@KladzSie: trudno powiedzieć, bo ma zaburzony pokrój brakami w świetle. Widać, że jest bardzo wyciągnięta wiec może przypominać zupełnie coś innego niż rzeczywiście jest. Na pewno to opuncja: spłaszczona i glochidia zamiast cierni
@KladzSie: miałem go, prawie 20 lat, przeżył upadek z 3 piętra, przeżył susajera który miał w------e na podlewanie, przeżył ze 10 przeprowadzek niesiony w reklamówce kilka kilometrów, narodził dzieciaków, ostatecznie zabiła go jakaś infekcja
@KladzSie: Dobrze jest też w okresie zimowym bardzo ograniczyć podlewanie i chłodniejsza temperatura tez będzie ok. Jakieś 5-10 stopni. Jak masz miejsce gdzie nawet zima jest tak chłodno, ale temperatura nie spada niżej to będzie idealnie. Opuncja potrzebuje chociaz trochę chłodu, żeby prawidłowo sie rozwijać i zakwitnąć
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
źródło: 1000000508
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: IMG_2966
Pobierz