Coś bejoza zgęszcza z tymi paczkami z Chin, przyszły ale nikt nie wie w którym punkcie, niby dwie gdzieś odnalazł ale nie zabrał, drapie się tylko albo pociera kinol jak o tym gada. Gadał że rzekomo ktoś tam w lokalu już meble robi. Podejrzewam że to jeden wielki bałach, bej zmyśla bo za chwilę ten cudowny sklep z filtrami polubi ciszę. #raportzpanstwasrodka
Pierwszy raz w życiu tankowałem ON po 9.06zł. Dziękuję panu premierowi, ministrom i wszystkim, którzy mają na to wpływ. Brat jest w delegacji u pepiczków i tankuje ponad złotówkę taniej. Uśmiecham się i robię swoje.
Kierowcy znowu dali się złapać w wyjątkowo perfidną pułapkę zastawioną przez pieszych: stanie na chodniku! Niektórzy chcą pokojowo dogadać się, inni są nieuprzejmi. Przekrój charakterów pod łódzką giełdą w nowym sezonie.
Krajobraz z tego filmu niczym się nie różni od tych które pokazują w telewizyjnych reportażach o Rosji, Ukrainie, Uzbekistanie itp. Ten sam mental, brud, syf i rozjeżdżone klepiska, stare i brudne gruzy po Niemcu. Europejczycy z mentalnością homosovietikusa, haha.
Pod presją utraty unijnych milionów, stosunkiem głosów 14 do 11, Zabrze wycofało sprzeciw wobec relokacji imigrantów. Czy to zapowiedź tego, co czeka całą Polskę? Czy niebawem Polacy będą szantażowani kredytem SAFE?
Prześcignięcie Hiszpanów pod względem zamożności, ogłoszone przez premiera, ma tyle wspólnego z rzeczywistością co jego determinacja, by zbudować CPK i miłość do 500+.
#raportzpanstwasrodka u Fifi dochodzi właśnie do bardzo bolesnego zderzenia rzeczywistości z jego "marzeniami" -> marzenia ślubu z nieletnia wietnamka i kupienia domu dzięki "chińskiej szkole oszczędzania". nic z tego nie będzie, i ucieka w obwinianie rodziców. Nie ze te pasożyty go nic nie kosztują, może paręset dolka miesięcznie...ale generalnie to nic nie zmienia.
@pi-g: Wg AI usługa fryzjera w Kampuczy: Strzyżenie męskie: $2 – $5 (ok. 8 – 20 zł). Często w cenie jest mycie głowy, a czasem nawet czyszczenie uszu czy masaż głowy.
#raportzpanstwasrodka Chodzili, szukali i znaleźli tańsze jedzenie i zamiast płacić 3,5 USD płacą 2 USD plus rosołek. I oczywiście puszkowy trunek, pewnie zimny idealny na chore gardło.
Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że mieszkanie kupione pod wynajem to inwestycja niemal bez ryzyka: stały najemca, przewidywalne wpływy i spokojny zysk miesiąc po miesiącu. Dziś coraz więcej właścicieli zderza się z zupełnie inną rzeczywistością.
Dlatego mieszkania pod inwestycję kupowałem z rynku wtórnego w czasach kiedy ceny kształtowały się w granicach 200 tys w gotówce, w dużej aglomeracji (Trójmiasto),do remontu (koszt remontu wynosił wtedy około 35 tys max) a wynajem trochę poniżej cen rynkowych. Od 15 lat żadne nie stało puste nawet przez miesiąc.
Gadał że rzekomo ktoś tam w lokalu już meble robi.
Podejrzewam że to jeden wielki bałach, bej zmyśla bo za chwilę ten cudowny sklep z filtrami polubi ciszę.
#raportzpanstwasrodka
źródło: fd
Pobierz