Pamiętam jak była premiera GTA IV i się okazało że gra wymaga konta założenia na platformie rockstar i dostępu do internetu. W 2008 roku nie każdy miał internet w domu szczególnie poza duży miastami a jak mieli to jakiś modem radiowy z kartą sim co wystarczał na gadu gadu, interie i skype. Ja sam pierwszy prawdziwy światłowodowy internet miałem jakoś w 2010 roku.
Była to pierwsza gra z takim wymaganiem, był z
Była to pierwsza gra z takim wymaganiem, był z














źródło: image
PobierzCo do sukcesów - Nintendo i Playstation mają podobną bazę użytkowników.