Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hrabiadraczula

Hrabiadraczula

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 79
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 78
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
kolicuch
kolicuch
2 godz. i 10 min temu
  • 0
Tylko mnie męczy coroczne wydawanie Call of Duty?
Kiedyś nowa część Call of Duty była wydarzeniem. Dziś mam wrażenie, że ledwo człowiek zdąży pograć w jedną odsłonę, a już zapowiadana jest kolejna.Ja sam kupuję najnowszą odsłonę raz na 2/3 lata (najbardziej optymalne moim zdaniem) na fajnej promocji kilka miesięcy po premierze. W Black ops 7 pograłem 4 miesiące i już dostaję powiadomienie o kolejnej odsłonie Modern Warfare 4.
Co roku nowa, krótka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 2 godz. temu via iOS
  • 0
@kolicuch: bo wydawanie call of duty co roku stało się takim samym tasiemcem jak wydawanie Fify i innych gier z numerkami. Zresztą oni już od dawna traktują Coda jako grę nastawioną głównie na multi, kampanię traktują jako dodatek który robią po macoszemu
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 3 godz. i 8 min temu
  • 0
Jaką gierkę sobie zażyczyć na urodziny? Myślałem o 007 First Light lub Gothic Remake. Wiem, że gatunkowo to dwie inne gry a jedna i tak jest remakiem. Czytałem recenzje tego nowego Bonda i podobno fajny akcyjniak, chociaż wielkim fanem Bonda nie jestem to jednak dużo ludzi zachwala i poleca. Co do Gothic remake to ponoć nie jest idealnie, na ps5 niby dużo problemów a ta platforma mnie interesuje, ale może w miarę

Którą gierkę byś wybrał gdybyś miał dostać za darmo(urodziny)

  • Gothic Remake 70.6% (48)
  • 007 First Light 29.4% (20)

Oddanych głosów: 68

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
Autor
2 godz. i 27 min temu via iOS
  • 0
@ShineLow: no właśnie też czytałem że krótka i że to taki film przepleciony z grą, a w Gothic raz, że chciałbym zobaczyć co im wyszło z tego remake, dwa, rpg które uwielbiam, gdzie są chodźby wybory obozów i można iść pod build jaki się chce no i klimat no i spokojnie starczy na dłużej. Jednak Bond jest pewniejszy pod względem technicznym dlatego sam nie wiem
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
Autor
2 godz. i 26 min temu via iOS
  • 0
@ppooii: no właśnie też to czytałem, że dużo cutscenek i ogólnie krótkie podobno
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
Autor
2 godz. i 20 min temu via iOS
  • 0
@ShineLow: ograne wszystkie residenty oprócz requiem i tych starszych części ale, że ostatnio ukończyłem Pragmatę to narazie odpoczywam od capcomowych gierek, jednak dzięki za propozycję. Chyba poproszę o Gothica a 007 kupi się na jakieś promce kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
Autor
2 godz. i 18 min temu via iOS
  • 0
@ShineLow: Ghosta kiedyś zacząłem i ukończyłem jedną wyspę, potem mi się już nie chciało, save czeka na lepsze czasy
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
04.06.2026, 07:33:17
  • 1
#gry #pcmasterrace #steam
Jakie gry możecie polecić, w które w miarę komfortowo gra się na padzie od Xboxa? Wziąłem go z myślą tylko o ekspedycji 33 ale zaczyna mi nawet leżeć w ręku. Tylko żadne wyścigi i strzelanki( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 04.06.2026, 07:38:26 via iOS
  • 0
@ppooii: seria Souls,Elden Ring , w Wiedźmina 3 też mi się fajnie grało pamiętam na padzie
  • Odpowiedz
Lohengrin
Lohengrin
02.06.2026, 08:09:18
  • 27
#kiszak #gry Btw, czy są tu jacyś fani procka? Dopiero co wznowił LP swojej serii do Morrowinda sprzed dekady i tak naszła mnie myśl; to jest youtuber który trochę nauczył mnie nieśpiesznego cieszenia się grą, immersji i zaangażowania. Jest dla mnie trochę takim nemezis rumuńskiego księcia; gramy sobie po cichu i cieszymy się dobrą rozrywką, rzeczy niestworzone na południe od Bukaresztu
Lohengrin - #kiszak #gry Btw, czy są tu jacyś fani procka? Dopiero co wznowił LP swoj...

źródło: 7345673553

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 02.06.2026, 08:19:33 via iOS
  • 1
@Lohengrin: Oglądałem kiedyś jego let’s play z Morrowinda, raczej wolę sam pograć niż patrzeć jak ktoś to robi ale tu podobało mi się, że gość zajebiscie tłumaczył grę, fabułę,lore, ogólnie tworzył klimat i skupiał się tylko na gadaniu o grze, i wolę posłuchać takiego youtubera który stara się aby widz wsiąknął z nim w ten gameplay, a nie, że ktoś gra w jakąś grę i mówi przy tym, że był
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
29.05.2026, 22:49:31
  • 339
Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podcięcie wędzidełka prącia czyli (frenuloplastyka).

Na znanym lekarzu chcą od 1 do 2k

od 2 tygodni chodzi mi pomysł do głowy żeby to samemu przeprowadzić, zacząłem wcielać plan w życie a mianowicie.

Oglądałem
PiersiowkaPelnaZiol - Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podci...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 o 00.33.38

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 30.05.2026, 04:30:21 via iOS
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: żałować kasy na lekarza od tego, ryzykując, że można sobie coś mocno uszkodzić, kiepski deal
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
29.05.2026, 15:58:54
  • 30
Udaje że wszystko jest ok a wgłebi duszy wydębiłbym od mamy 15zł, poszedł do kiosku ruchu i kupił cd action, a potem bym zainstalował gre, grał w nią i myslal o niej dniami i nocami

#przegryw #gry
Handstander12 - Udaje że wszystko jest ok a wgłebi duszy wydębiłbym od mamy 15zł, pos...

źródło: 1000109680

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 30.05.2026, 03:51:42 via iOS
  • 0
@Handstander12: pierwszy CDA który sam kupiłem, wcześniej starszy ŚP brat pozbył się kompa a reszta CDA przepadła( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 25.05.2026, 15:05:10
  • 0
Jaką kierownice do ETS2/ATS byście polecili? Kierownice używałbym tylko do tych gier.
#gry #ats #ets2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
25.05.2026, 15:18:12 via Wykop
  • 1
@Hrabiadraczula: ja korzystam z TM T300RS GT z 3 pedałami.
  • Odpowiedz
Pianownica97
Pianownica97
30.05.2026, 15:15:27 via Wykop
  • 0
@Hrabiadraczula: mam hori truck,moza ze wszystkimi dodatkami kosztuje za drogo.
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 22.05.2026, 11:53:06
  • 0
Czy jest ktoś w stanie włamać się lub przejac moje konto Microsoft poza próbą logowania przez Authenticator na telefonie? Zaczynam zaraz drugą zmianę, na telefon a dokładnie Authenticator przyszło mi powiadomienie o próbie logowania z Niemiec, dałem odmów, zmieniłbym hasło ale nie pamiętam mam je zapisane w domu a będę dopiero po 22. Czy jest szansa, ze ktoś może i tak się włamać jakoś?
#komputery #microsoft #hacking
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
Autor
22.05.2026, 12:01:48 via iOS
  • 0
@MisterMinister: @5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0 dzięki, bo szkoda mi gierek na xone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
paramedix
paramedix
paramedix
17.05.2026, 05:17:50
  • 26
Jak skutecznie odstraszyć gołębie na balkonie?
Upodobały sobie mój balkon, próbują budować gniazda, zanieczyszają odchodami...

Jak pozbyć się tych latających szczurów?

#pytaniedoeksperta #golebie #ptaki #pytanie
paramedix - Jak skutecznie odstraszyć gołębie na balkonie?
Upodobały sobie mój balkon...

źródło: 3840px-Golab_miejski

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 17.05.2026, 09:19:38 via iOS
  • 0
@paramedix: ja dałem trytytki na barierki i nie siadają
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 16.05.2026, 06:14:01
  • 1584
Na Polsacie stabilnie
#psiarze
Hrabiadraczula - Na Polsacie stabilnie
#psiarze

źródło: IMG_0375

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
Autor
16.05.2026, 08:18:07 via iOS
  • 13
@BenekxD12: @Average-CottonWorld-Enjoyer Nie oglądałem całego materiału, ogólnie była tam jeszcze miłośniczka psów która jest za tym żeby psy mogły wchodzić do restauracji i ona swojego wszędzie zabiera bo jest jej członkiem rodziny i tak go traktuje a ten gościu to psi behawiorysta ale już nie słuchałem co mówił i jeszcze jedna baba byla, ale tez nie wiem co mówiła
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 16.05.2026, 04:26:57
  • 1
Fajny dzień się zapowiada¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jan_Szelest
Jan_Szelest
16.05.2026, 02:12:40
  • 7
#przegryw codziennie myślę o rzuceniu alkoholu ale myśl o perle miodowej mnie od tego uwodzi i zamiast rzucic to za chwilę se perle po c------j pracy kupie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 16.05.2026, 02:17:39 via iOS
  • 0
@Jan_Szelest: z miodowych piw które piłem a są to trzy marki to Łomża-> Perła-> kasztelan
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 16.05.2026, 01:54:39
  • 2
Czy jak wrócicie pijani wieczorem to gody pójdziecie spać też budzicie się w środku nocy i nie możecie spać dalej?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
16.05.2026, 01:56:27 via Wykop
  • 2
@Hrabiadraczula: nie wracam pijany wieczorem, bo nigdzie nie wychodzę
  • Odpowiedz
Elec
Elec
16.05.2026, 02:08:00 via Wykop
  • 0
@Hrabiadraczula: ja nie piję natomiast tak, po alko sen jest płytki i mniej regenerujący
  • Odpowiedz

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 13.05.2026, 08:01:20
  • 0
Voucher do Wars jak ktoś chce.
#rozdajo #pkpintercity #intercity
Hrabiadraczula - Voucher do Wars jak ktoś chce.
#rozdajo #pkpintercity #intercity

źródło: IMG_0374

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
13.05.2026, 11:25:17 via Wykop
  • 4
@Hrabiadraczula: oczywiście nikt nie napisze czy wykorzystał a potem 10 osób w pociągu odegra scenkę

"poproszę x, mam tu voucher'

"ale voucher już jest
  • Odpowiedz
ruskizydek
ruskizydek
13.05.2026, 00:29:27
  • 0
Promka na ubisoft
Kupiłem Far Cry 4, 6 i Primal łącznie za 80 złotych
(3 i 5 przeszedłem)
Teraz pytanie co jako pierwsze
#farcry #gry #ubisoft
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 13.05.2026, 06:31:12 via iOS
  • 0
@ruskizydek: 4,6, długo długo nic i Primal xd
  • Odpowiedz
nocnica
nocnica
23.04.2026, 07:01:43
  • 27
W którym roku dostaliście/kupiliście swój pierwszy telefon komórkowy? :) Ja dostałam od rodziców jak szłam na studia, czyli w 2004. Siemens C-45 :D

#pytanie #kiciochpyta #ankieta #telefonkomorkowy
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 23.04.2026, 07:03:04 via iOS
  • 1
@nocnica: simens c60 2004 lub 5
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 23.04.2026, 07:00:18
  • 0
Fajne te nowe Anno? Lepsze niż 1800? W poprzednie grało mi się spoko, ale serii ogólnie nie znam za dobrze, a nie wiem czy warto wydawać 250 zł na edycję standardową.
#gry #anno1800 #anno117 #anno #ubisoft
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kraven2024
kraven2024
23.04.2026, 07:14:56 via Wykop
  • 1
Weekend darmowy bedzie to zagraj
  • Odpowiedz
Nalcor
Nalcor
23.04.2026, 08:01:16 via Wykop
  • 0
@Beekeeper: Otóż dzisiaj nie wychodzi

https://www.gry-online.pl/newsroom/jutro-miala-byc-premiera-a-tu-taka-wiadomosc-od-ubisoftu-wszystko/zc30b16
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
22.04.2026, 13:13:54
  • 21
Takie gierki będzie huop ogrywał

#kulturalnychuop12 #gry #przegryw
Handstander12 - Takie gierki będzie huop ogrywał

#kulturalnychuop12 #gry #przegryw

źródło: 1000106371

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 22.04.2026, 13:21:42 via iOS
  • 2
@Handstander12: trudny wybór, ale chyba bym ograł RE2 na początek a potem F:NV, albo na przemian
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
20.04.2026, 14:33:11
  • 33
Gry chuopskie typu siekanie, skakanie, zagadek rozwiązywanie

#przegryw #kulturalnychuop12 #gry
Handstander12 - Gry chuopskie  typu siekanie, skakanie, zagadek rozwiązywanie 

#prze...

źródło: 1000106288

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 20.04.2026, 15:17:56 via iOS
  • 2
@Handstander12: jeszcze wstąpienie i Ragnarok i będziesz miał wszystkie główne części
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula 18.04.2026, 10:12:24
  • 1
Chce ktoś kod do audiobooków na BookBeat na 45 dni za darmo?
Zdjęcie z kodem QR w komentarzu
#rozdajo #audiobook #audiobooki
Hrabiadraczula - Chce ktoś kod do audiobooków na BookBeat na 45 dni za darmo?
Zdjęcie...

źródło: IMG_0138

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
Autor
18.04.2026, 10:13:04 via iOS
  • 0
@Hrabiadraczula:
Hrabiadraczula - @Hrabiadraczula:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 28.02.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking