Wpis z mikrobloga

@Clefairy: "mentalna patologia" XD

przejrzałem twoją działalność na wykopie i zastanawiam się, jak musi wyglądać człowiek, którego główna działalność tutaj, to wylewanie jadu na prawo i lewo, a z drugiej strony zarzuca komuś patologię XD nieźle wykolejony jesteś trzeba przyznać
  • Odpowiedz
@Tessadija w zasadzie jak dostała kwity, że genetycznie jest chłopem to grzecznie podpisała i nie odwoływała się, do sądu arbitrażowego, że ktoś tu jej wciska, że jest chłopem mimo, że jest kobietą jak każda inna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epicko

to jest zwykły chłop, a nie kobieta, lewacki szurze. Ja wiem że lewactwo jest na tyle upośledzone że nie rozróżniają płci, ale to już przesada xD


Od kiedy prawica stała się tak progresywna, że osobę urodzoną z waginą nazywa zwykłym chłopem? :)
  • Odpowiedz
@karski z 5 komentarzy w ciągu miesiąca, wcześniej przed olimpiadą może jeden na miesiąc, niesamowite przestępstwo szurku, dla którego jakąś patusiara zachowująca się jak przygłupie wykopek to idolka.
  • Odpowiedz
@Clefairy: nawet nie mam zamiaru odnosić się do twojego piarda, bo nieważne co tam wystukasz na klawiaturze i tak pozostaniesz małym, zgorzkniałym, złośliwym człowieczkiem z internetu
  • Odpowiedz
@van-der-staas:

regularnie przegrywa z kobietami i tylko jeden raz kogoś znokautował


Głupi nie jest. Jak jest walka o wysoką stawkę, tak jak na olimpiadzie, to już nie daje kobitom szans
  • Odpowiedz