Wpis z mikrobloga

Dłonie prola, pariasa. Poszedłem do żabki obok po Pepsi a jakaś blond clean mommy zrobiona zesrała się do mnie że powinienem wziąć te rękawiczki od pieczywa jak coś tu biorę w sklepie.
A że ja cham i prostak po pregabline to było tylko nie zesraj się. Hehe
#przegryw
NaPagonieGwiazdkiTrzy - Dłonie prola, pariasa. Poszedłem do żabki obok po Pepsi a jak...

źródło: 1000003686

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaPagonieGwiazdkiTrzy: ja też chodzę obsrany do sklepu jak coś robię przy aucie czy łódce ale ręce sobie umyję żeby chociaż tego toksycznego gówna nie jeść. A jak bym miał brać bułki luźne to w ogóle.

Prol prolem ale brudas rasowy
  • Odpowiedz
@NaPagonieGwiazdkiTrzy: Mój dziadek zawsze jak lał do Poloneza olej opałowy (Potem do Golfa) to trochę mu skapywało na buty i potem zawsze jak do kogoś poszedł to z tych butów w całym domu waliło.
Moja mama zawsze mu kazała przed domem je zostawiać.
  • Odpowiedz