@VaizardOmbre: Pieklo zamarzlo. Ja sie z nia zgadzam.... Cuda sie dzieja :D NIe wiem czy to co napisala jest prawda ale zgadzam sie z kierunkiem o ktorym mowi.
Jak podano, od 15 czerwca Dawid Kacprzyk miał "skorygować 33 faktury" i zwrócić na konto szpitala 0,5 mln zł.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Chłop w ten sposób przyznał się do oszustwa na ogromną skalę. Jak za to nie będzie wyroku więzienia i przede wszystkim odebrania prawa wykonywania zawodu, to możecie zaorać to państwo. #lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska
@nowszyja: Zasypał bieżący problem i będzie czekał aż sprawa ucichnie. Ma teraz więcej czasu, więc może isć do Dzień Dobry TVN, spłakać się i wydać autobiografię o tytule "Niewinny".
Witam wszystkich entuzjastów płonącego kacapstanu na coczwartkowym podsumowaniu uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na rosję. Raporty zamieszczam cyklicznie, co tydzień pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski
Ściągnięcie ogromnej ilości OPL do Moskwy nie poprawia sytuacji w mieście a tworzy dla rosjan dodatkowe problemy - każdy radar pracuje na określonych częstotliwościach, emitując impulsy i czekając na ich powrót. W aglomeracji stłoczono bardzo blisko siebie kilkadziesiąt takich urządzeń których stacje radiolokacyjne działają na tych samych lub zblizonych
Kolejne piękne wieści i super podsumowanie, dzięki Panie dqdq1! Najbardziej mi się podoba wstęp o radarach, no jednak te kacapy się nigdy nie zmienią :D Debile :D
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Średnia 331 godzin pracy w miesiącu do tego aktywność partyjna, na sesjach rady, występy w telewizji i radiu oraz praca w dwóch innych placówkach. Dobrze, że nie jest posłem, bo jeszcze by z nudów wyjeżdżał maksa kilometrówek ( ͡°͜ʖ͡°)
@csth97: A tam demokracja ssie. Po prostu ludzie wybierają same partie neoliberalne i inne prawicowe i potem zdziwienie, że działają zgodnie ze swoimi założeniami, jakim jest wspieranie bogatych.
@redorbiter Kiedyś na rozmowie o prace mój muzg zawędrował do grainy tanczących żytkiewek i zacząłem opowiadać o hodowli ludzi na potrzeby narządów, żywe magazyny części. Nie dostałem pracy w przedszkolu...
Matkobosko, co ten wykop. Nie będę się rozwodzić nad upadkiem, bo zrobiono to za mnie już wiele razy. Ale serio? Jedno wrzucone znalezisko z płomieniem i BORDO?! Mamo, ja nie chcę xD
Kiedyś na bycie wykopowym nołlajfem trzeba było zapracować.
W całym tym społeczeństwie już chyba nie chodzi o przekraczanie prędkości, palenie na balkonach czy trzymanie szczekających psów w mieszkaniach. Tylko bezczelność ludzi. Liczy się tylko ja i mój czubek nosa.
A BO SAMOCHODY SĄ NOWSZE I BEZPIECZNIEJSZE No ale jak jeb**iesz człowieka to ten nowszy nie jest. Poza tym większa prędkość to większy hałas i spalanie
dzięki temu mamy na drogach wyścig zbrojeń samochód musi być teraz ogromny musi być bezpiecznym czołgiem ja muszę siedzieć najwyżej w moim 2.5 tonowym suvie (a potem się zablokować na parkingu)
Nie sądziłem, że będę potrzebował umieścić taki wpis ale pilnie potrzebny jest psi dawca krwi DEA1 w Krakowie. Od siebie daje 1k pln właścicielowi który się zgłosi i odda krew.
Wymagania dla psiego dawcy: Wiek: od 10 miesięcy do 7–8 lat. Waga: minimum 25-26 kg. Stan zdrowia: brak chorób przewlekłych, aktualne szczepienia (w tym przeciw wściekliźnie) oraz regularne odrobaczanie
Jak tam Stanowski coś napisał o Mateckim? Kanał zero wypuscil jakis film na ten temat? Bo moim zdaniem jest to największa afera i największy skandal ostatnich 20 lat jak nie lepiej w polityce.
Rozumiecie, że jeden z najbardziej prominentnych polityków stworzył fikcyjny fundusz z państwowych pieniędzy, a następnie pieniędzmi z tego funduszu zatrudniał swoich znajomych w swojej fikcyjnej fundacji pod warunkiem, że będą mu pod stołem oddawać 60% tej pensji, którą on im
@PierdekAlonso: Afera Mateckiego to nie skandal więc po co Stanowski ma robić filmik największym skandalem jest obrażanie bożka prawicy Batyra i o tym trzeba zrobić 5 filmików, Mariusze i Grażyny tak chcą
Ale sie dzis boty pisokonfowskie odpalily, jakby co najmniej pis wygral xdd. Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle.
@nitemar_: ta, jakby którykolwiek z elektoratów patrzył jeszcze na jakość swojego kandydata, a nie tylko ślepo popierał każdego ze swojej ulubionej partii
Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą potrąconą przez tego kierowcę. Czy byłem tam specjalnie? trochę tak trochę nie, wracałem z pracy i widziałem że się rozkręca jeżdżenie po chodniku i chciałem zrobić parę zdjęć na grupę Święte krowy warszawskie, po jakimś czasie pojawił się pan Konfitura. Stałem blisko latarni i chyba chciałem uruchomić aparat i jeszcze parę zdjęć lub filmików zrobić i naprawdę nie widziałem tego samochodu bo gapiłem
@schnippen_schnappen Leciałem do Irlandii i w ostatniej chwili przypomniało mi się, że trzeba przejściówkę. Kupiłem w media expert, żeby nie przepłacać na lotnisku, a w Modlinie okazało się, że identyczna jest o połowę taniej
Zwiększać miejsca na studia lekarskie, uwolnić specjalizację.
Może być bezrobotny inżynier, prawnik, ekonomista, to może być i bezrobotny lekarz. Studia to nie szkoła zawodowa.
#lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #pracait #programista15k #studia #polska #polityka
źródło: IMG_6504
PobierzNIe wiem czy to co napisala jest prawda ale zgadzam sie z kierunkiem o ktorym mowi.