Wpis z mikrobloga

Przez nieodpowiednią mieszankę asfaltową na drodze, która zawierała tylko 2% mączki mineralnej i 3% asfaltu byłem zmuszony jechać po drodze dla rowerów, żeby nie ucierpiały na tym moje 15 letnie opony pirelli. Jak widać pedalarz chyba z przyzwyczajenia wjechał na gorszą jakościowo drogę co było mi na rękę bo mogłem go łatwo wyprzedzić. #ruchdrogowy #rower #rowerowyrownik #samochody #pedalarze
Miszor669 - Przez nieodpowiednią mieszankę asfaltową na drodze, która zawierała tylko...

źródło: znowu ci pedalarze

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miszor669: Ale ból dupska. Zawsze mnie zastanawia jakie smutne życie muszą mieć tacy ludzie jak ty. Rozumiem, że równą zaciekłością dokumentujesz wszystkie przekroczenia 50km/h w terenie zabudowanym i generalnie każde inne złamanie przepisów przez kierowców samochodów.
  • Odpowiedz
Za 1500 czego? Godzin, lat, minut, przejechanych rowerzystów?


@Miszor669: klateczka wycięta z filmu nakręconego u helumutów, a trójpedlarze łykają jak złoto.
Marna zarzutka, chociaż daję 2 punkty bo odpisałem.
  • Odpowiedz
  • 115
@sargento: To nagranie to przeróbka AI na podstawie wstawionego zdjęcia. Nie wiem po co dodałeś tam muzykę z niemieckich odpustów, przecież tego nie słuchają nawet folksdojcze
  • Odpowiedz
@Miszor669: dziś w drodze na Hel i z Helu - ze 20 w parach co kilometr mimo że mają ścieżkę obok pp której jedzie masa innych rowerzystów.
Zaraz jak ich wyprzedzę włączam spryskiwacze aby umyć szybę od tego egoizmu, a że mam nańtańszy zimowy płyn który okropnie śmierdzi i rozregulowane spryskiwacze które leją wszędzie gdzie popadnie ...
  • Odpowiedz
@PanPrzemekW

@kubson93 boli Cię dupsko bo ktoś oczekuje przestrzegania prawa od tych małp na kolarzowkach? Czy to że ciasne gacie upijają te małpy w mózg?


Problem w tym, że ten ktoś zwykle też nie przestrzega prawa (myślisz, że np. zawsze stosuje się do ograniczeń prędkości?).

Więc wiesz - żeby czepiać się kogoś o łamanie przepisów ruchu drogowego wypadałoby samemu ich przestrzegać, prawda?
  • Odpowiedz
  • 1
Jak kiedyś kupię sobie auto terenowe to będę nim jeździł po chodnikach, placach zabaw i parkach, bo nie po to wydam tyle kasy, żeby jeździć nim po drogach asfaltowych. Przy okazji będę narzekał na każdego, kto będzie śmiał mnie skrytykować, że od samochodów są drogi asfaltowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz