Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
President_Hubert

President_Hubert

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5142
  • Znaleziska 917
  • Mikroblog 4225
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 10
hans-kloss-23
hans-kloss-23
19.05.2026, 12:13:40
  • 23
#raportzpanstwasrodka ktoś się pytał czy warto tu być. Obrazek wart 1000 słów.
hans-kloss-23 - #raportzpanstwasrodka ktoś się pytał czy warto tu być. Obrazek wart 1...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

President_Hubert
President_Hubert 19.05.2026, 12:17:05 via Wykop
  • 31
@hans-kloss-23: prawidłowo powinien napisać KRÓDKEGO
  • Odpowiedz
pikaczex
pikaczex
19.05.2026, 06:00:09
  • 30
- wiewiórki i bobry karmią zwierzęta, a w tle słychać odgłosy, chyba łysego który je
- Klapek musi skończyć karmienie i jedzie do szkoły na spotkanie z rodzicami. Nic nie wie
- pojedzie bo prosili żeby był
- w nocy była burza i mocno padało. Dzień może jest do uratowania
- wchodzimy w porę deszczową, a mangosy powoli się kończą
- przypomina że jedzie do szkoły. Może trzeba zabrać Dżunku żeby mu przetłumaczyła (Klapek zna język, ale
pikaczex - - wiewiórki i bobry karmią zwierzęta, a w tle słychać odgłosy, chyba łyseg...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

President_Hubert
President_Hubert 19.05.2026, 09:48:40 via Wykop
  • 1
Pchana dotyka jaja i coś z nimi robi


@pikaczex: ale że swoje dotyka czy klapka?
  • Odpowiedz
WillyJamess
WillyJamess
18.05.2026, 10:49:36
  • 8
Złota era trollowania debili

#heheszki #facebook #koronawirus
WillyJamess - Złota era trollowania debili

#heheszki #facebook #koronawirus

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

President_Hubert
President_Hubert 18.05.2026, 11:48:39 via Wykop
  • 0
@WillyJamess: jakim prawę?
  • Odpowiedz

2714

Można komentować.Profil Państwo w Państwie udostępnił kolejne okrojone nagrani e

Można komentować.Profil Państwo w Państwie udostępnił kolejne okrojone nagrani e

A my je skróciliśmy LOL: "Twórca internetowy Konfitura opublikował fragmenty wypowiedzi reportera programu Państwo w Państwie, Lecha Dawidowicza. Youtuber zamieścił je na swoim FB"

zawisza
z
facebook.com
dodany: 28.04.2026, 16:23:27
  • 281
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polsat
President_Hubert
President_Hubert 29.04.2026, 10:33:25 via Wykop
  • 11
@TV_personelu_niemedycznego_WUM: w uprawianiu propagandy to Kurski z Rachoniem i Holecką mogliby wykładać na uniwersytetach w Pjongjangu.
Bimbas
Bimbas
Bimbas
22.04.2026, 12:27:45
  • 39
#raportzpanstwasrodka Klapka chyba dopadł zespół odstawienny. Strach w oczach, mówi że ma wrażenie, że mu jest chłodno i ma gęsią skórkę. Na gębie taki pokiereszowany życiem, że jestem w stanie podejrzewać, że jest trzeźwy
Bimbas - #raportzpanstwasrodka  Klapka chyba dopadł zespół odstawienny. Strach w ocza...

źródło: 1000063116

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

President_Hubert
President_Hubert 22.04.2026, 12:30:26 via Wykop
  • 14
@Bimbas: ja ten obłęd w oczach interpretuję brakiem zimnej Cambodii w pobliskim sklepie i niepewność czy w kolejnym będzie.
  • Odpowiedz

1264

Domański: Nie podniesiemy drugiego progu podatkowego.

Domański: Nie podniesiemy drugiego progu podatkowego.

Aby wpaść w II próg podatkowy (32% podatku PIT) wystarczy zarabiać 2,08x minimalne wynagrodzenie. "Rząd w tej chwili nie pracuje nad podwyższeniem drugiego progu podatkowego" - poinformował w radiu TOK FM minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

Zbychu222
z
bankier.pl
dodany: 20.04.2026, 07:42:44
  • 301
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
President_Hubert
President_Hubert 20.04.2026, 11:35:42 via Wykop
  • 1
@Lasoslaw: "wokół"
President_Hubert
President_Hubert 20.04.2026, 11:37:35 via Wykop
  • 0
@CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej: generalnie zamiast twarzy Tuska można wstawić dowolną twarz dowolnego polityka (szurię z konfy też)
President_Hubert
President_Hubert 20.04.2026, 11:52:01 via Wykop
  • -5
@ShawnSpencer: nie zapomniałeś dziecko, populiści jak się dorwą do koryta to będzie dokładnie tak samo a pewnie jeszcze gorzej. A teraz wracaj do lekcji.
President_Hubert
President_Hubert 22.04.2026, 06:47:08 via Wykop
  • 0
wydupaj mam 40 lat.


@ShawnSpencer: serio? Tym gorzej dla ciebie, zazwyczaj fascynacja populistami że to mija po skończeniu liceum a tu 40 lat i taki głupi? Dorośnij małolat w końcu.
President_Hubert
President_Hubert 22.04.2026, 10:01:02 via Wykop
  • 0
@ShawnSpencer: myślisz że Memcen albo inny Braun zrobi wszystko co obieca? Czterdziestolatek o mentalności gimnazjalisty, mam nadzieję że się nie rozmnożyłeś. EOT z mojej strony.
President_Hubert
President_Hubert 22.04.2026, 11:04:14 via Wykop
  • 0
@ShawnSpencer: debil cię zrobił miękkim wujem i to po pijaku, napiszę ci jeszcze raz, bo chyba nie zrozumiałeś co ci oznajmiłem wcześniej czterdziestoletni nastolatku, fanie Mentzena czy tam Brauna z IQ rozwielitki- nie odpisuj mi już!
josedra52
josedra52
20.04.2026, 07:43:53
  • 242
O nie, podczas przeglądów technicznych trzeba będzie wykonać min przegląd techniczny

#samochody
josedra52 - O nie, podczas przeglądów technicznych trzeba będzie wykonać min przegląd...

źródło: image

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

President_Hubert
President_Hubert 20.04.2026, 12:57:20 via Wykop
  • 0
@josedra52: W Bolandzie co drugie auto to stary śmieć po Niemcu więc żadnej elektroniki a tym bardziej asystentów pasa itp tam nie ma. Co innego filtr DPF. No i jak post od konfy to sprawdzić 5 razy czy to nie fejk ;)
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
20.04.2026, 12:27:42
  • 19
Sniadanie za 41 zł w Krakowie #heheszki #gastro #krakow
Arivederczi - Sniadanie za 41 zł w Krakowie #heheszki #gastro #krakow

źródło: IMG_6405

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

President_Hubert
President_Hubert 20.04.2026, 12:51:01 via Wykop
  • 0
@DonVittorio: Skąd, kupowany przedwczoraj w Biedronce;)
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
16.04.2026, 16:22:47
  • 472
List otwarty do redaktorów naczelnych, wydawców i social media workerów polskich mediów. Bo tylko tyle mogę.

Piszę ten list jako czytelnik, który z coraz większym niepokojem obserwuje to, co dzieje się pod waszymi postami w mediach społecznościowych. Za każdym razem, gdy temat dotyczy Ukraińców, migrantów lub jakiejkolwiek grupy, wobec której w Polsce łatwo wzniecić niechęć - sekcje komentarzy zamieniają się w ściek. Nienawiść, dehumanizacja, nawoływanie do przemocy, powielanie kłamstw. To nie są
Neobychno - List otwarty do redaktorów naczelnych, wydawców i social media workerów p...

źródło: ht

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

President_Hubert
President_Hubert 17.04.2026, 09:59:19 via Wykop
  • 68
@Neobychno: na zdjęciu nie widać logo chyba największych hejterów czyli tv Republiki, doRzeczy, wPolsce24
  • Odpowiedz
President_Hubert
President_Hubert 20.04.2026, 11:39:45 via Wykop
  • 0
@dune: rozumiem, że miałeś na myśli TVP za czasów Kur(ew)skiego;)
  • Odpowiedz
President_Hubert
President_Hubert 20.04.2026, 11:41:01 via Wykop
  • 0
@kamil-dre: błagam, napisz że robisz sobie jaja albo byłeś n------y jak to pisałeś.
  • Odpowiedz

370

Rodzice płacili nawet 50 tys. zł rocznie. American Elite School zamknięte

Rodzice płacili nawet 50 tys. zł rocznie. American Elite School zamknięte

Właściciel placówki jest ścigany czerwoną notą Interpolu, a szkoła właśnie znika z mapy Warszawy.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 16.04.2026, 06:25:07
  • 144
  • #
    warszawa
  • #
    angielski
  • #
    szkola
President_Hubert
President_Hubert 17.04.2026, 10:59:48 via Wykop
  • 0
@Towarzysz_Moskvin: teraz to raczej Vincent, Nena, Romeo, Mia czy Noelia.
chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
15.04.2026, 08:09:49
  • 3
Was też denerwuje jak w dzisiejszych czasach ludzie robią te serduszka z palców na każdym kroku?

chlopiec_kucyk - Was też denerwuje jak w dzisiejszych czasach ludzie robią te serdusz...

źródło: pexels-photo-10031322

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

President_Hubert
President_Hubert 15.04.2026, 11:32:48 via Wykop
  • 0
@chlopiec_kucyk: tylko ci z n-----------m mózgowym
  • Odpowiedz

428

Holendrzy w szoku: Polacy nie chcą już zbierać szparagów. Nawet Rumuni się podda

Holendrzy w szoku: Polacy nie chcą już zbierać szparagów. Nawet Rumuni się podda

Jeszcze niedawno byli filarem pracy na zachodnioeuropejskich polach, dziś coraz częściej rezygnują. Polacy nie chcą już

DziendobryMireczku
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 10.04.2026, 17:36:10
  • 156
  • #
    holandia
  • #
    rolnictwo
  • #
    praca
  • #
    heheszki
President_Hubert
President_Hubert 15.04.2026, 11:07:15 via Wykop
  • 0
@Anakee: smutna rzeczywistość, praca to u Holendra przy szparagach, auto to po Niemcu, Francuzie albo Austriaku. Wywyższamy się a tak naprawdę niewiele nam do murzynów czy Ukraińców.

371

Polski rząd już oficjalnie zaleca trzymanie gotówki w domu

Polski rząd już oficjalnie zaleca trzymanie gotówki w domu

Na przykładzie polskiego społeczeństwa widzimy jak na dłoni, jak zmieniają się nie tylko przyzwyczajenia związane z codz

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 14.04.2026, 07:29:13
  • 131
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    wiadomosci
  • #
    ministerstwofinansow
  • #
    gotowka
President_Hubert
President_Hubert 15.04.2026, 06:09:36 via Wykop
  • 0
@mikolaj-von-ventzlowski: tak z ciekawości jak wyglądał automat biletowy na gotówkę w autobusie/tramwaju? Brzmi trochę abstrakcyjnie, co innego stacjonarne ale w pojeździe?

740

W piz** i wylądował. Rzymianie lądują na cmentarzu w Nowym Saczu

Pokaż treści 18+

W piz** i wylądował. Rzymianie lądują na cmentarzu w Nowym Saczu

Mają rozmach Podniebne taksówki na cmentarz żydowski w Nowym Saczu

zona-bije-ale-wolno-biega
z
facebook.com
dodany: 14.04.2026, 16:17:58
  • 121
  • #
    humorobrazkowy
  • #
    heheszki
President_Hubert
President_Hubert 15.04.2026, 05:22:14 via Wykop
  • -5
Przylecieli pooglądać samochody na chodnikach
President_Hubert - Przylecieli pooglądać samochody na chodnikach

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-15 072117

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Partyzant666
Partyzant666
13.04.2026, 08:33:16
  • 28
#raportzpanstwasrodka A KUKU ( ͡º ͜ʖ͡º)
Partyzant666 - #raportzpanstwasrodka A KUKU ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: CEPe CEPe

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

President_Hubert
President_Hubert 13.04.2026, 11:00:55 via Wykop
  • 6
@Partyzant666: nie śledzę na bieżąco tych meneli ale kiedyś na live czop analny najeżdżał na KL apka że to największa menda i oszust w uniwersum. Czyżby parę puszeczek Cambodii sprawiło że Klapek już nie czuje urazy?
  • Odpowiedz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
12.04.2026, 15:36:18
  • 9
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

President_Hubert
President_Hubert 13.04.2026, 10:45:32 via Wykop
  • 0
@MatyasHunyadi: ja mam potężnego bydlaka ale nie umiem tańczyć ;)
  • Odpowiedz

2833

Péter Magyar i TISZA wygrali wybory na Węgrzech. Mają większość konstytucyjną!

Péter Magyar i TISZA wygrali wybory na Węgrzech. Mają większość konstytucyjną!

Po 16 latach rządów Viktora Orbána władzę na Węgrzech przejmuje TISZA. Wyniki publikowane w oficjalnym serwisie wyborczym pokazują zwycięstwo ugrupowania Pétera Magyara i wynik dający większość 2/3 w 199-osobowym parlamencie! Gratulujemy!

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
vtr.valasztas.hu
dodany: 12.04.2026, 19:49:22
  • 449
  • #
    wegry
  • #
    wybory
  • #
    orban
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
President_Hubert
President_Hubert 13.04.2026, 09:53:53 via Wykop
  • 3
@radzioso532:
- Brauna, Ziobrę, Romanowskiego i resztę tej bandy w pierdlach.

746

Prokurator jełop oskarżył nie właściwą osobę o tym samym imieniu i nazwisku

Karol Ślusarek jest niewinny. Mało tego, został oskarżony przez prokuraturę przez pomyłkę. Prokurator jełop - Janusz Nałęcz - dwa lata nie był w stanie sprawdzić numeru pesel. No ale przeprosił.

marcind1
z
gs24.pl
dodany: 02.04.2026, 19:46:02
  • 70
  • #
    szczecin
  • #
    sad
  • #
    prokurator
President_Hubert
President_Hubert 03.04.2026, 08:00:12 via Wykop
  • 3
Popraw to bo w oczy kole: zgodnie z zasadami ortografii języka polskiego, „nie” z przymiotnikami w stopniu równym piszemy razem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2982

Nagrali córkę Pazurów przed szkołą. "Moja Rita ostatnio się popłakała"

Pokaż treści 18+

Nagrali córkę Pazurów przed szkołą. "Moja Rita ostatnio się popłakała"

Onet usiłuje wybielić i poniekąd "ucywilizować" zachowania celebrytki. Przemilczana zostaje wypowiedź tej pani o tym, że "Konfitura może być pedofilem", przedstawiona jest narracja o tym, że Konfitura dzieci bez zgody nagrywa przed szkołą.

Gandalf_bialy
z
onet.pl
dodany: 02.04.2026, 11:54:41
  • 574
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
President_Hubert
President_Hubert 03.04.2026, 07:02:48 via Wykop
  • 4
@mindy-moo: Znana z tego, że popuściła szpary Pazurze swego czasu. Czaruś poznał ją w PKP jak roznosiła batoniki i wodę, trochę ją u chirurga plastycznego podrasował i mamy teraz 'znaną' panią od pouczania innych.

899

Panu już podziękowano za jazdę w kurierce

Panu już podziękowano za jazdę w kurierce

A mógł przeprosić i tyle, a chłopu dresik się włączył. Na drogach nie ma miejsca dla niebezpiecznych i sfrustrowanych ludzi. Cofanie samochodem dostawczym po chodniku i przejściu dla pieszych jest skrajnie nieodpowiedzialne i

findi
z
youtube.com
dodany: 31.03.2026, 08:28:52
  • 294
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
President_Hubert
President_Hubert 31.03.2026, 12:12:42 via Wykop
  • 64
U mnie w ścisłym centrum jeżdżą elegancko kurierzy i nie ma z nimi jakoś problemu
President_Hubert - U mnie w ścisłym centrum jeżdżą elegancko kurierzy i nie ma z nimi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-31 141055

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

President_Hubert
President_Hubert 01.04.2026, 12:50:22 via Wykop
  • 0
@dzaro-dzaroslawski: niekoniecznie, rowery mają wspomaganie elektryczne, paczki rozwożą z huba nieopodal centrum, parkują na ulicy (skraj) lub w bramach. Po chodnikach raczej nie jeżdżą.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • Strona 2 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.12.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.08.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.12.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking