Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Snuffer89
Snuffer89

Snuffer89

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23466
  • Znaleziska 17115
  • Mikroblog 6351
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
  • Dodane (1)
  • Komentowane (18)
  • Plusowane (6332)
Autochton_Mazurski
Autochton_Mazurski
26.05.2026, 06:18:01
  • 703
Wszystkie kafle są takie same
Autochton_Mazurski - Wszystkie kafle są takie same

źródło: 6hjh3mf3

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blashot
blashot
26.05.2026, 08:11:45 via Wykop
  • 177
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
reseted
reseted
26.05.2026, 08:29:17 via Wykop
  • 148
@Autochton_Mazurski: Autor wpisu usunięty przez komentarz
  • Odpowiedz
finch88
finch88
finch88
26.05.2026, 05:54:39
  • 472
Ta to poleciała XD
#p0lka
finch88 - Ta to poleciała XD
#p0lka

źródło: 1000072992

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grits
Grits
26.05.2026, 05:55:34 via Wykop
  • 757
@finch88: nie da się czytać takich wysrywow, chyba żeby zapłacili dla jego 10 zł
  • Odpowiedz
Famine
Famine
26.05.2026, 05:59:42 via Android
  • 1203
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
19.05.2026, 07:50:56
  • 303
Moja rodzina wyjechała na wczasy, żona na dworcu kilkukrotnie powtarzała - tylko nie kupuj śmieciuchów, tylko ich nie kupuj. Scrollowałem więc sociale, jednak przypadkiem drogi zawiodły mnie do apki #xtb. Nie, nie interesuje mnie jednak trejdowanie. Silna wola i słowo dane żonie kazało mi przechodzić obok XTB absolutnie obojętnie. No, ale cóż to za silna wola, podejdę, zobaczę co tam jest i po prostu sobie pójdę. Wtedy będę miał
GrimoaldStarszy - Moja rodzina wyjechała na wczasy, żona na dworcu kilkukrotnie powta...

źródło: silna wola

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Caban1908
Caban1908
19.05.2026, 08:10:58 via Wypiek
  • 103
@GrimoaldStarszy wpłacę pieniądze na depo, ale nie kupię żadnego śmieciucha, to będzie pokaz silnej woli. Wpłacę ale nie kupię, bo mam silną wolę
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
19.05.2026, 09:24:54 via Wykop
  • 25
@Caban1908: no coś mi się za tę silną wolę należy
  • Odpowiedz
dzem_jagodowy
dzem_jagodowy
19.05.2026, 08:46:16
  • 330
#systemkaucyjny #kaucja No w końcu! Mam nadzieję, że inni producenci też przestaną się bać 3,01L
dzem_jagodowy - #systemkaucyjny #kaucja No w końcu! Mam nadzieję, że inni producenci ...

źródło: IMG_2799

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersKurczaka
PiersKurczaka
19.05.2026, 08:54:58 via Wykop
  • 154
@dzem_jagodowy: pipy w biedronce sprzedają 2,8l

Wyhodujcie se j---a i zróbcie te 3+, jezu
  • Odpowiedz
assninja
assninja
19.05.2026, 09:39:51 via Wykop
  • 331
butelkomatów może właściwie w ogóle nie być, zamiast butelkomatów to pełen etat gościa co będzie skanował butelki ręcznie i tyle ¯\(ツ)/¯


@NaczelnyWoody: ja bym poszedł o krok dalej i te butelki odbierał ludziom spod domu, np. w specjalnych żółtych workach
  • Odpowiedz
Chicoxxx66
Chicoxxx66
19.05.2026, 12:08:59
  • 616
Pewien człowiek, udając się w podróż, przekazał trzem inwestorom swój kapitał.
Pierwszemu dał pięć talentów. Ten natychmiast wrzucił wszystko w ETF-y, akcje dużych spółek i raz na miesiąc robił DCA, po czym zapomniał o temacie.
Drugiemu dał dwa talenty. Ten, jako klasyczny boomer inwestycyjny, wrzucił wszystko w obligacje i lokaty, po czym co kilka dni logował się sprawdzić, czy już wpadły odsetki.
Trzeciemu dał jeden talent.
Ten zaś był wykopkiem.
Przeto zainstalował XTB, obejrzał 3 shorty o
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jamniki2
Jamniki2
19.05.2026, 12:13:02 via Wykop
  • 174
@Chicoxxx66: i wtedy zaczął kupować etf lewar 3x long term
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
19.05.2026, 12:15:53 via Wykop
  • 172
@Chicoxxx66: Spodziewałem się innego morału

Chociaż przy "to nie może już niżej spaść". skisłem
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
19.05.2026, 10:25:20
  • 570
Ten #airfryer to klasyczny overhype.
Wszystko dłużej się robi i nie widac różnicy

#gotowanie #gotujzwykopem
Rad-X - Ten #airfryer to klasyczny overhype.
Wszystko dłużej się robi i nie widac róż...

źródło: dlaczego-to-si%C4%99-tak-d%C5%82ugo-nagrzewa-v0-nggytpbzdo1h1

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
19.05.2026, 10:49:34 via Wykop
  • 413
@Rad-X: Ja p------e xD
  • Odpowiedz
moll
moll
19.05.2026, 11:22:45 via Wykop
  • 620
@Rad-X: bawi tak samo za każdym razem xD
  • Odpowiedz
Agresywna_Szyba
Agresywna_Szyba
19.05.2026, 07:00:45
  • 1272
to się k---a nie dzieje xDddd pewnie u lewych w mieszkaniu też zajmuje ulubiony fotel bobercika

#cuckold #cuckoldystan #lewandowski #mecz
Agresywna_Szyba - to się k---a nie dzieje xDddd pewnie u lewych w mieszkaniu też zajm...

źródło: 1000017334

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
19.05.2026, 07:01:22 via Wykop
  • 699
@Agresywna_Szyba: to już musi być żart jakiś... (ꖘ‸ꖘ)
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
19.05.2026, 07:28:05 via Wykop
  • 1218
@Agresywna_Szyba: Robert jak po meczu wraca to już ma kapcie ciepłe, bo alvaro zagrzał
  • Odpowiedz
Famine
Famine
19.05.2026, 10:20:02
  • 1582
Sąd Okręgowy w Łodzi skazał Ewelinę R. na 3,5 roku bezwzględnego więzienia za brutalny atak na taksówkarza podczas kursu w styczniu 2026 roku.

**To właśnie ta sama kobieta, która po zdarzeniu wybiegła z auta i zaczęła krzyczeć do ludzi, że kierowca jest gwałcicielem, próbując odwrócić uwagę od własnego ataku.**

Według ustaleń sprawy, podczas jazdy wyciągnęła nóż, groziła 22-letniemu kierowcy, przystawiła mu ostrze do szyi, zabrała 20 zł i kazała zniszczyć telefony, by nie
Famine - Sąd Okręgowy w Łodzi skazał Ewelinę R. na 3,5 roku bezwzględnego więzienia z...

źródło: temp_file1898322143865498141

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

banzi
banzi
19.05.2026, 10:23:28 via Wykop
  • 1389
@Famine: abstrahując od samego wyroku nie wierzę, że sprawa się skończyła w ciągu 5 miesięcy. Jeżeli to prawda to chyba jakiś polski rekord guinessa jest.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
19.05.2026, 10:31:34 via Android
  • 952
@Famine

Tak tylko jeszcze przypomnę (ha tfu na Budę tak nawiasem)
Famine - @Famine

Tak tylko jeszcze przypomnę (ha tfu na Budę tak nawiasem)

źródło: temp_file3881221231376751493

Pobierz
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
28.04.2026, 09:58:52
  • 429
jakiś czas temu zasugerowałam koledze w kołchozie, żeby może trochę schudł, bo za parę lat może być różnie (150 kg).
A on: Niech się martwią ci, co będą mnie znosić z czwartego piętra.
no i tyle z profilaktyki XD
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
28.04.2026, 10:31:21 via Wykop
  • 101
@baemaj: przekazał geny to może umierać, tak działa natura
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
28.04.2026, 10:46:38 via Wykop
  • 142
@baemaj: Tacy później najgłośniej jęczą że chcą pomocy
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
28.04.2026, 07:57:55
  • 238
#gifyzptaszkami
jednorazowo taguję #gifyzkotkami gdyby ktoś był zainteresowany podobnymi gifami, ale z ptaszkami

Kulturalnie biorą po jednym. Widać, że to nie Radom #pdk
#zwierzaczki #ptaki
jestemtakizmeczony - #gifyzptaszkami
jednorazowo taguję #gifyzkotkami gdyby ktoś był ...

źródło: gifyzptaszkami (6)

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
28.04.2026, 07:58:38 via Wykop
  • 200
Za to Radom jest tutaj. "Picke, se kurde zamówiłem i tyle z niej zostało"
jestemtakizmeczony - Za to Radom jest tutaj. "Picke, se kurde zamówiłem i tyle z niej...

źródło: gifyzptaszkami (2)

Pobierz
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
28.04.2026, 07:59:26 via Wykop
  • 271
Otwarcie kuratorium
jestemtakizmeczony - Otwarcie kuratorium

źródło: gifyzptaszkami (7)

Pobierz
  • Odpowiedz
jenkins_slave
jenkins_slave
28.04.2026, 10:30:04
  • 380
#heheszki #rodzinaprzestepcza #rodzinazastepcza
jenkins_slave - #heheszki #rodzinaprzestepcza #rodzinazastepcza

źródło: 1000036877

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rad-X
Rad-X
28.04.2026, 10:35:02 via Wykop
  • 537
@jenkins_slave: zagrala calkiem przekonujaco świniaka
  • Odpowiedz
Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
28.04.2026, 10:37:24 via Wykop
  • 182
@jenkins_slave: trzeba przyznać, że wspaniale zagrała tego psa, zwłaszcza że była jeszcze dzieckiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
28.04.2026, 07:28:36
  • 420
#latwogang #bekazpisu #heheszki
keepitreal - #latwogang #bekazpisu #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
28.04.2026, 07:30:50 via Wykop
  • 124
@keep_it_real: jeszcze skończyło sięfinansowanie wakacji pod gruszą w hotelu w Monaco z Anetą Dziadkowiec. Smutne
  • Odpowiedz
malin90
malin90
malin90
28.04.2026, 07:35:27 via Wykop
  • 40
@keep_it_real: może jakby zaczął mniej żreć to by chociaż na wypłaty dla "dziennikarzy" starczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
beriam
beriam
28.04.2026, 07:17:25
  • 435
Nawet wyszło ( ͡º ͜ʖ͡º)

#humorobrazkowy
#heheszki
#sztucznainteligencja
beriam - Nawet wyszło ( ͡º ͜ʖ͡º)

#humorobrazkowy
#heheszki
#sztucznainteligencja

źródło: 5679

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kipowrot
kipowrot
28.04.2026, 07:47:47 via Wykop
  • 52
@beriam: co tu jest AI niby? Że na strusia jedzie? Kto nigdy na strusiu nie jechał niech rzuci kamieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xfin
xfin
28.04.2026, 08:28:14 via Wykop
  • 156
co tu jest AI niby? Że na strusia jedzie? Kto nigdy na strusiu nie jechał niech rzuci kamieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kipowrot: dokładnie, kłamstwo we wpisie ( ͡º ͜ʖ͡º)
xfin - >co tu jest AI niby? Że na strusia jedzie? Kto nigdy na strusiu nie jechał nie...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
28.04.2026, 06:53:36
  • 132
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei
28.04.2026, 06:57:20 via Wykop
  • 612
@MagicznyMariusz:

Nie obchodziło mnie, co myślą inni.


Chłop mi kazał, to posłusznie wykonałam. Myślenie do tego rzeczywiście niepotrzebne. Teraz racjonalizuję dla zachowania samooceny.
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
28.04.2026, 07:30:17 via iOS
  • 448
@MagicznyMariusz: nie musicie dopasowywać się do tłumu, wystarczy, że dopasujecie się do męża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
28.04.2026, 12:41:00
  • 1348
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: HG2ms2DX0AAmXzF

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MateMizu
MateMizu
28.04.2026, 13:45:11 via Wykop
  • 311
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KurnikoweKuriozum
KurnikoweKuriozum
28.04.2026, 14:28:45 via Wykop
  • 441
@MateMizu: moze i czekal na zajezdni ale najblizszy tramwaj mial za okolo jakies 700-lat
  • Odpowiedz
Ratusz1
Ratusz1
28.04.2026, 06:34:43
  • 510
To o mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu
Ratusz1 - To o mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu

źródło: 680034508_1495679665568615_7981720839095730970_n

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shea_99
Shea_99
Shea_99
28.04.2026, 06:35:16 via Wykop
  • 192
@Ratusz1: Chłop jakby miał córkę to by ją nazwał Promocja
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
28.04.2026, 07:01:07 via Wykop
  • 200
@Shea_99: A syna Rabat
  • Odpowiedz
kaczoor
kaczoor
28.04.2026, 09:50:06
  • 434
Ale jest spina, bo ktoś zaparkował (prawidłowo, brak zakazu) na jezdni, zamiast na chodniku/drodze rowerowej.
Niektórzy ludzie się gotują do czerwoności, że auto zaparkował na jezdni i uwaga uwaga... UTRUDNIA RUCH xD
#konfitura #samochodoza #parkowanie #bekazpodludzi
kaczoor - Ale jest spina, bo ktoś zaparkował (prawidłowo, brak zakazu) na jezdni, zam...

źródło: temp_file8873619888489636185

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDocent
panDocent
28.04.2026, 09:59:10 via Wykop
  • 248
@looznagooma: czyli wystarczy, że obróci samochód o 180 stopni i będzie git, bo wtedy będzie parkowanie po prawej stronie jezdni, które jest dozwolone?
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
28.04.2026, 10:13:13 via Android
  • 504
@kaczoor: LUDZIE CZY WY WIDZICIE JAK TAM JEST RUCH ZABLOKOWANY, NO KOREK NA POL GODZINY STANIA NO CO ZA BEZCZELNOŚĆ
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
28.04.2026, 10:33:30
  • 1279
Dzisiaj w #maszprawo o tym, czy czy skazany adwokat od "trumny na kółkach" zapłaci 150.000 zł rodzinom ofiar? Pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych poinformował, że kieruje sprawę do komornika, a ja znalazłem w Krajowym Rejestrze Zadłużonych umorzone bezskuteczne egzekucje wobec Pawła K.

Z racji tego, że adwokat prowadził działalność gospodarczą, ustaliłem i sprawdziłem jego NIP w KRZ, gdzie widnieją umorzone postępowania. Pierwsze z nich dotyczyło dwóch spraw, które trafiły do e-sądu w 2022
LaudatorLibertatis - Dzisiaj w #maszprawo o tym, czy czy skazany adwokat od "trumny n...

źródło: grafika2

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bialytaboret
bialytaboret
bialytaboret
28.04.2026, 11:52:26 via Wykop
  • 263
@LaudatorLibertatis: ja bym Cie na piedestale "trzymania poziomu" usadził.
obym nigdy nie musiał z takiej wiedzy korzystać, ale z zaciekawienim obseruje dobrą, merytoryczną robote
Dziękuje
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
28.04.2026, 12:30:40 via Wykop
  • 162
@LaudatorLibertatis: I takie coś może być normalnie adwokatem, a sąd ma to i tak w pompce wydając wyrok
  • Odpowiedz
F1A2Z3A4
F1A2Z3A4
28.04.2026, 05:36:16
  • 494
Widzę, że wśród zetek już zaczęło się osrywanie inicjatywy wośpu, w tym tysięcy ludzi na przestrzeni lat, którzy w deszczu, czy mrozie zbierali do puszek, w czasach kiedy słowa stream nie było nawet w polskim słowniku. Wszystkich inicjatyw przygotowywania i wystawiania na aukcjach ciekawych projektów od grup pasjonatów i innych cennych rzeczy od faktycznie niespecjalnie zamożnych osób, dla których to było sporo poświęcenia czasu, czy rzeczy materialnych. Liczy się teraz tylko duża
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kyrtkele
Kyrtkele
28.04.2026, 05:51:07 via Wykop
  • 92
@F1A2Z3A4: xD boli was stare pryki, że młodym się coś udało i musicie krytykować za wszelką cenę ich inicjatywę :D tak śmieją się z WOŚP który z pomocą całego aparaty państwa zbiera a nie jest transparentny a sam chce rozliczac ich inicjatywę dlatego się teraz wyśmiewają z WOŚPu a powiedz mi jak tam przelewy i rozliczenia pomocy dla powodzian od Owsika? To, że zrobił bardzo dużo nie znaczy, że mamy
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
28.04.2026, 06:00:59 via Wykop
  • 663
@Kyrtkele: Jacy q--a młodzi xD? Przecież większość osób na tej transmisji to byli boomerzy i milienialsi xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 317
  • Strona 1 z 317
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.12.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.06.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking