Wpis z mikrobloga

@NiezlyJestes: wyszli bez własnych rzeczy tylko ciuchy zostawili w szatni rano na dworzu było zimno i siedzą tak kilka godzin więc logiczne że dają koc żeby się ogrzali. Najpierw się doinformuj a potem rób z siebie kretyna XD
  • Odpowiedz
Wyszli z fabryki napastnika nawet nie widzieli ale w złotko muszą być odziani XDD

wyszli bez własnych rzeczy tylko ciuchy zostawili w szatni rano na dworzu było zimno i siedzą tak kilka godzin więc logiczne że dają koc żeby się ogrzali.


@NiezlyJestes: Zawiodłeś mnie kolego, tak się nie robi.
  • Odpowiedz