
Przedszkolanka zapomniała zabrać 5-latkę na wycieczkę. Sąd wydał wyrok

5-latka przez 6 godzin przebywała w przedszkolu bez opieki, bo 46-letnia opiekunka zapomniała o liście obecności. Kiedy jej matka zadzwoniła, opiekunka zapewniła, że dziecko świetnie się bawi. Skazana nie miała uprawnień kierownika wycieczki. Zapłaci 10 tys. i przez 5 lat nie może pracować z dziećmi
z- 98
- #
- #
- #
- #
- #
- #










![uncle_freddie - Pogoń Szczecin [1] - 1 Jagiellonia Białystok; JE Pan Piłkarz Kamil Gr...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/bc91388cd5b5c4e387c5b04095f34ed471abc41eb30522ec98b09e9154ef1b85,w400.gif)
![uncle_freddie - Pogoń Szczecin [1] - 1 Jagiellonia Białystok; JE Pan Piłkarz Kamil Gr...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/e170ab1a4b6a241616b28781494ac12ab64b71191b25dae704af8d705f518f4f,w400.jpg)



