Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pytongino

Pytongino

Dołączył 12 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13214
  • Znaleziska 363
  • Mikroblog 12851
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 21
zajsty
zajsty
09.05.2026, 18:26:00
  • 578
W 33 kolejce Harry Kane bez gola.

Tutaj komentarz do wołania, jeśli chcesz/nie chcesz być wołany do kolejnych aktualizacji.
#bundesliga #mecz #pilkanozna #torjagerkanone2026
zajsty - W 33 kolejce Harry Kane bez gola.

Tutaj komentarz do wołania, jeśli chcesz/...

źródło: KvL33

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 09.05.2026, 19:50:59 via Wykop
  • 0
@zajsty: Typowy Harry, metr przed kiblem.
  • Odpowiedz
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
29.04.2026, 20:26:08
  • 0
Z której części wyspy orkowie weszli na wyspę Khorinis, że zmasakrowali całe miasto?

Od strony portu gdzie Garwell budował łódkę?

#gothic
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 30.04.2026, 07:37:43 via Wykop
  • 0
@Glimpse0fTheFuture: Jedyna opcja, że właśnie okrętami się desantowali na plaże Khorinis. Chyba, że zbudowali drugi taran i się przebili gdzieś przez mury, ale teren tam jest nierówny i zalesiony, że raczej trudno byłoby to zrobić.
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino 30.04.2026, 15:39:33 via Wykop
  • 0
@Wimix21: W sumie nawet nie wiem, jak lorowo to się układało, ale dla mnie taki desant orków na port w Khorinis wyglądałby o wiele bardziej spektakularnie xD
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino 30.04.2026, 16:23:02 via Wykop
  • 0
@Glimpse0fTheFuture: Parafrazując klasyka, pouciekali jak zające. Być może straż i paladyni, widząc zbliżające się okręty orków, zdołali jakoś zabarykadować/zamurować przejścia prowadzące do portu.
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
29.04.2026, 04:07:31
  • 87
po pierwszej nocy jako mistrz zmianowy stwierdzam, że musiałoby mnie ładnie poperdolić żebym przyjął takie stanowisko lel xd
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 29.04.2026, 06:09:02 via Wykop
  • 1
@My5z0n: tak, może nie od razu trzy miechy, ale jak sam dostałem załamania nerwowego do mojej depresji, to dostałem L4 na miesiąc i potem przez pół roku miałem przedłużane o kolejny miesiąc.
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino 29.04.2026, 13:42:36 via Wykop
  • 0
@Krupier: A kto powiedział, że nie wypowiedział? Tylko ja to ogarnąłem tak, że nie jechałem równo 182 dni, a po powrocie do pracy szybkie badania lekarskie, i koniec końców po dwóch tygodniach dostałem trzymiesięczny + pół miesiąca okres wypowiedzenia, oraz odprawę 2xpensja, a dodatkowo nie musiałem przychodzić do roboty.
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
19.04.2026, 18:41:13
  • 5
#kiszak #gothic

Czy #arkadikuss wiedzial o faktycznym stanie dziejow khorinis? Nie wiem, chociaż sie domyślam.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 20.04.2026, 09:35:25 via Wykop
  • 1
@Vezz: Nie wiedział, pracując przy Dziejach wiedziałeś w sumie tylko tyle, ile się mieściło w twoich zadaniach. Wewnętrznie wszystkim koordynował Dark.
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
26.03.2026, 20:36:20
  • 6
WAKACJE!
WAKACJE!
WAKACJE!
je je je
#mecz
Czerwone_Stringi - WAKACJE!
WAKACJE!
WAKACJE!
je je je 
#mecz

źródło: bekazpzpn

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 26.03.2026, 20:36:45 via Wykop
  • 0
@Czerwone_Stringi: PREMIA, PREMIA, PREMIA
  • Odpowiedz
Wimix21
Wimix21
24.03.2026, 11:01:02
  • 1
#gothic
Jak robisz moda chłopak, to nie dawaj imion postaciom, które nie mają nic ciekawego do powiedzenia.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 24.03.2026, 23:24:30 via Wykop
  • 1
@Wimix21: I nie dawaj wszystkim nieśmiertelności. Nie ma to jak postać z imieniem, która nic nie wnosi a na dodatek nie da się jej zabić xD
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino 26.03.2026, 14:02:40 via Wykop
  • 0
@PinezkaSwiata: Niewinnego jak niewinnego, ale jak w Złotych Wrotach 2 podczas szukania czegoś w lesie wszedłem do jaskini pełnej nieśmiertelnych bimbrowników, którzy mnie zaatakowali, to jednak wolałbym im wklepać. Szef bandytów tak samo, bandyci na moście,jeśli się im najpierw zapłaciło, a potem chciało się to myto odzyskać, no to niestety też się nie dało, bo zyskali nieśmiertelność.
  • Odpowiedz
Wimix21
Wimix21
24.03.2026, 10:59:37
  • 3
#gothic
Skończę dziś 1 część modyfikacji złotych wrót do Gothica 2 i zacznę po chwili drugą. Ostatni raz grałem w tego moda z 8-10 lat temu i lepiej go zapamiętałem. Pamiętam, że był wtedy na tego moda dość spory hajp, gdyż po raz pierwszy w historii modyfikacji miał być bardziej profesjonalny dubbing xDD...
Najwidoczniej kiedyś chyba nie przeszkadzały mi questy typu znajdź coś lub kogoś, ale nie wiesz gdzie i jak.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 24.03.2026, 23:26:47 via Wykop
  • 0
@Wimix21: To się zdziwisz, jak liczysz na dojrzałość xD. Serio, bez spojlerów, ale no są prawie same "dojrzałe" tematy, ale z nie tego oczekujesz, wierz mi.
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino 24.03.2026, 23:31:12 via Wykop
  • 0
@plasq: Polecam moda ze względu na obóz bandytów. Pewnie temat grzybów już został usunięty w jakiejś łatce, ale reszta też oddaje klimat tego moda.
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino 25.03.2026, 14:17:45 via Wykop
  • 1
@plasq: Prawie pod koniec gry dostajesz questa na przyniesienie 6 grzybów, żeby się wkupić w łaski bandytów. Grzybów na mapie jest oczywiście też 6, wskazówki są nic nie warte, więc tak chodzisz z godzinę po jakichś jaskiniach, bagnach i lasach.
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino 25.03.2026, 16:46:08 via Wykop
  • 1
@plasq: Ogólnie rośliny to tam jakaś czwarta gęstość, pojawiają się dopiero, jak dostaniesz zadanie, więc jedno i to samo miejsce często przeszukujesz parokrotnie.
  • Odpowiedz
t3tris
t3tris
22.03.2026, 14:36:05
  • 1161
Obiecałem zawołać, to i wołam, choć w świecie "Pieśni Lodu i Ognia" wiadomości książkowych to akurat jak na lekarstwo.
6 lat temu, jak zamknęli nas w domach z powodu COVID-19, to zamknięto w domu również Jurka R. R. Martina. Miałem wtedy nadzieję, że może ta przymusowa bliskość maszyny do pisania spowoduje, że pisana wówczas już od dekady 6 część sagi trafi na półki księgarni.
Co za naiwność. Dziś brzmi to
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 22.03.2026, 16:36:04 via Wykop
  • 0
@DryfWiatrowZachodnich: Grubas coś tam napisał, parę nowych rozdziałów opublikował.
  • Odpowiedz
Szczurzewski
Szczurzewski
18.03.2026, 20:10:20
  • 374
#mecz Za dzieciaka człowiek oglądał takiego Raula, Henryego czy RvN, patrzył na ich niesamowity dorobek w LM (rekord Raula bodajże 71 goli) i nawet nie śnił o tym, że doczeka Polaka co nie tyle zbliży się do ich dorobku co po prostu ich zmasakruje. Chyba nigdy nie docenimy tego jakim kotem był i wciąż jest Robert. Pan piłkarz, legenda tego sportu
Szczurzewski - #mecz Za dzieciaka człowiek oglądał takiego Raula, Henryego czy RvN, p...

źródło: IMG_0130

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 18.03.2026, 21:58:01 via Wykop
  • 114
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: Aż sprawdziłem z ciekawości, 22 zawodników xD.
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino 19.03.2026, 02:01:21 via Wykop
  • 6
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: Aguero sporo mniej meczy zagrał, no ale to nie wina Robka, że w tym wieku go jeszcze Barcelona wystawia i że jeszcze na dodatek strzela ¯\(ツ)/¯. Nawet jak skończy w tym sezonie grę w Barcelonie, to chłop ma jeszcze szanse na dobicie paru innych rankingów, gole w reprezentacji czy gole w karierze. top 5 wciąż w jego zasięgu.
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino 19.03.2026, 13:14:44 via Wykop
  • 0
@pit010: Wiem, wiem, pytanie brzmiało, ilu dobiło do 41 goli w ogóle, to napisałem, że 22.
  • Odpowiedz
dexter-morgan
dexter-morgan
dexter-morgan
18.03.2026, 23:59:56
  • 181
Dziękuję za obserwacje możecie być ze mnie dumni. To by było na tyle z przygodą z ropą.

#gielda #wojna #ropa #revolut #usa #iran
dexter-morgan - Dziękuję za obserwacje możecie być ze mnie dumni. To by było na tyle ...

źródło: 570cc6f8-e107-4331-8933-fa4b41364f17-1_all_49168

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 19.03.2026, 01:30:56 via Wykop
  • 1
@dexter-morgan: Kupiłeś raz i potem rosło jak szalone, czy coś w międzyczasie dokupywałeś?
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
11.03.2026, 22:14:27
  • 509
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 12.03.2026, 00:00:33 via Wykop
  • 10
@Warcomx: Ten i Oskarek wyglądają, jakby pisowcy z nich siłę życiową wysysali. Co oni, Terleckiemu do eksperymentów ich dają?
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino 08.03.2026, 20:16:26
  • 0
#gothic
W jaki klimacie byłby lepszy dla Was mod? Bardzie w stylu orków oblegających wszystko na Khorinis podobnie jak oblegali wszystko w Górniczej Dolinie, czy bardziej w stylu orkowie wszystko zdobyli, jak było w G3?

W jakim klimacie mod byłby lepszy?

  • Orkowie oblegający Khorinis na podobę GD 65.9% (27)
  • Cała wyspa pod władzą orkó 34.1% (14)

Oddanych głosów: 41

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino
Autor
09.03.2026, 22:52:10 via Wykop
  • 0
@Powstaniec: Oblężenie Khorinis dla mnie byłoby tylko symboliczne, tyle, żeby odciąć miasto od farm, bez żadnych maszyn oblężniczych, główne siły orków by opłynęły wyspę i zaatakowały miasto od portu.
Zniszczenie mostu do klasztoru brzmi jak coś, co mogliby zrobić magowie ognia, żreć co mają, pić też.
Za to z farmą Onara mam problem, orkowie nawet nie wysłali na nią swoich zwiadowców, wyglądało to bardziej tak, jakby celowo utrzymywali farmę w
  • Odpowiedz
zajsty
zajsty
06.03.2026, 20:43:32
  • 278
W 25 kolejce Harry Kane poza kadrą meczową z powodu kontuzji łydki.

Tutaj komentarz do wołania, jeśli chcesz/nie chcesz być wołany do kolejnych aktualizacji.
#bundesliga #mecz #pilkanozna #torjagerkanone2026
zajsty - W 25 kolejce Harry Kane poza kadrą meczową z powodu kontuzji łydki.

Tutaj k...

źródło: KvL25

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 06.03.2026, 21:25:34 via Wykop
  • 19
@zajsty: Harry ty sobie odpocznij na spokojnie, jeszcze se w życiu pograsz, powygrywasz sobie różne trofea.
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino 25.02.2026, 20:31:38
  • 1
#animedyskusja
Nigdy nie oglądałem nic z serii Monogatari, a jest tego tak dużo, że chciałbym najpierw obejrzeć jakiś losowy najlepszy sezon, i tu moje pytanie, który sezon jest najlepszy według Was?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino
Autor
25.02.2026, 20:50:16 via Wykop
  • 0
@Gnieznianin: @red7000 @vulcanitu @vries
To zaczynam od pierwszego sezonu w takim razie, dzięki, serio czeka mnie długa podróż xD
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino
Autor
25.02.2026, 21:28:21 via Wykop
  • 0
Serio takim pytaniem udało mi się zrobić ragebaita xD? Chłopie, nie znam prawie wcale serii, gdzieś kiedyś czytałem, że można różnie z kolejnością oglądać, to pomyślałem, że być może jest to jak seria Kara no Kyoukai.

@tobaccotobacco:
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino
Autor
25.02.2026, 21:30:53 via Wykop
  • 0
@tomeczek: W sensie że szybko odpuszczę, czy się wciągnę i obejrzę wszystko na raz? xD
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino
Autor
25.02.2026, 21:47:43 via Wykop
  • 1
@Krylan: Się wszyscy odpalili xD, dzięki za jakąś merytorykę w tym wpisie, zacznę od Bakemonogatari, tak jak napisałeś.
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino
Autor
25.02.2026, 22:21:53 via Wykop
  • 0
No i właśnie i w KnK i tutaj chodziło mi o chronologiczność wydania a linią czasową. Nie napisałem, że KnK można oglądać w dowolnej kolejności. Chodziło mi o dwa sposoby oglądania - od 1 do 7, albo zgodnie z linią czasową. Brałem pod uwagę, że w Mono występuje coś podobnego, i że akurat może pierwsza część zgodnie z linią czasową jest najlepsza w przeciwieństwie do chronologii wydania, i zachęci mnie do obejrzenia
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino
Autor
26.02.2026, 11:32:33 via Wykop
  • 1
@Krylan: O kurde, dzięki wielkie za rozpiskę i to taką długą. Wczoraj po tym odpale osób doczytałem dopiero, że w tej serii serio ludzie się potrafili kłócić o kolejność oglądania i powstawały nawet linie czasu co gdzie i jak. Otworzyłem niechcący puszkę pandory xD
  • Odpowiedz
Pytongino
Pytongino
Autor
05.03.2026, 13:24:51 via Wykop
  • 0
@vv4vv4: A nie wiem, nie wiem, może się Pan przedstawi, coś o sobie opowie, może wtedy dojdziemy do źródła.
  • Odpowiedz
Selina_
Selina_
04.03.2026, 06:49:29
  • 425
#iran
Selina_ - #iran

źródło: 17726068654202330818531198331709

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 04.03.2026, 13:03:13 via Wykop
  • 0
@Selina_: Piękna puszka Pandory została otwarta, co tu się dzieje w komentarzach xD
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
25.02.2026, 23:56:22
  • 0
Założyłem się z jednym #rozowypasek o to i potrzebuje opinii eksperta

Po wyjściu z wierzy Xardasa napotykamy owce. Dobrzy ludzie (jak ja) zostawiają ją przy życiu

Pytanie: Czy owca przeżywa wtedy do końca gry, lub w którymś akcie III lub V coś ją zjada (warg, ork)?

#gothic #gry #pytaniedoeksperta
Atreyu - Założyłem się z jednym #rozowypasek o to i potrzebuje opinii eksperta

Po wy...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-26 005313

Pobierz

Czy zostawiasz owcę przy życiu?

  • Tak 😇 38.0% (49)
  • 10 expa piechotą nie chodzi 😈 62.0% (80)

Oddanych głosów: 129

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 26.02.2026, 20:49:10 via Wykop
  • 3
@Imperator_Wladek: Na arenie w górniczej dolinie występuje ork i owca, jaszczuroludzie chyba też tak samo jak orkowie reagują, więc owca raczej przeżywa.
  • Odpowiedz
Zakala_Wadowic
Zakala_Wadowic
25.02.2026, 16:13:09
  • 315
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Zakala_Wadowic - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000000629

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino 25.02.2026, 21:50:06 via Wykop
  • 4
@Zakala_Wadowic: Rozbiór Piotera na dwie części, jedna dla szwagra, druga dla ojca.
  • Odpowiedz

211

Evangelion otrzyma nową serię anime. Nad legendarną marką pracuje twórca NieR:Au

Evangelion otrzyma nową serię anime. Nad legendarną marką pracuje twórca NieR:Au

Yokō Tarō pracuje nad nową serią anime ze świata Evenagelionu.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 24.02.2026, 14:54:42
  • 85
  • #
    anime
  • #
    evangelion
Pytongino
Pytongino 25.02.2026, 13:53:57 via Wykop
  • 0
Oho, oby nie skończyło się jak z Higurachi, gdzie też się najpierw odpalili po kilkunastu latach, a potem zdecydowali się to trochę jeszcze pociągnąć i wyszło słabo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
  • Strona 2 z 15
  • >
  • Może tak naprawdę siedzimy w czeskiej saunie i to wszystko nam się tylko wydaje?

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.05.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking