Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SuicideLeopard
SuicideLeopard

SuicideLeopard

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2376
  • Znaleziska 10
  • Mikroblog 2366
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3
SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 19.06.2026, 15:50:43
  • 0
XD po prostu lecz w powiatowym 50k mieszkańców bro. Just wystawiaj recepty na antybiotyki na chybił trafił bro.
#lekarze #polityka #afera
SuicideLeopard - XD po prostu lecz w powiatowym 50k mieszkańców bro. Just wystawiaj r...

źródło: 1000022753

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
19.06.2026, 16:13:37 via Wykop
  • 0
@SuicideLeopard: Ortopeda z Zgorzelca 720 000 USD rocznie. Amatorzy.
  • Odpowiedz
Pasterz30
Pasterz30
19.06.2026, 12:13:15
  • 0
Ten dubbing Bezimiennego skopali. Ale to chyba kwestia zmniejszenia niskich tonow i podkrecenia srednich i wysokich na jego kwestiach. Myslicie ze bedzie jakis patch? #gothic #gothicremake
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 19.06.2026, 12:53:21 via Wykop
  • 0
@Pasterz30: mam pod subwoofer podpięte i bezi jak mówi to w sumie sam bass tylko słyszę XD zmniejsz głośność ogólna, muzyka na 75 a dialogi na 100 mi troszkę pomogło. I tak połowę dialogów skippuje bo jest tak spowolniony że ciężko tego słuchać XD
  • Odpowiedz

3053

Lekarz - człowiek bez wstydu

Lekarz - człowiek bez wstydu

Trzymajcie się bo tego się chyba nie spodziewaliśmy. Okazuje się, że pogorszyliśmy stan psychiczny p. lekarza Kacprzyka - ale spokojnie ORL wysyła mu kogoś do pomocy. Ciekawe ile musiał czekać na wizytę...

else_if
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 18.06.2026, 18:52:13
  • 213
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    afera
SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 19.06.2026, 06:22:26 via Wykop
  • 12
@razem: ja jak podczas covidu napisałem jakie wały są kręcone, bo sam mam ojca w służbie zdrowia to wykopowe elita mnie wręcz zjadła X D
nowszyja
nowszyja
nowszyja
18.06.2026, 11:54:22
  • 2322
Jak podano, od 15 czerwca Dawid Kacprzyk miał "skorygować 33 faktury" i zwrócić na konto szpitala 0,5 mln zł.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Chłop w ten sposób przyznał się do oszustwa na ogromną skalę. Jak za to nie będzie wyroku więzienia i przede wszystkim odebrania prawa wykonywania zawodu, to możecie zaorać to państwo.
#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 18.06.2026, 14:29:58 via Wykop
  • 2
@nowszyja: był bardzo przemęczony po dyżurach więc źle wystawił fakture. Za miesiąc wróci do pracy i temat przycichnie nie ma co się łudzić że on dostanie jakieś zarzuty czy straci prawo wykonywania zawodu XD
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
04.06.2026, 15:26:23
  • 120
Jak dobrze, że wokół mnie nie mieszkają żadni palacze i można sobie normalnie wyjść i posiedzieć na balkonie, poczytać książkę, a nawet się poopalać, bez smrodu dymu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 04.06.2026, 21:14:56 via Wykop
  • 2
@Hissis: bo jesteś zwierzęciem i ćpunem meliniarzem
  • Odpowiedz

2509

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:25:47
  • 306
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 02.06.2026, 20:21:38 via Wykop
  • 1
@ZlyCzarodziejRumburak: rel ten naród jest za tępy na demokrację. Polaki powinni być albo dymani albo trzymani za morde bo jak dasz wolną rękę to tylko k---y i złodzieje bez żadnych zahamowań rządzą od 30 lat XD
Teuvo
Teuvo
19.05.2026, 17:09:05
  • 30
ja mam taki, przy okazji widać jak mam zrotowaną miednicę
Teuvo - ja mam taki, przy okazji widać jak mam zrotowaną miednicę

źródło: 1000024965

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 19.05.2026, 18:39:57 via Wykop
  • 4
@Teuvo: pioter zamieniłem się w karton
Tekst dolny
  • Odpowiedz
SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 09.05.2026, 18:29:07
  • 1
Serio ani jednego pojazdu bojowego nie było?XDD
#parada #rosja #ukraina
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bombastick
bombastick
09.05.2026, 18:39:57 via Wykop
  • 18
@SuicideLeopard: Był - @Desire22 jechał na ośle
  • Odpowiedz
Desire22
Desire22
09.05.2026, 19:18:42 via Wykop
  • 2
@bombastick: Na twoim garbie XDDDDDD
Desire22 - @bombastick: Na twoim garbie XDDDDDD

źródło: comment_BJttI9IhnIrKA3lyD4ffBfyVyFaXr39Q

Pobierz
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
08.05.2026, 15:58:15
  • 5
To jest serio to samo miejsce w Łodzi? Ktoś mieszka w Łodzi i może potwierdzić?
#lodz #renowacja #architektura #pytanie
stanley-fieldmaster - To jest serio to samo miejsce w Łodzi? Ktoś mieszka w Łodzi i m...

źródło: 1000000949

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 09.05.2026, 18:02:58 via Wykop
  • 0
@stanley-fieldmaster: fasady odnowione ale bezzębna patola z włókienniczej i okolic nadal ta sama XDD
  • Odpowiedz
faen0
faen0
04.05.2026, 05:22:22
  • 135
Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzyty o to, kto płaci za zakupy i rachunki. Oboje pracujemy, ale zarabiam trochę więcej, więc zwykły podział 50/50 był po prostu niesprawiedliwy. Próbowaliśmy to liczyć w Excelu, ale wklepywanie tego co miesiąc zaczynało mnie wkurzać.

Więc po godzinach, zamiast grać w gierki, wystrugałem dla nas prostą apkę.

Działa
faen0 - Cześć Mirki i Mirabelki,

Krótka piłka. Miałem z moją dziewczyną ciągłe zgrzy...

źródło: dashboard

Pobierz
  • 328
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 04.05.2026, 09:31:04 via Wykop
  • 3
@faen0: wystarczy po prostu otworzyć wspólne konto i przelewać jakąś kwote to raz, a dwa nie zrozumiem nigdy jak już wszystko musicie mieć pół na pół co do grosza yo dlaczego ten kto zarabia więcej ma więcej inwestować to nie twoja wina że masz lepszą pracę XD Boże jacy ludzie są p----------i w tych niektórych związkach to po prostu szok
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
30.04.2026, 05:38:55
  • 691
#rolnictwo #ogrodnictwo #jedzenie
szykujcie portfele na tegoroczne zakupy owoców i części warzyw, 4 noc pod rząd dokończyła zniszczeń, w wielu miejscach temperatura do szła do -8/-10, straty w większości gatunków 95-100%
zanim się zesracie w komentarzach to odpowiadam na najpopularniejsze:
1. nie, nie dało się ubezpieczyć, żadna firma nie oferowała ubezpieczeń owoców od przymrozków
2. nie, przy takich mrozach nie dało się ochronić, bo nawet najlepsze
  • 380
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 30.04.2026, 11:26:07 via Wykop
  • 0
@siodemkaxx: ojezu rolasy znowu się zesraja że się nic nie opłaca....
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
29.04.2026, 13:31:01
  • 36
Super spółeczka #xtb #meczennicyxtb #gielda
Qurvinox - Super spółeczka #xtb #meczennicyxtb #gielda

źródło: IMG_20260429_152842

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 29.04.2026, 14:06:17 via Wykop
  • 1
@Qurvinox: kupiłeś na historycznej górce i co Ty oczekujesz? 100% w 2 tygodnie?
  • Odpowiedz
SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 25.04.2026, 21:39:55
  • 1
Ktos poza wykopem też p------i tą całą patole influencerską? Mam wrażenie że tylko tutaj są poruszane tematy takie jak np niepłacenie podatku, charity washing
#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Morf
Morf
25.04.2026, 21:40:49 via Wykop
  • 2
Mam wrażenie że tylko tutaj


@SuicideLeopard: Odcięli ci dostęp do Twittera?

Ktos poza wykopem też p------i tą całą patole influencerską?


@SuicideLeopard: Wszyscy mający więcej niż 15 lat
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
25.04.2026, 21:42:56 via Wykop
  • 1
@SuicideLeopard: problem z narracją jest taki, że większą siłę przebicia i zasięgi z definicji mają patoinfluenserzy i celebryci dla których ta akcja jest na rękę. Dlatego zdrowy rozsądek nigdy nie wygra z kultem zrzutek i charity washingu.
  • Odpowiedz
poranna-sztyca
poranna-sztyca
19.04.2026, 11:40:49
  • 743
Samochodoza i konfitura podsunęli mi dobry pomysł na biznes, będę chodził z kamerką, nagrywał i zgłaszał psiarzy jak srają psem na trawnikach albo puszczają je luzem po lesie.
Oooo już widzę te gównoburze i rosnące zasięgi jak wleci filmik z zapłakanymi dziećmi, bo zatrzymałem wesołą rodzinkę na spacerze z burkiem i kazałem im czekać na przyjazd niebieskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe jaki procent fanów samochodozy by się
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 19.04.2026, 15:02:32 via Wykop
  • 2
@poranna-sztyca: a co jest złego w puszczaniu psa w LESIE bez smyczy który np chodzi przy nodze albo coś sobie wącha przy ścieżce bo nie czaje?XD
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
17.04.2026, 15:22:59
  • 85
#gielda #usa #trump #maga #heheszki
ossprime - #gielda #usa #trump #maga #heheszki

źródło: dżejdi

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 17.04.2026, 16:17:33 via Wykop
  • 40
@ossprime: wykop klasycznie zmiany o 1% i wieszczenie wielkiej pąpy pokoleniowej XD a w poniedziałek znowu kibel
  • Odpowiedz
NaPagonieGwiazdkiTrzy
NaPagonieGwiazdkiTrzy
16.04.2026, 08:23:12
  • 53
Dłonie prola, pariasa. Poszedłem do żabki obok po Pepsi a jakaś blond clean mommy zrobiona zesrała się do mnie że powinienem wziąć te rękawiczki od pieczywa jak coś tu biorę w sklepie.
A że ja cham i prostak po pregabline to było tylko nie zesraj się. Hehe
#przegryw
NaPagonieGwiazdkiTrzy - Dłonie prola, pariasa. Poszedłem do żabki obok po Pepsi a jak...

źródło: 1000003686

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 16.04.2026, 10:03:09 via Wykop
  • 1
@NaPagonieGwiazdkiTrzy: no i miała rację pewnie suche bułki brałeś i 200 żołądkowej menelu
  • Odpowiedz
m4jkel
m4jkel
15.04.2026, 06:25:21
  • 371
N------e małolaty 16, 18 i 26 dra się na osiedlu. C--j ide do domu po karabin i w razie czego będzie w obronie własnej XD dobry chłopak z wytatuowaną bronią na przedramieniu chciał się tylko bronić XD

#polska #policja #wiadomosci #bystrzycaklodzka #s---------a
m4jkel - N------e małolaty 16, 18 i 26 dra się na osiedlu. C--j ide do domu po karabi...

źródło: 1000016101

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 15.04.2026, 07:55:04 via Wykop
  • 144
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
InteroX
InteroX
11.04.2026, 07:26:40
  • 711
#gielda Jak bardzo mam p--------e?
InteroX - #gielda Jak bardzo mam p--------e?

źródło: 506

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 11.04.2026, 12:16:19 via Wykop
  • 6
@jarzynka: jacobs, a dla kolegów Pedros XD
  • Odpowiedz
Xreak
Xreak
09.04.2026, 17:05:50
  • 1
Dostał ktoś bana z p---y ostatnio?
#facebook #messenger
Xreak - Dostał ktoś bana z p---y ostatnio?
#facebook #messenger

źródło: 1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuicideLeopard
SuicideLeopard
SuicideLeopard 09.04.2026, 21:11:22 via Wykop
  • 0
@Xreak: perm ban na insta i usunięte konto na fb gdzie miałem inne maile wtf k---a XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.02.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking