Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pojedynczy

Pojedynczy

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4954
  • Znaleziska 1236
  • Mikroblog 3718
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 140
  • Dodane (237)
  • Komentowane (1707)
  • Plusowane (1774)
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
21.06.2026, 12:20:50
  • 2166
Koniec z kastą! Z jedną Państwo sobie poradziło, to teraz najwyższa pora z drugą!
Zwiększać miejsca na studia lekarskie, uwolnić specjalizację.

Może być bezrobotny inżynier, prawnik, ekonomista, to może być i bezrobotny lekarz. Studia to nie szkoła zawodowa.

#lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #pracait #programista15k #studia #polska #polityka
VaizardOmbre - Koniec z kastą! Z jedną Państwo sobie poradziło, to teraz najwyższa po...

źródło: IMG_6504

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
21.06.2026, 12:24:55 via Wykop
  • 1546
@VaizardOmbre: Pieklo zamarzlo. Ja sie z nia zgadzam.... Cuda sie dzieja :D
NIe wiem czy to co napisala jest prawda ale zgadzam sie z kierunkiem o ktorym mowi.
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
Autor
21.06.2026, 12:31:57 via Wykop
  • 553
@lorafenus: cierpimy na niedobór pacjentów w dermatologii :o ?
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
18.06.2026, 07:57:59
  • 16
jak sie neutralizuje ruskie drony

#rosja #ukraina #wojna #wideozwojny #heheszki #rosjaplonie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
18.06.2026, 08:35:11 via Wykop
  • 1
@Pawel993: ale tam wszędzie piszą że to kacapski dron YOLKA
  • Odpowiedz
Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
18.06.2026, 09:48:42 via Wykop
  • 7
@Pawel993: film przedstawia ruskich sołdatów, ktorzy mówią po rusku, i wypuszczają ruski dron yolka, a poza tym to nic¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
18.06.2026, 12:07:00
  • 114
Materiał od Magyar's Birds

„Do roboty, bracia” - dziadek z bunkra.

#wojna #rosja #ukraina #rosjaplonie #wideozwojny #drony
Sweet-Jesus - Materiał od Magyar's Birds

„Do roboty, bracia” - dziadek z bunkra.

#w...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanitydomain
vanitydomain
18.06.2026, 13:48:47 via Wykop
  • 5
Nic dodać, nic ująć
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
18.06.2026, 11:54:22
  • 2322
Jak podano, od 15 czerwca Dawid Kacprzyk miał "skorygować 33 faktury" i zwrócić na konto szpitala 0,5 mln zł.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Chłop w ten sposób przyznał się do oszustwa na ogromną skalę. Jak za to nie będzie wyroku więzienia i przede wszystkim odebrania prawa wykonywania zawodu, to możecie zaorać to państwo.
#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hihiszki
hihiszki
hihiszki
18.06.2026, 11:55:39 via Wykop
  • 667

Komentarz usunięty przez moderatora

123_
123_
18.06.2026, 11:56:33 via Wykop
  • 1086
@nowszyja: Zasypał bieżący problem i będzie czekał aż sprawa ucichnie. Ma teraz więcej czasu, więc może isć do Dzień Dobry TVN, spłakać się i wydać autobiografię o tytule "Niewinny".
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
18.06.2026, 04:09:30
  • 1166
#rosja #wojna #ukraina

Ależ pięknie odleciał dach od zbiornika :O
Nusantara - #rosja #wojna #ukraina

Ależ pięknie odleciał dach od zbiornika :O

źródło: Screenshot 2026-06-18 at 11.06.40 am

Pobierz
Nusantara - #rosja #wojna #ukraina

Ależ pięknie odleciał dach od zbiornika :O
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kantarek
Kantarek
18.06.2026, 04:12:18 via Wykop
  • 706
-putin pilnuj ropy bo wykipi
-wysrypi a nie wykipi
Tymczasem ropa:
  • Odpowiedz
Nieszkodnik
Nieszkodnik
Nieszkodnik
18.06.2026, 04:32:57 via Wykop
  • 293
Ależ pięknie odleciał dach od zbiornika :O


@Nusantara: ostatnio brak było latających wież czołowych, ta ze zbiornika odnotowała rekord w nowej kategorii :-)
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
18.06.2026, 05:15:29
  • 632
Witam wszystkich entuzjastów płonącego kacapstanu na coczwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na rosję. Raporty zamieszczam cyklicznie, co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

Ściągnięcie ogromnej ilości OPL do Moskwy nie poprawia sytuacji w mieście a tworzy dla rosjan dodatkowe problemy - każdy radar pracuje na określonych częstotliwościach, emitując impulsy i czekając na ich powrót. W aglomeracji stłoczono bardzo blisko siebie kilkadziesiąt takich urządzeń których stacje radiolokacyjne działają na tych samych lub zblizonych
dqdq1 - Witam wszystkich entuzjastów płonącego kacapstanu na coczwartkowym podsumowan...

źródło: 17062026

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike-johnston
mike-johnston
18.06.2026, 05:24:13 via Wykop
  • 165
@dqdq1: Kawusia zrobiona i zabieram się do lektury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Freyu77
Freyu77
Freyu77
18.06.2026, 06:14:17 via Wykop
  • 121
Kolejne piękne wieści i super podsumowanie, dzięki Panie dqdq1! Najbardziej mi się podoba wstęp o radarach, no jednak te kacapy się nigdy nie zmienią :D Debile :D
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
13.06.2026, 11:29:00
  • 242
#lekarz #medycyna #lekarski #polityka #konowalposting

Kornelia Wieczorek, to nawet nie jest ona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WscieklyIRozjuszonyManlet - #lekarz #medycyna #lekarski #polityka #konowalposting

Ko...

źródło: {8C2FDAC4-4C93-4162-8831-CE9819D7C3EA}

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
13.06.2026, 11:31:32 via Wykop
  • 108
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Nadzwyczajna kasta polityczno-lekarska, ebą nas w dvpę aż wióry lecą
  • Odpowiedz
PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
13.06.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 185
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Średnia 331 godzin pracy w miesiącu do tego aktywność partyjna, na sesjach rady, występy w telewizji i radiu oraz praca w dwóch innych placówkach. Dobrze, że nie jest posłem, bo jeszcze by z nudów wyjeżdżał maksa kilometrówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh
13.06.2026, 17:45:58
  • 1049
#polityka #stanowski #bekazprawakow
gbsh - #polityka #stanowski #bekazprawakow

źródło: IMG_1057

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Empirycznyracjonalista
Empirycznyracjonalista
13.06.2026, 18:27:28 via Wykop
  • 863
@gbsh: uwielbiam oglądać upadek Krzysztofa stanowskiego, gdy się jeszcze pogrąża w swojej kompromitacji xD
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
13.06.2026, 18:46:01 via Wykop
  • 987
@gbsh: Najman go masakruje jak psa xD
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
03.06.2026, 09:56:35
  • 524
Nie miałem co do Lewicy żadnych oczekiwań, a i tak jestem rozczarowany xD

#nieruchomosci #heheszki #polityka
Czoso - Nie miałem co do Lewicy żadnych oczekiwań, a i tak jestem rozczarowany xD

#n...

źródło: 1000059572

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csth97
csth97
03.06.2026, 09:58:11 via Wykop
  • 84
@Czoso: idealny przykład na to że demokracja to jednak ssie
  • Odpowiedz
wstanczyk
wstanczyk
03.06.2026, 10:03:04 via Wykop
  • 286
demokracja to jednak ssie


@csth97: A tam demokracja ssie. Po prostu ludzie wybierają same partie neoliberalne i inne prawicowe i potem zdziwienie, że działają zgodnie ze swoimi założeniami, jakim jest wspieranie bogatych.
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
03.06.2026, 02:55:58
  • 1457
redorbiter

źródło: 56734344025ea69973193d6ba05c359f18b4793225e1d084e997bc8b28a72912

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makgyvergaleriapl
makgyvergaleriapl
03.06.2026, 03:03:16 via Wypiek
  • 216
@redorbiter Kiedyś na rozmowie o prace mój muzg zawędrował do grainy tanczących żytkiewek i zacząłem opowiadać o hodowli ludzi na potrzeby narządów, żywe magazyny części. Nie dostałem pracy w przedszkolu...
  • Odpowiedz
43567uhytdr6nh
43567uhytdr6nh
43567uhytdr6nh
03.06.2026, 05:16:04 via Wykop
  • 160
@redorbiter: ADHD
  • Odpowiedz
duperele
duperele
02.06.2026, 04:06:36
  • 96
Matkobosko, co ten wykop. Nie będę się rozwodzić nad upadkiem, bo zrobiono to za mnie już wiele razy. Ale serio? Jedno wrzucone znalezisko z płomieniem i BORDO?! Mamo, ja nie chcę xD

Kiedyś na bycie wykopowym nołlajfem trzeba było zapracować.

#wykop #zalesie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi
02.06.2026, 04:42:49 via Android
  • 67
@duperele: tak samo, pogratulowałem bialkowi dołączenia do rady mediów nałrokiego i tak mi zostało xD
Placi - @duperele: tak samo, pogratulowałem bialkowi dołączenia do rady mediów nałrok...

źródło: 1000008465

Pobierz
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
02.06.2026, 05:35:50 via Android
  • 56
@duperele: Aktualne stawki to:
Znalezisko na glownej - bordo
Glowna z plomieniem - top 100/200

Ten portal juz zdechl
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
02.06.2026, 04:29:15
  • 1255
W całym tym społeczeństwie już chyba nie chodzi o przekraczanie prędkości, palenie na balkonach czy trzymanie szczekających psów w mieszkaniach. Tylko bezczelność ludzi. Liczy się tylko ja i mój czubek nosa.

A BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE
No ale jak jeb**iesz człowieka to ten nowszy nie jest. Poza tym większa prędkość to większy hałas i spalanie

MÓJ BALKON I BĘDĘ NA NIM ROBIŁ CO BĘDĘ CHCIAŁ
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
02.06.2026, 04:39:08 via Wykop
  • 557
@Qurvinox:

BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE

dzięki temu mamy na drogach wyścig zbrojeń samochód musi być teraz ogromny musi być bezpiecznym czołgiem ja muszę siedzieć najwyżej w moim 2.5 tonowym suvie (a potem się zablokować na parkingu)
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
02.06.2026, 04:59:01 via Wykop
  • 491

Komentarz usunięty przez moderatora

ejenes
ejenes
ejenes
27.05.2026, 19:41:59
  • 324
Nie sądziłem, że będę potrzebował umieścić taki wpis ale pilnie potrzebny jest psi dawca krwi DEA1 w Krakowie. Od siebie daje 1k pln właścicielowi który się zgłosi i odda krew.

Wymagania dla psiego dawcy:
Wiek: od 10 miesięcy do 7–8 lat.
Waga: minimum 25-26 kg.
Stan zdrowia: brak chorób przewlekłych, aktualne szczepienia (w tym przeciw wściekliźnie) oraz regularne odrobaczanie
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ejenes
ejenes
ejenes
Autor
27.05.2026, 19:56:52 via Wykop
  • 88
@curiousboi: Oczywiście, że mogą. Po zabiegu/operacji może być potrzeba przetoczenia "świeżej" krwi.

Skoro wykop uczy i bawi, to w ramach ciekawostki dodam, że można również przeszczepić mikrobiote jelitową (czyt. bakteria z kupy).
  • Odpowiedz
alexander-dantes
alexander-dantes
27.05.2026, 20:03:41 via Wykop
  • 65
@curiousboi: Koty tez, uratowalem tak moja kotke ktora zyje po dzis dzien :)

@ejenes Powodzonka
Podbijam dla zasiegu.
  • Odpowiedz
PierdekAlonso
PierdekAlonso
27.05.2026, 10:13:32
  • 1367
Jak tam Stanowski coś napisał o Mateckim? Kanał zero wypuscil jakis film na ten temat? Bo moim zdaniem jest to największa afera i największy skandal ostatnich 20 lat jak nie lepiej w polityce.

Rozumiecie, że jeden z najbardziej prominentnych polityków stworzył fikcyjny fundusz z państwowych pieniędzy, a następnie pieniędzmi z tego funduszu zatrudniał swoich znajomych w swojej fikcyjnej fundacji pod warunkiem, że będą mu pod stołem oddawać 60% tej pensji, którą on im
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t
27.05.2026, 10:35:55 via Wykop
  • 687
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MatemXVI
MatemXVI
27.05.2026, 10:40:21 via Wykop
  • 504
@PierdekAlonso: Afera Mateckiego to nie skandal więc po co Stanowski ma robić filmik
największym skandalem jest obrażanie bożka prawicy Batyra i o tym trzeba zrobić 5 filmików, Mariusze i Grażyny tak chcą
  • Odpowiedz
nitemar_
nitemar_
25.05.2026, 03:27:58
  • 1144
Ale sie dzis boty pisokonfowskie odpalily, jakby co najmniej pis wygral xdd. Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle.

#krakow #polityka
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strigiformesman
Strigiformesman
Strigiformesman
25.05.2026, 03:32:22 via Wykop
  • 531
@nitemar_: ta, jakby którykolwiek z elektoratów patrzył jeszcze na jakość swojego kandydata, a nie tylko ślepo popierał każdego ze swojej ulubionej partii
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
25.05.2026, 03:44:56 via Android
  • 488
@nitemar_: przecież elektorad KO został w domu xD
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
20.05.2026, 12:30:51
  • 349
Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą potrąconą przez tego kierowcę. Czy byłem tam specjalnie? trochę tak trochę nie, wracałem z pracy i widziałem że się rozkręca jeżdżenie po chodniku i chciałem zrobić parę zdjęć na grupę Święte krowy warszawskie, po jakimś czasie pojawił się pan Konfitura. Stałem blisko latarni i chyba chciałem uruchomić aparat i jeszcze parę zdjęć lub filmików zrobić i naprawdę nie widziałem tego samochodu bo gapiłem
wezsepigulke - > Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą pot...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wezsepigulke
wezsepigulke
Autor
20.05.2026, 12:50:12 via Wykop
  • 170
@KitaxKita: Grozi ostracyzm w internetach, to trzeba nagłaśniać gdzie się da
  • Odpowiedz
diwi
diwi
diwi
20.05.2026, 15:00:47 via Wykop
  • 116
@mayek: @StaryWedrowiec Generalnie ja mam problem z tymi ludźmi, że gdyby nie ich zachowanie to do takich sytuacji by nie dochodziło.


@Substytut: i wtedy, tacy debile jeżdżący na chodniku będą dalej to robić i np. przejadą dziecko, bo go nie zauważą.

Zrozum, że oni to robią, żeby nagłośnić problem i wymusić ostracyzm
  • Odpowiedz
Tywin_Lannister
Tywin_Lannister
20.05.2026, 15:41:52
  • 442
#konfitura #stopcham #samochodoza #samochody #polskiedrogi

Polscy kierowcy, kiedy przez sekundę jedziesz z przepisową prędkością i zachowujesz minimalny, bezpieczny odstęp do auta przed tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°):
Tywin_Lannister - #konfitura #stopcham #samochodoza #samochody #polskiedrogi

Polscy ...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wezsepigulke
wezsepigulke
20.05.2026, 15:58:29 via Android
  • 273
@Tywin_Lannister: ale kumulacja
  • Odpowiedz
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
20.05.2026, 16:05:11 via Wykop
  • 365
@Tywin_Lannister: Wina nagrywającego bo tamował ruch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
schnippen_schnappen
schnippen_schnappen
16.05.2026, 09:35:35
  • 879
#heheszki
schnippen_schnappen - #heheszki

źródło: a818ec214451e67b444772681af2cca48ac4006e6ebf7fa8a8ca1bda47758f6f

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Damasweger
Damasweger
16.05.2026, 10:49:48 via Android
  • 296
@schnippen_schnappen Leciałem do Irlandii i w ostatniej chwili przypomniało mi się, że trzeba przejściówkę. Kupiłem w media expert, żeby nie przepłacać na lotnisku, a w Modlinie okazało się, że identyczna jest o połowę taniej
  • Odpowiedz
schnippen_schnappen
schnippen_schnappen
Autor
16.05.2026, 10:58:24 via Wykop
  • 1247
@Damasweger:

Kupiłem w media expert, żeby nie przepłacać na lotnisku, a w Modlinie okazało się, że identyczna jest o połowę taniej
schnippen_schnappen - @Damasweger: 
Kupiłem w media expert, żeby nie przepłacać na lo...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
12.05.2026, 15:45:46
  • 463
Klasyczny mentzen, że mu nie wstyd tak kłamać
#bekazkonfopisu #polityka #heheszki
Placi - Klasyczny mentzen, że mu nie wstyd tak kłamać 
#bekazkonfopisu #polityka #heh...

źródło: 1000008626

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Placi
Placi
Placi
Autor
12.05.2026, 15:53:33 via Android
  • 223
@Placi: przypomniało mi się jak testował jaka głupotę lykna jego wyborcy i wypuścił spin o jedzeniu robaków

W sumie skoro wie że tylko debile, które łykną dosłownie wszystko, na niego głosują to czemu nie skorzystać
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
Autor
12.05.2026, 16:26:32 via Android
  • 41
@pozdroxxx666: ale tylko kiedy pasuje mi do poglądów
No i gdy jest z konfopisu, nie na darmo mówi się że prawicy wolno więcej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 89
  • Strona 1 z 89
  • >

Marcin

  • #uk #emigracja #mamnadziejezejestemnormikiem
  • London

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.06.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.04.2017

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 29.01.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking