Wpis z mikrobloga

#p0lka Zauważyliście, że jak się jedzie samochodem to w korku jak chcesz wyjechać z ulicy podporządkowanej to nigdy kobieta cię nie wpuści? Z okularami przeciwsłonecznymi na nosie i podniesioną głową udają, że cię nie widzą, mają na ciebie totalnie #!$%@?. Wpuści cię dopiero jakiś facet
  • 90
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: ba, miałem tak że chcę wyjechać w lewo (więc nawet bym jej "kolejki" nie zajął) to ta stanęła jak p...a na środku i telefon w łapie. Przed nią zrobiło się miejsca to nie podjedzie tylko dalej telefon w łapie. Zatrąbiłem i wielkie oburzenie xD
  • Odpowiedz
@bluzgajacy kobiety mają widzenie tunelowe level 100...
Kurła mam to jadę, nie patrze na boki, wybuchy, nagi celebryta, nic nie oderwie wzroku od patrzenia się do przodu.
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: często się zdarza że puścisz jedno i ci się #!$%@? reszta+ w dużym korku puścisz jednego, dalej nie masz miejsca za nim i drugi potem jak dojedzie do końca podporządkowanej to się jeszcze chce #!$%@?
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: #!$%@?. Zrobiłem na taksie pół melona km i wiem jedno. Płeć nie ma znaczenia. Zakręcić się potrafi chłop i baba po równo. chanem bywają babki i goście. Nie ma różnicy. Nie mówiąc że wybór kierunków mogli by wszyscy losować. Mówią proszę tu w lewo myśląc że w prawo i odwrotnie. To czy ma kusie czy pipke serio nie ma najmniejszego znaczenia.
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: nie lubię generalizować ale niestety w tym i wielu innych aspektach związanych z prowadzeniem auta kobiety mają widzenie tunelowe, a kobiety w suvach z klikalnymi ekranami i telefonem w ręku to największe możliwe zagrożenie
  • Odpowiedz
  • 14
@bluzgajacy zauważyłem i zacząłem zwracać na to uwagę i stwierdzam, że sprawdza się to od kiedy prowadzę obserwacje w 100% przypadków i przypuszczam, że jest to robione z premedytacją. Jak jest jazda na suwak i widzę: kobieta +/- 40 lat, wielkie przyciemniane okulary to na bank mogę być pewny że będzie podjazd pod zderzak i po suwaku.
  • Odpowiedz
nigdy kobieta cię nie wpuści


@bluzgajacy: popieram w 2137%. Jeżdżę już 10 lat i nigdy, ale to NIGDY żadna kobieta mnie nie wpuściła czy nie ustąpiła, a jak ja je wpuszczam albo daję znać że mają wyłączone światła to NIGDY żadna nie podziękowała. Już nawet tirowcy czy taksówkarze mają więcej pomyślunku i to robią, a baba nigdy xD Niby taka empatyczna płeć, a tylko wsiądzie za kierownicę (zza której bardzo
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: to nie tak. One rzeczywiście nie zwracają na nic uwagi tylko skupione są na sobie i swoim samochodzie. Wystarczy prowadzącą auto spytać czy widziała coś przy drodze. Tunelowe widzenie bo tak spinają poślady jakby 300km/h jechały.
  • Odpowiedz