Dawno nie czekałem na wyprzedaż #steam tak jak teraz ( ͡°͜ʖ͡°). Stary chłop kupił sobie kierownicę i po wielu latach odzyskał chęć i radość grania. W kolejce do zakupu czekają Assetto Corsa Evo i Dirt Rally 2.0, a z innych gatunków chyba dorzucę jeszcze pierwszego Max Payne'a, w którego grałem ponad 20 lat temu. Z tego co obejrzałem na YT, rozgrywka nieźle się zestarzała,
Ceny w górę o 50gr+, ale za to promocja do minus 35groszy na litrze ( ʖ ) P.S. A w związku z tym, że cena baryłki spadła spowrotem ze 120USD do 90USD na pewno równie szybko zostaną wprowadzone obniżki (pewnie tak szybko, jak weszły powyżki, gdy cena skoczyła z 80USD na 120USD).
A kiedy będą obniżki w urzędach? Np przy rejestracji pojazdu przy dużej ilości aut? A może w kościele jakąś zniżkę na ślub zrobią jak petent będzie zbierał punkciki za niedzielne msze?
W czasach, gdy MTV było jeszcze telewizją muzyczną, teledyski były małymi dziełami sztuki, na które czekało się i oglądało je z ekscytacją równie wielką, jeśli nie większą niż na samą muzykę ulubionych zespołów. Oto jedne z najciekawszych klipów "puszczanych" w MTV w tamtym czasie.
#f1 dopiero pierwszy wyścig za nami, a już jest wiele ciekawostek i przemyśleń. -Lawson do wyrzucenia. Młodzi są szybcy i maja potencjał Liam go nie ma. Mozna go zastąpić kolejnym juniorem bo w najgorszym wypadku nic to nie pogorszy. - Sainz mógł podjąć złą decyzje idąc do Williamsa nie do Audi. Tam miałby Binotto który go kocha oraz zespoł byłby budowany pod jego dyktando, w Williamsie to ciężko im sie
Kilka dni temu znalazłem w skrzynce awizo. Szczerze mówiąc, od razu domyślałem się, co może się za nim kryć. Po wizycie na poczcie moje przypuszczenia niestety się potwierdziły.
Jeżeli myśleliście że ostatnio mieliście nie farta to przeczytajcie to. Wczoraj udało mi się zakupić mój pierwszy samochód, byłem wraz z właścicielem na stacji diagnostycznej, żadnej rdzy, żadnych wycieków, perełka. O godzinie 19 wróciłem pod blok i zaparkowałem, poszedłem spać a o
@masz_fajne_donice: @Mokebe2026 szkoda że cię minusują miernoty, moto nie musiało mieć dużej prędkości żeby się tak rozwalić bo nawet auta nie przesunęło, po drugie gdzie stary dziad się patrzył wyjeżdżając że zatrzymał się w połowie drogi po uderzeniu. Motocyklista mógł nawet nie mieć czasu i odległości na reakcję nawet jeśli by jechał 50. Ciekawe czy zatrzymał się na stopie. To jest skandal jeśli gość za to wcale nie odpowie
@r5678: może spojrzał w lewo i prawo a potem dzida nawet nie zatrzymując się na stopie, zobacz gdzie to auto stoi, melepeta chyba patrzył się do przodu a nie w lewo gdzie skręcał skoro motocykl uderzył go prawie na środku jezdni
@majk-d: dobrze rozpędzony motocykl potrafi przestawić auto, dziadzia jechał na pewniaka do końca a motocyklista mógł tylko się modlić żeby popatrzył jeszcze raz w lewo i stanął
@prawde_powiadam_Wam: bzdura? mi tak właśnie wymusił 70latek, do tego typowe zachowanie z zajazdem na przeciwny pas na skrzyżowaniu, 30m przede mną zaczął skręcać jak popatrzyłem w prawo gdzie uciekać to już byłem na skrzyżowaniu 1s później widzę maskę po lewej stronie i wylatuje z motocykla. Dziad jeszcze się targował z policją żeby mniejszy mandat dali
@Deray: wymuszający pierwszeństwo nie widział nic z lewa i ruszył czy widział i ocenił że zdąży? To było tylko 225m więc motor nie przekroczył 150 a kierowca miał 5sekund na wyjazd jeśli motocyklista jeszcze nie wjechał na rondo
https://www.youtube.com/watch?v=0YsbolyCopY Tutaj macie podobne zdarzenie ale ten motocyklista miał z 30kmh, jak widać wystarczą sekundy nieuwagi posiadacza prawa jazdy kat b i tragedia murowana
@prawde_powiadam_Wam: skąd wiesz że nie jechałem trollu? W tym miejscu akurat była 50kmh i ja tyle miałem a pajac z samochodu gdyby się zatrzymał to ja bym wyhamował przed chodnikiem
W Australii auto traciło moc pod koniec prostej? Poczekajcie do Monzy ( ͡°͜ʖ͡°) Szykuje się wyścig o 20 minut dłuższy niż zazwyczaj i prędkości rzędu 250 na prostej startowej ( ͡°͜ʖ͡°) #f1
#f1 Myślicie, że Toto otworzy rekrutacje kierowców do Merca w 2027? XD niby się nie wrózy po jednych kwalach, ale ta przewaga jest ogromna i to dwóch ich kierowców. Rodzinka Verstappenow chciała władze to ma xD mogl iść do Merca jak miał oferte, a teraz Toto się zadowoli Dzordzykiem, a Kimi młody dzieciak numer 2 i ma dream team na kolejne lata. It's over
Sąd obniżył wyrok dla adwokata od "trumien dla kółkach", który zabił dwie osoby do 1,5 roku więzienia. Oznacza to, że zapewnię nie spędzi dnia za kratami - będzie mógł odbywać karę pod dozorem elektronicznym. Jesteś biedny i zginiesz w wypadku z drogim autem - jesteś sam sobie winien.
Ale czemu się wykopki dziwicie teraz? Kilka postów niżej kierowca osobówki doprowadził do śmierci motocyklisty i nie poniesie konsekwencji to mu brawa biliście