Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PolskiUser

PolskiUser

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6781
  • Znaleziska 6536
  • Mikroblog 245
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 15

493

Czechy skansenem UE? : Transseksualista nie zmieni formalnie płci bez operacji

Czechy skansenem UE? : Transseksualista nie zmieni formalnie płci bez operacji

Czeski sąd administracyjny odrzucił skargę mężczyzny, który chciał zmienić płeć w dokumentach na żeńską bez poddania się wymaganej prawem procedurze medycznej.

ocynkowanyodpornynahejt
z
dorzeczy.pl
dodany: 21.08.2023, 07:39:08
  • 167
  • #
    czechy
  • #
    transseksualizm
PolskiUser
PolskiUser 22.08.2023, 09:01:04 via Wykop
  • 1
@RiaSci: zgłoszenie za manipulację w tytule oczywiście ekspresowo "odrzucono".

337

ROSJA, eksport gazu do EU zdycha jak ryba bez powietrza.

Pokaż treści 18+

ROSJA, eksport gazu do EU zdycha jak ryba bez powietrza.

Eksport rosyjskiego gazu do Europy załamał się do minimum w ciągu prawie 50 lat. Nie wiem jak wy wykopki ale ja dziś tankowałem LPG po 2,45 PLN. Jak to leciało? Europa zamarznie? xD

BlueBerryCaffe
z
t.me
dodany: 09.07.2023, 17:48:44
  • 84
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    sankcje
  • #
    gaz
  • #
    ekonomia
  • #
    ns2
PolskiUser
PolskiUser 10.07.2023, 06:41:53 via Wykop
  • 0
@winsxspl: też mnie to ciekawi bo na południowym zachodzie cena kręci się około 2,97 za litr i jakieś 2 tygodnie temu w Warszawie i Wrocławiu też było tak 2,89-2,99 za litr, a na autostradzie 3,65 xD

1

Francja zezwoli policji na szpiegowanie podejrzanych poprzez ich telefony etc.

Francja zezwoli policji na szpiegowanie podejrzanych poprzez ich telefony etc.

Francuscy ustawodawcy zgodzili się, że policja powinna mieć możliwość szpiegowania podejrzanych poprzez zdalne aktywowanie kamery, mikrofonu, GPS w ich telefonach i innych urządzeniach. Ma to dotyczyć podejrzanych o przestępstwa zagrożone karą co najmniej pięciu lat więzienia (angielski wymagany).

PolskiUser
z
lemonde.fr
dodany: 06.07.2023, 09:57:51
  • 5
  • #
    francja
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka

282

Imam opowiada jak Francja zostanie zdobyta na drodze Jihadu

Porusza też również historyczne podboje, w tym Polskę.

konto usunięte
z
twitter.com
dodany: 02.07.2023, 15:09:30
  • 80
  • #
    islam
  • #
    francja
  • #
    polityka
PolskiUser
PolskiUser 03.07.2023, 08:44:38 via Wykop
  • 10
Tymczasem konto Amy Mek oglądane z niemieckiego IP wygląda tak (oczywiście kodu osadzonego na wykopie to już na szczęście nie obowiązuje):
PolskiUser - Tymczasem konto Amy Mek oglądane z niemieckiego IP wygląda tak (oczywiśc...

źródło: AmyMek

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

688

GTA:Online - 188 samochodów usuniętych i dodanych do płatnej subskrypcji GTA+

GTA:Online - 188 samochodów usuniętych i dodanych do płatnej subskrypcji GTA+

Rockstar usuwa istniejące od 2014 samochody z GTA Online, by dodać je do płatnej subskrypcji

rfk_90Hz
z
ppe.pl
dodany: 14.06.2023, 12:29:52
  • 140
  • #
    gta
  • #
    gtaonline
  • #
    gry
  • #
    grykomputerowe
  • #
    afera
PolskiUser
PolskiUser 15.06.2023, 08:36:39 via Wykop
  • 1
Chciałem tylko rozwinąć gdyż PPE.pl zapomniało wspomnieć o paru detalach. Usunięte pojazdy nie będą dostępne tylko i wyłącznie za pomocą abonamentu GTA+. Będą one periodycznie dostępne w Vinewood Car Club (który faktycznie jest na razie tylko dla członków GTA+), cotygodniowych eventach, dwóch salonach na mapie (za GTA$) oraz do wygrania w kole fortuny w kasynie (w PL tylko przez VPN).

Zagrywka typu ku*as i jako wisienka jeszcze ten bezczelny oficjalny powód, że
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

268

Niemcy chcą kontroli na granicy z Polską przez imigrantów. Ale jak to?

Niemcy chcą kontroli na granicy z Polską przez imigrantów. Ale jak to?

Wschodnie landy domagają się przywrócenia kontroli granicznej. Powodem ma być wzrost liczby nielegalnych imigrantów, wjeżdżających do Niemiec przez wschodnią granicę. Na jutro kanclerz Scholz zwołał spotkanie. Omawiana będzie twarda wersja - przywrócenia kontroli na wszystkich granicach Niemiec.

travelove
z
rmf24.pl
dodany: 09.05.2023, 11:22:45
  • 75
  • #
    niemcy
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    strazgraniczna
  • #
    geopolityka
  • #
    bialorus
PolskiUser
PolskiUser 09.05.2023, 13:26:37 via Wykop
  • -1
W przygranicznym Görlitz nie ma dnia żeby policja czy Zoll nie stanęli na przejściu granicznym chociażby na chwilkę i to kilka razy dziennie zatrzymując wyrywkowo pojazdy i przechodniów bądź obserwując tylko samo przejście i jego okolicę. Dodatkowo za mostami granicznymi w mieście oraz w okolicach urzędu miasta stoją stacjonarne urządzenia strzelające fotki każdemu przejeżdżającemu pojazdowi i przechodzącemu pieszemu. Te urządzenia będące pod jurysdykcją policji z Görlitz ponoć analizują twarze i tablice rejestracyjne
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

294

Pół roku używania Sailfish OS jako zamiennik Androida. AMA!

Pół roku używania Sailfish OS jako zamiennik Androida. AMA!

Od ~ pół roku używam Sailfish OS jako zamiennik systemu operacyjnego Android na moim smartfonie. Jeżeli macie pytania dotyczące codziennego korzystania z Sailfish OS: o jego wadach i zaletach, niespodziankach lub innych aspektach, postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania.

waluszko-net
z
wykop.pl
dodany: 08.05.2023, 05:45:41
  • 200
  • #
    android
  • #
    smartfony
  • #
    linux
  • #
    ama
  • #
    informatyka
  • #
    systemyoperacyjne
PolskiUser
PolskiUser 09.05.2023, 06:57:41 via Wykop
  • 0
1. Czy są jakieś codzienne czynności bądź funkcje Androida, których ci brakuje?
2. Czy miałeś okazję wypróbować czystego Androida bądź jeden z projektów gdzie prywatność została postawiona na pierwszym miejscu (np GrapheneOS)? Pytam gdyż zastanawiam się nad zmianą z Samsunga na coś innego i aktualnie jestem zainteresowany Pixelami, na których akurat GrapheneOS i kilka innych projektów jest rozwijanych.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

334

Nowe dodatki dla kobiet za pieniądze podatnika.

Pokaż treści 18+

Nowe dodatki dla kobiet za pieniądze podatnika.

Jeszcze w maju rząd ma przedstawić swój pomysł na aktywizację zawodową kobiet. Jeśli młode matki zdecydują się wrócić na rynek pracy, czekać będą na nie granty na opiekę nad dziećmi. Byłoby to nawet kilkanaście tysięcy złotych - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Marekkk12345
z
money.pl
dodany: 17.04.2023, 08:12:13
  • 77
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    feminizm
  • #
    pis
  • #
    logikarozowychpaskow
PolskiUser
PolskiUser 18.04.2023, 07:57:31 via Wykop
  • 9
I cyk kolejny kredyt z Chin na świadczenia socjalne łamane przez kiełbasę wyborczą, a durny naród będzie płacić.
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

286

Ściganie rosyjskich zbrodniarzy. Do Hagi przyjedzie prokurator z USA

Pokaż treści 18+

Ściganie rosyjskich zbrodniarzy. Do Hagi przyjedzie prokurator z USA

Ściganie rosyjskich zbrodniarzy. Do Hagi przyjedzie prokurator z USA. Ministerstwo sprawiedliwości USA planuje wysłać do Hagi doświadczonego prokuratora w ramach starań strony amerykańskiej o ściganie zbrodni wojennych, popełnionych przez Rosję na Ukrainie - poinformowała w poniedziałek agencja...

KapitanTorpedal
z
rmf24.pl
dodany: 18.04.2023, 04:59:43
  • 18
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    prawo
PolskiUser
PolskiUser 18.04.2023, 07:46:08 via Wykop
  • -2
Garland razem z całym DOJ są grillowani na komisjach w kongresie za upolitycznienie władzy wykonawczej. Może wyślą do nas tego prokuratora z Manhattanu, który ściga Trumpa xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

415

Masowe protesty we Francji. Ponad 2 miliony ludzi wyszło na ulice.

Masowe protesty we Francji. Ponad 2 miliony ludzi wyszło na ulice.

Masowe protesty we Francji. Ponad 2 miliony ludzi wyszło na ulice - RMF24.pl - "Negocjacje ostatniej szansy" - tak nad Sekwaną komentowana jest deklaracja premier Elisabeth Borne, która po kolejnej fali strajków i demonstracji we Francji zapowiada

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rmf24.pl
dodany: 29.03.2023, 06:27:55
  • 114
  • #
    francja
  • #
    protest
PolskiUser
PolskiUser 29.03.2023, 10:58:47 via Wykop
  • 15
@hugoprat: Podzielam Twoją nadzieję ale rozsądek co raz głośniej podpowiada, że mając 30+ lat już się tego nie doczekam i jak zostanę tutaj to tylko będę spłacał kosmiczne dodatki do długu społecznego. Wolę wyjechać i spłacać dług społeczny gdzieś gdzie społeczeństwo danego kraju nie jest aż tak dymane. Przykre, że najstarsza demokracja tak pada na pysk ale jak widzę wyniki sondaży gdzie PiS ma 34%, KO 28% i Konfederacja 11%

882

Daniel Obajtek jako cenzor zdecydował o wprowadzeniu cenzury w punktach ORLEN

Pokaż treści 18+

Daniel Obajtek jako cenzor zdecydował o wprowadzeniu cenzury w punktach ORLEN

Cenzura to kontrolowanie przekazywania informacji, co ogranicza wolność wyrażania myśli i przekonań. Polega na kontroli audycji, informacji, artykułów, itp. przez cenzora. To on decyduje, czy informacja jest zgodna z prawem, normami, polityką państwa itp. i czy może być przekazana społeczeństwu.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 14.03.2023, 12:53:25
  • 128
  • #
    cenzura
  • #
    orlen
  • #
    bekazpisu
PolskiUser
PolskiUser 14.03.2023, 13:22:05 via Wykop
  • 327
Czy on właśnie się przyznał do umyślnego ograniczania wolności prasy i słowa?
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

364

Kłopoty lokatorów osiedli Mieszkanie Plus. Czują się oszukani

Kłopoty lokatorów osiedli Mieszkanie Plus. Czują się oszukani

Uczestnicy programu Mieszkanie Plus czują się oszukani. Umowy wykupu mieszkań, które teraz otrzymali, zawierają stawki dużo wyższe niż kilka lat temu, gdy podpisywali pierwsze umowy najmu. Mieszkańcy wiedzieli, że ostateczną ofertę poznają dopiero po 2 latach...

janusz_z_czarnolasu
z
rmf24.pl
dodany: 13.03.2023, 11:05:40
  • 172
  • #
    polska
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkanieplus
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
PolskiUser
PolskiUser 14.03.2023, 09:44:38 via Wykop
  • 3
U mnie w mieście też postawili takie mieszkania i bezbłędny był artykuł Urzędu Miasta na jednej z miejskich stron informacyjnych, który jasno mówił, że negocjacje co do cen jeszcze trwają ale wysokość kaucji to sześciokrotność czynszu.
Mieszkania są niby "Plus" ale najpierw to dej miastu 1500zł za pierwszy miesiąc plus 6x1500zł kaucji xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

561

Zbigniew Ziobro interweniuje, bo Częstochowa nie chce finansować lekcji religi

Zbigniew Ziobro interweniuje, bo Częstochowa nie chce finansować lekcji religi

Zbigniew Ziobro wydał polecenie prokuraturze, która ma przyjrzeć się uchwale wprowadzonej przez radnych z Częstochowy - ustaliła 'Gazeta Wyborcza'. Chodzi o dokument, w którym urzędnicy apelują do premiera o likwidację finansowania lekcji religii z budżetu miasta.

Yunior_82
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 23.02.2023, 10:47:49
  • 88
  • #
    czestochowa
  • #
    panstwoprawa
PolskiUser
PolskiUser 24.02.2023, 14:10:59 via Wykop
  • 1
@Cyjanek_i_Szczescie: oprócz tego niesamowita jest armia bezmyślnych urzędników i funkcjonariuszy służb, która zamiast to tałatajstwo wspólnie pogonić to "my tylko wykonujemy rozkazy".

1586

Ekspedientka na Orlenie oburzona postawą swojego pracodawcy

Pokaż treści 18+

Ekspedientka na Orlenie oburzona postawą swojego pracodawcy

Pani pracująca na stacji Orlen prezentuje propagandową ulotkę, którą Orlen wciska klientom.

orpblyskawica
z
streamable.com
dodany: 10.02.2023, 17:13:20
  • 367
  • #
    orlen
  • #
    energetyka
  • #
    rosja
  • #
    aferaorlenowska
  • #
    cenypaliw
  • #
    gospodarka
PolskiUser
PolskiUser 11.02.2023, 21:16:34 via Wykop
  • 1
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: chyba tak bo mój jest bez zmian na swoim miejscu

2457

Pancerny Marian: miliardy złotych Orlenu są poza kontrolą NIK

Pancerny Marian: miliardy złotych Orlenu są poza kontrolą NIK

"Zaakceptowanie takiej sytuacji sprawi, że poza kontrolą NIK będzie prawie cała branża paliwowa. Ani obywatele, ani przedstawiciele władz nie uzyskają rzetelnej informacji, jak zarządzane są spółki, w których państwo ma znaczące udziały, oraz jak realizują one strategiczne interesy państwa"-ocenił

konto usunięte
z
tvn24.pl
dodany: 26.01.2023, 18:46:36
  • 81
  • #
    polska
  • #
    orlen
  • #
    obajtek
  • #
    nik
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
PolskiUser
PolskiUser 31.01.2023, 08:00:03 via Wykop
  • 0
Może jakaś zrzutka wypokowa na takie billboardy w całym kraju?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

433

Morawiecki o NWO: Nowy porządek świata ma duże znaczenie dla Europy Środkowej!

Pan Premier otwartym tekstem o planach globalistów. Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy! XD

Hyrkan
z
twitter.com
dodany: 19.01.2023, 10:02:49
  • 69
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
PolskiUser
PolskiUser 20.01.2023, 07:49:28 via Wykop
  • 5
PolskiUser

źródło: Screenshot_0

Pobierz
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3065

Nie żyje Krzysztof Balawejder - prezes MPK Wrocław

Nie żyje Krzysztof Balawejder - prezes MPK Wrocław

Prezes MPK Wrocław miał 44 lata.

GregVader
z
radiowroclaw.pl
dodany: 19.01.2023, 11:41:42
  • 451
  • #
    wroclaw
PolskiUser
PolskiUser 19.01.2023, 13:50:34 via Wykop
  • 0
@Piotrek7231: nie widziałem nigdy żeby Łódź wygrywała plebiscyt na najbardziej zakorkowane miasto, a Wrocław non stop broni tytułu.
PolskiUser
PolskiUser 19.01.2023, 14:06:24 via Wykop
  • 1
@Piotrek7231: dzięki, jak widać walka o pierwsze miejsce jest zażarta. TomTom ma na swojej stronie ranking z 2021 gdzie Łódź była przed Wrocławiem tak jak napisałeś, a teraz sprawdziłem wyniki Inrix i Wrocław znów na topie xD
https://inrix.com/scorecard/#city-ranking-list

667

WEF w coraz większym stopniu staje się niewybieralnym rządem światowym,

o który ludzie nigdy nie prosili i którego nie chcą - Elon Musk, 18 styczeń 2023. To chyba pierwszy przypadek, kiedy pada takie krytyczna opinia z ust kogoś tak popularnego, rozpoznawalnego i wpływowego na sposób myślenia wielu ludzi.

cra3y
z
twitter.com
dodany: 18.01.2023, 17:25:20
  • 138
  • #
    wef
  • #
    elonmusk
  • #
    davos
  • #
    nwo
  • #
    rzadswiatowy
  • #
    twitter
PolskiUser
PolskiUser 19.01.2023, 13:45:06 via Wykop
  • 14
@ol_Io: nasuwa mi się myśl, że idolem jego bądź jego mocodawców jest "złotousty" Hermann Göring.

4536

Nowy wykop jest fatalny! Dajcie możliwość wybrania starej szaty graficznej.

Prośba do @m__b i @a__s, dajcie możliwość wyboru starej szaty graficznej wykopu... Na nową na serio nie da się patrzeć. Myślę, że nie jestem jedynym użytkownikiem z takim zdaniem o nowej stronie. Nie liczycie się ze zdaniem użytkowników, zmiany nie były przedyskutowane!

mariusz95gd
z
wykop.pl
dodany: 17.01.2023, 03:54:11
  • 518
  • #
    wykop
  • #
    moderacja
  • #
    moderacjacontent
  • #
    afera
PolskiUser
PolskiUser 17.01.2023, 08:59:50 via Wykop
  • 1
Widzę, że w administracji pojęcie środowiska i planu testowego jest abstrakcją. O dziwo wypok w Safari ładuje się o 90% szybciej niż w Brave, a obydwie przeglądarki mają wbudowane blokady reklam czy niechcianych ciasteczek.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

896

W Niemczech wyrzucają z pociągu za ściągnięcie maseczki w pustym przedziale

W Niemczech wyrzucają z pociągu za ściągnięcie maseczki w pustym przedziale

Przebywanie w przedziale z członkami rodziny, picie kawy lub jedzenie nie chroni przed usunięciem z pociągu DB za brak maseczki. Historia podróży do Berlina, covidianizm w Niemczech ma się dobrze.

Jegwan
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 12.01.2023, 11:54:28
  • 203
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    kolej
  • #
    koronawirus
  • #
    bekazcovidian
PolskiUser
PolskiUser 12.01.2023, 12:25:27
  • 232
@Mtsen: dopóki ministrem zdrowia jest ten idiota Lauterbach, który jest zakręcony na punkcie trzymania ludzi za gębę i wygadywania bzdetów w telewizji jak np powoływanie się na statystyki i badania, których nikt nie widział i wyjaśnia go jego własna chyba już była żona w telewizji to tak. Poprzednik, który był pupilkiem WEF chociaż krył się za danymi RKI, a ten cymbał leci na pełnej.
Niedawno był nakaz noszenia masek w
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • Strona 2 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.03.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking