Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RussianSpy
RussianSpy

RussianSpy

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 360
  • Znaleziska 18
  • Mikroblog 342
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 14

65

Zrobiłem grę, w której przegadujesz upartą AI jednocześnie ucząc się wpływu wpyw

Zrobiłem grę, w której przegadujesz upartą AI jednocześnie ucząc się wpływu wpyw

Cześć. Side project robiony wieczorami, z czystej ciekawości nic nie sprzedaję. Dostajesz nieugiętą postać: urzędniczkę z okienka (bez numerka ani rusz"), bramkarza, sześciolatka albo nieufnego klienta. Masz ją przegadać samymi słowami, w czacie. A jak pęknie, AI rozbiera Twoją rozmowę na czynn

janek-baran
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 19:26:01
  • 76
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    programowanie
  • #
    gry
  • #
    psychologia
  • #
    ciekawostki
RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 19 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
Krystyna to taki urzędowy beton że nawet mietek dał się przekonać łatwiej xD
RussianSpy - Krystyna to taki urzędowy beton że nawet mietek dał się przekonać łatwie...

źródło: {B516A3A0-DF64-4D0B-A40F-67D4E2BD39C8}

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

691

Żona adwokata od "trumny na kółkach" zatrzymana!

Pokaż treści 18+

Żona adwokata od "trumny na kółkach" zatrzymana!

Podejrzanej Paulinie K.-K. przedstawiono kilkanaście zarzutów z art. 62 ust. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o przeciwdziałaniu narkomanii. Łódzka adwokat jest podejrzana o "wielokrotne posiadanie razem z inną, ustaloną osobą, znacznej ilości substancji psychotropowych w postaci mefedronu...

kukuryQ
z
polsatnews.pl
dodany: wczoraj, 09:04:53
  • 91
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    news
RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 20 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@chillybilly: Jest już ustawa o substancjach analogicznych, weszła razem z delegalizacją mateuszka z tego co się orientuję

1438

SCT głównym powodem odwołania Miszalskiego. Kolejne to dług miasta i nepotyzm

SCT głównym powodem odwołania Miszalskiego. Kolejne to dług miasta i nepotyzm

Uczestnicy referendum zostali zapytani także o to, czy do głosowania bardziej skłoniła ich negatywna ocena władz miasta czy rządu Donalda Tuska. Dla zdecydowanej większości (74 proc.) ważniejsza okazała się być pierwsza z tych kwestii.

Nigarun
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 25.05.2026, 05:17:05
  • 320
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    polityka
RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 25.05.2026, 10:51:10 via Wykop
  • 4
@ty_O: Dosłownie ścisłe centrum, ktoś z Klubu Jagiellońskiego się wypowiadał że rozmawiał z urzędnikiem z WWA i gdyby tam wprowadzić podobnej wielkości strefę to nawet Trzaskowski miałby ciepło pod stołkiem, więc to pokazuje jak absurdalnie na o-------l i bezczela było to wprowadzone w Krk

809

W Polsce najbogatsi jeszcze nigdy tak szybko się nie bogacili.

W Polsce najbogatsi jeszcze nigdy tak szybko się nie bogacili.

Recesja i bezroocie? Nic dziwnego, że im są potrzebne fundacje rodzinne. To właśnie ci ludzie zadbają, żebyśmy przy następnych wyborach znowu kłócili się o aborcję, lgbety i inne duperele. Tax the rich!!!

Lrrr_from_Omicron_Persei_8
z
notesfrompoland.com
dodany: 12.05.2026, 18:39:30
  • 190
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    bogactwo
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
  • #
    ksiegowosc
RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 13.05.2026, 11:16:40 via Wykop
  • 0
@Dupa01: Oooo chętnie wprowadzą obok, a ile to ziemi jest w państwowych rękach w singapurze? Bo bardzo fajnie się dobiera argumenty pod tezę xD

314

Miliarderzy nie powinni istnieć? Władza, wyzysk i bezkarność

Pokaż treści 18+

Miliarderzy nie powinni istnieć? Władza, wyzysk i bezkarność

Jak najbogatsi wykorzystują majątek do łamania prawa, unikania podatków i wpływania na politykę, zachowując bezkarność?Jedni bogacze dla rozrywki zabijali przypadkowych ludzi, podczas gdy inni dokonywali czynów pedofilskich.

BojWhucie
z
krytykapolityczna.pl
dodany: 24.11.2025, 08:24:22
  • 168
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 25.11.2025, 13:56:54 via Wykop
  • 0
@manstain: Jako inżynier u prywaciarza bez idiotycznych studiów humanistycznych - ludzie nie odejdą bo muszą jeść więc gro pracowników już obala twoją tezę, bo właśnie na ich pracy można zarobić. Jakbyś poczytał jakiś "idiotyczny humanistyczny" tekst, to może wpadłoby ci do głowy pomyśleć że GDP to przede wszystkim nie jest wskaźnik dobrobytu, bardziej produktywności a i to niekoniecznie bo o ile mi wiadomo to takie USA czy zachodnia Europa miały
RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 26.11.2025, 06:40:45 via Wykop
  • 0
@manstain: eeeee nie wiem co ma miejsce zamieszkania, ani to jakim jestem inżynierem do twoich argumentów, ale skoro mam nie używać indeksów szczęścia to po prostu odwrócę twoją argumentację: to jest tabela państw wg GDP per capita - nie sądzę żeby Brunei, Gujana czy Kajmany były jakimiś niewiadomo jakimi nowoczesnymi państwami. I sam potwierdzasz co napisałem

jak przestanę zarabiać to tnę koszty, zwalniam ciebie albo ogłaszam bakrutbo

Czyli na pierwszym
RussianSpy - @manstain: eeeee nie wiem co ma miejsce zamieszkania, ani to jakim jeste...

źródło: image

Pobierz

2944

Bunt w RPP. Glapiński pod ścianą. Członkowie Rady zmieniają regulamin

Bunt w RPP. Glapiński pod ścianą. Członkowie Rady zmieniają regulamin

Dwa dni zamiast 3 godzin potrwa najbliższe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej. Trzech senackich członków wysłało pismo, które zmusza Adama Glapińskiego do wydłużenia comiesięcznego posiedzenia Rady. Dotarliśmy do pisma skierowanego do szefa NBP

SzitpostForReal
z
wyborcza.biz
dodany: 26.10.2022, 09:17:24
  • 180
  • #
    polska
  • #
    gielda
  • #
    inflacja
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 26.10.2022, 12:10:22
  • -2
@Izydor-Goldberg: 2022: wykop odkrywa Krzywą Phillipsa, niezły czas xD
l.....1
konto usunięte 16.06.2022, 09:35:51
  • 0
Hej, powiedzcie, czego możemy się spodziewać po Stolarczyku w Jadze? Za jego czasów Wisła zagrała kilka niezłych meczów, np. to 4:0 z Legią. Z drugiej strony, 1,11 punkta na mecz. Jak dużą winę ponosi Stolarczyk za takie wyniki? Zły trener, czy suma innych czynników (opóźnienia w wypłatach i wszystkie te straszne rzeczy jakie działy się wokół Wisły w tamtym czasie)?
#wislakrakow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 16.06.2022, 10:00:08 via Zakop
  • 13
@light1: ja myślę że jakby dostał takie transfery jak skowronek (Turgeman np. który był chyba ostatnim naszym napastnikiem strzelającym Bramki) to też by się utrzymał na luzie
  • Odpowiedz
Watwatwat
Watwatwat
Watwatwat
13.02.2022, 19:03:52
  • 25
#ekstraklasa
#mecz
Watwatwat - #ekstraklasa 
#mecz

źródło: comment_1644779022LVMJjx4mx0Qgq6dmZYZR6u.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 13.02.2022, 19:04:54 via Zakop
  • 8
@Watwatwat: klasyczna karuzela wraca, w czwartek pełne poparcie w niedzielę nie ma trenera xD
  • Odpowiedz
RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 06.11.2021, 14:49:22
  • 15
#wislakrakow #legia #ekstraklasa
RussianSpy - #wislakrakow #legia #ekstraklasa

źródło: comment_1636210097bEDR1uxPO52DzpRHIZqdDs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlodyfubu
mlodyfubu
29.08.2021, 17:06:17 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Zawsze pasuje #wislakrakow
mlodyfubu - Zawsze pasuje #wislakrakow

źródło: comment_1630256777Cfm1o0ilIjTEzSg1VJT9AK.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 29.08.2021, 17:42:19 via Zakop
  • 0
@mlodyfubu: bardziej gruszkowski by pasował xD
  • Odpowiedz
JadeCiWplusowac
JadeCiWplusowac
04.08.2021, 17:15:50 via Android
  • 10
#wislakrakow oj chyba nie bylo spalonego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 04.08.2021, 17:16:59 via Zakop
  • 0
@JadeCiWplusowac: ma ktoś może klip?
  • Odpowiedz
tr0llski
tr0llski
25.05.2021, 08:16:29
  • 0
https://twitter.com/zmacu_/status/1397089410051624961 No to chyba Kaziu Moskal.
#wislakrakow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 25.05.2021, 08:54:24 via Zakop
  • 5
@tr0llski: zmacu to memiarz nie informator
  • Odpowiedz
fadfafl55
fadfafl55
08.05.2021, 19:00:42
  • 1
O jakim wywiadzie mówi ten prezes Wisły?
#mecz #ekstraklasaboners
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 08.05.2021, 19:02:20 via Zakop
  • 2
@fadfafl55: Jeana Carlosa
  • Odpowiedz
RITIs44
RITIs44
10.03.2021, 11:13:16
  • 7
Wielki mur Turyński runął! A w roli główniej ten sztucznie wypromowany żeluś XD Niby największy piłkarz w historii, guwno prawda!!!
Nawet ten niższy -Messi , czyli nie większy, jest większy od tego Całego Penaldo!!!

Jak trzeba być żałosnym, żeby założyli Ci siate jak stoisz w murze xD

Dzisiaj Barcelonka pokaże klasę i historia zatoczy koło!
RITIs44 - Wielki mur Turyński runął! A w roli główniej ten sztucznie wypromowany żelu...

źródło: comment_1615374736bRgRfS07bVz4gdn0a4aI8U.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 10.03.2021, 12:21:23 via Zakop
  • 0
@RITIs44: kolego, nie zaśmiecaj tagu najlepszej ligi świata jakimiś pierdołami z LM ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
GrubyChudini
GrubyChudini
19.02.2021, 21:25:20 via Android
  • 5
Wachowiak geniusz XD obrońca a każdy robił go jak chciał #wislakrakow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 19.02.2021, 21:27:48 via Zakop
  • 0
@GrubyChudini: grunt że pensja już przychodzi, dzisiaj go akurat na mieście widziałem, no za kasę z drugiej ligi raczej samochodu nie kupił
  • Odpowiedz
kwietniu82
kwietniu82
06.02.2021, 13:39:59
  • 0
Jak to jest, ze z siedemnastoletnim Kacprem Duda moglismy podpisac kontrakt do 2023, a na Bukse musielismy czekac az bedzie pelnoletni?
#wislakrakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 06.02.2021, 13:41:36 via Zakop
  • 1
@kwietniu82: kwotę odstępnego w kontrakcie juniorskim ponoć można podważyć, czekaliśmy żeby podpisać seniorski.
  • Odpowiedz
WHlTE
WHlTE
03.02.2021, 13:24:46
  • 2
Nic mi nie przychodzi do głowy. Wybił się z Wisły Kraków w ostatnich latach, może nawet dekadzie, jakiś młody piłkarz?
#wislakrakow #ekstraklasa #pilkanozna
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 03.02.2021, 13:38:39 via Zakop
  • 0
@WHlTE: Paweł Brożek ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to nie wiem, ciężko mi sobie przypomnieć
  • Odpowiedz
naavalu
naavalu
31.01.2021, 14:49:07
  • 11
Tak czy owak, kolejny raz parodysta z gwizdkiem wpływa znacząco na przebieg meczu. Ile jeszcze będzie sędziowskiej samowoli.
#wislakrakow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 31.01.2021, 14:54:36 via Zakop
  • 0
@naavalu: czy Var nie miał interweniować w przypadku JEDNOZNACZNEGO błędu? Bo kojarzę ze juz kilka kontrowersji było z tego tytułu chyba.
  • Odpowiedz
RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 31.01.2021, 18:50:05 via Zakop
  • 0
@JustKebab: wiem, oglądałem, chodzi o to że Var ma interweniować w sytuacji gdy główny sędzia popełnia ewidentny błąd, czyli de facto tylko przy karnym dla Piasta
  • Odpowiedz
RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 31.01.2021, 20:03:19 via Zakop
  • 0
@JustKebab: ale błędnie zainterweniował po gwizdku po faulu na Forbesie i o to mi chodziło, może niejasno się trochę wyraziłem
  • Odpowiedz
cebulandia
cebulandia
31.01.2021, 17:49:02
  • 3
coś dla ekspertów od "wozu z węglem" i tych ciągle szukających kogoś do obwinienia
#wislakrakow
cebulandia - coś dla ekspertów od "wozu z węglem" i tych ciągle szukających kogoś do ...

źródło: comment_1612115327ybgYY89urCLnzdA70KR5zX.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 31.01.2021, 18:00:52 via Zakop
  • 0
@cebulandia: z tego co widziałem na jego story to nie wiem czy się coś z partnerką nie pokłócił to i w głowie pewnie siedzi
  • Odpowiedz
s.....i
s.....i
konto usunięte 31.01.2021, 17:51:08
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussianSpy
RussianSpy
RussianSpy 31.01.2021, 17:59:30 via Zakop
  • 1
@serczi: i kontrowersyjny brak karnego dla Wisły przy dużo bardziej usprawiedliwionej sytuacji
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking