#igrzyskabebzonow Po raz trzeci podczas tej edycji przegrałam grupę. I jak wcześniej było to w pełni logiczne, bo za dużo żarłam to ten tydzień nie mam sobie nic do zarzucenia - codziennie byłam w deficycie i ćwiczyłam. Jak waga idzie w górę bo z------m to spoko, ale jak sie staram i mimo ro grupa przegrana to trochę przykro. No nic, nasteony tydzień już musi ruszyć!

petugh






