Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sebql

Sebql

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4181
  • Znaleziska 1774
  • Mikroblog 2407
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11
  • Dodane (74)
  • Komentowane (280)
  • Plusowane (2053)
MaoPL
MaoPL
25.11.2024, 10:31:24
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murmandamus
murmandamus
murmandamus
25.11.2024, 10:32:23 via iOS
  • 504
@MaoPL bo to jedyna partia ktòra jest niemal jawnie prorosyjska?
  • Odpowiedz
j.....i
j.....i
konto usunięte 25.11.2024, 10:39:26 via Wykop
  • 427
której członkowie wypowiadają się z sensem


@MaoPL: nie wypowiadają się z sensem, kłamią i manipulują. Zapytaj profesora bosaka o te śmierci podczas powodzi.
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
18.11.2024, 12:25:20
  • 1589
W gorących jest wpis o 110kg OPie który dzielnie walczy z kasami obsługowymi, niszczy je, taranuje zamknięte bramki automatyczne i na koniec jeszcze poniża obsługę

Mam szczerą nadzieję, że to bait i z tego wszystkiego jest tylko grubasem

#c---------------a #zalesie #czarnyhumor #heheszki
Atreyu - W gorących jest wpis o 110kg OPie który dzielnie walczy z kasami obsługowymi...

źródło: Zrzut ekranu 2024-11-18 132312

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....a
konto usunięte 18.11.2024, 12:26:24 via Wykop
  • 804
@Atreyu: najgorsze, ze zbiera poklask od gawędzi, zenada xD
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
18.11.2024, 12:30:31 via Wykop
  • 1434
@Atreyu: nie podoba mu się polityka firmy więc wyżywa się na bogu ducha winnych pracownikach, którzy harują tam za psi grosz i na których spadną wszystkie konsekwencje tego że on robi gnój.

Ktoś, może mąż którejś z kasjerek, kiedyś mu zdrowo obije morde i się skończy pajacowanie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
11.11.2024, 11:37:25
  • 1676
Miły gest od Wietnamczyków.

#warszawa #11listopada #marszniepodleglosci #takasytuacja #czujedobrzeczlowiek
WielkiNos - Miły gest od Wietnamczyków.

#warszawa #11listopada #marszniepodleglosci ...

źródło: temp_file3755177273027999086

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jutokintumi
jutokintumi
11.11.2024, 12:14:31 via Android
  • 2382
@WielkiNos dziękujemy za ryż z kurczakiem na ostro. Polacy.
  • Odpowiedz
znikam5
znikam5
11.11.2024, 12:57:34 via Wykop
  • 1074
@WielkiNos: niesamowite jest to, że jak Ukrainiec jest w Biedronce na zakupach to od razu się zdradza swoim darciem mordy na cały sklep, chociaż rysy twarzy go nie zdradzają i pobieżnie wygląda jak typowy Józek z budowy a Wietnamczykowi musisz sie przyjrzeć bliżej, bo przemyka jak cień i nie zwraca na siebie uwagi.
  • Odpowiedz
s3b4
s3b4
18.10.2024, 17:25:44
  • 2361
Straciłem ojca. Właściwie to już wczoraj go pochowałem. Jakoś to do mnie nie trafia.
Miał ledwie 50 lat, a zmarł w nocy. Nie wiem z jakiego powodu - nikt nie chciał wiedzieć. Może się udusił, miał problemy z płucami po wypadku 14 lat temu i sine usta po próbach reanimacji. Może to źle zabrzmi, ale po śmierci chcieliśmy pozbyć się go jak najszybciej. Największy ból był, gdy widziało się go zimnego w
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....a
m.....a
konto usunięte 18.10.2024, 17:27:18 via Wykop
  • 1255
@s3b4: trzymaj się mirku
  • Odpowiedz
JonaszSynGrazyny
JonaszSynGrazyny
18.10.2024, 17:34:55 via Wykop
  • 374
@s3b4: no przykre i bardzo współczuję. Mój się kończy od dłuższego czasu, męczy tym biedna matkę. Nigdy nie był dla nas ani bliski ani miły a koniec końców wiem, że jego śmierć mnie p--------e i zaburzy mi naprawiany spokój. Wszystko to niezbadane i p------e. Raz jeszcze sil
  • Odpowiedz
SaIamanca
SaIamanca
16.10.2024, 20:29:20
  • 3929
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nickbezpomyslu
nickbezpomyslu
16.10.2024, 20:37:45 via Android
  • 839
@SaIamanca ja jeszcze pamiętam coś takiego
nickbezpomyslu - @SaIamanca ja jeszcze pamiętam coś takiego

źródło: temp_file6814427822627611127

Pobierz
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T
16.10.2024, 20:56:13 via Wykop
  • 1594
@SaIamanca:
5KYN3T - @SaIamanca:

źródło: 1000018892

Pobierz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
21.09.2024, 07:44:58
  • 115
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzeznia22
rzeznia22
21.09.2024, 09:01:48 via Android
  • 79
@mirko_anonim bo srać to też trzeba umieć.
  • Odpowiedz
sznurek_i_w_park
sznurek_i_w_park
21.09.2024, 09:05:19 via Wykop
  • 60
@mirko_anonim: czyli to hindusi od zawsze mieli rację?
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256
21.09.2024, 10:36:17
  • 2431
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Accidentally
Accidentally
21.09.2024, 10:38:08 via Wykop
  • 751
@adam128256: oj chłopie pchasz się w gorące.
  • Odpowiedz
SoSweetAcme
SoSweetAcme
SoSweetAcme
21.09.2024, 10:45:58 via Wykop
  • 154
@adam128256: trafnie
  • Odpowiedz
dzkeson
dzkeson
08.09.2024, 19:03:25
  • 531
Jeden z niewielu z polskiego zespołu na którego miło popatrzeć

Zalewski top. Szanujesz - plusujesz

#mecz
dzkeson - Jeden z niewielu z polskiego zespołu na którego miło popatrzeć

Zalewski to...

źródło: nicola-zalewski

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

belmond324
belmond324
belmond324
08.09.2024, 21:59:14 via Wykop
  • 68
@dzkeson: a do tego jeszcze dobrze gra (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
brednyk
brednyk
08.09.2024, 23:34:11 via Wykop
  • 6
@dzkeson: jedyny obok Lewego (prime) który ma pomysł na grę i potrafi przyjmować u trzymać piłkę
  • Odpowiedz
kube
kube
kube
04.09.2024, 10:49:04
  • 900
Test, nie plusować
kube - Test, nie plusować

źródło: temp_file8140421717809112489

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sylwke3100
sylwke3100
04.09.2024, 12:12:32 via Wykop
  • 48
@kikiton: No tak Rosja to jedyny prawdziwy kraj( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
04.09.2024, 13:08:32 via Android
  • 14
@amozetoostatniraz Słowa prawdy? Przecież w kontekście sztuczności to Rosja właśnie jest najlepszym przykładem sztucznego tworu. Ani etnicznie ani kulturowo to nie jest jednolite państwo. W dodatku wiele składowych zostało przyłączone krwią a nie wyborem mieszkańców.
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
19.08.2024, 04:16:06
  • 1873
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: temp_file2853130043374157820

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....l
konto usunięte 19.08.2024, 04:35:44 via Wykop
  • 297
@anoysath: mi od tego złota już się wdoopie przewraca, a zaplusuje jeszcze
  • Odpowiedz
stojam_obok
stojam_obok
19.08.2024, 04:38:22 via Wykop
  • 57
@anoysath: ssij
  • Odpowiedz
Miszor669
Miszor669
17.08.2024, 16:38:37
  • 650
Przez nieodpowiednią mieszankę asfaltową na drodze, która zawierała tylko 2% mączki mineralnej i 3% asfaltu byłem zmuszony jechać po drodze dla rowerów, żeby nie ucierpiały na tym moje 15 letnie opony pirelli. Jak widać pedalarz chyba z przyzwyczajenia wjechał na gorszą jakościowo drogę co było mi na rękę bo mogłem go łatwo wyprzedzić. #ruchdrogowy #rower #rowerowyrownik #samochody #pedalarze
Miszor669 - Przez nieodpowiednią mieszankę asfaltową na drodze, która zawierała tylko...

źródło: znowu ci pedalarze

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubson93
kubson93
17.08.2024, 16:42:50 via Wykop
  • 148
@Miszor669: Ale ból dupska. Zawsze mnie zastanawia jakie smutne życie muszą mieć tacy ludzie jak ty. Rozumiem, że równą zaciekłością dokumentujesz wszystkie przekroczenia 50km/h w terenie zabudowanym i generalnie każde inne złamanie przepisów przez kierowców samochodów.
  • Odpowiedz
Miszor669
Miszor669
Autor
17.08.2024, 17:41:25 via Wykop
  • 116
@sargento: To nagranie to przeróbka AI na podstawie wstawionego zdjęcia. Nie wiem po co dodałeś tam muzykę z niemieckich odpustów, przecież tego nie słuchają nawet folksdojcze
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
14.08.2024, 10:55:02
  • 2574
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
14.08.2024, 10:56:03 via Wykop
  • 47
@programista30k: Leć w gorące
  • Odpowiedz
z.....m
z.....m
konto usunięte 14.08.2024, 11:01:42 via Wykop
  • 378
@programista30k: To chyba cały wykop musiałby zaplusować.
  • Odpowiedz
Horkheimer
Horkheimer
12.08.2024, 13:45:32
  • 1104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znikam5
znikam5
12.08.2024, 14:52:56 via Wykop
  • 453
"Под миногои" - Pod Minoga.
Tyle mi dała ta wojna, że się nauczyłem składać ruskie bukwy w słowa na poziomie sześciolatka xD
  • Odpowiedz
tobaccotobacco
tobaccotobacco
12.08.2024, 15:01:46 via Wykop
  • 125
@znikam5: zawsze to wpis do cv
  • Odpowiedz
Momento83
Momento83
10.08.2024, 19:46:54
  • 1340
Julia Szeremeta, szanujesz plusujesz

#paryz2024
Momento83 - Julia Szeremeta, szanujesz plusujesz

#paryz2024

źródło: temp_file802050170613386768

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

finch88
finch88
finch88
10.08.2024, 19:50:20 via Wykop
  • 161
@poyerbany: bo ma inne poglądy niż ty, ale nie mieszamy sportu z polityką?
  • Odpowiedz
Tessadija
Tessadija
10.08.2024, 20:02:29 via Wykop
  • 515
@Momento83: gdyby ta Lin była naprawdę chłopem to Szeremata leciałaby w spanko w pierwszej rundzie, ten kobiecy boks to jest paraolimpiada.
  • Odpowiedz
Boris_Spasski
Boris_Spasski
05.08.2024, 08:44:16
  • 4565
Pan JAKUB ZBOROWSKI - komentator eurosportu, który nie gryzł się w język w temacie korupcji, kolesiostwa i nepotyzmu w polskim sporcie oraz poruszył temat zdrowia psychicznego i szacunku do drugiego człowieka.

SZANUJESZ=PLUSUJESZ

OKAŻMY WSPARCIE PANU JAKUBOWI ORAZ ZAWODNIKOM
#paryz2024
Boris_Spasski - Pan JAKUB ZBOROWSKI - komentator eurosportu, który nie gryzł się w ję...

źródło: NjQxNDcuYQswGjh3TA5sHnNCbC0KV2JIJFp0ZkxEfFphAHhzVlo9DHwZKikKGycZJQovJwkUYB0hGyoqTQUiRSIMITYCEitYfh4rJRcAPA81JyE2ChInBDAUYXJSEHlbZxt9c1cRL15oJ35zUUN6W2VPYC4TEmwX

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HeteroseksualnyWlamywacz
HeteroseksualnyWlamywacz
05.08.2024, 09:29:57 via Android
  • 561
@Boris_Spasski
HeteroseksualnyWlamywacz - @Boris_Spasski

źródło: temp_file4611643975517576754

Pobierz
  • Odpowiedz
Boris_Spasski
Boris_Spasski
Autor
05.08.2024, 09:43:44 via Android
  • 1105
Pan Jakub sam był szermierzem, mistrzem Polski, wykończonym przez układ. Polecam wywiad.

https://przegladsportowy.onet.pl/igrzyska-olimpijskie/paryz-2024/szokujace-kulisy-polskiego-medalu-igrzysk-18-lat-czekalem-by-to-powiedziec/hxyzc6v
  • Odpowiedz
b.....y
konto usunięte 20.07.2024, 17:25:02
  • 1533
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja
20.07.2024, 17:38:24 via Wykop
  • 439
@bluzgajacy: ba, miałem tak że chcę wyjechać w lewo (więc nawet bym jej "kolejki" nie zajął) to ta stanęła jak p...a na środku i telefon w łapie. Przed nią zrobiło się miejsca to nie podjedzie tylko dalej telefon w łapie. Zatrąbiłem i wielkie oburzenie xD
  • Odpowiedz
marcaj
marcaj
20.07.2024, 18:17:25 via Wykop
  • 580
nigdy kobieta cię nie wpuści


@bluzgajacy: fakt, ale one nie widzą aut na podporządkowanych.
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
08.07.2024, 08:45:43
  • 175
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....d
konto usunięte 08.07.2024, 08:49:31 via Wykop
  • 314
@Felixu: Trolle i debilni programiści odklejeni od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
g.....4
g.....4
konto usunięte 08.07.2024, 08:49:45 via Android
  • 416
@Felixu chłopie wykop to bzdury, nie opieraj postrzegania świata o ten portal pełen zjebów bo sobie zaszkodzisz.
  • Odpowiedz
abeborak
abeborak
26.06.2024, 12:50:31
  • 689
Proszę o wyplusowanie.

#zaginieni #wykopefekt #pomocy
abeborak - Proszę o wyplusowanie.

#zaginieni #wykopefekt #pomocy

źródło: temp_file6823196399031460579

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AbaKowner
AbaKowner
26.06.2024, 13:29:01 via Android
  • 67
@abeborak jak wyszedł z brzegu to wiadomo, że wpadł do Odry
  • Odpowiedz
pearl0
pearl0
26.06.2024, 14:00:54 via Wykop
  • 100
@abeborak niezła siostra jak jedyne zdjęcia jakie ma to sprzed 10 lat


@teslamodels: niezły brat, taki co znika, ludzie unikają kontaktu z nim, hmm
  • Odpowiedz
Merck_1ae7
Merck_1ae7
26.06.2024, 03:32:15
  • 427
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 296
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....e
S.....e
konto usunięte 26.06.2024, 03:56:31 via Wykop
  • 1171
@Merck_1ae7: przeciez nikt normalny nie czyta takich długich wiadomości od jakiegoś randoma
  • Odpowiedz
R.....k
R.....k
konto usunięte 26.06.2024, 04:20:38 via Wykop
  • 780
@depcioo @palm @LowcaAndroidow2049 @PodniebnyMurzyn @HaSSaN @kukurykukokonowe @Merck_1ae7 @RKN_

To „slangowa” odpowiedź patusów lat 80/90, oznaczająca olanie tematu, sprawy, takie pseudo zabawne „spier…..”. Oryginalnie było „idź Pan w c…, przyjdź Pan w piątek”. Co pokazuje tylko jak upośledzona to jednostka.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 103
  • Strona 4 z 103
  • >

Sebastian

  • warszawa
  • https://www.implementi.ai

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.08.2018

    Mikroblogger
  • Koder
    od 01.04.2026

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking