Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BigDaddyy

BigDaddyy

Dołączył 6 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7720
  • Znaleziska 2506
  • Mikroblog 5214
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 63
pepedros
pepedros
pepedros
przedwczoraj, 08:00:05
  • 5
analitycy Citi rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla XTB od zalecenia „neutralnie”, a cena docelowa akcji spółki została wyznaczona na 120 zł;

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy przedwczoraj, 09:20:23 via Wykop
  • 0
Omar mówi, że z roku na rok udział zysków jako % do całości z CFD


@pepedros: Pamiętaj, że CEO spółki musi wszystko mówić w superlatywach. A tak kolorowo nie jest plus podkręcał na korzyść liczby w wywiadzie bo zawsze mógł powiedzieć, że "teraz już dokładnie nie pamięta".
  • Odpowiedz
n1ksu
n1ksu
n1ksu
przedwczoraj, 08:02:58
  • 3
Microsoft -24% sprzedac w p---u czy czekać?

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy przedwczoraj, 09:19:08 via Wykop
  • 0
@n1ksu: Uśredniaj
  • Odpowiedz
Nutellowa
Nutellowa
przedwczoraj, 09:01:01
  • 2
Jestem drastycznie biedna, jak nigdy jeszcze biedna nie byłam- ledwo co rozpoczęta budowa doprowadziła mnie na skraj ubóstwa w tym miesiącu, ale kusi wrzucić jakiegoś tysiaczka w microna na otwarcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) here we go again xd #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy przedwczoraj, 09:10:59 via Wykop
  • 0
@Nutellowa: a było trzeba nie rozpoczynać teraz budowy tylko tak z miesiąc dwa później, All in w microna i byś miała po miesiącu/dwóch i na budowę i na życie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
sforce
sforce
24.06.2026, 07:44:53
  • 1
#gielda nie mogę się doczekać dywidendy od XTB za rok . Będzie 6 PLN ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy 24.06.2026, 09:02:50 via Wykop
  • 0
Będzie 6 PLN ?


@sforce: Zobaczymy jak Q3 i Q4. Przypadkiem statystycznie nie najgorsze?
  • Odpowiedz
john_transvolta
john_transvolta
24.06.2026, 07:53:55
  • 3
#gielda asml promocja czy juz przegrzane jak szczur o 15.30?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy 24.06.2026, 08:55:50 via Wykop
  • 0
promocja


@john_transvolta: Lekki oddech po euforii.
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
23.06.2026, 23:35:48
  • 2
#gielda we are doomed
Ryzcel - #gielda we are doomed

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy 24.06.2026, 07:32:54 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: A to nie powinno być po IPO OpenAI i Anthropic?
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
24.06.2026, 05:53:38
  • 4
#gielda pokażcie swoje dywidendy, zobaczymy kto ma największą
ParadygmatYT - #gielda pokażcie swoje dywidendy, zobaczymy kto ma największą

źródło: IMG_4131

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy 24.06.2026, 06:24:27 via Wykop
  • 0
Dino dalej może być dobrym betem


@HAMSKLOSS89: I będzie, tylko dużo szumu aktualnie jest, presja marżowa itp ale przy tej skali i ciągłym otwieraniu nowych sklepów coś z tego będzie.
  • Odpowiedz

2106

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Matka przerażonej dziewczyny obiecała zgłosić zdarzenie na policję.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 22.06.2026, 18:05:22
  • 422
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    motoryzcja
  • #
    kierowcy
BigDaddyy
BigDaddyy 23.06.2026, 07:12:06 via Wykop
  • 1
@ketrab86: Tylko, że mamy obraz tylko z tylnej kamerki, szkoda, że nie widzimy co dzieje się z przodu.
@4e68a9f9a671 Ogólnie to na tym filmie szkoda, że tylko ostatnie nagranie pokazuje co dzieje się przed autem i można faktycznie ocenić co się dzieje.
KjatanSveisson
KjatanSveisson
22.06.2026, 10:17:30
  • 49
#gielda

W sumie to oglądanie zawód inwestor i kopiowanie jego ruchów trochę jest bez sensu. Fakt, że dostaje za same współprace i reklamy w miesiąc taką kasę zmienia w ogóle strategie. No przecież jakbym wiedział, że regularnie dostanę pełno pieniędzy to bym miał zupełnie inne podejście xd Straci na spółce 20 tys. ale co z tego jak za chwilę wleci na konto większy przelew za samo mówienie o tym.

Granie
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy 22.06.2026, 10:23:30 via Wykop
  • 9
@KjatanSveisson: No trochę tak, widać też po krzywej wpłat. Pierwsze lata z własnej kieszeni nie dokładał niewiadomo ile, wciąż dużo ale nie były to bajońskie sumy. A później to już pociąg do miliona wpłaconej kasy. Ktoś liczył na wykopie i wychodziło ~20k miesięcznie jak dobrze pamiętam.
  • Odpowiedz
BigDaddyy
BigDaddyy 22.06.2026, 10:47:38 via Wykop
  • 1
a gdzie to można zobaczyć ?


@msr99: Jeden z jego portfeli jest publiczny plus często na filmach pokazuje.
  • Odpowiedz
BigDaddyy
BigDaddyy 22.06.2026, 10:55:38 via Wykop
  • 1
na myfund ?


@msr99: Tak
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
22.06.2026, 10:30:08
  • 3
#gielda Postanowiłem zrobić serię, gdzie kupuję tylko spółki z GPW dywidendowe i celem będzie pokonanie rynku.
I przyszedł mi do głowy pomysł, że pierwsza osoba która zgadnie co kupiłem będzie mogła wybrać zbiórkę na którą wpłacę 75zl a jak Micron dowiezie to możemy nawet zrobić 150zl
Liczę na opinie, jak uważacie za głupie to usunę za chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy 22.06.2026, 10:30:34 via Wykop
  • 1
@ParadygmatYT: KRU.WA?
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
22.06.2026, 07:58:35
  • 33
#gielda do końca 2027 roku micron po 3000$. Oto słowo Boże.
@Przypomnienie 31 grudnia 2027
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy 22.06.2026, 08:09:40 via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: Trzymam kciuki
  • Odpowiedz

3166

Lekarze na zamkniętej grupie sprzeciwiają się ujawnieniu zarobków po PESEL

Na grupie Porozumienie Rezydentów OZZL ponure nastroje... https://t.co/gkS4TV5zT5

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 19:16:07
  • 365
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
BigDaddyy
BigDaddyy 17.06.2026, 08:08:23 via Wykop
  • 2
@Pwado: I wciąż brakuje

395

Rząd USA nakazuje firmie Anthropic wycofać modele Fable 5 i Mythos

Rząd Stanów Zjednoczonych, powołując się na organy ds. bezpieczeństwa narodowego, wydał dyrektywę dotyczącą kontroli eksportu, nakazującą zawieszenie wszelkiego dostępu do modeli Fable 5 i Mythos 5 dla wszystkich obcokrajowców, zarówno przebywających w Stanach Zjednoczonych, jak i poza nimi...

marusz
z
anthropic.com
dodany: 13.06.2026, 04:52:09
  • 129
  • #
    anthropic
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    programowanie
  • #
    komputery
BigDaddyy
BigDaddyy 13.06.2026, 20:54:38 via Wykop
  • 3
@Dorodny_Wieprz: Normalnie korzystając z Opusa 4.8 po przesiadce na Fable poczułem dużą zmianę. Nawet praca na Fable na low effort była wydajszniejsza i przyjemniejsza więc byłem miło zaskoczony. A tego Fable wypuścili i tak bez zapowiedzi.
dzony77
dzony77
10.06.2026, 11:56:35
  • 11
Cały Twitter mam z------y tym chujstwem od anthropica co to ten nowy model nie potrafi. czy to naprawdę prawdziwi ludzie czy jakieś marketingowe g---o, bo nikt już nie daje j-----a o te nowe modele xd?

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy 10.06.2026, 12:29:23 via Wykop
  • 0
@dzony77: Bo generalnie robi robotę. Na Opusie pracuje się super ale Fable to jest poziom wyżej. Szkoda, że w normalnym planie zostanie tylko do 22.06.
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
10.06.2026, 06:43:33
  • 34
#gielda Wyniki może takie sobie ale za to zakładał, że cena ropy wyskoczy bo tak mu wyszło z trójkąta
ParadygmatYT - #gielda Wyniki może takie sobie ale za to zakładał, że cena ropy wysko...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy 10.06.2026, 06:53:01 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: Spokojnie. Jeszcze się rozkręci
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
08.06.2026, 16:36:37
  • 21
#gielda We are back!!! Powtarzam we are back!!!
ParadygmatYT - #gielda We are back!!! Powtarzam we are back!!!

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy 09.06.2026, 10:25:05 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: ja tam wolę prowadzić proste spokojne życie
BigDaddyy - @ParadygmatYT: ja tam wolę prowadzić proste spokojne życie

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
rozbojnikalibaba
rozbojnikalibaba
08.06.2026, 18:14:32
  • 1
I co, to już koniec krachu z końcówki poprzedniego tygodnia?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy 09.06.2026, 09:13:50 via Wykop
  • 0
@rozbojnikalibaba: To nie krach tylko tymczasowy przystanek dla peroniarzy
  • Odpowiedz
Frogi
Frogi
08.06.2026, 11:55:04
  • 0
#gielda
Kończy mi się okres próbny na myfund. Która wersja ma najwięcej sensu do zwykłego śledzenia portfolio?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigDaddyy
BigDaddyy 08.06.2026, 12:28:08 via Wykop
  • 0
@IlikeTrains: Skąd ściągasz aktualne ceny?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.04.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.05.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking