Wpis z mikrobloga

Hej, powiedzcie, czego możemy się spodziewać po Stolarczyku w Jadze? Za jego czasów Wisła zagrała kilka niezłych meczów, np. to 4:0 z Legią. Z drugiej strony, 1,11 punkta na mecz. Jak dużą winę ponosi Stolarczyk za takie wyniki? Zły trener, czy suma innych czynników (opóźnienia w wypłatach i wszystkie te straszne rzeczy jakie działy się wokół Wisły w tamtym czasie)?
#wislakrakow
  • 10
  • Odpowiedz
@light1: wtedy już nie było opóźnień w wypłatach, ale był problem ze składem i pod koniec połowa drużyny była wylaczona z gry przez kontuzje. Ciężko mi ocenić czy to źle do ranę transfery czy jego sztab
  • Odpowiedz
@light1: Stolarowi ciagle odpadali zawodnicy przez długi. Co pół roku musiał sklejać kadre na nowo. Srednia punktowa pewnie mocno obnizona przez 10 porażek z rzedu, gdzie miał #!$%@? skład. Ogolnie to dobry trener próbujący grać fajną ofensywną piłke, do tego bardzo dobrze dogaduje sie z zawodnikami. Moze momentami brakowało mu pragmatyzmu, ale grali piłke ciekawą dla oka.
  • Odpowiedz
@light1: ja myślę że jakby dostał takie transfery jak skowronek (Turgeman np. który był chyba ostatnim naszym napastnikiem strzelającym Bramki) to też by się utrzymał na luzie
  • Odpowiedz
@light1: dobry i niedobry z niego trener. Z jednej strony potrafił przy długach, skrajnym bankructwie, składzie sklejonym z papy ( głównie starzy wyjadacze z Wisełki, kilka wolnych ciekawy graklów) osiągnąć zajebiste wyniki, skończyć ligę na 9miejscu, ograć Lecha na wyjeździe z 5:2, grać ofensywnie i ładnie dla oka, a z drugiej strony właśnie rekord porażek, chyba to za jego kadencji byla ta porażka z Legią 0:7. Generalnie może wypalić, jak będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@light1: chyba nie. Druzyna potrzebowala impulsu w tamtym momencie. Co nie zmienia faktu, ze z chęcią zobaczyłbym go znowu przy Reymonta.
  • Odpowiedz
@light1: Całkiem dobry trener do szybkiej, ofensywnej piłki, przez którą z drugiej strony kulała obrona przez cały czas jego pobytu w Wiśle.
Przy jego boku mocno rozwinął się Kostal (po odejściu do Jagi zgasł zupełnie) i Pietrzak. Generalnie wydaje mi się, że do jego systemu potrzeba szybkich skrzydeł i jeśli takie dostanie to powinien wykręcać przyzwoite wyniki.

Jagi nie zbawi, ale nie powinien też być jakimś rozczarowaniem.
  • Odpowiedz