatwo znaleźć konflikt pod tytułem "kiszak vs putrefy". Ja mam teraz więcej czasu na słuchanie niż granie i naprawdę nie trzeba być jakimś Einsteinem, ale sto razy bardziej wolę wrzucić sobie w tle
źródło: obraz
Pobierz