Wpis z mikrobloga

nie narzekam że mamy do żłoba na 8:30


@russo: to miło, że dbasz o demografię swojej brytyjskiej ojczyzny i wychowujesz nowych wiernych poddanych Króla
  • Odpowiedz
zajebiste zycie maja te dzieci 6 rano i jak niewolnik juz na nogach dzien w dzien


@michalcorobisz:
Ja bym ozłocił każdego, komu udałoby się zmusić mojego "niewolnika" do wstawania później niż o 4:30 (oczywiście budząc wszystkich domowników do zabawy). Odkąd skończył rok wymyślił sobie, że ludzie muszą wstawać o tej 4:30, nawet zimą gdy jest jeszcze ciemno jak w dupie, a jedna drzemka w żłobku wystarcza na resztę dnia do
  • Odpowiedz