Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TiMat
TiMat

TiMat

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1287
  • Znaleziska 489
  • Mikroblog 798
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
wjtk123
wjtk123
06.03.2026, 08:28:07
  • 10
Dawno nie czekałem na wyprzedaż #steam tak jak teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stary chłop kupił sobie kierownicę i po wielu latach odzyskał chęć i radość grania. W kolejce do zakupu czekają Assetto Corsa Evo i Dirt Rally 2.0, a z innych gatunków chyba dorzucę jeszcze pierwszego Max Payne'a, w którego grałem ponad 20 lat temu. Z tego co obejrzałem na YT, rozgrywka nieźle się zestarzała,
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TiMat
TiMat
TiMat 10.03.2026, 21:12:18 via Wykop
  • 0
@monk3i: @wjtk123 dirt 3 w takim razie, dirt rally jest kiepski
  • Odpowiedz

766

Orlen: może i ceny paliw wzrosły, ale za to będzie promocja

Orlen: może i ceny paliw wzrosły, ale za to będzie promocja

Ceny w górę o 50gr+, ale za to promocja do minus 35groszy na litrze ( ʖ ) P.S. A w związku z tym, że cena baryłki spadła spowrotem ze 120USD do 90USD na pewno równie szybko zostaną wprowadzone obniżki (pewnie tak szybko, jak weszły powyżki, gdy cena skoczyła z 80USD na 120USD).

ArnoldZboczek
z
wykop.pl
dodany: 10.03.2026, 10:46:10
  • 130
  • #
    orlen
  • #
    paliwo
  • #
    ropa
  • #
    gospodarka
  • #
    biznes
  • #
    finanse
TiMat
TiMat
TiMat 10.03.2026, 21:03:13 via Wykop
  • -1
A kiedy będą obniżki w urzędach? Np przy rejestracji pojazdu przy dużej ilości aut? A może w kościele jakąś zniżkę na ślub zrobią jak petent będzie zbierał punkciki za niedzielne msze?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2240

ON (Diesel) dziś na Słowacji 6,50 zł.

ON (Diesel) dziś na Słowacji 6,50 zł.

Tymczasem w Polsce to samo paliwo kosztuje dziś ok. 8 zł. Czuje dobrze człowiek?

Drzepetto
z
biznes.o2.pl
dodany: 10.03.2026, 15:23:05
  • 322
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    informacje
TiMat
TiMat
TiMat 10.03.2026, 17:35:07 via Wykop
  • 0
Dopiero się obudzili jak 2 raz ich wydymali na paliwie, dziś wybuch jutro 50% w góre
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

650

MTV lat 90. czas, w którym teledyski były małymi arcydziełami. Zapraszamy do pod

MTV lat 90. czas, w którym teledyski były małymi arcydziełami. Zapraszamy do pod

W czasach, gdy MTV było jeszcze telewizją muzyczną, teledyski były małymi dziełami sztuki, na które czekało się i oglądało je z ekscytacją równie wielką, jeśli nie większą niż na samą muzykę ulubionych zespołów. Oto jedne z najciekawszych klipów "puszczanych" w MTV w tamtym czasie.

Facetpo40
z
facetpo40.pl
dodany: 10.03.2026, 08:48:41
  • 296
  • #
    mtv
  • #
    90s
  • #
    muzyka
TiMat
TiMat
TiMat 10.03.2026, 14:12:02 via Wykop
  • 31
@6poziomprokrastynacji: czarna dziura słońce

417

Nigdy na świecie nie było tylu singli? Glogbalna Epidemia samotności.

Nigdy na świecie nie było tylu singli? Glogbalna Epidemia samotności.

Ciekawy film, a ma mało wyświetleń - polecam obejrzeć :)

bartek-lak
z
youtube.com
dodany: 09.03.2026, 15:53:33
  • 290
  • #
    samotnosc
  • #
    zwiazki
  • #
    tinder
  • #
    p0lka
  • #
    podrywajzwykopem
  • #
    milosc
TiMat
TiMat
TiMat 10.03.2026, 12:52:58 via Wykop
  • 2
@chilon: idealne warunki dla rozmnażania patologi zasiłki i inne paradoxy

1121

DIOZ: MILIONOWE ZYSKI, GROŹBY I WYROKI - Kanał Zero

Audycja przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia.

lenovo99
z
youtube.com
dodany: 10.03.2026, 10:08:29
  • 128
  • #
    dioz
  • #
    kanalzero
  • #
    afera
  • #
    zwierzeta
  • #
    psy
TiMat
TiMat
TiMat 10.03.2026, 12:49:50 via Wykop
  • 0
@Latarenko: driftquen w formie haha
JuzefCynamon
JuzefCynamon
08.03.2026, 15:51:51
  • 39
#f1 dopiero pierwszy wyścig za nami, a już jest wiele ciekawostek i przemyśleń.
-Lawson do wyrzucenia. Młodzi są szybcy i maja potencjał Liam go nie ma. Mozna go zastąpić kolejnym juniorem bo w najgorszym wypadku nic to nie pogorszy.
- Sainz mógł podjąć złą decyzje idąc do Williamsa nie do Audi. Tam miałby Binotto który go kocha oraz zespoł byłby budowany pod jego dyktando, w Williamsie to ciężko im sie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TiMat
TiMat
TiMat 08.03.2026, 15:59:56 via Wykop
  • 3
@JuzefCynamon: Max 54s za gekonem, raczej będzie miał wolniejszy pace o 0.5s
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
08.03.2026, 15:33:16
  • 2
120 manewrów wyprzedzania w dzisiejszym wyścigu

#f1
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TiMat
TiMat
TiMat 08.03.2026, 15:52:59 via Wykop
  • 1
@JednaRenkaJedenKaleka: takie wyprzedzanie tylko spowalnia stawkę i robi duże gapy między kierowcami
  • Odpowiedz
Medokin99
Medokin99
06.03.2026, 18:15:40
  • 1669
Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia mojego świeżo zakupionego samochodu w listopadzie 2025 roku.

Post: https://wykop.pl/wpis/83961361/motoryzacja-honda-jezeli-mysleliscie-ze-ostatnio-m

Kilka dni temu znalazłem w skrzynce awizo. Szczerze mówiąc, od razu domyślałem się, co może się za nim kryć. Po wizycie na poczcie moje przypuszczenia niestety się potwierdziły.

Po
@Medokin99 +2249
#motoryzacja #honda

Jeżeli myśleliście że ostatnio mieliście nie farta to przeczytajcie to.
Wczoraj udało mi się zakupić mój pierwszy samochód, byłem wraz z właścicielem na stacji diagnostycznej, żadnej rdzy, żadnych wycieków, perełka.
O godzinie 19 wróciłem pod blok i zaparkowałem, poszedłem spać a o
więcej
Medokin99 - Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia ...

źródło: IMG_9470

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TiMat
TiMat
TiMat 07.03.2026, 17:57:35 via Wykop
  • 0
@kupkesobieciagne: pewnie się nie przyznał i co mu zrobisz
  • Odpowiedz

392

Wyjeżdżał z bocznej uliczki, w bok jego auta uderzył motocyklista. Jest niewinny

Wyjeżdżał z bocznej uliczki, w bok jego auta uderzył motocyklista. Jest niewinny

Kierowca auta pomimo, że nie miał pierwszeństwa został uniewinniony ws. śmierci motocyklisty.

plusem-wyklety
z
lublin112.pl
dodany: 06.03.2026, 08:33:28
  • 268
  • #
    wypadek
  • #
    motocykle
  • #
    motoryzacja
TiMat
TiMat
TiMat 06.03.2026, 17:10:26 via Wykop
  • -4
@masz_fajne_donice: @Mokebe2026 szkoda że cię minusują miernoty, moto nie musiało mieć dużej prędkości żeby się tak rozwalić bo nawet auta nie przesunęło, po drugie gdzie stary dziad się patrzył wyjeżdżając że zatrzymał się w połowie drogi po uderzeniu. Motocyklista mógł nawet nie mieć czasu i odległości na reakcję nawet jeśli by jechał 50. Ciekawe czy zatrzymał się na stopie. To jest skandal jeśli gość za to wcale nie odpowie
TiMat
TiMat
TiMat 06.03.2026, 17:14:24 via Wykop
  • -6
@r5678: może spojrzał w lewo i prawo a potem dzida nawet nie zatrzymując się na stopie, zobacz gdzie to auto stoi, melepeta chyba patrzył się do przodu a nie w lewo gdzie skręcał skoro motocykl uderzył go prawie na środku jezdni
TiMat
TiMat
TiMat 06.03.2026, 17:21:36 via Wykop
  • 0
@majk-d: dobrze rozpędzony motocykl potrafi przestawić auto, dziadzia jechał na pewniaka do końca a motocyklista mógł tylko się modlić żeby popatrzył jeszcze raz w lewo i stanął
TiMat
TiMat
TiMat 06.03.2026, 17:24:50 via Wykop
  • -3
@prawde_powiadam_Wam: bzdura? mi tak właśnie wymusił 70latek, do tego typowe zachowanie z zajazdem na przeciwny pas na skrzyżowaniu, 30m przede mną zaczął skręcać jak popatrzyłem w prawo gdzie uciekać to już byłem na skrzyżowaniu 1s później widzę maskę po lewej stronie i wylatuje z motocykla. Dziad jeszcze się targował z policją żeby mniejszy mandat dali
TiMat
TiMat
TiMat 06.03.2026, 17:32:53 via Wykop
  • 1
@Deray: wymuszający pierwszeństwo nie widział nic z lewa i ruszył czy widział i ocenił że zdąży? To było tylko 225m więc motor nie przekroczył 150 a kierowca miał 5sekund na wyjazd jeśli motocyklista jeszcze nie wjechał na rondo
TiMat
TiMat
TiMat 06.03.2026, 17:35:03 via Wykop
  • -5
@Karonon: Myślę że prawo powinno karać sprawców, a tu jeden zapłacił życiem a drugi niczym?
TiMat
TiMat
TiMat 06.03.2026, 17:44:08 via Wykop
  • -5
@Undefended: czyli jaka prędkość? co orzekli biegli? a udowodniono że melepeta za kółkiem wyjeżdżał ze stopu czy bez zatrzymywania wparował na drogę?
TiMat
TiMat
TiMat 06.03.2026, 17:46:48 via Wykop
  • -12
https://www.youtube.com/watch?v=0YsbolyCopY Tutaj macie podobne zdarzenie ale ten motocyklista miał z 30kmh, jak widać wystarczą sekundy nieuwagi posiadacza prawa jazdy kat b i tragedia murowana
TiMat - https://www.youtube.com/watch?v=0YsbolyCopY Tutaj macie podobne zdarzenie ale...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TiMat
TiMat
TiMat 07.03.2026, 09:36:15 via Wykop
  • -2
@prawde_powiadam_Wam: skąd wiesz że nie jechałem trollu? W tym miejscu akurat była 50kmh i ja tyle miałem a pajac z samochodu gdyby się zatrzymał to ja bym wyhamował przed chodnikiem
TiMat
TiMat
TiMat 07.03.2026, 13:12:23 via Wykop
  • 0
@SrebrnySmok: amebą ty jesteś, ktoś kto broni gościa który nie zauważył motocykla z 200m
TiMat
TiMat
TiMat 07.03.2026, 17:41:24 via Wykop
  • -1
@SrebrnySmok: to niezły motocyklista był że nie widział czy ma wolną drogę na 200m w przód i popełnił samoboja w biednego puszkarza
RitmoXL
RitmoXL
07.03.2026, 09:59:07
  • 16
#f1 Max trzeba było wiać z tego RB ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
RitmoXL - #f1 Max trzeba było wiać z tego RB ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: IMG_4695

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TiMat
TiMat
TiMat 07.03.2026, 10:28:41 via Wykop
  • 1
@RitmoXL: ogurelli swap z maxem w połowie sezonu?
  • Odpowiedz
diamondhands
diamondhands
07.03.2026, 10:01:00
  • 5
#f1 i dobrze, niech Max zniechęci się do tych autek na baterie i idzie ścigać się na poważnie. GT3, WEC. Świat czeka Max.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TiMat
TiMat
TiMat 07.03.2026, 10:28:02 via Wykop
  • 2
@some_ONE: straszna boidupa z maxa, tylko słabiaki nie chcą mieć wbitej barierki w kokpit
  • Odpowiedz
samdydio
samdydio
07.03.2026, 09:52:33
  • 4
#f1 pewniejszy zysk niż krypto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
samdydio - #f1 pewniejszy zysk niż krypto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Screenshot_20260307-104826

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TiMat
TiMat
TiMat 07.03.2026, 09:57:05 via Wykop
  • 5
@samdydio: stawiam na norrisa to mistrz świata, to jego era
  • Odpowiedz
JanTadeusz
JanTadeusz
07.03.2026, 09:10:08
  • 0
#f1 Max stwierdza ze auto zachowalo sie dziwnie, ze nie wie co sie stalo

https://www.youtube.com/watch?v=SWG2zjhpm-o
JanTadeusz - #f1 Max stwierdza ze auto zachowalo sie dziwnie, ze nie wie co sie stalo...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TiMat
TiMat
TiMat 07.03.2026, 09:46:34 via Wykop
  • 0
@JanTadeusz: wcisnął przycisk handbrake
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
07.03.2026, 09:16:23
  • 6
W Australii auto traciło moc pod koniec prostej?
Poczekajcie do Monzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szykuje się wyścig o 20 minut dłuższy niż zazwyczaj i prędkości rzędu 250 na prostej startowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TiMat
TiMat
TiMat 07.03.2026, 09:45:29 via Wykop
  • 1
@winsxspl: chyba że baterie stracą swoją pojemność po cyklach ładowania i jeszcze 10min się przedłuży
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
07.03.2026, 09:18:00
  • 3
#f1 Myślicie, że Toto otworzy rekrutacje kierowców do Merca w 2027? XD niby się nie wrózy po jednych kwalach, ale ta przewaga jest ogromna i to dwóch ich kierowców. Rodzinka Verstappenow chciała władze to ma xD mogl iść do Merca jak miał oferte, a teraz Toto się zadowoli Dzordzykiem, a Kimi młody dzieciak numer 2 i ma dream team na kolejne lata. It's over
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TiMat
TiMat
TiMat 07.03.2026, 09:44:15 via Wykop
  • 1
@iselilja: zobaczymy po wyścigu, gość gdzie nie pójdzie tam będzie kotem a bolid f1 jak na razie to kupa ale nie funu
  • Odpowiedz
zwruszajonce
zwruszajonce
06.03.2026, 20:08:03
  • 5
#f1 jak mi jutro albo w niedzielę czerwoną flagę na początku wywieszą, to uduszę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TiMat
TiMat
TiMat 06.03.2026, 23:03:35 via Wykop
  • 1
@zwruszajonce: start za safety carem haha
  • Odpowiedz
DwayneHicks
DwayneHicks
06.03.2026, 21:03:08
  • 12
Minęło już 349 980 minut od czasu, kiedy Nicolas „Nico” Hülkenberg otrzymał za swoje pierwsze podium w F1 puchar z klocków Lego.
#f1
DwayneHicks - Minęło już 349 980 minut od czasu, kiedy Nicolas „Nico” Hülkenberg otrz...

źródło: lego-f1-trophy-british-grand-prix-silverstone-3

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TiMat
TiMat
TiMat 06.03.2026, 23:01:47 via Wykop
  • 0
@diamondhands: ciekawe czy jak rozbierze to poskłada z powrotem bez instrukcji
  • Odpowiedz

1506

Szokujący wyrok sądu. Zabił dwie osoby, nie trafi za kraty?

Szokujący wyrok sądu. Zabił dwie osoby, nie trafi za kraty?

Sąd obniżył wyrok dla adwokata od "trumien dla kółkach", który zabił dwie osoby do 1,5 roku więzienia. Oznacza to, że zapewnię nie spędzi dnia za kratami - będzie mógł odbywać karę pod dozorem elektronicznym. Jesteś biedny i zginiesz w wypadku z drogim autem - jesteś sam sobie winien.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 06.03.2026, 11:33:52
  • 164
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    bezpieczenstwo
TiMat
TiMat
TiMat 06.03.2026, 19:01:10 via Wykop
  • -5
Ale czemu się wykopki dziwicie teraz? Kilka postów niżej kierowca osobówki doprowadził do śmierci motocyklisty i nie poniesie konsekwencji to mu brawa biliście
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 22
  • Strona 8 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.09.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 12.10.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 10.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking