Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
heremorie

heremorie

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4886
  • Znaleziska 23
  • Mikroblog 4863
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 0
heremorie
heremorie 6 godz. i 47 min temu
  • 0
#mecz
heremorie - #mecz

źródło: Screenshot 2026-06-26 at 22.07.31

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie 14 godz. i 46 min temu
  • 9
#mecz
Właśnie gdzieś na Twitterze przeczytałem że Jagiellonia miała bonus od Porto za Pietuszewskiego jeśli ten zadebiutuje w kadrze. Czy to może być powód że Betonowy Janek nie chciał go powoływać, bo liczył że jak będzie udawał niedostępnego to mu coś skapnie od Jagielloni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W PZPNie mnie nic nie zdziwi.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
Autor
12 godz. i 20 min temu via iOS
  • 0
@matixrr: oh sweet summer child ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie 12 godz. i 25 min temu
  • 7
#mecz
Ja gdy tag p------i o Mundialu vs ja gdy rzeczowa dyskusja o Ekstraklapie
heremorie - #mecz 
Ja gdy tag p------i o Mundialu vs ja gdy rzeczowa dyskusja o Ekstr...

źródło: E2F17CE3-3C1A-47E5-A91B-E05C7770B71D

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tehniick
tehniick
12 godz. i 12 min temu via Wypiek
  • 2
@heremorie dobre dobre
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie 24.06.2026, 18:06:52
  • 3
#mecz
Kornel Lisman za 2kk euro z Lecha do Wenecji xD
Deal masterclass Kolejorza.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie 23.06.2026, 23:55:50
  • 0
Nie mieć wady wzroku w XXI wieku to najbliższa rzecz do posiadania supermocy. Jak to w ogóle możliwe że gapisz się 12h w ekran codziennie i masz idealny wzrok? To tylko kwestia genetyki? Mega zazdroszczę i w głowie mi się to nie mieści.

#zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cadfael
Cadfael
24.06.2026, 00:03:15 via Wykop
  • 0
@heremorie: jak za szczyla miałam ok. -1 dioptrii tak dalej mam, mimo nadużywania komputera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
24.06.2026, 08:24:06 via Wykop
  • 0
@heremorie: Jeszcze kilkw lat temu miałem normalnie sokoli i rzeczywiście się tak czułem, gdy umiałem odczytać nazwę miejscowości na rowerze przed wszystkimi
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie 23.06.2026, 18:05:50
  • 0
#mecz #legia #warszawa
To fejk?
heremorie - #mecz #legia #warszawa
To fejk?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
Autor
23.06.2026, 18:09:25 via iOS
  • 0
@eenie-meenie:
https://x.com/thekuzyns/status/2069442120377675940
heremorie - @eenie-meenie: 
https://x.com/thekuzyns/status/2069442120377675940
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie 22.06.2026, 16:30:14
  • 0
#mecz
Buahaha.
Nieprawdopodobny upadek klubu.
Myślicie że na przekór wszystkim Papszuny zdobędą w tym sezonie mistrza?
heremorie - #mecz 
Buahaha.
Nieprawdopodobny upadek klubu.
Myślicie że na przekór wsz...

źródło: IMG_0602

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
Autor
22.06.2026, 16:34:55 via iOS
  • 0
@thorgoth: nie udawaj że jeszcze kilka tygodni temu nie klapaliście uszami nad waszym warszawskim Lwem a teraz jak stoi w kolejce po kontrakt u śledzi to nagle nikt za nim nie płacze. Zresztą wystarczy wejść na Twittera, o upadku piszą w Warszawie a nie w Poznaniu. Ja tylko cytuję :D
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie 22.06.2026, 15:13:55
  • 1
#mecz
XD
heremorie - #mecz 
XD

źródło: IMG_0601

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie 21.06.2026, 21:56:54
  • 0
#mecz
Najgorszy mundial w historii.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie 19.06.2026, 10:27:19
  • 1
#mecz
Ja totalnie nie rozumiem ruchów legii od conajmniej 3 a może i 5 lat. Biorą jakiegoś wafla z 4 ligi niemieckiej zamiast wziąć kogoś z własnej akademii. Chyba nawet mają jakiegoś dobrego młodego na tę pozycję xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
19.06.2026, 10:28:06 via Wykop
  • 0
@heremorie: Brakuje tam Leśnodorskiego
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie 18.06.2026, 14:31:21
  • 3
#mecz
Polishboj wrzucił to jako swój News mimo że jak się spojrzy na godzinę to tysiąc kibiców Lecha wcześniej to wiedziało niż on po odgadnięciu quizu od Lecha.
Oni wstydu nie mają xD
heremorie - #mecz 
Polishboj wrzucił to jako swój News mimo że jak się spojrzy na god...

źródło: IMG_0600

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
18.06.2026, 14:38:54 via Wykop
  • 3
@heremorie: podoba mi się mieszanka narodowa w Lechu, trochę Polski, trochę Skandynawii, trochę Bliskiego Wschodu xD
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie 17.06.2026, 10:10:58
  • 2
#mecz
J---ć to. Co roku najgorsze z możliwych losowań. Zawsze to samo k---a.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
Autor
17.06.2026, 10:15:44 via iOS
  • 0
@Mariano-95: no ale to nie może tak być że od 15 lat za każdym razem najgorszy możliwy przeciwnik w losowaniu. Rozstawieni we wszystkich rundach to w pierwszej trafiamy najgorszego rywala z wszystkich możliwych.
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
Autor
17.06.2026, 10:17:55 via iOS
  • 1
@rzaden_problem: najdebilniejszy argument. Polskie zespoły są za słabe na LM. Jesteśmy tam w stanie wejść tylko mając szczęście (patrz legia w 2016). Mistrz Danii to ok na 4 rundę będąc rozstawionym we wszystkich a nie na start.
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
Autor
17.06.2026, 14:52:28 via iOS
  • 0
@Vinizius: kolejny *eb**
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
17.06.2026, 11:04:11
  • 11
#mecz #ekstraklasa Kibice Ekstraklasy, gdy Mistrz Polski dostanie rywala podobnym poziomem bądź wyższym bądź niższym: O NIE, JESTEŚMY ZGUBIENI, JAK BĘDZIE LIGA KONFERENCJI TO BĘDZIE SUKCES, ANONIMOWY MISTRZ DANII? IT'S OVER, RATUNKU!!

KIBICE EKSTRAKLASY, GDY TRAFIĄ NA OGÓRKI: EEEE ZAAA ŁATWO, Z OGÓRKAMI TO SE MOŻECIE WYGRAĆ, DAWAĆ COŚ TRUDNIEJSZEGO, JESTEŚMY POTĘGA, DAWAĆ TE CZAMPIONS LIŻ! ZNISZCZYMY WSZYSTKICH
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie 17.06.2026, 11:32:12 via iOS
  • 5
@Zi3L0nk4: no ale lepiej trafić mistrza wysp Owczych skoro jest taka opcja czy najsilniejszego z wszystkich możliwych na tym etapie rywali mistrza Danii?
Bo o to chodzi.
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie 16.06.2026, 23:56:06
  • 7
#mecz
Ale brzydka czcionka u Norwegów.
Typom się wydaje że są wikingami i runami nazwiska se wypisali.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt
16.06.2026, 23:56:47 via Wykop
  • 10
@heremorie:
ag3nt - @heremorie:

źródło: aaaaa

Pobierz
  • Odpowiedz
plackojad
plackojad
16.06.2026, 23:58:38 via Wykop
  • 6
@heremorie: Ty weź uważaj!
plackojad - @heremorie: Ty weź uważaj!

źródło: 3aa307ab1537

Pobierz
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie 16.06.2026, 20:33:46
  • 0
#mecz
to ma byc to nowe Cam Nou?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klaz98
klaz98
klaz98
16.06.2026, 20:34:56 via Wykop
  • 1
@heremorie: cum now*
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie 16.06.2026, 20:26:35
  • 6
ataker iniszijated kontakt
fajnal desyszon gol kik
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
Autor
16.06.2026, 20:26:59 via Wykop
  • 1
@heremorie: uwielbiam jak borek i mielcarz w szoku ze nie mieli racji
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie 16.06.2026, 16:51:40
  • 10
#mecz
Hellebrand w Koronie Kielce a wy mundialem żyjecie xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
Autor
16.06.2026, 17:30:45 via Wykop
  • 1
@Piotrek7231: Budzić się trzeba to prawda, ale ja jestem negatywnie nastawiony do piłkarzy z ekstraklasy przychodzacych do Lecha bo bez wzgledu na klase to wiekszość niewypały. Dość powiedzieć że chyba najlepszy taki transfer to Trałka xD Więc mi Hellebranda i Svetlina aż tak nieszkoda.

Edit, no dobra był jeszcze Marcin Robak z Pogonii, czy Pawłowski i Gajos, ale bez szału.
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie 16.06.2026, 16:08:03
  • 1
#mecz
Czemu weszło pod Paczulem stało się takim gownem.
heremorie - #mecz 
Czemu weszło pod Paczulem stało się takim gownem.

źródło: IMG_0597

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
Autor
16.06.2026, 16:51:05 via Wykop
  • 0
@heremorie: bo paczul to alkoholik, który stołuje się w ulubionej na nowym świecie i potem przychodzi na kacu do roboty.


@Paszczakova: gorzej bo on mi do Poznania regularnie przyjeżdża i po Wrocławskiej się wałęsa.
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie 16.06.2026, 14:20:54
  • 0
#mecz
Koszulka ogólnie spoko, jakby miała trefoila zamiast zwykłego loga Adidasa to w ogóle fajna.
Ale z tyłu to wygląda jak spódniczka, dobrze się będzie prezentować pod latarniami (✌ ゚ ∀ ゚)☞
heremorie - #mecz 
Koszulka ogólnie spoko, jakby miała trefoila zamiast zwykłego loga...

źródło: IMG_0594

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
Autor
16.06.2026, 14:23:41 via iOS
  • 4
ChatGPT się zgadza
heremorie - ChatGPT się zgadza

źródło: 90708348-4888-45EF-A25F-1293D9B0CCD2

Pobierz
  • Odpowiedz
coccolino_
coccolino_
14.06.2026, 23:33:35
  • 5
tymczasem nasi reprezentanci
#mecz
coccolino_ - tymczasem nasi reprezentanci
#mecz

źródło: 66866d01078a3_o_medium

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie 14.06.2026, 23:35:46 via Wykop
  • 0
@coccolino_: ten po lewej to kto
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 15.03.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.04.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 02.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking