Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PanPiesek2
PanPiesek2

PanPiesek2

Dołączył 2 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1467
  • Znaleziska 469
  • Mikroblog 998
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
24.06.2026, 11:04:12
  • 509
Miller powiedział u Rymanowskiego, że ukraińscy obywatele mogli nie ginąć, gdyby Europa się nie wtrąciła w sprawy UKR - RUS i gdyby doszło do porozumienia, które Zelenski odrzucił.

W ogóle cały jego przekaz jest w takim tonie, że to jest wina Zelenskiego i UE, że giną Ukraińcy, a nie tego, że Rosja ich najechała. Cały czas odwraca kota ogonem.

Niech ktoś mi powie, że on nie jest zastraszony, albo opłacony. On jest zbyt inteligentny
codziennaKasia - Miller powiedział u Rymanowskiego, że ukraińscy obywatele mogli nie ...

źródło: image

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 24.06.2026, 11:09:21 via Wykop
  • 43
@codziennaKasia: oglądałem i moim zdaniem nie ma czego się obawiać, niby kto miałby mu zaszkodzić. Fakt jest taki, że ostatnie działania Ukrainy i gloryfikowanie UPA to woda na młyn dla ruskiej propagandy.

Sytuacja się zmieniła, Ukraina odnosi sukcesy na polu walki i też zmienia się poziom dyskusji na ten temat. Ma rację, jak wojna się skończy to mamy za rogiem sąsiada ze sporą armią.

Zacznie się narracja że u nas
  • Odpowiedz
PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 24.06.2026, 11:04:34
  • 5
Tymczasem na wykopie ludzie wciąż uważają że co to zmieni że odebrał ten order, nic nie osiągnął itd.

Czy dobrze się stało? Nie.
Czy mogliśmy coś zrobić by tego uniknąć - pewnie tak.

Ale temat naszej krzywdy dla Ukrainy był tak mało istotny że nie mieli problemu by dwa razy się zastanowić zanim zaczną gloryfikować UPA.
PanPiesek2 - Tymczasem na wykopie ludzie wciąż uważają że co to zmieni że odebrał ten...

źródło: IMG_0610

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniac777
maniac777
24.06.2026, 11:36:46 via Wykop
  • 4
@PanPiesek2: Ponieważ z ich perspektywy UPA to przede wszystkim organizacja walcząca o niepodległe państwo ukraińskie. Prowadziła ona walki z ruskimi z którymi walczą teraz, bywało że walczyła z niemcami, ma na koncie zbrodnie na Polakach, ale z ich perspektywy nadanie tej nazwy teraz ma wymiar antyrosyjski a nie antypolski. Stąd po tamtej stronie niezrozumienie lub nieprzykładanie zbyt dużej wagi do naszego "ale" co do UPA. Stąd po naszej stronie często
  • Odpowiedz

53

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku - prezydent Pl bez zaproszenia

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku - prezydent Pl bez zaproszenia

Prezydent Karol Nawrocki nie otrzymał zaproszenia na Konferencję na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku, gdzie planowane jest spotkanie przywódców państw wspierających, a także ministrów, inwestorów i przedstawicieli firm zainteresowanych inwestowaniem w odbudowę Ukrainy

boboliwo
z
pap.pl
dodany: 22.06.2026, 20:05:23
  • 88
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
  • #
    prezydent
  • #
    polityka
PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 22.06.2026, 22:15:12 via Wykop
  • 0
@Paradajek: przecież prezydenta nie lubią w Rosji
PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 22.06.2026, 22:15:59 via Wykop
  • -2
Widzę że na wykopie elegancko - Polak Polaka wyzywa, nie kuma czaczy że Ukrainiec i Ruski kręci korba
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 22.06.2026, 22:13:34 via Wykop
  • 3
W sensie kto Ci broni nie brać telefonu, albo go wyłączyć xd
  • Odpowiedz

18

Zełenski odesłał Order Orła Białego i pokazał zdjęcia przesyłki

Zełenski odesłał Order Orła Białego i pokazał zdjęcia przesyłki

Prezydent Ukrainy zwrócił polski Order Orła Białego, publikując zdjęcia zapakowanej przesyłki. Fotografie pokazują oficjalny pakunek przygotowany do odesłania, co nadało całej sytuacji mocno symboliczny charakter.

Nick7C5
z
rp.pl
dodany: 20.06.2026, 17:44:15
  • 26
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    zelenski
  • #
    orderorlabialego
  • #
    dyplomacja
  • #
    upa
PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 20.06.2026, 18:28:29 via Wykop
  • -1
Facet robi politykę kosztem stosunków dwóch narodów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

439

Skrajnie prawicowe tendencje wśród młodych uchodźców z Ukrainy w Danii.

Duńskie władze ostrzegają przed skrajnie prawicowymi tendencjami wśród młodych ukraińskich uchodźców Kilka gmin i okręgów policyjnych zwróciło się do krajowego organu z informacjami dotyczącymi skrajnie prawicowych symboli i poglądów. Tłumaczenie artykułu w komentarzu.

krzysztoforek
z
dr.dk
dodany: 20.06.2026, 11:01:58
  • 131
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    uchodzcyzukrainy
PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 20.06.2026, 18:27:16 via Wykop
  • -4
Wiadoma - wojna to s---------a pierwsi prawacy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 08.06.2026, 20:09:53
  • 1
Who own Wołyń in 1400; 1500; 1600; 1700 etc.

Tymczasem czytam na fb, dowódca Ukraińcow “mieliśmy prawo mordować bo okupowaliście nasze ziemie”. To ruskie łajzy.

#ukraina #ruskieonuce #polityka
PanPiesek2 - Who own Wołyń in 1400; 1500; 1600; 1700 etc. 

Tymczasem czytam na fb, d...

źródło: IMG_0483

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2
Autor
08.06.2026, 22:03:26 via Wykop
  • 0
@Marakuja: uznałem że ostatnie 600 lat to sporo czasu
  • Odpowiedz
PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2
Autor
08.06.2026, 22:04:01 via Wykop
  • 0
@maniac777: output z chatgpt
  • Odpowiedz
kolicuch
kolicuch
06.06.2026, 05:54:32
  • 483
Coraz więcej Polaków rezygnuje z oglądania telewizji. Internet całkowicie przejął ich uwagę
Jeszcze kilkanaście lat temu telewizor był centrum domowej rozrywki. Dziś dla wielu osób wystarczy smartfon, YouTube, Netflix czy TikTok.
Młodsze pokolenia często nie potrafią nawet wymienić ramówki największych stacji telewizyjnych, ale bez problemu śledzą twórców internetowych i podcasty.
Czy za 10 lat tradycyjna telewizja będzie jeszcze miała znaczenie, czy zostanie głównie dla starszych odbiorców?

#internet #telewizja
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 06.06.2026, 21:32:43 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

4

ILE PŁACĘ ZA RACHUNKI W JAPONII ?!

ILE PŁACĘ ZA RACHUNKI W JAPONII ?!

Ile kosztuje prąd w Japonii? A ile kosztuje woda, gaz czy ubezpieczenie?

ochucki
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 20:08:49
  • 7
  • #
    japonia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 06.06.2026, 21:15:58 via Wykop
  • 1
350 zl
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kghjw
Kghjw
Kghjw
05.06.2026, 23:59:14
  • 38
Moje życie zmierza w kierunku calkowitego rozpadu. W zasadzie zatraciło juz ino jakikolwiek sens. Cięzko mi jest ciagnąć to wszytko wiedząc że mam 30 lat i wszystko co do re już dawno za mną. Po raz kolejny w przeciagu ostatnich kilku tygodni upilem sie sam w pustym mieszkaniu. Ciekawe ile jeszcze watroba pociagnie.
#przegryw #depresja #alkoholizm #samotnosc #blackpill
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 06.06.2026, 05:54:31 via Wykop
  • 0
@Kghjw: przede wszystkim przestań chlać
  • Odpowiedz
andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2940
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 05.06.2026, 08:43:29 via Wykop
  • 0
O to dobre

dlaczego wypowiada się pan o AI i kreuje się na eksperta w tej dziedzinie skoro, to nie ma pan żadnych kompetencji w tej kwestii?
  • Odpowiedz

1

WIBOR zostaje z nami do 2037 roku. Od 2027 r. już tylko POLSTR.

WIBOR zostaje z nami do 2037 roku. Od 2027 r. już tylko POLSTR.

GPW Benchmark ogłosiła, że wskaźnik WIBOR zostanie wycofany dopiero z początkiem 2037 r. Oznacza to, że przez kolejne 10 lat nie będą zawierane nowe umowy i kontrakty oparte na tej stopie procentowej, choć dotychczasowe będą funkcjonować do końca 2036 r.

Isca
z
businessinsider.com.pl
dodany: 05.06.2026, 08:22:07
  • 1
  • #
    wibor
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    nieruchomosci
  • #
    banki
  • #
    stopyprocentowe
  • #
    wiron
PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 05.06.2026, 08:39:57 via Wykop
  • 1
Poland Strong = POLSTR
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 04.06.2026, 17:55:57
  • 0
To są te Tesle szybkie za 250k igły #samochody
PanPiesek2 - To są te Tesle szybkie za 250k igły #samochody

źródło: IMG_0456

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
04.06.2026, 18:28:38 via Wykop
  • 0
@PanPiesek2: jak z usa to tylko z kimś kto na miejscu obejrzy to auto, wyśle fotki czy filmik włącznie z podwoziem, nie wiem czy wszystikie ale część na pewno ma specjalne najazdy że możesz sobie obejrzeć furę od dołu.
Ale takich walonych w wielu miejscach to i tak szkoda ściągać.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
04.06.2026, 19:51:18 via Wykop
  • 0
@PanPiesek2: Od dawno o tym piszę (zresztą nie tylko ja), ale za każdym razem praktycznie kiedy ktoś wspomina o faktycznym stanie samochodów sprawdzanych z USA to taka osoba zaczyna być wyśmiewna, nazywana frajerem który przepłaca w Europie, taka osoba jest wyzywana i ogólnie ma miejsce festiwal fikołków. Nierzadko też rożne dziwne firmy próbują się tu reklamować i oferują swoje usługi pod płaszczykiem patrzcie jakie auto kupiłem xD
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
02.06.2026, 12:36:34
  • 227
( ಠ_ಠ)
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - ( ಠ_ಠ)
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000029295

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 02.06.2026, 17:11:12 via Wykop
  • 0
@splinter96: smiechlem xd
  • Odpowiedz
bgsCh3gJQD
bgsCh3gJQD
31.05.2026, 17:02:02
  • 1
Śmieszna sprawa wyszła z tym chińskim samochodem ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#samochody #motoryzacja #byd
bgsCh3gJQD - Śmieszna sprawa wyszła z tym chińskim samochodem ( ͡° ʖ̯ ͡°). 
#samochod...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-31 185538

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 01.06.2026, 20:17:34 via Wykop
  • 0
@bgsCh3gJQD: jeździć obserwować
  • Odpowiedz
chaszczyk
chaszczyk
01.06.2026, 18:33:28
  • 0
Liczył ktoś może ile dzbanów przypada na jednego sprzedającego w otomoto? Tak się zastanawiam ilu jeszcze muszę odpisać żeby sprzedać auto
#samochody #otomoto #sprzedamopla
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 01.06.2026, 20:15:34 via Wykop
  • 0
@chaszczyk: teraz jest kiepski czas na sprzedaż - u----i mocno dostały w tyłek ; popatrz na fora na fb jakie są lamenty
  • Odpowiedz
PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 29.05.2026, 06:14:17
  • 0
Czy Rosja właśnie zakatowała Państwo NATO?
Kiedy będzie wiadomo co wleciało do Rumunii
#rosja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

43

Prezes Bolta zwolnił cały dział HR za stwarzanie problemów, które nie istnieją

Prezes Bolta zwolnił cały dział HR za stwarzanie problemów, które nie istnieją

Ryan Breslow: Te problemy zniknęły kiedy ich zwolniłem

PepikPL
z
fortune.com
dodany: 22.05.2026, 21:39:25
  • 8
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    hr
  • #
    praca
  • #
    bolt
PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 22.05.2026, 23:28:01 via Wykop
  • 3
Brzmi jak bulshit xd jak nie potrafi racjonalnie wypunktować to wygląda bardziej na PR niż realnie przemyślana decyzję. W sensie ktoś z marketingu wymyślil i zrobił
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 22.05.2026, 08:52:26
  • 0
Chińczycy wrzucający reklamy ze ich auta są pancerne. #tosachiny #sakochody
PanPiesek2 - Chińczycy wrzucający reklamy ze ich auta są pancerne. #tosachiny #sakoch...

źródło: IMG_0200

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2
Autor
22.05.2026, 08:54:41 via Wykop
  • 1
@PanPiesek2: też Chiny xd

Problemy sa dwa:
- nie zawsze auto w dobrym stanie znaczy ze pasażer przeżyje, np. Pancerne Mercedesy które po dzwonie były w super stanie, a pasażer w środku już nie.
- to co robią na reklamie vs co trafia do nas na drogi jako kolejna partia to już inny towar
PanPiesek2 - @PanPiesek2: też Chiny xd 

Problemy sa dwa:
- nie zawsze auto w dobrym ...

źródło: IMG_0201

Pobierz
  • Odpowiedz
PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2 18.05.2026, 22:21:28
  • 1
Koleś sprzedaje 7 letniego Forda który kosztował 220k za 240k xd

Z plusow - niski przebieg i Hpipe;
Z minusów - auto praktycznie stało i pewnie po pierwszym sezonie będą uszczelki padnięte; Hpipe (na daily odpada, wiem bo miałem); kubełki są gorsze niż te z chłodzeniem; rozpórka jest nieoryginalna (steeda też fajna ale wiadomo oryginalna byłaby kolekcjonerska); cena, realnie 160k to już by było super; ostatni jaki kojarzę poszedł z przebiegiem 15k
PanPiesek2 - Koleś sprzedaje 7 letniego Forda który kosztował 220k za 240k xd 

Z plu...

źródło: IMG_9688

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2
Autor
19.05.2026, 07:37:20 via Wykop
  • 1
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: jest git ale ma minusy, z tyłu problematycznie się wsiada do tego w zimie radzi sobie gorzej niż przednionapędowe focusy
  • Odpowiedz
PanPiesek2
PanPiesek2
PanPiesek2
Autor
19.05.2026, 20:12:35 via Wykop
  • 0
No raczej - w górach bym szukał czegoś z 4x4 i podgrzewaniem webasto.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 21.01.2024

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 31.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking