Wpis z mikrobloga

Robert Lewandowski ma na ten moment 43 bramki w 66 występach w Lidze Mistrzów. Wyprzedził dzisiaj Alessandro Del Piero (42), brakuje mu 1 bramki do Didiera Drogby (44), 3 do Superpippo Inzaghiego (46).

Raul (71), Messi (97) i Cristiano Ronaldo (113) już raczej poza zasięgiem ale takiego van Nistelrooya (56) może w trakcie kariery jeszcze wyprzedzić i wskoczyć na 4 miejsce w tabeli najlepszych strzelców w historii Ligi Mistrzów.

#mecz #ligamistrzow #lewandowski #pilkanozna
Minieri - Robert Lewandowski ma na ten moment 43 bramki w 66 występach w Lidze Mistrz...

źródło: comment_ekBoca8ObaP7cdshKoQ1iUNtTYTxTX7S.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@mdstn: W ciągu 11 sezonów w LM Messi ani razu nie ZBLIŻYŁ się do 16 bramek w sezonie. Najwięcej (13) strzelił w 2014/2015 i 2010/2011. Średnio strzelał 9 bramek (8,81) czyli realnie co najmniej 2 sezony mu to zajmie :)

Fakty i suche lepszy są najlepszym baitem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Minieri Sporo, ale może tego dokonać, nie będzie to łatwe i będzie wymagało gry w CL do 35/36 może 37 lat (nie wiem jak tu z planami Lewego odnośnie USA). Z drugiej strony jeden sezon konia i może być połowa dystansu.
  • Odpowiedz
Gdybym miał kiedyś dzika, to nazwałbym go Lewandowski XD


@pogop: co ciekawe jest przeróbka mojego komentarza odnośnie Suareza. Ale zrzekłem się praw i nie pobieram tantiemów.
  • Odpowiedz