Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Theos

Theos

Dołączył 15 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 56312
  • Znaleziska 5534
  • Mikroblog 50778
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 27
josedra52
josedra52
17 godz. i 8 min temu
  • 3
Dwóch retardów się bije a z boku na to wszystko spogląda #nintendo z najlepszą obecnie konsolą - biorąc pod uwagę ilość i jakoś gierek ekskluzywnych - które w rok sprzedało w Japonii więcej #switch2 lepiej niż podstawowe PS5 od premiery (Switchowi 2 brakuje jeszcze ok 1,7mln sprzedanych sztuk aby wyprzedzić sprzedaż całej rodziny PS5 łącznie z ps5 digital i PRO). ( ͡° ͜ʖ ͡° )
josedra52 - Dwóch retardów się bije a z boku na to wszystko spogląda #nintendo z najl...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 12 godz. i 18 min temu via Android
  • 0
@josedra52: tylko PS1 i PS2 zdominowały Japonię (złota era jrpgów); od PS3 sprzęty sprzedają im się podobnie. Gdyby nie bańka AI i abstrakcyjne ceny, to na pewno wyciągnęliby te 9-10 mln.

Co do sukcesów - Nintendo i Playstation mają podobną bazę użytkowników.
  • Odpowiedz
PancakeV
PancakeV
wczoraj, 09:28:32
  • 2
Pamiętam jak była premiera GTA IV i się okazało że gra wymaga konta założenia na platformie rockstar i dostępu do internetu. W 2008 roku nie każdy miał internet w domu szczególnie poza duży miastami a jak mieli to jakiś modem radiowy z kartą sim co wystarczał na gadu gadu, interie i skype. Ja sam pierwszy prawdziwy światłowodowy internet miałem jakoś w 2010 roku.
Była to pierwsza gra z takim wymaganiem, był z
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos wczoraj, 10:53:20 via Wykop
  • 0
To samo zaczyna się robić z pudełkowymi wersjami gier.


@PancakeV: teraz jest sporo hałasu na temat braku pudełka, a do tego pudełko z płytką może być po pewnym czasie od premiery.

Największy problem jest wtedy, jak takie duże gry jak BG3 nie wyszły w normalnej dystrybucji pudełkowej i nie było żadnego najmniejszego oburzenia z tego powodu, wszyscy Lariana glaskali jak dobrego pieska.
  • Odpowiedz
rtone
rtone
24.06.2026, 20:57:38
  • 0
Też jestem zawiedziony brakiem płytek w fizycznym wydaniu #gta6 ale powiedzmy sobie jasno - to służy obecnie temu, że prawa do gry masz w pudełku, możesz ją odsprzedaż albo pożyczyć. To jedyny realny powód żeby chcieć płytke i tutaj Rockstar zwyczajnie pokazuje nam palca bo mogą, ani im ani MS i Sony się to nie opłaca i najwyraźniej się dogadali.

Są też argumenty przeciwko płytce:
- Gra może ważyć ok
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 24.06.2026, 21:21:53 via Android
  • 1
@rtone: tu chodzi tylko o wyciśnięcie ile się da w czasie premiery.

Argument o leakach byłby bardzo sensowny, gdyby nie można było zrobić wydania "patch day one required". Ale mozna. Liczba płytek, latanie do samego końca - to nie są przeszkody.
  • Odpowiedz
Theos
Theos przedwczoraj, 06:36:53 via Wykop
  • 0
@Theos: A czy takie wydanie samo z siebie nie przekreśla idei płytki, skoro bez pobrania zawartości z neta i tak nic nie odpalisz to po co w ogóle się ciągle w fizyki bawić?


@rtone: tę płytkę możesz pożyczyć lub sprzedawać. To jest fizyk, możesz zarządzać własnością.

A co do pobierania, to nie jest taki problem - patrzę na moją kolekcję i nawet jeśli prawie wszystkie działają bez pobierania,
  • Odpowiedz
Theos
Theos 24.06.2026, 15:07:25
  • 3
#ps5 Było wysoko, ale teraz to hype zero. Bez pudełeczka to wprd. Dobrze, że tyle rzeczy do ogrania jesienią będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos
Autor
24.06.2026, 18:22:52 via Android
  • 0
@straszny_cham: xd
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
24.06.2026, 15:07:56
  • 0
To jak z tym Preorderem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #gta6 #rockstargames #ps5 #playstation #xboxseriesx #xboxseries #xbox

Preorder GTA VI?

  • Kupuję Ultimate cyfrowo 23.7% (32)
  • Kupuję standard cyfrowo 12.6% (17)
  • Kupuję klucz w pudełku-standard 3.7% (5)
  • Kupuję klucz w pudełku-ultimate 7.4% (10)
  • Nie kupuję w ogóle 35.6% (48)
  • Przez brak płyty wacham się i nie wiem czy kupić 17.0% (23)

Oddanych głosów: 135

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 24.06.2026, 15:11:58 via Android
  • 2
@Hrabiadraczula: brakuje opcji "czekam aż zrobią wydanie z płytą".
  • Odpowiedz
Cinek88
Cinek88
Cinek88
18.06.2026, 11:38:25
  • 0
#ps5

O co chodzi z ceną #indianajones Wielki Krąg? Rok po premierze a cena nic nie spadła wszędzie kosztuje ponad 300zł. Nie pamiętam żeby jakaś gra tak trzymała cenę w ostatnich latach.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 18.06.2026, 12:14:30 via Wykop
  • 1
@Cinek88: malutki nakład fizyczny. I tak się trzeba cieszyć, że jest - krótko po premierze się skończył i przez długie miesiące nie dało się nigdzie kupić w EU.
  • Odpowiedz
Fox7er
Fox7er
04.06.2026, 13:11:36
  • 1
#ps5 #gry ja pi###ole, ale wrzesień będzie gruby. Kupię wszystkie na premierę!
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 04.06.2026, 18:03:43 via Wykop
  • 1
@ppooii: @Fox7er

Blood of Dawnwalker – 3 września
Marvel’s Wolverine – 15 wrześniaa
Silent Hill: Townfall – 24 września
Control Resonant
  • Odpowiedz
Credek
Credek
Credek
01.06.2026, 07:01:51
  • 3
Urlop rozpoczęty i chłop będzie ciemiężył 007 First Light. Czy w ogóle ktoś się udziela na tagach #ps5 #playstation #gry w tym bagnie w którym tkwię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 01.06.2026, 08:18:45 via Wykop
  • 0
Bonda dwa dni temu ukończyłem


@sm_m: o skubany.

Czy w ogóle ktoś się udziela na tagach #ps5


@Credek tag ledwo żyje, ale na i po State of Play będzie wielkie życie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
24.05.2026, 19:13:55
  • 16
Jaśkowiak, dobrej nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będziesz następny.

#krakow #poznan
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 25.05.2026, 05:41:04 via Wykop
  • 0
@Warcomx: Jaśkowiak miał 70+%. Odwoływalni w takich referendach to są ci co wygrywają ledwo w drugiej turze.
  • Odpowiedz
MisPluszowyZWadaWymowy
MisPluszowyZWadaWymowy
02.05.2026, 16:43:24
  • 5
te afery z d--y rozkręcane regularnie na iksie/jutubie dla zasięgów to jakiś dramat, normalnie jak w polityce
#gry #konsole #playstation #ps4 #ps5
MisPluszowyZWadaWymowy - te afery z d--y rozkręcane regularnie na iksie/jutubie dla z...

źródło: 71QeNz2iN6s9oKAI

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 02.05.2026, 19:17:35 via Android
  • 2
@Jednorenki_Bandyta: xdd
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
29.04.2026, 12:32:15
  • 1
Chyba po aferze

#ps5 #playstation #gry
josedra52 - Chyba po aferze

#ps5 #playstation #gry

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 29.04.2026, 12:37:25 via Wykop
  • 3
@josedra52: afera po spekulacjach, bez stanowiska Sony. Najlepszy typ afery.

Na logikę: po co Sony miałoby chcieć sprawdzać "co 30 dni" licencje. Jaki mają z tego benefit - tego chyba nie zadał sobie nikt z oburzonych. xd
  • Odpowiedz
Mirkoncjusz
Mirkoncjusz
28.04.2026, 19:42:02
  • 4
Sony wprowadziło wymóg połączenia konsoli online minimum co 30 w celu autentykacji. Inaczej ściągnięte gry ci nie ruszą.

Początkowo podejrzewano, że to bug, ale okazuje się, że to celowe.

#sony #playstation #ps5 #enshittification #gry
Mirkoncjusz - Sony wprowadziło wymóg połączenia konsoli online minimum co 30 w celu a...

źródło: 1000006938

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 29.04.2026, 07:32:25 via Android
  • 0
@Mirkoncjusz: co 30 dni - [potrzebne źródło]
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
28.04.2026, 17:23:03
  • 4
Zajebista ta generacja konsol xd

Mam xboxa series X od 4 lat. Kupowałem co chwilę game passa ale ochujeli z ceną to przestałem. Nakupiłem za to sporo gier na śmiesznych promocjach i 90% czasu gram w giery co wychodziły na poprzednią generacje. W pewnym momencie miałem mały bóldup ze nie mam PS5 bo w sumie to bym pograł w ich ekskljuziwy, oczywiście też z poprzednich generacji (god of war) xD czy ziomek
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 28.04.2026, 18:31:39 via Android
  • 1
@michalxd21: kolejny post czytam pisany tak chaotycznie pisany, mam wrażenie, że rośnie pokolenie analfabetów albo po prostu miesiąc na morzu bez robi swoje
  • Odpowiedz
Theos
Theos 28.04.2026, 19:29:43 via Android
  • 0
bo przecież chcą od przyszłej generacji całkowicie w-----ć napęd.


@michalxd21: źródło: trust me bro.
  • Odpowiedz
new-object
new-object
26.04.2026, 06:32:09
  • 521
#religia
new-object - #religia

źródło: IMG_4066

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 26.04.2026, 08:39:58 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Theos
Theos 26.04.2026, 10:28:50 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SpiderFYM
SpiderFYM
16.04.2026, 09:27:31
  • 0
Czy ktoś z Was ma PS Portal i moze polecić/odradzić napisać swoją opinię na ten temat?

Portala uzywalbym w domu do odpalania gierek z konsoli żeby móc sobie zagrać na kanapie/łóżku. Tylko gry singleplayer. Kosnola podpięta jest po kablu do internetu.

Warto/nie warto?

#playstation #playstation5 #psportal #ps5
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 16.04.2026, 13:21:45 via Wykop
  • 1
@SpiderFYM: mam od premiery i polecam. Zdecydowanie. Super komfortowy w trzymaniu i wygoda w użytkowaniu, bo żadnych kombinacji z łączeniem, biorę do ręki i gram. Działa w porządku, lag zupełnie znośny (wiadomo, nie pod strzelanki online), ostatnio podbili bitrate (jest spoko, choć powinni dodać jeszcze wyższą opcję). Setki godzin od premiery, wyszło idealnie jak pojawił się u mnie bombelek. Gram 100% jako gra zdalna, a nie w chmurze.
  • Odpowiedz
Theos
Theos 17.04.2026, 10:34:33 via Wykop
  • 0
@SpiderFYM: znaczy na to, czy będziesz używał, to już nie podpowiem. Jak już jest potrzeba - to działa całkiem dobrze. Ja np. gram w 99% czasu na Switchu na handheldzie w domu. Lubię handheld (nawet gdy mogę grać na tv) + często muszę grać na handheldzie (bo bombelek).
  • Odpowiedz
Hogataa26
Hogataa26
15.04.2026, 09:47:20
  • 0
#ps5
Ktoś wie co to za aktualizacja wyszła do #kingdomecomedeliverence? Pierwsza część, a dostała właśnie 17 GB aktualizacji.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 15.04.2026, 12:02:52 via Wykop
  • 0
@Hogataa26: https://www.deepsilver.com/games/kingdom-come-deliverance/kingdom-come-deliverance-patch-notes
  • Odpowiedz
kylasek
kylasek
29.03.2026, 17:06:19
  • 0
No i się zastanawiam, od długiego czasu myślałem nad konsolą. Mam mocnego PCta, więc i tak ta konsola będzie od czasu do czasu używana.
Bardziej mnie jara to, że wreszcie będę mógł się rozwalić na kanapie i sobie pograć na czilku.
Widzę, że ceny idą w górę. Jest jeszcze kilka konsol za ok. 1800 zł w wersji slim digital.
Już byłem nakręcony i miałem kupować tą slimkę, ale trochę mnie odrzuca. Jednak
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 29.03.2026, 19:48:57 via Android
  • 0
@kylasek: płytki są super; ceny gier w sklepie - jak na każdej platformie trzeba brać na promocjach, są strony by sobie sprawdzić kiedy ostatnio Wiesiek miał promkę (zresztą teraz podstawka 25 zł kosztuje, edycja kompletna co chwilę 37 zł).

Na nową generację nie ma co patrzeć. Sony zamówiło na listopad przygotowanie PS6 u AMD, ale to tylko tyle. Miało taki plan zamówiony parę lat temu i zapewne go nie wykona.
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
29.03.2026, 10:07:27
  • 4
#skoki Domen to największy dominator w trakcie jednego sezonu. Wątpię, że ktoś to przebije
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Theos
Theos 29.03.2026, 10:09:48 via Android
  • 2
@MrFryteczka: Ahonen wygrał 12/23 konkursów w jakich brał udział.

I miał serię 14 zawodów, 12 wygranych i 2 drugich miejsc.
  • Odpowiedz
Theos
Theos 29.03.2026, 13:39:59 via Wykop
  • 0
@Karpatnik: no 5 konkursów odpuścił, dlatego tak napisałem. Najbardziej zdominowany sezon ever.

W swoich 14 pierwszych startach 1360 pkt na 1400 możliwych.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • JAK MI DAJĄ, TO JEM. ŻADNEJ DOBREJ SZTUKI NIE NAPISAŁEM.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.05.2012

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.12.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking