Jaką gierkę sobie zażyczyć na urodziny? Myślałem o 007 First Light lub Gothic Remake. Wiem, że gatunkowo to dwie inne gry a jedna i tak jest remakiem. Czytałem recenzje tego nowego Bonda i podobno fajny akcyjniak, chociaż wielkim fanem Bonda nie jestem to jednak dużo ludzi zachwala i poleca. Co do Gothic remake to ponoć nie jest idealnie, na ps5 niby dużo problemów a ta platforma mnie interesuje, ale może w miarę
Którą gierkę byś wybrał gdybyś miał dostać za darmo(urodziny)
- Gothic Remake 70.6% (48)
- 007 First Light 29.4% (20)














Kiedyś nowa część Call of Duty była wydarzeniem. Dziś mam wrażenie, że ledwo człowiek zdąży pograć w jedną odsłonę, a już zapowiadana jest kolejna.Ja sam kupuję najnowszą odsłonę raz na 2/3 lata (najbardziej optymalne moim zdaniem) na fajnej promocji kilka miesięcy po premierze. W Black ops 7 pograłem 4 miesiące i już dostaję powiadomienie o kolejnej odsłonie Modern Warfare 4.
Co roku nowa, krótka