Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

745

Prokurator jełop oskarżył nie właściwą osobę o tym samym imieniu i nazwisku

Karol Ślusarek jest niewinny. Mało tego, został oskarżony przez prokuraturę przez pomyłkę. Prokurator jełop - Janusz Nałęcz - dwa lata nie był w stanie sprawdzić numeru pesel. No ale przeprosił.

marcind1
marcind1
marcind1
z
gs24.pl
dodany: 02.04.2026, 19:46:02
  • #
    szczecin
  • #
    sad
  • #
    prokurator
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

prokurator Janusz Nałęcz - jakby ktoś się zastanawiał
motylbezskrzydel
z gs24.pl
  • 11

Komentarze (73)

najlepsze

AlbertWesker
AlbertWesker
02.04.2026, 20:08:11 via Android
  • 242
To teraz jak nic, trzeba tego niewinnego oskarżyć o wprowadzenie organów ściagania w błąd swoim nazwiskiem.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
02.04.2026, 20:09:30 via Android
  • 75
@AlbertWesker: nie podpowiadaj im. ..
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
03.04.2026, 03:12:26 via Wykop
  • 7
@AlbertWesker: No jak nic art. 190a. KK.
  • Odpowiedz
psiversum
psiversum
02.04.2026, 20:12:27 via Wykop
  • 95
Wiem, że to zabrzmi górnolotnie i wielu ten wydźwięk może się nie spodobać, ale rzeczywiście jest to symptom upadku cywilizacji. Nie istnieje ani jeden kraj, który u swoich fundamentów ma jakąkolwiek filozofię, nie mówiąc już o jakiejś wyższej. Taka sprawa, mimo, że bulwersuje, to jedyne do czego możemy się odnieść to do subiektywnego poczucia zażenowania, niesprawiedliwości i tego, czy jest nam z tym dobrze, czy nie.

Czy ktoś potrafi powiedzieć, dlaczego prokuratora
psiversum - Wiem, że to zabrzmi górnolotnie i wielu ten wydźwięk może się nie spodoba...

źródło: cat - thinking window

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MiKeyCo
MiKeyCo
MiKeyCo
02.04.2026, 20:43:36 via Wykop
  • 25
Robimy z prokuratorów prawie że nietykalne elity, a nie nakładamy na nich żadnych wyższych zobowiązań społecznych.


@psiversum: Kanalie prawnicze same się takimi zrobili, bo było to wygodne - znosiło zobowiązania, dawało poczucie wyższości. Bo mieli realną władzę nad przeciętnym człowiekiem. Co z tego, że z naruszeniem prawa i posiadanych uprawnień, ale może realnie stworzyć wiele niedogodności prawie niczym nie ryzykując.

Nawet jeśli działał świadomie to będą problemy z wyciągnięciem konsekwencji.
  • Odpowiedz
robert-kuzba
robert-kuzba
02.04.2026, 23:50:19 via Wykop
  • 13
@psiversum: @MiKeyCo @nonofyour-bussines @Sinti lata olbrzymiej historii cywilizacji, od starożytności, gdzie mogłeś być obywatelem lub cywilem. Jeden miał zarówno prawa jak i obowiązki (np. udział w działaniach zbrojnych) drugi nie.
W średniowieczu większość to byli chłopi jako żywy inwentarz, ale w razie czego to król stawał do boju wraz ze szlachtą i rycerstwem.

Potem coś się popsuło w cywilizacji i ci na górze mieli coraz więcej praw, a coraz
  • Odpowiedz
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
02.04.2026, 22:43:37 via Wykop
  • 49
Imię i naziwsko tego idioty powinno pojawić się w tytule artykułu. Konkretna osoba doprowadziła do tego doprowadziła a nie cały urząd.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chmiels
chmiels
03.04.2026, 05:09:32 via Wykop
  • 4
@fiaslnfilrangve: urzędnik pracuje według procedury. Nie spełnił procedury czyli to wina jego (i tego kto powinien to sprawdzić) albo procedury jeśli nie zawiera takiego kroku.
  • Odpowiedz
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
fiaslnfilrangve
07.04.2026, 07:39:19 via Wykop
  • -1
@chmiels: no cóż. Nie udało się
  • Odpowiedz
kwaczor
kwaczor
kwaczor
02.04.2026, 20:20:09 via Wykop
  • 44
Podobno na prawie są jakieś egzaminy z logiki. Prawda to?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
02.04.2026, 20:49:56 via Android
  • 49
@kwaczor: pfff
Kilka lat temu opisywałem na wykopie, jak to ze znajomą poszliśmy na p--o. W pubie przysiadł do nas koleś. Fajnie się gadało i nagle gdzieś poszedł. Zobaczyliśmy, że się z kimś ciąga i wyszli na parking. Tam dostał w łeb i RIP. Na koniec dostał jeszcze kopa w głowę. Oczywiście karetka, policja... Dałem kurtkę, pod jego głowę. Policjantka zapytała, czy zgadzam się być świadkiem... Zgodziłem do się, dałem
  • Odpowiedz
groman43
groman43
02.04.2026, 22:10:19 via Wykop
  • 22
@100piwdlapiotsza: Mnie kiedyś próbował prywatny "windykator długów" ścigać, bo jakiś ziomuś o tym samym imieniu i nazwisku przestał spłacać kredyt. Oczywiście nic poza tym się nie zgadzało. Próbował mnie nawet zastraszyć a jak się zorientował że to nic nie da, to zapytał się mnie, czy przypadkiem nie wiem jak znaleźć dłużnika.
  • Odpowiedz
Elec
Elec
02.04.2026, 20:22:06 via Wykop
  • 27
Karol Ślusarek jest niewinny.

Prokurator jełop oskarżył nie właściwą osobę o tym samym imieniu i nazwisku

To zależy który ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

no i niewłaściwą #grammarnazi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lechista1990
Lechista1990
Lechista1990
02.04.2026, 21:51:36 via Wykop
  • 7
@Elec: Typ wyzywa kogoś od jełopów, a nie potrafi napisać zdania bez błędu... Na pisanie czegokolwiek w internecie powinna być licencja.
  • Odpowiedz
MandarynWspanialy
MandarynWspanialy
03.04.2026, 04:27:56 via Wykop
  • 4
Napisanie piszemy razem jełopie do kwadratu.


@Markok: Przecież @Lechista1990: dobrze napisał. Powinna być licencja na pisanie w internecie. Tak samo jak James Bond miał licencję na zabijanie.
  • Odpowiedz
ChillExecutiveOfficer
ChillExecutiveOfficer
ChillExecutiveOfficer
02.04.2026, 22:16:53 via Wykop
  • 22
W mieście z którego pochodzę policja kiedyś weszła z buta nad ranem do złego mieszkania
Problem w tym, że przypadkowo weszli do rodziny kogoś z władz miasta, więc sprawy nie dało się wyciszyć i finalnie okazało się, że jakaś Anetka za biurkiem źle zapisała/przekazała dalej adres pod jakim ma być przeprowadzona akcja xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
02.04.2026, 22:45:45 via Wykop
  • 12
@ChillExecutiveOfficer: Anetka straciła ciepły stołeczek? czy nic się nie stało Polaku, nic się nie stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
03.04.2026, 05:40:49 via Android
  • 5
@Czerwone_Stringi: jeśli ktoś musiał polecieć go pewnie ta Anetka przecież nie pan prokurator albo policja.
  • Odpowiedz
groman43
groman43
02.04.2026, 22:03:17 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LubieSzaszylkiZLublina
LubieSzaszylkiZLublina
03.04.2026, 03:45:05 via Android
  • -14
@groman43 jeden z ważniejszych egzaminów? Co to, 1970?
Niezły wysryw pod plusiki.
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
02.04.2026, 21:54:42 via Wykop
  • 7
po co system pesel skoro komornicy i prokuraturzy mogą się mylić
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lobo
lobo
03.04.2026, 06:04:25 via Wykop
  • 6
A jakie konsekwencje prawne poniesie teraz prokurator który jest jedyną osobą odpowiedzialną za niedopełnianie swoich obowiązków służbowych? Bo zadośćuczynienie dla oskarżonego to jedno, ale jaka kara czeka kogoś kto w tak dużym stopniu olał swoje obowiązki i naraził innego człowieka na konsekwencje?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Oidakak
Oidakak
Oidakak
03.04.2026, 14:18:16 via Wykop
  • 0
@lobo: zadna,kasta ma siebie sadzic?oni sa prawem..
  • Odpowiedz
ken-wawa
ken-wawa
ken-wawa
02.04.2026, 22:21:19 via Wykop
  • 6
Dramat! Nie ma karania, pociągania do odpowiedzialności, więc jest co jest!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3230
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
3016
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2509
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2523
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2357
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #oknonaprzystanek
  • #szczecinwobiektywie
  • #polska
  • #heheszki
  • #kebab
  • #gadzibastion
  • #pytanie
  • #zachodniopomorskie
  • #wypadek
  • #kiciochpyta
  • #poznan
  • #polskiedrogi
  • #warszawa
  • #burza
  • #wroclaw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia